Paskaidrojums par “tiesībsarga” ziņojumu advokātam P. Rebenokam

Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI- 86 dibinātāja un vadītāja Linarda Grantiņa paskaidrojums advokātam Pāvilam Rebenokam par Latvijas Republikas tiesībsarga  Jura Jansona vēstuli.

Zaļš, tautastribunals.euPASKAIDROJUMS

Es, Linards Grantiņš, esmu nodzīvojis pietiekoši garu dzīvi, lai varētu izdarīt pietiekoši objektīvus spriedumus par cilvēkiem un politiskajiem apstākļiem, kuros esmu atradies. Protams, protams, ka daudzi man aizrādīs, ka tie vienmēr būs subjektīvi, jo tiek traktēti tikai caur manu EGO.

Izlasot Jura Jansona “atskaiti” advokātam Pāvilam Rebenokam par manu apmeklējumu Rīgas Centrālcietumā, es nevarēju noticēt izlasītajam. Latvijas Republikas tiesībsarga Jura Jansona sacītais bija tieši pretējs manis teiktajam un cietumā esošajiem apstākļiem.

Domāju, ka 1940. gada NKVD(čekas) ziņojumi par nevēlamajiem “elementiem” saturēja daudz vairāk patiesības, nekā Jansona teiktais.

Juris Jansons, Ivars Godmanis, Kozlovskis, Mežviets,Borovkovs,DP,LRTT.Helsinki-86Ar to es gribu pasacīt, ka uzskatu Juri Jansonu par noziedznieku, jo viņš ar savām darbībām veic noziegumu ne tikai pret latviešu tautu, bet pret cilvēci kopumā. Cilvēks, kurš 100% melo, ir vai nu garīgi slims, vai kalpo kādam noziedzīgam spēkam. Meli vienmēr aiz sevis ir nesuši iznīcību un nāvi.

FOTO: Nu nav vēl nevienā valodā izgudrots priekš tādiem neliešiem, kā šim te uz foto redzamajam, vārds.

2015.gada 6.augustā pie manis ieradās Tiesībsarga biroja darbinieki, kā viņi sevi dēvēja, vīrietis un sieviete. Vīrietis, pēc sejas pantiem spriežot, ļoti līdzīgs GOOGLE redzamajam tipam, kurš tiek dēvēts par Juri Jansoni.

Tips bija nostājies 2. korpusa vidū tieši pretim 203. kameras durvīm. Tērpies bija sniegbaltās biksēs un kreklā, nu tieši kā eņģelis no Holivudas filmām. Pavadone bija ģērbusies praktiskākās krāsas drēbēs, tāpēc tā uzdrīkstējās iet kamerā, uzkāpt uz parašas, noliekties pie tās un pat pagriezt primitīvo  ūdens krānu. Nobijusies, ka no 50 mm resnās rores sāk nekontrolēti gāzties ūdens, tā nekavējoties to aizgrieza un izsteidzās pie sava balti tērptā kolēģa. Līdz ar to kameras apskate bija beigusies. Tad konvojs mūs aizveda uz “runājamo” telpu. Lielākoties runāju es un ne ilgāk kā piecas minūtes.

-) Sacīju to, kas mani neapmierina. Kamera neiedomājami auksta, kaut arī ārā bija pāri trīsdesmit grādiem. Arestēts biju apakškreklā un citas drēbes man nebija, bet cietums ar drēbēm neapgādāja. Tāpēc, kad lasīju Jansona ziņojumu, man radās izbrīns, ka cietums rūpējoties par drēbēm un apaviem.

Tad jau iznāk, ka aizliegums attiecies tikai uz mani.

-) Sacīju, ka nevaru pēc tik ilga laika vēl informēt savus tuviniekus par atrašanās vietu, jo ir speciāli radīts apburtais loks. Kad jautāju konvojam, ka man vajag to un to, tad atbilde skan: raksti cietuma priekšniekam. Saku, ka man nav ar ko rakstīt un arī uz ko rakstīt. Šis savukārt atbild, ka tā neesot viņa problēma.

Vai tā nav spīdzināšanas augstākā pakāpe un cilvēka iedzīšana bezizejā- ārprāta stāvoklī ?

Un cik interesanti, ka ari “tiesībsargs” atbildēja tāpat.

Viņa problēma esot pārbaudīt manus “dzīves apstākļus cietumā” un tie esot pat labāki nekā pārējiem, bija viņa secinājums

-) Sacīju, ka esmu cietuma drošības vīriem divas reizes lūdzis, lai viņi mani pārvieto no vieninieku kameras uz kameru, kurā atrodas vairāki ieslodzītie, jo tas vajadzīgs manas slimības dēļ. Viņi jautāja arī par smēķēšanu. Abas reizes viņiem sacīju, ka smēķētāji man nekad nav traucējuši. Abas reizes man apsolīja tuvākajās dienās to nokārtot. Pie drošībniekiem divas reizes tiku aizvests tāpēc, ka viņi sīkāk gribēja uzzināt manus aresta apstākļus, jo izskatījos drausmīgs. Biju viss vienos nobrāzumos un zilumos.

Tāpēc man bija šoks, kad ziņojumā trešajā punktā lasīju: “RC administrācijā reģistrēts L. Grantiņa iesniegums, kurā viņš nepiekrīt atrasties kamerās ar smēķējošām personām.”

Interesanti, kurš bija tāda iesnieguma “reģistrators”?

Tātad, viss tika “regulēts” tā, lai manā nāves gadījumā nebūtu neviena liecinieka !!!

-) Sacīju arī par to, ka 203. kamera ir visīstākā PRESKAMERA, jo pa nakti ap trijiem tajā notiek brīnuma lietas. Nāk virsū neiedomājama baiļu un izmisuma sajūta(ja es nebūtu reliģiozs, tad noteikti būtu izdarījis pašnāvību. Mana slimība ir veicinoša tādām iedarbībām. To visu DP rīkļurāvēji zināja, tāpēc centās mani paturēt vienatnē. Iekavās rakstīto es, protams, nesacīju dižajam kontrolierim, kurš bija tērpies sniegbaltās eņģeļu drānās).

Šodien specdienestu rīcībā ir dažādas “apstarošanas” ierīces un arī gāzes, lai jebkuru novestu līdz ārprāta stāvoklim.

Ziņojuma otrais punkts arī ir absurds un apstākļus maldinošs, kas liek šaubīties klātesošajiem šaubīties par manu garīgo stāvokli: ”Nepieciešamo medikamentu devas L. Grantiņam izsniedz medicīnas māsa, jo slimības dēļ viņš varot aizmirst par to savlaicīgu ārstēšanu.”

Jautājums tikai, par kādām zālēm iet runa ?

Vai par tām, kuras nebija ?

Tie, kuri mani bija sagatavojuši noslepkavot, centās rūpēties par visu.

Pēc divu nedēļu totālas spīdzināšanas un “apstarošanas”, mani, manu tuvinieku un advokātu intensīvas darbības rezultātā, pārcēla uz medicīnisko kameru M-8., kur apstākļi vairs neatļāva veikt to, ko varēja 2. korpusa 203. kamerā.

Tas izklausās kā šausmu filmā, bet tā ir vistīrākā patiesība.

Drīz, pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā un arī Krievijā, tas viss nāks atklātībā.

Visa pasaule būs šokā par to, kas ir ticis veikts Mūsu Tēvzemē un arī Putina pārvaldītajā Krievijā !

L. Grantiņš   08.09.15.

P.S.

Un tagad mazliet psiholoģija.

Visam ir sava nozīme un viss kaut ko nozīmē. Par cilvēku var uzzināt pilnīgi visu, ja saliek kopā viņa uzvedību(kustības, mīmiku, ģērbšanos, frizūru, to kā viņi vērtē citus ekstrēmos un normālos apstākļos, un, protams, arī pēc paraksta). Nekad neesmu slēpis un noliedzis, ka LRTT i- vietne ir balstīta uz ļoti lielas emociju devas.

Mēs taču esam Dieva radības.

Jautājums tikai: kādas emocijas pārstāv šī i- vietne, kuras nosaukums ir tautastribunals.eu ?

Vai ir kāds, kurš varētu man norādīt personu, kura būtu nepatiesi aizskarta ?

Šodien tiek aizskarts Latvijas “tiesībsargs” Jansons. Vai pēc visa tā, ko viņš ir sarunājis zvērinātam advokātam Pāvilam Rebenokam, tāds ir pieskaitāms pie normāliem cilvēkiem ?

Vai, piemēram, šajā gadījumā:http://www.delfi.lv/news/national/politics/tiesibsargs-prasa-sev-algu-palielinat-par-77-lidz-4315-eiro.d?id=46139097 , kad viņš uzstājīgi pieprasa sev dubultot algu tad, kad cilvēki, kas visu mūžu godīgi strādājuši, nevar sev atļauties zāles nopirkt, ir uzskatāms par cilvēku ?

Bija taču pirms vairākiem gadiem diskusija, ka tāda “tiesībsarga” vispār mums nav vajadzīga. Viņš ir valdošās kliķes ietekmes aģents, kurš parazitē uz nodokļu maksātāja sviedriem, un tas arī ir viss !!!

Lai par kaut ko spriestu, mēs vienmēr attiecīgo “lietu” ar kaut ko salīdzinām. Salīdzināsim arī šoreiz: Kārļa Ulmaņa valdīšanas laikā bija nepieredzēts valsts ekonomiskais uzplaukums, bet birokrātu bija 12 reizes mazāk.

Pīļāne,Jansons,Grantiņš,Vējonis.DP.LRTT.Es parādu divus parakstus un atļaušu lasītājam pašam spriest par personībām. Vai “tiesībsarga” kantora darbinieces paraksts neizsaka visu par šo personu un šo kantori ?

Viens vienīgs skribelējumu ņudzeklis !!!

Nekas nav šinī pasaulē bez nozīmes, tāpēc runāsim vienmēr taisnību, jo Patiesība ir nāve priekš izdzimteņiem, kuri ir apsēduši mūsu Tēvzemi !

 

You may also like...

4 komentāru

 1. Valdis Freimantāls saka:

  Smags jautājums – tipisks komunistu gājiens!

  Apkarot latvisko interešu aizstāvības personības.

  Mans iesniegums tiesībsargam Jansonam par Rīgas Latviešu Biedrības varmācīgo, prettiesisko likvidāciju un visu dokumentu iznīcināšanu 1993. gada 18.februāra naktī tika iznīcināts! . Atbilde un atbildība izpaliek
  Komunistu metodes un rokraksts tautai ir zināms. Tas nemainās.

  Nožēlojami cilvēki augstos valsts amatos!

  Morāli neatbilstoši.

 2. Eduards Lunis saka:

  —Šos tipus-gan Piļāni, gan Jansonu- esmu izbaudījis arī uz savas ādas! Kad aizgāju uz šo kantori(man jau bija pieredze ar iepriekšējiem tiesi’bu sargiem), neko jau labu negaidīju. Tomēr biju neizsaka’mi patīkami pārsteigts par Piļānes izpratni esošajos dokumentālajos tiesas aci’mredzamajos pārkāpumos! norunājām, ka viņa atsūtīs man pa pastu tiesi’bsarga viedokli, kuru tad varēšu izmantot . Bet vēl lielāks pārsteigums un nicinājums pret šo sīko draņķi Piļāni bija kad saņēmu viņas ,,slēdzienu,,!Visi tiesas pārkāpumi bija attaisnoti un viss kas bija acīmredzami ņepatiess un likumībai neatbilstošs-bija novērtēts kā patiess!
  Kad ar liela’m pūlēm sarunāju tikšanos ar Jansonu-viņš acīs skatoties attaisnoja Piļānes melus! Kad es izteicu savu sašutumu par tik kaji neatbilstošu viņu rīcību-viņš teica-es Jūs vairāk neaizturu!?
  Zinot, ka Latvijā ir vairāk kā 12 līdzīgas bezjēdzīgas iestādes, mani izbrīna-kur viņi rauj tik daudz tik zemisku darbinieku !? Ja šos cilvēķeļus ieliktu strādāt par kasieriem stacijās , neviens netiktu uz sav vajadzīgo vietu…

 3. Anonīms saka:

  A.
  Par preskameru ticu. To var arī savā dzīvoklī uzrīkot, ja ir attiecīgs kaimiņš…

 4. whatever saka:

  Nu ko, kādreiz, lai saprastu, kas ir kas, nākas izbaudīt lietas uz savas ādas. Vēl priekšā vilšanās par “tiesiskumu” ES, ANO, NATO. Bet tas būs pēc tam. Vēlāk.
  Par to, kas ir jansons, neviens nemaz nešaubās. Bet tā vietā, lai mētātos ar epitetiem un krāšņiem apzīmējumiem piļānēm un jansoniem, labāk būtu uzrakstīt pilnīgi objektīvu notikumu aprakstu, pēc iespējas detalizētu, pa stundām, minūtēm. Kas tad īsti notika šajā aizturēšanas laikā? Kas notika cietumā? Kas, ko teica, darīja, nedarīja, kādas bija sajūtas, pēc tam, kad teica, darīja, nedarīja (proti, jāizanalizē situācija priekš sevis, bet to var izdarīt tikai izanalizējot visu notikumu gaitu).
  Ticu, ka grantiņš tika pakļauts psiholoģiskam spiedienam un tāda veida spīdzināšanai, kura pēc būtības grūti pierādāma. Tāpēc arī tik svarīgi būtu uzlikt visu uz papīra (kaut vai pašam priekš sevis), kamēr viss svaigā atmiņā. Acīmredzot dp bija pamats domāt, ka, nonākot stresa apstākļos, aizturētais pieļaus kādu kļūdu.
  Lai pierādītu fizisku spīdzināšanu cietumā, ir krietni jāpapūlas, bet, lai pierādītu psiholoģisko spīdzināšanu, ir vismaz jāfiksē fakti un jānorāda, kāpēc konkrētajā situācijā tā vai cita rīcība uzskatāma par spīdzināšanu. Domājams, ka ir saikne starp pirmo un otro apcietinājumu. Ieteiktu savilkt paralēles.
  Un ieteiktu beidzot sākt domāt ar galvu un izbeigt bārstīties ar asm, epitetiem un skaļiem paziņojumiem, jo viena lieta ir būt emocionālam cilvēkam un asi reaģēt uz nelietību, bet cita lieta – būt muļķim, skaļi un bezjēdzīgi klaigāt par asm, bārstot visādus apzīmējumus.
  Vairāk nopietnības un saprāta.
  Un vairāk humora izjūtas. Ir teiciens, ka muļķis dabū pērienu pat baznīcā. Šis laikam ir tas gadījums.
  Vietnei, vai nu jāmaina izteiksmes veids (kas autoru vecumā grūti izdarāms), vai arī jāsamierinās, ka 99% šajā vietnē ieklīdušo, uzskatīs to par trako māju.
  .
  .
  .
  Admins
  Komentārā Tu izsaki lielu daļu patiesības, bet pēc satura un arī pēc būtības, tas ir demagoģijas paraugs ar ļoti nicinošu piegāršu. Var pat sacīt, tas ir piesātināts ar skaudību, jo nonicini to, ko pats nespēj izdarīt. Tev visi ir slikti. Tu viens esi tas pareizais un taisnīgais… . Es zinu un ticu, ka Tiesiskums tiks atjaunots, ka ES, NATO un ANO nav perfekti, bet ja pildīs to pamatprincipus, tad mums visiem labi klāsies. Atkārtoju, tev visi ir slikti un tas jau runā savu valodu… .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *