Arī Krustiņš(LA) uzskata Ziemeli par Tiesiskuma bendi

www.tautastribunals.eu 1

Kur esi, Ineta, kad tautai ir vajadzīga tava palīdzība ?

Nav un nebūs šiem ES „barokļiem” tautas intereses svarīgas. Viņiem maksā „nodevības” algu, lai latviešus „noslaucītu” no zemes virsas.

Diez vai šī saņem mazāku algu par Atmodas kapraci Kalnieti, kura mēnesī saņem to, ko godīgi strādājis pensionārs četros gados.

Tā ir spļaušana Dievam un Tautai acīs.

=============================================

Ineta Ziemele

Ne velti šīs politiskās prostitūtas foto(skatīt un lasīt zemāk) tika uzņemts tā, lai izskatītos “krītoši”, tieši tajā brīdī, kad acīs zvēro naids un roka stiepjas pēc 30 sudraba grašiem. Un, protams, arī ne jau bez zemteksta V. Krustiņš(LA) šo fotogrāfiju izvēlējās savam rakstam.

Jā, Ziemele ir “apgāzusies” un izgāzusies visas tautas priekšā !

Tauta tādai jūdasa dvēselei, kāda ir I. Ziemele, interesē vismazāk, to mēs redzam šajās “rūpēs”: „ECT Tiesu palātas prezidente Ziemele satraukta par apstākļiem cietumos”

http://puaro.lv/lv/puaro/ect-tiesu-palatas-prezidente-ziemele-satraukta-par-apstakliem-cietumos

ineta_ziemele_lita_krone_leta-media_largeViņas uzdevums bija ES nodevīgi glumajos kuluāros rūpēties par katastrofālā stāvoklī nonākušo latviešu tautu, bet šī, lūk, atdod visu savu dvēseli kriminālistiem, sātanistiem- cionistiem un krievu šovinistiem.

Foto: Savas tautas nodevība ir viszemiskākā cilvēka īpašība.

Un cik apaļi vaigi kļuvuši mūsu “aizstāvei” pēdējā laikā.

Tādi nodevīgi, alkatīgi un godkārīgi „elementi”, kāda ir Ineta Ziemele, tiek labprāt izmantoti no cionistu un ru- šovinistu puses. Kad tauta sāk pamazām „vārīties” pret 4. maija kliķes nelietībām, tad nekavējoties sātaniskie ES elementi „izgrūž” šo pol- prostitūti „nolaist tvaiku”. I. Ziemele piesauc visus Likumus(Konvencijas), kuri ir latviešu tautas pusē, bet ne prātā viņai nenāk tos realizēt dzīvē.

Krieviem un žīdiem, protams, ir līdzekļi ar ko „piebarot” šo kangarisko kreatūru.

Bet atgādināsim šai noziedzniecei, ka Dieva Dzirnas maļ pēc citiem principiem, ne pēc „vēja virziena”.

Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā Ziemele(un viņai līdzīgie) saņems visbargāko sodu, jo viņas darbība tiks kvalificēta, kā genocīds pret latviešu tautu. Sodu pastiprinošs faktors ir tas, ka Ziemele labi saprot, ka uzstājas pret Tiesiskuma BŪTĪBU kā tādu. Viņa izmanto savas juridiskās zināšanas, lai apietu visas tās Konvencijas(Likumus), kas aizstāv mūsu tautu.

Genocīda īstenotājiem pret latviešu tautu piemēros ASM.

Nekādas žēlastības šiem kroplajiem  izdzimteņiem nebūs.

Lai tev, lasītāj, nebūtu tālāk jarakņājas pa interneta “džungļiem”, LRTT i-vietne pilnībā ievietoja apskaidrojošos zemteksta rakstus:

16.01.13.

=========================================

V. Krustiņš (LA)

Gadu mijā šad tad, šur tur bija lasāmi un dzirdami atgādinājumi, ka itin drīz, jau februārī, būšot pagājis gads kopš bēdīgi slavenā 18. februāra referenduma. Tātad par to, vai Latvijas Republikā par valsts valodu būtu ieviešama arī krievu valoda.Eiropas Cilvēktiesību tiesas tiesnese prof. ziemele_leta-7x7y587w379h300x189vertIneta Ziemele pirms šā ar politisku mērķtiecību izprovocētā referenduma “Latvijas Avīzes” līdzstrādniecei Mārai Libekai teica: “Ja šādu jautājumu uzdod, tā, protams, ir milzīga provokācija. Tas ir ne tikai antikonstitucionāli, bet daudz fundamentālāk, problemātiski, nekā mēs to vispār spējam iedomāties. Vai jūs vēlaties izbeigt Latvijas pastāvēšanu? – tas ir analoģisks jautājums patlaban uzdotajam par krievu valodu kā otru valsts valodu.” (“LA”, 29. 12. 2010.)

Foto runā nepārprotamu valodu, un proti: “Tu, Ziemele, esi mele, politiska prostitūte, latviešu tautas nodevēja, visīstākā jūdasa dvēsele.”

Līdzās Eiropas augstās tiesneses Inetas Ziemeles briesmu signālam atgādināšu vēl kādu citu, arī pirms referenduma paustu. Mūsu lasītājam jau diezgan pazīstamais “Saskaņas centra” deputāts Saeimā Nikolajs Kabanovs kādā no Rīgas krievu avīzes “Vesti segodņa” numuriem noziņoja, ka aptaujā puse Latvijas nepilsoņu ir izteikušies par šīs valsts pievienošanu Krievijai.

Kā jau teica tiesnese Ziemele, tas nenozīmē neko citu kā izbeigt Latvijas pastāvēšanu.

Kā zināms, pirms gada vairāk par 270 000 pilsoņtiesīgo atbalstīja priekšlikumu arī krievu valodu ieviest par valsts valodu. Toreiz vairāk balsu bija pret un pirmais solis uz Latvijas valsts pārkrievošanu nevarēja tikt sperts. To cilvēku, kas vēlējās palikt pie latviešu valsts valodas, vēl bija vairāk. Vai šogad tāds pats vairākums vēl ir saglabājies, nav zināms. Var būt, ka vairs nav.

Jāuzskata, ka 18. februāra referenduma cēloņi joprojām nav izpētīti, un acīmredzot ar nolūku. Kā citādi izskaidrot varas un izpētes iestāžu “vienaldzību”, kad, kā lasu šajās dienās, ir noskaidrots aptaujājot pat tas, ka šogad par 6 – 7% samazinājies ievārījumu vārītāju skaits Latvijā… (“Vesti”, 2. 01. 2013.)

Bet kādas pārmaiņas Latvijas valstī norisinās pēc referenduma par krievu valsts valodas ieviešanu? Uz komunicēšanos ar tautu naskās pirmās personas ir ļoti mazrunīgas. Kas ir padarīts valsts, latviešu, valodas nostiprināšanai? Tas vēl jāpaskaidro. Toties par krievu valodas nostiprināšanu kaut nepilnīgi, bet informācija ir. To ieguvu no “pētniecības centra” “Providus” darbinieces D. Akules stāstījuma jau pieminētajam Rīgas krievu laikrakstam “Vesti”: “Es atzīmētu pozitīvas tendences, kas parādījušās pēdējā gadā: televīzijā parādījušās vairāk analītiskas pārraides krievu valodā, pēc daudziem gadiem pirmoreiz tika krievu valodā tulkota militārās parādes translācija, radīts portāls sabiedriskā masu informācijas līdzeklī – Latvijas televīzijā un radio divās valodās…” “Providus” līdzstrādnieces jūsmīgais vēstījums par krievu valodas atgriešanu un atgriešanos arī Latvijas sabiedriskajos masu informācijas līdzekļos, jādomā, atspoguļo arī paša “Providus” lietu izpratni. Domāju – ja ne gluži tāda, tad vismaz līdzīga ir valdošo aprindu klusi piekoptā pielabināšanās skaļi nopeltajiem lindermaniešiem – un vēl citiem. Nevaru spriest par visu Latviju un latviešiem, bet esmu pārliecināts, ka ne jau uz šādu politiku cerēja tie, kas 2011. gada 18. februārī ar stingru apņēmību devās aizstāvēt latviešu valsts valodas tiesības. Starptautiskajās politiski diplomātiskajās aprindās pazīstamais pašreizējais Krievijas vicepremjers D. Ragozins šādi izskaidro cīņu par dzimto krievu valodu. “Valoda – tas nozīmē varu. Dzimtās valodas aizstāvība un tās izplatīšana aiz robežām ir pamats mūsu politiskās ietekmes atjaunošanai pasaulē.”

==================================

Ineta Ziemele ievēlēta par ECT nodaļas prezidenti

I. Ziemele un A. BērziņšVakar, 2.jūlijā, 2012.  Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) tiesnese no Latvijas Ineta Ziemele ievēlēta par ECT nodaļas prezidenti, liecina ECT paziņojums masu medijiem. Tāpat ECT ievēlējusi jaunu viceprezidentu – Dīnu Spīlmanu no Luksemburgas. Viņi abi ievēlēti uz trīs gadus ilgu termiņu un sāks pildīt savus jaunos pienākumus 2012.gada 13.septembrī.

Foto: Šeit mēs nepārprotami redzam, kā šo paklausīgo latviešu tautas bendi apsveic pieredzējušākais noziedznieks, komunists un KGB kalpotājs(miljonārs) A. Bērziņš. Šis ir sātaniskās “svētības” akts.

Šie lopi nekad vairs par cilvēkiem nekļūs.

ECT strādā viens tiesnesis no katras no 47 valstīm, kuras ir ratificējušas Eiropas Cilvēka tiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvenciju. Tiesneši strādā piecās nodaļās, no kurām tiek veidotas septiņu tiesnešu lielas palātas. ECT darbojas arī Lielā palāta 17 tiesnešu sastāvā. ECT ir divi viceprezidenti, no kuriem katrs vada vienu nodaļu, bet pārējās trīs nodaļas vada nodaļu prezidenti.

Ziemele ieguvusi jurista un tiesību bakalaura diplomu Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē, papildinājusi zināšanas Dānijā un Somijā. Ieguvusi starptautisko tiesību maģistra grādu Zviedrijas Lundas Universitātē un saņēmusi doktora grādu Kembridžas Universitātē, Lielbritānijā.

You may also like...

4 Responses

 1. andris saka:

  Izglitots cilveks,bez saprata gudribas ir traks,kuru vajag izolet=
  atombumbas izgudrosana un pielietosana.
  Ja tev nav saprata gudribas,izglitiba ir lieka,jo tu macies un
  iemacies,no tadiem pasiem neprasiem.Hierarhijas izglitiba atgadina
  dreseta suna izglitibu,kura normalai pilnvertigai dzivei
  neko labu iemacit nevar.

 2. atoms saka:

  Cilvēka galva varot izdomāt vairāk kā viņa spēj(grām.”Lieti nāk”),un ar atomu nezina ko tālāk darīt,tad esot pasaulei gals.

 3. andris saka:

  Pasaules gals ir tad,ja tava butiba-nav svarigs tavs vards,vieta,kur
  tu mitinies -ir ieslodzita maksligo apstaklu sprosta(darbs,nauda,paradi,bailes,uzspiestie meli-TV-prese,atkaribas,religija,nezinasana,
  u.t.t.).Butiba grib izlauzties,maksligie apstakli tur iespundetu.
  Radisanas prieka brutala nozagsana.

 4. maitas saka:

  velni čeka nošaut

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.