Okupantu “kuces” Luņovas žļurgas

Zaļš, tautastribunals.euURBANOVIČS,ĀDAMSONS,CILĒVIČS,ŽDANOKA,MĒSLI, LAUKS,PAVASARIS,rĪGA,LIEPĀJA

“Kas tas par mērkaķi ekrānā?”. “Saskaņas” deputāte kaunina par runāšanu valsts valodā

https://www.youtube.com/watch?v=wnDhndFPNBk#t=39

Luņova- Ločmele, kas ir šī politiskā karikatūra, kuru sadzīves leksikā var nosaukt par okupantu kuci ?

Luņova ir okupanta- militārista pēctece, kura Latvijā atrodas nelikumīgi.

Neviens starptautiskais Likums nav viņas pusē. Viņu “aizstāv” okupantu radītie likumi, kuri savā būtībā ir pretvalstiski- anti-latviski.

Luņova ar savām darbībām veicina naida izpausmes pret Latvijas valsti un latviešu tautu. Tas viss ir pretrunā ar demokrātiju un ES pastāvēšanas PAMATIEM.

Naida kurināšana, kura var izvērsties asiņainās starpnacionālās sadursmēs, ir sodāma ar nāves sodu.

Tātad, Luņova- Ločmele, kura atļaujas Latvijā izsmiet un noliegt šīs valsts pamatu- latviešu valodu, ir sodāma ar nāvessodu. Šāds sods viņai pienākas arī ģenētiski, jo ir Latvijas okupanta(latviešu tautas slepkavas) pēcnācēja.

Imperiālistiskās- nacistiskās Krievijas dienas ir skaitītas, tātad, ir skaitītas arī tādas Luņovas un Latvānijas pārvaldnieku dienas.

Regīna Ločmele- Luņova,Urbanovičs, Latvija, Brīvība, krievija, ušakovs.Šī politiski karikatūriskā kreatūra ir Latvānijas DP radīta, atbalstīta un uzturēta.

Nerunāju par Latviju, bet par Latvāniju, jo visas valsts pārvaldes struktūras vada KGBistu apstiprinātas personas, kuras reiz visas tiks sodītas ar ASM. Tad, kad Latvijā tiks atjaunots Tiesiskums, tādas luņovas, ušakovi un urbanoviči izgaisīs vienā naktī, bet viņu atbalstītāji no DP šaraškinu kantora, tiks “pakabināti” laternās.

Tas, par ko es šeit runāju, nav nekāds prettiesisks vai noziedzīgs drauds, bet Tiesiskuma augstākā izpausme.

“Katram jāsaņem to, ko viņš pelnījis”, saka īstais Tiesiskums.

Šodienas tiesiskumu komunistiskā cionistu noziedzīgā varza ir izkropļojusi līdz absurdam.

Šie “sagrozītāji” un parastā cilvēka smadzeņu degradētāji atrodas ne tikai represīvajos valsts varas orgānos, bet arī tā saucamajās kultūras aprindās, kura visa ir komunistiska- žīdiska savā būtībā, tātad, absurda un melīga.

Nav ko brīnīties par tādu polit- kuci luņovu, ja mūsu inteliģence, ar Lūsēnu un Zālīti priekšgalā, var sacīt  vārdus, pēc kuriem ir vienkārši jāvemj.

Tieši tādu zālīšu un lūsēnu darbības rezultātā šie okupantu pabiras uzdrošinās tādus izlēcienus pret tautu, kuras labumus viņi rij un zog !

Lūsēna un Zālītes darbības ir raksturojamas kā augstākā mēra di— līšana žīdiem !!!

Šeit šo deģenerātu sacītais: ebreju asinis saistītas ar tālredzīgu domāšanu.” „ebrejiem esot perifēriskā redze, kas ļauj redzēt piecus gājienus uz priekšu !” „ebreju asinīm esot spēja reflektēties”.

Šeit par šiem gara kropļiem(Zālīti un Lūsēnu) vairāk: http://tautastribunals.eu/?p=17362

Latviet, vai tu spēj saprast šo gara kropļu domāšanas “formu” ?

Vai tāda domāšana ir raksturīga cilvēkam ?

Nē, tā ir kaut kādu sātanisku astrālo viepļu izpausme.

Šie tautas izdzimteņi noliedz visu latvisko, nomainot to ar žīdiski asiņaino naida un nenovīdības pasaules  uztveri un pārvaldi.

Ļaunā un viņu līdzskrējēju dienas ir skaitītas, par to varam nešaubīties.

Laiks jau, protams, ka nerit tik ātri kā mums gribētos un tāpēc: “Lai viņi dara savus ļaunos darbus, bet tu turpini pastāvēt Patiesībā un darīt labu…!”

Dievs svētī Latviju !

23.03.15.     LRTT

=========================================================================

P.S.

Ja Latvijā būtu DP tāda, kāda tai vajadzētu būt, tad jau pēc pirmā tel. zvana, viņa(un arī,lindermaņi,girsi,cilēviči,koreni,plineri, gopoņenki un pārējie žīdiskie klaidoņi un naida cēlāji) visu savu vēdera saturu “iekrāmētu” biksēs, bet ja tas nelīdzētu, tad nākošais būtu:” Mums visiem pazīstamā krievžīdu un okupantu tiesību aizstāve Ludmila Kacāpovna Ļuņova vakar izgājusi uz darbu un pat šodien vēl nav ieradusies tajā…”.

==========================================================================

Šeit vēl papildus informācija par mūsu “patriotes” Māras Zālītes ģimeni.

Neaizmirsīsim, ka viņas vīrs ir KGB kapteinis un šodien varen bagāts vīrs un bērniņi iekartoti siltās vietiņās!

Jānis-Peters-Māra-Zālīte-Lūsēns-L.Purs-Ziedonis

FOTO: Šie ir tie, kuru darbības rezultātā Latvijā uzdarbojas tādas okupantu drazas, kā Luņova ! http://tautastribunals.eu/?p=20970 Viņiem arī tādas Luņovas ir aizsargširms, lai netiktu tiesāti par nodevību pret latviešu tautu.

Dzejnieces dzimtajā pagastā padomju laikos valdīja saimniecības direktors, komunists, lauksaimniecības nozarē absolūts “profāns” ar dažām pamatskolas klasēm. Despots, nelietis, Verro draugs, bijušais Salaspilī ieslodzītais. Viņš bija izveidojis īstu stukaču ciemu, kurā cits ar citu baidījās atklāti runāt, bez žēlastības nodeva milicijai jebkuru slaucēju par mājās aiznestu kombikorma spaini.
Tajā pašā laikā, viņš varai tīkamos apgādāja ar “ienesīgām” darba vietām.

Darbi ar iespēju “grozīties” bija daudziem “savējiem” iedzīvotājiem ciemā. “Speķis”, par kura piederību stukačiem neviens pat neiedomātos apšaubīt, tirgojās ar rezerves daļām. Jebkurš cits tajos laikos būtu dabūjis ilgus gadus aiz restēm par tām afērām, ko viņš klaji taisīja. Kad nodega viņa māja, ciema iedzīvotāju acīm atklājās pamatīga noliktava ar metāla plauktiem, kas bija pieslānīti ar tehnikas un auto, rezerves daļām. Bet bēdīgi slavenā izvešanu laika Naudītes partorga – sadista dēls taisīja štelles ar olām, vēl kāds cits, visiem zināms putns, brauca ar benzīna vāģi. Apmēram tādā garā liela daļa varai tīkamie bija ar samērā brīvu, maz kontrolētu pieeju materiālajām vērtībām.

Pie dzelzceļa šajā ciemā esošajai Padomju saimniecībai bija divas lielas noliktavas. Viena bija minerālmēsliem, otra kombikormam. Tās atradās nostāk no mājām, krūmos ieaugušas un tām varēja piebraukt pa klusu, bet labu lauku ceļu, pa kuru varēja izbraukt uz lielās šosejas vai pa klusiem ceļiem aizbraukt uz kaimiņu ciematiem. Kombikorma noliktava uzturēja vīru ar “pukšķi”, kurš šodien neslēpj savu saistību ar VDK, un ļāva viņam bez naudas kreņķiem uzaudzināt dēlu – stukaču, kurš veda civilā ģērbtu milici, “brālēnu” pie drauga, nacionālista uz mājām, lai iegāztu par ieroču glabāšanu. Savukārt, minerālmēslu nolitava ļāva mātei izskolot topošo dzejnieci.

==========================================================================

Krievžīdisms un viņa sātaniskā fizionomija !!!

Aleksandrs Dugins, Valdis Zatlers, Lindermanis, Āboltiņa.Aleksandrs Dugins ir filozofs, politologs, sociologs, publicists un aktīvists. Viņš ir Maskavas Valsts universitātes profesors, Starptautiskās Eirāzijas kustības līderis. Dugins pārvalda deviņas valodas un sevi dēvē par Krievijas varas ideologu, taču tiek vērtēts kā fašismam tuvu uzskatu pārstāvis.


You may also like...

2 komentāru

 1. Kārlis saka:

  Mans kvēlākais sapnis ir INTAI LATVIETEI(nez cik viņa samaksāja par tādu uzvārdu,cik upurus uz viņas bez-sirdsapziņas)
  Velgai Drupai(kura sen nodrupusi maita) KUR TĀDUS UZVĀRDUS VAR DABŪT? Māra Zālīte nodevēja, ne patriote. LUŅOVA LOČMELE IR MELE, KOMUNISTU BOĻŠEVIKU POLITISKĀ PROsTITŪTA.
  Viss.
  MAN JĀDZER ZĀLES!

 2. Miervaldis saka:

  Ločmele ir Latviešu tautas nodevēja, naidojot tautības, par ko arī dabūs lodi pierē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *