Jānis Zīverts, cien. Pamela.

IMGP0914Cien. Pamela(nezinu kā Jūs godāt, par kundzi vai j-kundzi), tātad cien. Pamela, kurā rindkopā Jūs izlasījāt, ka es aģitēju par TB/LNNK ? Jā, viņi ir vienā sarakstā ar VL, bet šis ir tas gadījums, ka slīkstošam jāķeras kaut vai pie salmiņa. Jūsu, mūsu rokā ir rakstāmais un izvēle, kuru svītrot un kuriem pielikt +, ir Jūsu mūsu visu ziņā. Nosaukumam “TĒVZEMEI un BRĪVĪBAI” nav nekāda vaina un ja kaut kādi sūdabrāļi pievākuši savai brandžai šo SVĒTO nosaukumu, tad nedomāju, ka tas būtu jāmaina arī uz BRĪVĪBAS PIEMINEKĻA ! Joprojām domāju, ka mums jāizmanto šī vārgā cerībiņa jel kaut ko mainīt šajā “Bēdu ielejā” un tādēļ aģitēju par VL. Vienkārši nav cita varianta ! Ja sakarā ar VL nodzisīs arī šis cerību stariņš, tad atliek vienīgi paļauties uz Visaugstāko ! Tas, ka mums līdz šim nav NEVIENA LATVISKA politiskā partija, Jums piekrītu pilnīgi un galīgi ! Vēl tikai piebildīšu, ka TB/LNNK jau 5. Saeimā iekļāvu NODEVĒJU un KANGARU sarakstā ! Man nevajadzēja 20 gadus, lai saprastu kas notiek. Pietika ar pāris gadiem !

Cieņā, Jānis Zīverts.

10.10.10.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ 

Vēl tikai var piebilst, ka mācēt lasīt ir viens, bet saprast izlasīto ir jau pavisam kas cits. Vai tas ir apzināti vai neapzināti, grūti pateikt, bet tādi “lasītāji” netrūkst. Līdz ar to šis lasītājs ar savu komentāru apķēzī pats sevi(visvairāk) un, protams, arī raksta autoru. Šādus cilvēkus nav jāaģitē DP, jo viņi jau ar savu tumsonību kalpo mūsu tautas nelabvēļiem !

L.G.

You may also like...

10 Responses

 1. pamela saka:

  Zīverta k-gs,paldies par atbildi!Mums faktiski nav pat domstarpību.
  L.G. ar jums negrasos diskutēt,jo tieši JŪS naidā pret citādi domājošiem,kā “NETUMSONIS “,bet Dieva izredzētais ,šaujat savā naidā un nepieklājībā ,vārda tiešā nozīnmē,ĻOOTI stipri pāri VISĀM sarkanajām līnijām /tieši jūs/ kā specss šai lietā apķēzījot CITĀDI domājošos.
  Pārlasīju savu komentu un NEATRADU kur un kā es jūs “apķēzīju.”Vai faktā,ka jūs veikli mainat savu viedokli par JEBKURU agrāk par “zelta fondu”pat slavēto.
  Jūsu uzvedība nav Dieva baušļu sludinātāja cienīga.ES pieņemu jūsu citādi domāšanu,bet man RIEBJ jūsu prastums un tieši JŪSU citādi domājošo “apķēzīšana”.Te arī slēpjas mūsu nesaprašanās,ne manos rados,JO ES !!! ESMU NU ĻOOTI PATSTĀVĪGI domājošs cilvēks un mani BEZ ļooti pamatīgiem faktiem nevar dancināt.
  Tapēc mani ļooti satruc jūsu portāla TIKAI naida sēšana pret Latviju,jo vēlēšanās latviešu tauta CITĀDI domā par Dombrovski,PAT pēc drakoniskiem finanšu griezumiem.
  Nez ko JŪS redzat viņa vietā kā Premjeru?Zatlers redz arī nu jau pret Dombrovski.Ka tik jums abiem netiek mesta acs uz PLL + SC ?!
  Būtu jums ļooti pateicīga,ja varētu izlasīt kaut VIENU rakstu par kaut VIENU labu Latvijas [politiķi,BET nu jau laikam esat nolēmis izvērst nomelnošanas kampaņu pret mani un nedod Dievs pret manu famīliju,kura nav pie vainas ,jo kā jau teicu,ESMU PATSTĀVĪGI domājošs HOMO SAPIENS,
  Atceros jūsu deklaqrēto,ka ko mācījāt,ka nevajag apriet to,kurš ir citādi rakstījis par TEVI’.Re kā tas dzīvē netiek ievērots no paša.
  Pat ,ja turpināsiet antireklāmu pret mani,tad esat mierīgs ,šī bija pēdejā reize,kad iegāju jūsu “dižajā”portālā,kurš kā PSRS VDK laikos NEPIEĻAUJ domu ,viedokļu dažādību.
  LATVIJĀ latv ieši nedomā kā jūs,tapēc arī jūsu portāls NAV apmeklēts.
  PASTĀVĒS ,kas MAINĪSIES!
  NAIDS,L.G.,POSTA,miers – BARO !
  Latvisku Latviju turpināšu aizstāvēt!
  P.S. Būtu ĻOOTI interesanti redzēt JŪSU piedāvāto Latvijas Prezidentu un Premjeru ar valdības ministriem. Uzmetat melnrakstu !!

 2. zonnenbergs saka:

  Zonnenbergs Pamelai.Uzrakstat Jus to savu iedomato valdibu un kas
  vinai jadara.Precibu aicinajumus GRANTINAM varesiet pateikt pec tam un
  kadas apaksbises vins velk,svitrainas vai rutainas.

 3. ceļš saka:

  Krietnumu mācīties vari no krietnajiem,bet,ja ar ļauniem cilvēkiem saieties tīk,viss tev izkūpēs prāts.

 4. AG saka:

  Glups gan tu esi, Zīvert, ja domā, ka VL ar kaut ko labāka par TB!

 5. Fuka saka:

  pilnigi piekritu AG !!

 6. Jeporģīne Mīlīte saka:

  -jā, diez kā fuka spēj uzminēt dižā AG rakstlaiku un arī uzreiz to pazemīgi atkal paslavēt… nu divi “brāļi” , cerams, ka tomēr tā ir viena persona un nevis divi no zilajiem>>

 7. zonnenbergs saka:

  Cietumsarga dubultosanas,vai nepareizi cietumsarga ar sertifikatu
  dubultosanas.

 8. Miervaldis saka:

  Skatīsimies ko darīs VL, skatīsimies….

 9. Tante no Paardaugavas saka:

  -jā miiliishi, te ir triis klauni -blekjokers,fuks un ag, vai ari tie ir viens kompleksains resniits

 10. annamarija saka:

  Pamelai. Sākāt atbildēt vienam, bet uzrakstījāt citam… Tā i nesapratu: kāpēc Jūs Tibunāla lapā gaidāt rakstus par sunīša izglābšanu vai kapeiku, ko pasniedz ubagam…Tādus meklējiet citur.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.