Lūk, no kurienes Vējoņisam kājas aug !

LRTT-L.-Grantiņš-Helsinki-86-Rīga-LatvijaBorovkovs-Mežviets-DP.Arvis-Auziņš-Raimonds-Vējonis-Raimonds-Bermanis-Mežviets.FOTO: Vējoņa drauga Arvja Auziņa naktsklubā “Bermuds” notiek sagatavošanās 1. maija diskotēkas vakaram.

Viņa naktsklubā apsardzes pienākumus pilda visdažādāko policijas un militāro struktūru pārstāvji, Saeimas drošības dienestu un VVF miesassargus ieskaitot. Tas tad arī norāda, ka Latvijas valsts represīvo struktūru darbinieki, ir Krievijai uzticīgs „karapulks”, protams, ieskaitot arī „brīvās Latvijas” prezidentu sargātājus.

vejonis_usakovs_palens-media_large. Grantiņš,LRTT.>Tātad, ja no Kremļa tiks saņemta pavēle: likvidēt LR prezidentu, tad, tas tiks izdarīts jau pēc pāris sekundēm, jo apsargs ir Krievijas aģents. Latvijā tādi Kremļa radīti „apsargi” skaitāmi tūkstošos !

>Ja Latvijas DP darbinieku vidū uzrodas kāds latviešu tautas patriots, tad viņš drīz vien no kādas „kaites” nomirst !

>Par DP strādājošajiem krievžīdiskajiem izdzimteņiem- ģenētiskiem kropļiem, es šogad pārliecinājos par visiem 100%.

>Tādi „apsargi” ir pielikti pie katra latvieša, kurš ieņem kaut cik redzamu politisko nišu. Piemēram: tāds latviski noskaņots virspavēlnieks Graube, ja nāks pavēle no Maskavas(Telavivas) viņu likvidēt, tad viņš dabūs lodi pierē no sava adjutanta, pirms būs pamodies… .

Bet atgriezīsimies pie Raimonda Vējoņisa drauga Auziņa.

Arvis Auziņš ?

Plaši pazīstams kā sadarbības partneru uzmetējs, apšmaucējs,  kā algu nemaksātājs un nelegālās naudas milzu atmazgātājs: http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/353108-aizdomas_par_naudas_atmazgasanu_cietuma_nonacis_deputats

Šeit lasāms par to, kā Vējoņisa „koriš” izkrāpj ES naudu, praktiski, apzog latviešu tautu: http://deputatiuzdelnas.lv/lv/notikumu-hronika/negodpratiga-es-finansejuma-izmantosana/kombulu-lazersovs.html

Vēl taču necik sen, pirms mūsu Vējoņisu iecēla par Aizsardzības ministru, viņš ar putām uz lūpām uzstājās pret Aizsardzības budžeta palielināšanu… .

Un kāda sakritība, Vējoņisa bijušo „amatu” ieņem šī paša nakts kluba biežais apmeklētājs un draugs- Raimonds Bergmaņis !

Un skaties, Raimis vēl vienu tejāteri nospēlēja, lai dabūtu vēl vienu savējo- Māri Kučinski pie siles. Kučinskis ir īsts antilatvisks elements, tieši tāds, kāds ir vajadzīgs Vējonim un Lembergam, lai pildītu Maskavas direktīvas un grautu NATO un ES.

Kādreiz, kad bija runa par rajonu nomainīšanu pret apriņķiem, kā tas bija pirms okupācijas, tad Kučinskis skaļi ievaimanājās: „Nekādā gadījumā mīļie kolēģi, tas taču asociējas ar Aizsargiem !”

Grantiņš, LRTT,vējonis_lembergs_sesks_brigmanis_krevneva_nora-media_largeTā, latviet, šīs “zemes tārps” parādīja savu padevību okupantiem !

FOTO: Skaties tikai kādi “saimnieki” ! Ārprāta miljonāri uz latviešu tautas sviedriem ! Pienāks diena, latviet, kad viņi tiks pakārti Briseles centrā !

Mūsu Vējoņis, kā mēs visi zinām, „nāk” no ZZS, kuru vada Latvijas pagrīdes komunistiskās partijas biedrs, Oskara Kalpaka pieminekļa iznīcinātājs, zaglis un slepkava- miljonārs Augusts Brigmanis, kurš savukārt ir „jewa(krievžīds- cionists) un multimiljonāra Aivara Lemberga izsūtāmais.

Pie mums, kā zināms, ir demokrātija un katras demokrātijas pamats ir brīvas un taisnīgas vēlēšanas. Lai šīs „vēlēšanas” būtu vēl „brīvākas” un vēl „taisnīgākas”, tad tiek mazliet piepalīdzēts.

Ļoti atsaucīgs un izpalīdzīgs vēlēšanās atkal un atkal ir abu Raimondu draugs- Auziņš !

>Vēlēšanu dienā Arvis Auziņš personīgi, viņam vien zināmā virzienā, „iztukšo” savu alkohola noliktavu, bet atpakaļ atved tukšās alkohola kastes, kurās atrodas liels daudzums vēlēšanu urnās neiemesto biļetenu, starp kuriem nebija ZZS biļetenu !!!

Kā jau mēs esam pārliecinājušies, Latvijas vēlētāji ir “lieli dzērāji” un nav nekāds brīnums, ka viņi vēlēšanu urnas ir sajaukuši ar šņabja kastēm.

>Kā varam spriest pēc biļeteniem, tad ZZS vēlētāji visi ir atturībnieki, jo viņi nebija sajaukuši „vēlēšanu urnas”.

Arvim Auziņam ir arī ļoti „izpalīdzīga” sirds. Viņš savu draugu uzdevumā ar „dienišķo maizīti(Ķencis sacītu ar kukulīti) apgādāja televīzijas darbiniekus, avīžniekus, domes amatpersonas, ekonomisko policija u.c. Šo krievu- padomju garā „dekorēto” klubu bez maksas var apmeklēt tā saucamās VIP(ļoti svarīgas personas) personas no prokuratūras, policijas… .

Vot tā, nabaga latviet, tagad tu saprati, ka „mūsuRaimondo Vējoņis nav ievēlēts, bet gan iecelts personāžs.

Iecēlēji” ir Latvijas pagrīdes komunistiskās partijas biedri, kuri ir pakļauti pasaules cionisma centram Telavivā un daļēji arī Maskavai.

>Auziņa nakts klubs darbojas Krievijas izlūkdienestu paspārnē !

>Klubs nodarbojas ar Latvijas valsts graušanu un nevēlamo „elementu” likvidēšanu.

>Raimondam Vējonim un viņa kompanjoniem rokas ir līdz padusēm ar tautas asinīm.

>Raimonds Vējonis ir arī atbildīgs par manu(Linarda Grantiņa) slepkavības organizēšanu.

Kas attiecas uz šī bandītiskā nakts kluba īpašnieku Auziņu, tad viņa „laiks” ir jau kalendārā iezīmēts.

Kremlim liecinieki nekad nav patikuši. Par to varam pārliecināties, kas šodien notiek ar Krimas okupācijas „ģenerāļiem” !

Tā kā taisies, Arvi, un ja vari, tad paķer līdzi ar Vējoņisu, jo savādāk Ellē būs garlaicīgi… !

P.S.

Vējonis savu 40 gadu jubileju un vismaz divus JaungadusAuziņa “čoms” svinēja naktsklubā Bermuds.

Viena no viņa mātes radiniecēm, (māsa?) kategoriski atsakās runāt latviski, “spļauj uguni”, ja ar viņu runā latviski.

14.01.16       L. Grantiņš

You may also like...

9 komentāru

 1. skorceni saka:

  Ko Tu,Linard ,runā! Kāda pavēle no Maskavas par preži-denta likvidēšanu….!Par šito vīriņu tādas pavēles nekad nebūs.Viņi bučosies un apķersies,kritīs četrrāpus kremļa rūķu priekšā ar iežmiegtām astēm.Kals plānus kā tālāk veikt genocīdu pret Latviešu Tautu.Mūsdienās tas kļūst arvien rafinētākām metodēm.Ceru,ka tas tiešām ilgi neturpināsies.Nekas nav pretigāks pasaulē par komunistiem un viņu kgbesņikiem,bet to pakaļdziedātājiem vispār vieta ir zemāk par pilsētas kanalizāciju….
  .
  .
  .
  Admins
  Runa ir, ka teorétiski viss ir sagatavots tā, ka jebkurā brīdī var jebkuru latvieti iznīcināt dažu minūšu laikā, ja tiks saņemtā tāda pavēle !
  Protams, ka šis mērglis ir viņu ieliktenis, bet tas nenozīmē to, ka viņš viņiem būs mūžīgi vajadzīgs.
  Mēs redzam, kā klājas “Krimas ģenerāļiem” !

 2. skorceni saka:

  Tas tiesa,viņiem nesagādā problēmas novākt kādu liecinieku.Tiklidz būs izpildījis savu misiju,tā viņu novāks no skatuves.Tagad jau arī notiek dīvainas lietas ar mprezidenta meklēšanu.Beigās nonākam pie tiem pašiem mēsliem….!Gribētu redzēt šitam visam noslēgumu.Vai tāpēc mēs stāvējam uz barikādēm lai šitie draņķi varētu aplaupīt valsti un tautu!!!???

 3. >skorcenam saka:

  Kas tev lika stāvēt uz barikādēm,tas ļautiņš nekad gudrāks nekļūs……

 4. Eduards Lunis saka:

  –Man bija skaidrs kas viņš ir ,,par putnu,, jau no tā brīža, kad pateica-ES PIEŅEMŠU ARĪ NEPOPULĀRUS LĒMUMUS!? vAI TAD VIŅI IR PIEŅĒMUŠI ,,POPULĀRUS LĒMUMUS!? KĀDI TIE IR!?

 5. Mums ir tiesības no prezidenta prasīt, lai ļauj TAUTAI Rīgas Latviešu Biedrībā turpināt likumīgi atjaunoto biedrības darbu, ko atjaunoja 1992.gada 18.jūlija Rīgas Latviešu Biedrības kopsapulce un vienbalsīgi.

  Mums ir tiesības no prezidenta prasīt ievērot V A L S T S likumus!

  Mums ir tiesības atjaunot darbu Māmuļā pēc tās likumīgajiem 1938.gada statūtiem!

  Mums ir tiesības savu ģimeņu aizstāvībai izmantot LATVISKĀS kultūras tradīcijas.

  Mums ir tiesības visus jautājumus risināt atklāti Rīgas Latviešu Biedrības greznajās zālēs.
  Mums ir tiesības patriekt komunistu un čekistu viltus patriotus.
  Mums ir tiesības Latvijā atjaunot sabradāto un piesmieto LIKUMĪBU.

  Tiesiskas valsts atjaunošana ir NEPIECIEŠAMĪBA Nr. 1.

  Mums ir tiesības 1993.gada 18.februāra nakti, kad komunistu un čekistu noziedznieki varmācīgi likvidēja atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību – izsludināt par Latvijas sēru nakti! / Pirmo sēru nakti Latvijas vēsturē/.

  Mums ir tiesības saukt pie atbildības KRIMINĀLNOSIEDZNIEKUS, /smīnošos un savā cinismā nepārspētos/.

  Mums ir tiesības Ansi Ataolu Bērziņu ievēlēt par Latvijas prezidentu!

 6. raksts saka:

  Šonedēļ neatkarīga starptautiska žurnālistu apvienība Bellingcat publiskoja 20 Krievijas karavīru vāŗdus, kas varētu būt vainojami Malaizijas lidmašīnas notriekšanā virs Ukrainas austrumiem. Organizācijas vadītājs solīja upuru vārdā tiesā vērsties ar prasību pret Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu kā armijas augstāko virspavēlnieku, jo viņam nevar būt nezināmi Krievijas armijas īstenotie pasākumi Donbasā, svētdienas vakarā vēsta TV3 raidījums Nekā personīga.
  ASV un Eiropas Savienība noteikusi sankcijas pret virkni Krievijas drošības dienestu virsnieku, vainojot viņus militāru kampaņu īstenošanā un Austrumukrainas seperātistu atbalstīšanā. Viņu vidū bija arī Krievijas armijas izlūkdienesta vadītājs Igors Serguns. Cilvēks, kura vadībā Krievijas armija arī izplānoja un īstenoja Krimas aneksiju. Šonedēļ viņš pēkšņi nomira. Iespējams, viņa nāve nebūtu radījusi tik lielu starptautisko mediju uzmanību, ja vien dažu nedēļu laikā aizsaulē nebūtu aizgājušas vairākas citas ar Vladimiru Putinu un Krimas aneksiju saistītas amatpersonas.
  Pēdējo pāris mēnešu laikā mīklainos apstākļos gājušas bojā četras augstas Krievijas amatpersonas. Putina padomnieks, Sevastopoles mērs un divi ģenerāļi, kas īstenoja Krimas aneksiju un hibrīdkaru Donbasā.
  Krievijas armijas ģenerālštāba Galvenās izlūkošanas pārvaldes uzdevums ir militārā izlūkošana visā pasaulē un pēkšņās militāras akcijas ārvalstīs. Organizācijas būtību savā grāmatā apraksta bijušais tās darbinieks, pārbēdzējs, tagad Lielbritānijā dzīvojošais Viktors Rezuns. Pēc viņa vārdiem, katrā lielākā Krievijas vēstniecībā ir savs GRU rezidents, kurš vada aģentūru attiecīgajā valstī. GRU pakļautībā ir armijas specdienests, kura uzdevums vajadzības gadījumā slepeni ierasties citā valstī un īstenot diversijas.
  59 gadus vecā Krievijas armijas ģenerālštāba izlūkdienesta priekšnieka Igora Serguna bojāeja ir mīklaina. Ir pretrunīgas ziņas, gan par viņa nāves iemeslu, gan vietu, kur viņš gājis bojā. ASV pētnieciskā institūta Stratfor rīcībā esošās ziņas liecina, ka, ka Serguns gājis bojā Lībijā Jaungada naktī. Kremļa preses sekretārs Dmitrijs Peskovs to noliedzis, pieturoties pie iepriekš oficiāli izvirzītās versijas, ka ģenerālis Serguns miris 4.janvārī Piemaskavā no sirds nepietiekamības.
  Igors Serguns vada GRU no 2011.gada. Laikraksta Komsomoļskaja Pravda žurnālistam Viktotam Baraņecam viņš pats ir apliecinājis, ka GRU no sākuma līdz beigām īstenoja Krimas ieņemšanas operāciju.
  Lai maldinātu izlūkošanu, Krievija Krimas operācijas laikā esot sarīkojusi grandiozu desanta izsēšanos Arktikā un nosūtījusi milzīgu skaitu dzelzceļa sastāvu aiz Urāliem. Arī zaļie vīriņi sākumā esot izsēdināti pie Ukrainas austrumu robežām un tikai pēc tam slepus pārsviesti uz Krimu, kur bija viņu īstais mērķis. GRU arī laikus sagatavojis it kā vietējos zemessargus un kazakus, kam bija jābloķē ukraiņu armijas bāzes. Un GRU izdevies it kā no Kijevas nosūtīt pavēli Krimā esošajiem ukraiņiem nepretoties. Kamēr ukraiņi skaidrojuši, kura pavēle ir īstā – šaut vai nešaut, Krima jau esot bijusi ieņemta, raksta Komsomoļskaja.
  Zaļo vīriņu operāciju vadīja cits ģenerālis, gaisa desanta karaspēka štāba priekšnieka vietnieks Aleksandrs Šušukins. Viņam sirds apstājās pirms jaungada – 27.decembrī.
  Abu šo cilvēku nāves ar dažu dienu atstarpi Krievijas žurnālisti saista savā starpā arī tādēļ, ka abi 2014.gadā ir īstenojuši slepenās Krievijas armijas operācijas Donbasā. Vienā no tām ar raķeti BUK tika notriekta Malaizijas pasažieru lidmašīna. Starptautiska žurnālistu organizācija Bellingcat šonedēļ nāca klajā ar pētījumu, kas apliecina, ka BUK raķešu sistēmu Ukrainā ieveda un apkalpoja vesela Krievijas armijas vienība – vairāk kā 100 cilvēku no 53.armijas brigādes. Žurnālisti publicējuši 20 šīs vienības komandieru vārdus. Pētnieku Bellingcat dibinātājs Eliots Higgins paziņojis, ka uz viņa atklājumu bāzes advokāti jau gatavo prasību Eiropas Cilvēktiesību tiesā pret armijas virspavēlnieku Vladimiru Putinu.
  Krievijas bijušais vicepremjers Alfrēds Kohs tviterī ievietojis melnu joku, ka pēc ģenerāļu Šušukina un Serguna nāves jābaidās nu būtu nākamajam Krimas un Donbasa notikumu diriģentam Aizsardzības ministram Sergejam Šoigu, jo arī viņš varētu kādā tiesā liecināt par pavēlēm, kādas kādreiz izdevis Krievijas prezidents.
  Amerikāņu pētnieku organizācija Stratfor izvirza versiju, ka pēdējos mēnešos esot saasinājusies cīņā starp GRU un FSB par ietekmi Krievijas iekšpolitikā un ekonomiskajās struktūrās, piemēram, koncernā Rosņeftj. Cīņa esot arī par to, kurš specdienests saimniekos seperātistu ieņemtajos Ukrainas apgabalos. Līdz šīm galvenās hibrīdkara operācijas tur īstenojis GRU.
  5.novembrī ASV mīklainos apstākļos gājis bojā par informatīvo karu atbildīgais prezidenta Putina padomnieks Mihails Ļesins, kurš bija izveidojis kanālu Russia Today un iepriekš vadījis koncernu Gazprom Media.
  29.decembrī ar pistoli it kā nejauši sev kājā iešāvis Krievijas vicepremjers Dmitrijs Rogozins. Krievijas portālos ir versijas, ka šis savainojums varētu būt kādas spēka struktūras brīdinājums politiķim. Ar aizdomām tiek uzlūkota arī vēl kāda nāve. 10.decembrī pēc neveiksmīgas operācijas slimnīcā miris bijušais Sevastopoles mērs Valērijs Saratovs, kurš bija viens no referenduma organizētājiem par Krimas pievienošanos Krievijai.

 7. Miervaldis saka:

  Es arī neko labu no valdošā tabora puses sen negaidu.

 8. Andris Ozols saka:

  LTV 1 rādīja filmu par pretošanos PSRS režīmam 1991. gadā, kad trīs Baltijas valstis kļuva „brīvas”.

  Visus šos nopelnus pieraksta veciem komjauniešiem un komunistiem, lai gan dīvainā kārtā tajā bija iejaukts ASV CIP – jau iepriekš sašķeļot Krievijas vadību ar Gorbačova un Jeļcina palīdzību, cionistiem no Izraēlas graujot PSRS. Tāpat netika filmā minēts, ka ASV Kongress piešķīra personīgi B.Jeļcinam tam laikam astronomisku summu, šķiet 190 miljonus ASV dolāru, lai apspiež puču. Vēlāk, Jeļcinam redzot, cik neadekvāti smagi perestroikā cieš krievu tauta Krievijā, viņš pilnvaras nodeva VDK darbonim – V.Putinam.

  Lai neizskatītos, ka Izraēlas un ASV cionisti veic atklātu apvērsumu PSRS, pārmaiņām bija jānotiek arī no apakšas – Latvijā tika organizēts H86 (?) un LTF.

  Latvija nav brīva – tajā joprojām valda bijušie komunisti, cionisti un viņu pakalpiņi kā V.Zatlers un I.Godmanis un citi, kas pakļāvuši Latviju ar parādiem.
  .
  .
  .
  Admins
  Mani,Andri Ozol, neviens cionists nav organizéjis, bet gan mana latviskā apziņa un mana tauta.
  Cionisti vienmēr visiem ir centušies visu nozagt. Tā tas notiek arī šodien un tu ar savu murgaino fantāziju viņiem piepalīdzi… .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *