Patiesība par bēgļiem

www.tautastribunals.eu-12Kāpēc ir tādi bēgļi un kam/kuriem tas ir izdevīgi ?

No šīs vietas tad arī ir jāsāk par šo jautājumu diskutēt.

Līdz šim, no dižo ekspertu puses, neesmu dzirdējis, ka kāds no viņiem šo elementāro loģiku būtu “piesaucis”.

Tas tiek apzināti noklusēts !

Un tā, kuram tas ir izdevīgi ?

Junkers,Merkel,Peress.Un ne tikai izdevīgi, bet tas pat ir dzīvības un nāves jautājums !

FOTO: Nepārprotami, ka ar šo “prātā vājo” tiek sabotēta ES !

Bez domāšanas varam sacīt, ka ne ASV, ne Ķīnai un arī ne ES, tas nav nedz vajadzīgs un ne arī izdevīgi. Atliek tikai divas valstis, Krievija un Izraēla.

Putins, kurš ir Izraēlas ieliktenis, varēs noturēties savā “krēslā” tikai tad, ja Eiropā sāksies visaptverošs konflikts. Izraēla, ar saviem neierobežotiem naudas līdzekļiem, ES vadošajās struktūrās ir iefiltrējusi savus cilvēkus.

Vienmēr paturēsim galvā: KOMUNISTS, tas ir tas pats CIONISTS.

No Latvijas ES vadošajās struktūrās strādā neiedomājami daudz darboņu, kuri visi ir no DP atlasīti, tātad, Maskavas- Izraēlas cilvēki.

Latviju pilnīgi kontrolē komunisti, tātad, cionisti.

Viņu intelekts ir dzīvnieku līmenī, tāpēc nacionālā apziņa viņiem nepiemīt.

Mēs un arī pasaule ir pārlecinājusies par Eiropas Komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera perversajām izdarībām, kas neatbilst normāla cilvēka uzvedības normām ! Šādu personu iebīdot tik ietekmīgā postenī, “kāds” apzināti grauj šīs savienības pamatus.

Tā ir visīstākā sabotāža.

Par to, ka jāpalīdz nelaimē nonākušajiem, nav apspriežams jautājums.

Ir jāpalīdz ierīkot bēgļu nometnes pašu bēgļu zemēs vai tuvākajā pierobežā, bet ne to “integrēšana” pilnīgi svešā kultūrvidē.

Sekojot pašai elementārākai loģikai mēs nonākam pie atziņas: šī situācija ar “bēgļiem” ir mākslīgi radīta, lai veicinātu haosu, kura aizsegā veikt rūpīgi plānotus noziegumus.

Par kādiem “bēgļiem” iet runa, vai par tiem 80- 90% spēka gados redzamajiem vīriešiem ?

Kāpēc viņi neņēma ieročus rokās un necīnījās pret tiem, no kuriem bēga ?

Tātad, tie nav bēgļi, bet gan gļēvi parazīti vai arī apzināti iesūtīti kaujinieki, lai destabilizētu ES !

Tikai muļķis neredz šīs likumsakarības !

Krievija pilnīgi tiek kontrolēta no Izraēlas !

Izraēlas cionistu- antisemītiskā valdība izmanto krievus kā ieroci, lai sasniegtu savus noziedzīgos mērķus- pilnīgi pārņemt varu KF un kļūt par lielāko dabas bagātību saimnieci.

Izraēla ir pilnībā nostājusies Krievijas(kuru pati vada) pusē, sakarā ar agresiju pret Ukrainu, un uzkrītoši visās nebūšanās vaino ASV.

Tas nozīmē, ka Amerikai, no cionistu puses, ir pieteikts karš.

Šeit tas nepārprotami pateikts: https://www.youtube.com/watch?t=20&v=-dNUfzR9xhg

Lai Krievija un Izraēla novērstu tiešu konfrontāciju no sevīm, tiek veikts viss, lai ES iekšienē sāktos nemieri.

Gan 11.septembris ASV, gan visas spridzināšanas Krievijā bija Izraēlas- Maskavas veiktas diversijas, lai izprovocētu naidu pret musulmaņiem un līdz ar to arī musulmaņu naidu pret Kristīgo pasauli.

Būtu smieklīgi iedomāties, ka Bin Lādens būtu varējis ASV “nozagt” četras pasažieru lidmašīnas un tik teicami “nogāzt” Dvīņu torņus !!!

Vai esiet dzirdējuši, ka ASV kāds runā par bojā gājušajiem lidmašīnu upuriem un tiem uzceltu pieminekli ?

Nē !

Lidaparāti tika vadīti ar tālvadības sistēmu un pildīti ar „attiecīgu” degmaisījumu.

Krievijā drošībnieki “uzrāvās” uz iedzīvotāju modrību, kad gribēja uzspridzināt čečenu vārdā vēl kādu daudzdzīvokļu māju, tā atmaskojot visas savas zvērības.

Visi šie zvērīgie terorakti tika pierakstīti musulmaņiem !!!

Kādu mīlestību un saprašanos mēs varam no viņiem sagaidīt ???

Mūsu, un jebkura godīga cilvēka uzdevums, ir loģiski domāt un runāt taisnību.

Latvijai nav jāuzņem neviens bēglis, jo latviešu mazais īpatsvars(tikai 61%- ja maz tik daudz) pašu zemē to aizliedz !!!

ES to arī nespiež, to „spiež” vietējie noziedznieki- komunisti, kuriem bail no savas tautas.

To spiež arī tie, kuriem bail no musulmaņu atriebības !

Oficiālais H-86 viedoklis imigrantu jautājumā tiks pavēstīts nākošaja rakstā !!!

23.09.15

You may also like...

14 komentārs

 1. Pilsonis saka:

  Manupr’at a’ziot’a’za ap b’eg’liem tiek sacelta viena iemesla p’ec: “tev b’us m’il’et ‘seit iepludin’ato latviski nerun’ajo’so kristieti (p’arsvar’a pareiztic’igo), ja n’e – dab’usi musulm’ani no ‘Afrikas uz kakla.
  Labbr’at uzzin’atu. k’a tur ir ar to b’eg’lu uzspie’sanu.

 2. Eduards Lunis saka:

  ___Piekrītot rakstā teiktajam,vēl jāsaka,ka Latvijas varturi,kuri varu pārņēmuši 1991. gadā, to ir izdarījuši pretēji Satversmei! Tātad viņi visus šos gadus ir nelikumīgi valdījuši!
  Un viņiem nav ne mazaķo tiesību lemt par bēgļiem, bet ir jāstājas tiesas priekšā par noziegumiem,kuri ir izdarīti! Ar citu jau viņiem nav ko,,lepoties,,! Veiksmes, treknie un citi stāsti bija tikai viņiem…

 3. Zināšanai saka:

  22.09.15 protesta akcijā nepiedalījās neviens “NA” pārstāvis!!!

 4. Pilsonis saka:

  L’udzu atvainojiet par mana “soperdatora” “latvie’su valodu”! :-(

 5. garāmejot-labots saka:

  Tieši tā.Ja latvietis brauc(izbrauc)no dzimtenes,tas neprasa tajā valstī patvērumu,bet strādā.Ja Latvijai uzbruktu,latvieši nebēgtu,bet cīnītos.Mēs esam pārāk maza tauta,lai uzturētu bēgļus.Mēs esam jau uzņēmuši krievus,kā bēgļus,tie nebrauc prom uz Krieviju,spītīgi nerunā latviski un nemācās latviešu valodu.Skolās vēstures stundās māca nepatiesību par Latviju.Mēs redzam ,kas noticis ar Latviju no tās pirmās neatkarības zaudēšanas.Rusifikācija milzīga.Kas notiks,ja atbrauks tautas ar citu kultūru,reliģiju,domāšanu?Kas paliks pāri no latviešiem?Daudz,ļoti daudz esam jau zaudējuši iestājoties ES.Bijām krievu jūgā,tagad ES pavadā.Esam zaudējuši savu neatkarību.Agrāk krievija sūtija savus krievus tautiešus uz Latviju,lai savairotos te un paliktu uz dzīvi.Tajā pašā laikā,labākos latvju dēlus un meitas,kuri bija pret padomju varu,izsūtija uz Sibiriju,uz gulagu,lai noslaucītu un iznīcinātu latvi no zemes virsas.Izskatās,ka ES grib darīt to pašu,piespiežot uzņemt bēgļus.Sadosimies rokās un vienprātīgi,vienbalsīgi teiksim savu stingro NĒ par bēgļu uzņemšanu.Lai dievs svētī Latviju.

 6. Arnis-G > Pilsonis saka:

  Piekrītu, ka padomjlaiku migranti un viņu aizstāvji šo bēgļu jautājumu šādi mēģina “pagriezt”, taču tas noteikti nav ažiotāžas cēlonis. Latvieši, paldies Dievam, vēl nav tik tālu degradējušies kā pašapmierinātībā ieslīgušie rietumnieki, kuriem lielā mērā zudis tautas pašsaglabāšanās instinkts. Latvieši joprojām krāj rūgtu pieredzi ar krievvalodīgajiem “bēgļiem” un atšķirībā no rietumniekiem lieliski saprot, ko nozīmē, ja tavā zemē ieperinājies liels daudzums sveštautiešu. Mēs pagaidām vēl savā zemē esam pārāk mazā īpatsvarā, lai varētu atļauties uzņemt kaut pāris simtus pilnīgi svešas kultūras un gēnu nesēju.

 7. to zināšanai saka:

  Sūdīgi tu skatījies?! Pupurs, Šņore un Dombrava vismaz gājienā gāja… Jeb, varbūt, viņi nav NA biedri?

 8. uldis saka:

  “Būtu smieklīgi iedomāties, ka Bin Lādens būtu varējis ASV “nozagt” četras pasažieru lidmašīnas un tik teicami “nogāzt” Dvīņu torņus !!!”

  Tik vērienīgas kaujas operācijas var izstrādāt, sagatavot un koordinēt tikai terorisma lielvalsts, kāda ir Krievija. Kā zināms uzreiz pēc tam tai izdevās iemānīt ASV Afganistānā, kuras valdošā Taliban būtiski apdraudēja Krievijas atrašanos Centrālāzijā un Kaukāzā turpmāko palikšanu Tatarstānā un Baškartostānā. ASV – Afganistānas konflikts bija kā signāls naftas cenu kāpumam, kura 2008. gadā sasniedza jau 140$ un uzdrošināja agresoru uz iebrukumu Gruzijā.
  Izraēla noteikti nevarētu būt ieinteresēti, ka pastāv drauds, ka vara Sīrijā pilnībā nonāk Asada un IGIL rokās, kas būtu bijis mazāk iespējams, ja krievu atvestie tanki būtu sadeguši Afganistānā.
  .
  .
  .
  Admins
  Tikai un vienīgi Izraēla ir visā ieinteresēta, jo Krievija ir viņas galamērķis.
  Tikai un vienīgi Izraēlai ir prātam neaptverami naudas resursi, kuri tiek izpumpēti no Krievijas un arī no ASV.
  Un neaizmirsīsim, cik miljardus komunisti, kuri ir cionistu marionetes, izzaga Latvijai un kur tie nonāca… .

 9. uldis>Admins saka:

  Kāds labums Izraēlai, kad tai būs jākaro pret IGIL? Sen vairs nav 1949. kad absolūtais ļaunums, fašistu Krievija, bija Izraēlas pusē. Izraēla nebūt nav tas kādreiz ASV bāzētais starptautiskais cionisms, kas kopā ar Staļinu gatavoja WWII, industrializējot un apbruņojot psrs, naivā cerībā kopīgi pārdalīt pasauli. Pat ja Vācija nebūtu izjaukusi to mērķus un Staļins būtu uzvarējis cilvēci, žīdiem būtu izredzes izdzīvot ne vairāk kā poļiem vai vāciešiem.
  Izraēlas drauds ir Sīrija un Irāna, tātad arī to sabiedrotā, Krievija. Nekādā ziņā pārējās Līča valstis, kuru izpostīšanas, kāds ir Krievijas un Irānas mērķis, rezultātā naftas cenas uzbrauks neiedomājamos augstumos un nekādā ziņā ne nomocītā Afganistāna, kuras vienīgais mērķis ir uz Ziemeļiem.
  .
  .
  .
  Admins
  Ja neredzi cionistu(Izraēlas) spēlētu teātri, tad diskusijas ir liekas…. .

 10. uldis>adminis saka:

  Redzu centienus par visu varu censties attaisnot fašistisko izdzimteņu, cilvēkēdāju, civiliedzīvotāju masu slepkavu, vecenīšu un zīdaiņu izvarotāju, marodieru, kapu un pieminekļu apgānītāju krieviju. Ja kāds nav pamanījis, Izraēlas lielākie ienaidnieki: HAMAS, Sīrija un Irāna, ir krievu vienīgie draugi.

 11. Miervaldis saka:

  krievs ir tik stulbs, ka der tikai dauzāmajam ierocim, žīdiem nevajag dauzāmo, jo žīdam tas pieder.Tā pati komunistu politika….

 12. Kukli saka:

  Katrs redz savādāk, bet ne vienmēr patiesi.
  Patiesība ir melnie(Krievija un Izraēla) un baltie(ASV un ES) žīdcionisti, kas dala varu. Baltie nenozīmē labie, bet vienkārši kā šahā – baltie un melnie. Tas arī daudz ko izskaidro.
  Bet 11.septembri uztaisīja pati ASV(slepenie dienesti) nevis Krievija. Un tie bija sprādzieni, ēkas jau iepriekš tika sagatavotas sprādzienam. Viņiem vienkārši tās bija janojauc. Lidmašīnas pildīja butaforisku efektu. Jo ir videomateriāli, ka uzsprāgst vēl vien ēka līdzās, kurā nav ietriekusies neviena lidmašīna. Eksperti pēc video materiāliem norāda, ka no lidmašīnas nerastos šāds efekts, bet no pareizi izvietotām sprāgstvielām gan. Kā arī 3000 ebreju iepriekš tika brīdināti un darbā neieradās. Mērķis bija ar terorisma draudiem pastiprināt totalitāro kontroli. Šo izrādi glv.žīdi Rotšilds un Rokfelleri u.c. no 300 komitejas noskatījās no speciāli īrētiem dzīvokļiem kā skatu torņiem.
  .
  .
  .
  Admins
  To neveica “rotšildi”, bet gan Izraēlas cionisti, kuri pašlaik ir totālā konfliktā ar “rotšildiem”.
  Protams, ka viņi cenšas visu vainu uzvelt uz ASV… .

 13. Uz pasaules skatuves,kuru jums neparāda saka:

  Kamēr visi skatās ziepju operas par pašmājām un kaimiņiem,cionisms nolaupa jums visu. Varbūt jums izdodas paskatīties bieži nobloķēto: TV.ALALAM live. Tad,noteikti vērts palūkoties:EN VIVO SEÑAL DE TELESUR. Arī: SEÑAL DE VENEZOLANA DE TELEVISION (VTV)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *