Vaira, kažoks mainās tikai vienu reizi !

www.tautastribunals.eu-12Putins, vaira vīķe freiberga,LRTT, Helsinki-86, Latvija,Rīga

FOTO: Neaizmirsīsim, ka Putins no mātes puses ir žīds, bet Vīķe-Freiberga, no tēva puses.

Pirmajā acu uzmetienā, kad izlasām Vairas Vīķes Freibergas „sacerējumu” Jaltā, gribas sacīt: „Vecene uz vecumu pilnīgi sajukusi prātā !”

„Nevajag pārāk auklēties ar noslēpumaino krievu dvēseli.

Dzīvojot līdzās psihopātam, mums jābūt modriem, savā runā «Jaltas Eiropas stratēģijas forumā» («Yalta European Strategy Forum») teikusi Latvijas eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga.”

„…, salīdzinot Krieviju ar garīgi slimu cilvēku, kura rīcību nav iespējams paredzēt.”

http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/576004-vikeifreibergai_konference_ovaciju_vetra_neesot_ko_aukleties_ar_noslepumaino_krievu_dveseli

=========================================================================

Un tā, ne tikai Putins ir pielīdzināts psihopātam, bet arī „matuška Rosija(māte Krievija) ir pielīdzināta „garā slimajiem” !

Tas pat „sit pušu” LRTT i- vietnes leksiku.

Kāpēc tik krasa nostājas maiņa pret Vladimiru Vladimiroviču Putinu un viņa valstību ?

>Vai tā nebija VVF, kura pielika visas pūles, lai iztaptu psihopātam Putinam un garīgi slimajai Krievijai atdodot Latvijas teritoriju Abreni ?

Šeit jūs variet skatīt šo politpadauzu visā savā godībā:

http://tautastribunals.eu/?p=579

>Vai tā nebija VVF, kura vairākas reizes „atsvieda” atpakaļ VALODAS LIKUMU, lai iznīcinātu latviešu valodu tās vēsturiskajā teritorijā ?

>Vai tā nebija VVF, kura apjoza 16. martā Brīvības Pieminekli ar žogu un piedevām vēl parādīja idiotisko žestu(pieliekot pirkstu pie deniņiem) uz latviešiem ?

>Vai tā nebija VVF, kura, ignorējot Lietuvas un Igaunijas nostāju, aizskrēja uz Maskavu, lai sveiktu okupantus viņu „dižajā” 9. maijā ?

Tie, kuri LRTT i- vietni lasa regulāri un no paša sākuma, zina, ka VFF bija VDK ziņotāja.

Viņas segvārds bija KLUKSTE.

Krasā nostājas maiņa ir tāpēc, ka šīs nožēlojamās latviešu tautas nodevējas- cionistes prātiņš ir apjēdzis, ka uz cionistiem(Izraēlu- Krieviju) liktās cerības sāk šķobīties.

Putins, ar Izraēlu priekšgalā, un līdz ar to visa 4. maija kliķe, tiks aizvilkti uz Hāgu- NIRNBERGA 2.

Latvija tiks attīrīta!!! no cionistu- komunistu izdzimumiem.

Latviešu tautai nolaupītais tiks atdots atpakaļ !

LRTT atgādina šiem sarkanajiem slepkavām: „Kažoku var apmest tikai vienu reizi !”

Tie, kuri ir likuši cerības uz Krieviju, ir zaudējuši visu… , palikušas tikai plikas karātavas.

Nodevējiem nodevēja tiesa- valgs(saprotamā valodā-karātavas)

Kas šiem sarkanajiem lopiem pienākas, nepārprotami ir pasacījis prāvests A. Kavacis(3653):

https://www.youtube.com/watch?v=UjemzKDs8BA

30.09.15        LRTT

You may also like...

7 komentāru

 1. Eduards Lunis saka:

  —Viss kā vienmēr -PATIESI UN PAREIZI!
  Lepojos ar to,ka vadīju to protesta mītiņu pret Abrenes atdošanu!

 2. Valdis Freimantāls saka:

  Prezidente saņēma manis iesniegto juridisko dokumentu pilī. Un, ignorējot likumīgos Rīgas Latviešu Biedrības 1938.gada statūtus, atstāja bez virzības RLB kategorisko prasību ievērot likumību valstī un pārtraukt noziedznieku nesodāmību viltus Rīgas Latviešu Biedrības visās struktūrās.

  Secinājums.

  Vairu Vīķi Freibergu jāsauc pie atbildības par atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības varmācīgās likvidācijas apzinātu atbalstīšanu viņas prezidentūras laikā.
  Atgādinu, ka Rīgas Latviešu Biedrības brutālās, varmācīgās 1993.gada 18. februāra nakts kriminālnozieguma sakas ir šausmīgas!
  10 000 latviešu pašnāvības, valsts miljardu parādi, 300 000 Latviju pametušo darbaspējīgo speciālistu un TOTĀLA D E M O G R Ā F I S K Ā katastrofa.

 3. raksts saka:

  Vīķe-Freiberga nobijusies: atriebīgā Krievija var uzvarēt

  Bijusī Latvijas prezidente Vaira Vīķe-Freiberga kopa ar bijušo Polijas prezidentu Radeku Sikorski savā publikācijā izdevumam “The Wall Street Journal” raksta, ka Krievija var uzveikt Putinu.
  NATO steidzami jāpieņem nepieciešams ieviest drošības pasākumus Baltijas valstīs un Polijā, savādāk Eiropa par dārgi samaksāts, rakstā min bijušie prezidenti.
  “Krievijai ir Vladimirs Putins, kurs vienpersoniski pieņem visus lēmumus, tāpēc ļoti ātri var pacelt likmi. NATO otrādi tiek ņemts vērā visu 28 demokrātisko valstu viedoklis, tāpēc var reaģēt pārāk vēlu,” savu viedokli pauda bijušie līderi.
  Vaira Vīķe Freiberga un Radeks Sikorskis piedāvā konkrētas lietas, ka varētu uzlabot situāciju.
  Pirmkārt, nepieciešams izveidot degvielas , ieroču un smagās tehnikas krajumus reģionos, kuriem visvairāk draud Krievija. “Ja tas netiks izdarīts, tā būs viena no vājuma pazīmēm,” min rakstā.
  Otrkārt, jāizstrādā reāls aizsardzības plāns Baltijas valstīm un Polijai.
  Treškārt, Vīķe-Freiberga un Sikorskis piesauc NATO vadībai atļaut veikt kara darbības nepieciešamības gadījumā.
  Prezidenti min, gadījumā, ja netiks izpildīti šie punkti, tad “atgriebīgā Putina kunga Krievija var kļut par uzvarētāju jaunā laikmetā. Laikā, kad lielās valstis noslēdz darījumus, bet mazās piekrīt to nosacījumiem,” atzīmēts rakstā.

 4. Valdis Freimantāls saka:

  Atbilde RAKSTAM.

  Neloģiski, ja VVF ir KGBiste.
  Viņas viltīgā dubultspēle ir caurspīdīga.
  Polijas prezidents neapšaubāmi ir savas zemes un valsts patriots.
  Un sametoties kopā ar godīgu patriotu VVF, iespējams cer pacelt savu reitingu demokrātiskās pasaules acīs.
  Iespējams, viņai vienalga kādā veidā stabilizēt savas personīgās pozīcijas politikā.
  Kaut ari pieļauju iespēju, ka viņa runā no sirds -saprotot Vladimira Puķina zvērisko agresivitāti. Jo Vova tāpat kā Josifs nopļaus visus līdzgaitniekus pie pirmās iespējas /1937 gada variants/.
  Tādiem vadoņiem apkārt vajadzīgs rūpīgi kopts mauriņš, lai izceltu savu personību.

 5. Manu attieksmi pret šo pussievieti-pederasta māti- nosaka tas, ka viņa atbalstīja manu aizmugurisko notiesāšanu saskaņā ar Daugavpils pēcpadomju mafijas galvas Vidavska rokaspuiša recidīvista Guščina pasūtījumu, ko praktiski realizēja viens latviešu vietējais mērglis un Tiesā juridiski akceptēja pakalpīgā tiesnese tagadējā mēra Lāčplēša māsa. Ar savu parakstu aizmugurisko tiesāšanu Rīgā akceptēja ne tikai šī pseidozinātniece, bet arī Maizītis (ģenerālprokurors) un Augstākās tiesas priekšnieks Andris Guļāns. Visi trīs ar savu supernelietīgo rīcību LR valsti un tautu degradēja līdz mežoņu līmenim. Par aizmugurisko tiesāšanu un protestējošo atsacīšanos no pilsonības rakstīja vairākās valstīs. Aizmuguriskās tiesāšanas akceptēšana noteikti ir valdošās kliķes viens no briesmīgākajiem noziegumiem, par ko ASM pienākās šai latviešu mātītei un pārējiem mēsliem.Zinu, ka kuce ir ļoti slikts cilvēks. Viņu 80.gadu sākumā ZA pieņēma akadēmiķis Samsons.Tas noteikti nebija paša Samsona lēmums tikties ar ārzemnieci. Zinu, ka Samsons viņu neuzskatīja par zinātnieci. Tātad tikšanos augstceltnē nosacīja “kantoris”.

 6. Antikliķe saka:

  Kamēr žīdienes Vīķes radi tusējās pa Kanādu, mani vecvecāki “izbaudīja” komunistisko genocīdu visā tā plašumā. Mana ome, kas nāk no Abrenes, tika nežēlīgi pazemota savā skolā (krievu skolā, jo latviešu skolas tika iznīcinātas), viņa pat nezināja par ko. Atsevišķus radiniekus, kā no mātes tā no tēva puses izsūtīja uz Sibīriju… un tā vēl var turpināt, pat grāmatu sarakstīt.
  VVF ir nekas vairāk, kā augstprātīga, psihopātiska žīdiene, kas atbraukusi uz Latviju (kad uguņi nodzisa) un sāka mums mācīt kā dzīvot, un stāstīja kko par latviskumu utt… Uzspļaut tam bacilim!

 7. Kukli saka:

  Viņa taču nav vienīgā prezidente – KGB aģente, mums tādu fruktu ir vairāki. Masons ir masons.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *