Lasītājs. Par holokaustu un I. Mūrnieci

Zaļš, tautastribunals.euHolokausts ?!

Vai kāds ir pētījis šī vārda izcelsmi ?

Ko tas nozīmē ?

No kurienes TAM aug kājas- kur sakne ?

Vēsturiski, filoloģiski un reliģiski HOLOKAUSTS nozīmē: žīdu izdarīts upurrituāls masveidā nogalinot žīdus, jeb arī cilvēkus, bet katrā gadījumā reliģisks upurrituāls- maģiska darbība, upuris žīdu augstākajam garīgajam spēkam, jeb Dievam. Vārdu DIEVS, žīdi piesavinājās un sāka lietot 13.gs., pēc Baltijas agresīvās iekarošanas.

Ināra Mūrniece taču ir žīdiete !

Tālmuds,ēbreji.reiniks,āboltiņa,DP.LRTTKam acis tas taču redz un kam ausis, tas dzird !

Foto: Talmuts apstiprina: “Tikai ebreji ir uzskatāmi par pilnvērtīgiem cilvēkiem”. “Gojas nogalināšana pielīdzināma dzīvnieka nogalināšanai”.

Turklāt, tādu postu ar masveida cilvēku slepkavībām Latvija ir pieredzējusi tikai no žīdiem un krievžīdiem.

Baigais gads, žīdi ar saviem zemākas sugas jaunākajiem brāļiem Krievijas krievžīdiem(juridiski korekti būtu sacīts: žīdu tauta līdzdalībā ar krievu tautu) masveidā nogalināja latviešus, sadiski tos spīdzinot nevis nošaujot ātri bez ciešanām.

Vai kāds AKREDITĒTS vēsturnieks ir matemātiski precīzi aprēķinājis, cik latviešu tautības cilvēku ir nogalinājuši žīdu un krievu tautības cilvēki ?

Žīdu izvērstais genocīds pret latviešu tautu acīmredzami notiek arī šodien, jo žīdu tautības cilvēkiem tikšot piešķirti īpašumi, ar ko būs radīts precedents, ka Latvijā nav taisnīgums.

Nākošais “taisnības atjaunošanas” solis būs,- kompensāciju izmaksas process, jo latviešu tauta ir nelieši un sodāmi, lai maksā mūžīgi šie vergi- goji.

Grūtups “nošāvās” tāpat kā tie divi*** kolektīvi sarunātās “pašnāvības” upuri: vēlēšanu komisijas priekšnieks un viņa vietnieks, kuri bija pirms Cimdara.

Tie, ar to “nepareizo izpratni”, attiecībā pret Cimdaru.

LPSR rullē !!!

*** autors laikam domājis Kramiņu un Līgotni.

Latvija,Dievs, Grantiņš, Liepāja,Rīga,LRTTLRTT piebilde:

Viens jau ir kļuvis pilnīgi skaidrs, ka neviens latvietis nevienu žīdu nav nogalinājis un pat gestapo šāvēju komandā nebija neviens latvietis !

To dokumentāli pierādīja A. Grūtups. Laiks un taisnības meklētāju pūles ir pilnīgi “izģerbuši” viltus žīdu- cionistu melīgos apgalvojumus par latviešiem, kā labākiem žīdu šāvējiem par vāciešiem.

Līdz ar to, tiek pilnīgi atklāts, ka paši žīdi- cionisti ir tie, kuri veikuši neiedomājamus asinsdarbus, ne tikai pret latviešiem, krieviem un citiem eiropiešiem, bet arī ārprāta zvērības pret palestīniešiem.

Nekas nepaliek apslēpts, kas nenāktu gaismā.

Būtība slēpjas tikai LAIKĀ.

LAIKS ir kā strauja upe, kurā tiek iemests netīrais melu akmens. Straume visu drazu noplēš un paliek tīrs, saulē vizuļojošs akmens, proti, paliek tikai Patiesība.

Žīdu nacistu- cionistu laiks, ir tuvu savam galam !

Visi nelieši, nodevēji un parazīti, kuri viņiem kalpojuši un līdz ar to arī veikuši genocīdu pret savu tautu, tiks bargi tiesāti.

07.12.15        L. Grantiņš

You may also like...

7 komentāru

 1. Eduards Lunis saka:

  —Jā, žīdu nacistu-cionistu laiks ir tuvu savam galam!
  To var redzēt arī pēc notiekošā Saeimā! Nelikumīgā, nelietnīgā, prettautiskā žīdiski -ciniskā’partiju sistēma, faktiski parāda savu pilnīgu nespēju,neatbilstību tai vietai, kuru ir nelikumīgi ieņēmuši! Arī melu krājumi ir izbeigušies …

 2. A. saka:

  Nu jau gan mums ir gaišmatainas žīdietes :-) Un J.Rudzutaks esot bijis lietuviešu ebrej.Gadījās man arī reiz lasīt kāda krievu nacionālista grāmatu par visu to, bet, kad viņš teica, ka visi ebreji jānovāc…Pie kā vainīgs tas ebrejs, kas man laboja kurpes, vai tie ārsti, kas palīdzējuši mūsu, latviešu ģimenei? Un slimnīca Bikur Kolim, kur palīdz, kad citi vairs nespēj.
  Daudz nevaru te diskutēt, jo man nav datora, taupu Mbaitus telefoniņā, nedusmo, Grantiņ, es pret taviem mocītājiem.
  .
  .
  .
  Admins
  Latvijā nav neviena etniskā žīda. Runa ir par parazīt-žīdiem, krievžīdiem, kuri uzmetušies visām tautām uz kakla. Tava “siekalošanās” par žīda kurpnieku ir nevietā un demagoģiska. Kas Mūrnieci pilnvaroja stāvēt kopā ar Latvijas izlaupītāju Suharenko ? “Saki savus draugus un teikšu visu pat tevi !”, saka sakāmvārds.

 3. A. saka:

  Ja nebijis Ļeņina apvērsums, baidos, ka cars mums nekādu neatkarību nebūtu pieļāvis, zinām, kas nptika pēc piektā gada. Un tagad ir spēki, kas tīko atjaunot impēriju, tad mūsu mediji atkal grieztu kažokus otrādi.
  (Variet šos manus kom. neievietot)

 4. A.>Adminam saka:

  Labi, ka man nav nekādu draugu. Un tie izlaupītāji tāpat nav mūžīgi, lai tik taisa sev mauzolejus.

 5. Janis saka:

  Bija un ir blondi zidi. Ari baltas adas krasas (pigmentacijas) ir zidi, ka piemeram tas pats Suharenko. Zids (negeris) krustojoties dzimumattiecibas ar cilveku, iegust mulata izskatu, ka piemeram Siriesi. Un sekojosi talak stajoties jau mulatam dzimumattiecibas ar cilveku, rodas tadi balta izskat suharenoki, godmani un inaras. Bet ir viens trukums attieciba pret cilveci, jo nekad no sada kontakta seksuala, cilveks nepiedzims, bet gan zidulens piedzims, tadu velnenu ir pilna Krievija ar krievzidiem. Ta ir genetika. Tas pats Altruisma gens nav vienkarsi zidiem. So genu var saukt ari par Dveseli.

 6. Kaspars saka:

  apskatieties 49.15 minūtē, kā rīkojās šie zvēri:

  Chekist Чекист ‘1992’ Russian film ‘Eng-Subs’ (full)

  https://www.youtube.com/watch?v=_RQVSHfuPCQ

 7. Eduards Lunis saka:

  — Jānim. Ļoti atbilstoši Jūs izsakaties par ALTRUISMA GĒNU,JEB DVĒSELI.
  –Kaut kur jau biju rakstījis par paziņu žīdu, kurš nebija pārliecināts, vai ir žīds, jo vecāki karā bija pazuduši un viņš uzauga bērnu namā Kad viņam jautāju ,vai negribi pārliecināties vai esi žīds, vai neesi ,viņš piekrita.Tad pajautāju,kā viņš vērtē žīdu baņķieru rīcību, kuri ar bankām , ar latvijas izlaupīšanu, ar cilvēku iedzīšanu parādu verdzībā, ir noveduši latviju un Tautu līdz tādam drausmīgam stāvoklim -viņš bez domāšanas teica- kur runa ir par naudu, tur tikai tā ir jādara! Teicu-TAD JAU TU NOTEIKTI ESI ŽĪDS ! VIŅŠ NEAPSTRĪDĒJA!
  –Vēl viņš teica, ka žīdi ir tie, kuri naudu pelna ar rokām, bet ebreji -ar galvu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *