HELSINKI- 86 viedoklis imigrantu jautājumā

Latvijas cilvēktiesību aizstāvēšanas grupas HELSINKI-86 viedoklis migrantu jautājumā.

Zaļš, tautastribunals.euViennozīmīgi ir saprotams, ka visa šī “bēgļu problēma” ir mākslīgi radīta, lai veicinātu konfliktsituāciju ES.

Šīs problēmas iniciatori ir CIONISTI, kuri grib pārņemt pasaules kundzību.

Lai izprastu Latvijas situāciju, ir jāsaprot lietas būtība.

Šīs LIETAS BŪTĪBA ir LATVIJAS komunisti.

Komunists ir cionistu ideoloģijas īstenotājs.

Komunists ir pielīdzināms Trojas zirgam.

Latvijas komunisti ir vistiešākā cionistu “piektā kolonna”.

Latvijā pēcAtmodas laikā notika visīstākais CIONISTU apvērsums. Pilsoņu Komitejas, ar cionistu- komunistu atbalstu, tika likvidētas un viss latviskais pilnīgi iznīcināts.

Varu pārņēma LTF, kas pilnībā sastāvēja no komunistiem(noziedzniekiem pret cilvēci).

Pasaule pastāv uz LOĢIKAS PAMATIEM.

Ne par velti DIEVS tiek dēvēts par Lielo LOGOSU.

Šis ievads bija vajadzīgs, lai saprastu Latvijā notiekošo ārprātu !!!

=========================================================================

Attiecīgi noziedzīgie “elementi”, kuri ir “iefiltrēti” ES, mums, ar vietējo iztapoņu palīdzību, uzspiež pieņemt bēgļus, kuri pēc būtības tādi nav.

==========================================================================

LCTAG HELSINKI -86 argumentēts NORĀDĪJUMS ES noziedzīgajiem “elementiem” bēgļu pieņemšanas jautājumā:

H- 86 paziņojums EK(Eiropas Komisijai).

Šis paziņojums ir arī latviešu tautas VIENĪGAIS viedoklis.

Latvijas Republika pilnībā atsakās no bēgļu uzņemšanas, jo nav veikta Latvijas LIKUMĪGĀ dekolonizācija. Nav atjaunots Latvijas BRĪVVALSTS status, kas tika iznīcināts boļševistiskās(cionistiskās) Krievijas okupācijas rezultātā.

Ir pieņemta (lasi šeit)DEKLARĀCIJA PAR LATVIJAS OKUPĀCIJU un tūlīt arī noziedzīgā veidā tika nodota aizmirstībai. Tagad šie paši noziedznieki, kuri nobēdzināja šo Deklarāciju, mums cenšas uzspiest jaunas “sekas”, kad iepriekšējās nav likvidētas.

Tas ir dubult-genocīds priekš daudz cietušās latviešu tautas.

Jebkurš, kurš atbalsta nelikumīgo bēgļu izvietošanu Latvijā, ir uzskatāms par genocīda īstenotāju pret latviešu tautu un kā tāds arī, pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā, tiks tiesāts.

Pārgudrajām Eiropas valstīm un tautām vajag degunu viņu “sūdos” iebāzt, kā kaķim, kurš izkārnījies nevietā.

Ja mums būtu deputāti, kuri aizstāvētu Starptautiskos Likumus, nevis sekotu cionistu norādījumiem, tad šis noziedzīgais bēgļu “jautājums” jau pirmajā dienā būtu nokratīts no mūsu valsts pleciem.

H-86 & LRTT paziņo: Tad, kad Vācijas, Francijas, Holandes, Spānijas, Itālijas, Izraēlas, Krievijas u.c. valstu pamatnācijas skaits būs noslīdējis līdz 60%, kā tas ir šodienas Latvijā, tad arī KĀDS drīkstēs latviešu tautai piedāvāt savas “kvotas” !

Tikai maz ticams, ka līdz tādai zemiskai robežai kāds vācietis, francūzis vai izraēlietis atļausies “nokrist”.

Tātad, kurā vietā ir saskatāma LOĢIKA, kas attiecas uz Latviju un bēgļiem ?

Vienīgais, kas ir saskatāms, tas ir NOZIEGUMS pret latviešu tautu un Latvijas valsti !

Latvija ir valsts, kurā valda noziedznieku banda !

H-86 saka: Rokas nost no Latvijas !!!

26.09.15.

Putins-Ušakovs-Medvedjevs-Urbanovičs-ĀboltiņaKādu loģiku jūs gribiet sagaidīt no šī āksta, kurš apzināti degradē Eiropas savienību ?

You may also like...

5 Responses

 1. A.Gedroics saka:

  ES jau tāpēc radīta, lai iznīcinātu mūsu un citas mazās tautas…

 2. Eduards Lunis saka:

  —Atbalstu LRTT pausto!
  Vēl ir jāņem vērā žīdu līgas paziņojumu 1998.g. 25.augustā Ņujorkā-Par pieņemto lēmumu baltās rases ( āriešu) iznīcināšanā!?
  — Viss, kas ir noticis Āfrikas valstīs , ir apzināti noziedzīgi veidots,lai pēc šo valstu ekonomiskās iznīcināšanas varētu cilvēku masas novirzīt uz Eiropu!
  Nu nav ne mazāko šaubu, ja jau tā ekonomiski un cilvēkresursu iznīcinātajā Latvijā , āfrikāņi ātri tiks galā ar vietējiem!
  Viss šis drausmīgais projekts ir izdevīga tikai PIE VARAS ESOŠAJIEM, JO TĀDEJĀDI TIKS NODOTI AIZMIRSTĪBAI ŠAJOS 25 GADOS SASTRĀDĀTIE NOZIEGUMI!

 3. Pilsonis saka:

  Arī es esmu piedalījies janvāra barikādēs. Šobrīd jūtos vīlies, sāku saprast, ka t.s. „dziesmotā revolūcija” ir „bijušo” (PSKP iestājušos pašlabuma meklētāju-karjeristu) veiksmīgi iecerēts, ieviests un vadīts notikums.
  Ir dzirdēti apgalvojumi, ka „bijušo” nemēdzot būt („бывших” не бывает), kā arī „ja tu gribi kaut kas šinī dzīvē būt, tad stājies partijā (PSKP)”. „Bijušais” var pārkrāsoties, lietos cēlas frāzes:„mēs esam gaiši cilvēki – esam atmetuši riebīgo komunistisko pagātni”. „Pastāvēs, kas pārvērtīsies”(no Raiņa „Zelta zirgs”). Viņa būtība paliks tā pati kāda ir- kampējs. „Bijušajam” nekad nav bijusi nozīmīga „gaišā” komunistiskā ideja, ir bijis tikai pašlabums. Ir vērts noskatīties k/f – as „Pelēkie vilki” (http://www.youtube.com/watch?v=H3B-q8AZnAs) epizodi, kurā Hruščovs šausminās par Ļoņas (Brežņeva) milzīgajiem kontiem ārzemju bankās.
  PSKP augstākajās partijas skolās tak bija jāapgūst vismaz zinātniskais komunisms.
  Zinātniskais komunisms pamatā ir Ļeņina teorija par to, kā jātaisa revolūcijas.

 4. Pilsonis saka:

  T.s. “dziesmot’as revol’ucijas” mor’ale ‘loti vienk’ar’sa: Biju’sie grib’eja p’ars’esties no “Volgas” (kura vi’niem nepieder), uz “Mersi” (kur’s ir priv’ats un t’ap’ec sv’ets).

 5. Miervaldis saka:

  Lai tik kāds nēģeris parādās šeit Slokā, es viņiem tādu genocīdu uztaisīšu, ka kopā ar pidaru junkeru gulēs vienā grāvī, un ar vissu Latvijas izzadzēju kliķi arī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.