Turpinājums: Kā es tikos ar R. Vējoni

Zaļš, tautastribunals.euBet atgriezīsimies Liepājā, brīdī, kad tiku iesēdināts VDK skolnieku DP braucamrīkā. Trīs stundas man tomēr nevajadzēja “ciesties”, jo atļāva tomēr “lietas nokārtot” Liepājas grandiozajā policijas ēkā. Tiesa gan, ļoti steidzināja ! Šoferis, kurš piedalījās manis transportēšanā, izrādījās ar ļoti labilu nervu sistēmu vai arī vadīt nepraša, jo braucot caur policijas ēkas tunelim, trāpīja ar labās puses spoguli pa sienu.

Lai es nepamuktu un droši vien, lai arī parādītu savu pārākumu pār mani,(drošs paliek nedrošs, sacītu Ķencis) tiku piesprādzēts ar diviem roku dzelžiem. Kaut kur pie Skrundas tomēr par mani apžēlojās un no vieniem mani atbrīvoja.

Braucot, protams, ka netika klusēts.

Tad te nu arī atklājās ne tikai šo čekas skolnieku politiskie uzskati, bet arī pilnībā bija izprotama 4. maija kliķes un tās sargsuņa- DP politiskā “platforma”.

Man aizmugurē blakus sēdēja tas, kurš aptracis bez vajadzības izlauza man roku.

Turpmāk šis sadists tiks dēvēts par melnmati, jo vārdus abi man atteicās nosaukt.

Šoferim- spoguļlauzim pauris bija pilnīgi pliks. Viņš bija arī tas, kurš mani “transportēja” uz savu Rīgas izdzimteņu centrāli.

Blakus sēdošais melnmatainais sadists daudz telefonēja un bieži, pa starpu latviešu valodai, lietoja krieviskus vārdus. Visas viņa sarunas norādīja uz īstā iztapoņas raksturu. Tika glaimots sarunas partneriem, kuri, cik noprotams, bija krievi.

Telefonāta starpbrīžos tika ari diskutēts.

Es tiku no melnmatainā daudzas reizes dažādos variantos izsmiets.

Ka mana i- vietne ir trakomājas variants, ka man smadzeņu vietā ir sūdi, vai samiksēts rosols, viņš nevarot iedomāties, kā cilvēks tik stulbs varot būt… .

Priekšā sēdošai plikpauris- šoferis, kurš laikam ļoti apbižojās par manu repliku- spoguļa saskādēšanu, kad caurbrauca policijas ēkas tunelim, rādīja savu meistarību- pārgalvību uz Liepājas- Rīgas šosejas. Kad aizrādīju par to, tad saņēmu atbildi: “Nav mums laika ar tevi te ilgi vazāties, jo laicīgi vēl jātiek atpakaļ uz Liepāju.”

Auto elektroniskais panelis bija ieprogrammēts krieviski, kā jau tas pienākas šādai iestādei. Plikpauris nebija tik aktīvs lamātājs kā sadists, bet arī viņš palika par apsmieklu, kad atgādināju, ka cīnos tikai par vienu, par Tiesiskuma atjaunošanu un 1949. g. Ženēvas Konvencijas attiecināšanu arī uz Latviju. Tiku nodēvēts par pēdējo idiotu, jo es nesaprotot tik elementāru lietu: ja tikšot īstenota šī muļķīgā Konvencija, kura esot Rietumu kapitālistu provokācija, tad Latvijā nebūšot kas strādā un nodokļus maksā.

Viņa izpratnē bez “atbrīvotājem” mēs beigšot pastāvēt.

Tā lūk, latviet, domā mūsu DP jaunā maiņa.

Viņi tiek audzināti dižās impērijas garā. Pēc visa tā, ko šie divi sadisti man sarunāja ceļā uz Rīgu, ir pilnīgi saprotams viņu zvērīgais naids uz mani arestēšanas brīdī.

Neskatoties uz to, ka abi runāja latviski bez “pieskaņas”, viņi varēja būt arī krievi, jo tik zvērīgs naids uz mani un latvisko, latvietim būtu pataloģija. Bet viss var būt, ja mēs atceramies, kaut vai to pašu Padomju laiku “latvieti”, Viktoru Alksni.

Mana intuīcija vairāk saka, ka viņi bija latvieši, ar izteiktu pataloģiju sadisma virzienā.

Tāpēc nav arī jābrīnās, ka ieejot Rīgas Centrālcietuma drošības dienestā telpā, pretī lepni raugās Feliks Džeržinskis.

Un interesanti, ka es šos divus, teicami latviski runājošos nenosodīju, jo arī es ar baudu Latvijas izlaupītājiem virsū uzlaistu Feliksa “zeļļus”.

Būs vēl viens turpinājums… .

Andreja Kavača jaunākais video !!!:

https://www.youtube.com/watch?v=0orfAInU9rQ

jānis vanags,eva ālere, tālivaldis tālbergs,aleksejs ļedjajevs,aivars garda,juris lapinskisUn tagad, latviet, izlasi vienu zinātnisku ATZIŅU, tad sapratīsi, ka Latviju pārvalda šizoīdu banda.

LRTT vienmēr ir sacījis, ka šo deģenerātu “rumpjos” nemīt cilvēka Dvēsele.

==========================================================================

Mazāk emociju, vairāk čekistu vārdu, ja ir zināmi.
“Patiesība” tiešām katram sava, sava mācītājam, sava čekistam un sava čekista upurim.
Tas, kam jāpaliek, ir objektīvie notikumi.
Objektīvo notikumu interpretācija tiek nostiprināta kā “fakti” grāmatās, pētījumos, uzrunās. Objektīvos notikumus var interpretēt dažādi, bet vēsturi raksta uzvarētāji. Tāpēc “fakti” vienmēr ir tikai interpretācija.

Ja gribat zināt patiesību, analizējiet objektīvos notikumus.

Uz Kavača retoriskajiem jautājumiem, kas tad īsti ir čekisti un kolaboracionisti, ir atbilde.
Cilvēku sabiedrība sastāv no indivīdiem, kuri nav identiski. Katram sava kaite, vieniem vāja redze, citiem vājas nieres, trešajiem tukšums dvēseles vietā.
Apmēram 5-6% cilvēkveida būtņu uz Zemes piedzimst ar smadzeņu defektu (apmēram 1% sieviešu, pārējie 4% vīriešu). Saucas psihopātija. Nespēja just empātiju un nespēja just emocionāli to, ko jūt cilvēki (mīlestību, empātiju, nav morāles). Ticīgie varētu teikt, ka šiem cilvēkveidīgajiem nav iedota dvēsele.
Zinātnieki šo pataloģiju noskaidro ar MRI palīdzību.

Tur nav nekā mistiska.

Tas ir tāpat kā kāds būtu piedzimis bez rokām vai kājām.
Tā kā psihopāti nespēj just to, ko cilvēki, viņu dzīves uztvere atšķiras no cilvēku uztveres.

No agras bērnības viņi nojauš, ka nav tādi kā citi.

Lai gan psihopātu IQ parasti ir zemāks par vidusmēru, tomēr ne visi ir intelektuāli nespējīgi. Tie, kuriem piemīt vidusmēra intelekts (klasiskie skolas sola “3”nieki), iemācās piemēroties. Intelekta, emociju, zināšanu trūkumu viņi aizstāj ar pārmērīgu sabiedrisko aktivitāti, meklējumiem pēc asām izjūtām, centieniem pēc varas un naudas.
Tā kā psihopāti nespēj just kā cilvēki, viņiem nepieciešams spēcīgāks stimuls, lai, iespējams, kaut ko sajustu.
Šī pataloģija nav pilnībā izpētīta, bet ir noskaidrots, ka psihopāti meklē riskantas, asas izjūtas vai emocionālo tukšumu aizstāj, piemēram, ar varu. Ja parastam cilvēkam gandarījumu un emocijas izraisa jebkurš pozitīvs stimuls, tad psihopātam tā nav. Lai pietuvotos “emocionālai katarsei” psihopātam nepārtraukti jāsaņem ļoti spēcīgi stimuli.

Viņiem nepietiek ar to, ka saule spīd, putniņi čivina, mīļotā meitene nāk pretī.

Viņiem vajag desmitkārt spēcīgāku stimulu.

Psihopāts

FOTO: Psihopāta etalons- matrica

Pozitīvi stimuli parasti nav tik spēcīgi vai nav bieži pieejami (nevar vinnēt loterijā katru dienu), tāpēc psihopāti veģetē uz negatīvām emocijām – varas izbaudīšana ir viena no tādām.

Nauda parasti nav psihopāta mērķis, jo intelektuāli aprobežotie pat nesaprot, ko īsti ar to darīt. Nauda ir rīks ceļā uz varu un tam sekojošo surogātemociju, ko psihopāts izjūt, piem., izbaudot varu – degradējot, pazemojot, slepkavojot citu personu.
Tie psihopāti, kuru IQ ir ļoti zems, kļūst par laupītājiem, stukačiem, slepkavām.

Tie sēž cietumos un daži trako mājās.

Tie psihopāti, kuriem IQ ir vidusmēra līmenī, adaptējas cilvēku sabiedrībā, piemērojas un, ņemot vērā morāles trūkumu, kļūst par parazītorganismiem uz sabiedrības miesas, parasti vada un manipulē ar “masu”, spriež tiesu, valda, pārvalda. Viņi parasti nesēž cietumos, bet cenšas ieņemt varas pozīcijas. Mūsdienās diezgan droši var teikt, ka 80-90% varas struktūrās atrodas psihopāti (iedzimta pataloģija) vai viņiem līdzīgie sociopāti (iegūta pataloģija). Pārējie, to vai citu apstākļu spiesti, apkalpo psihosociopātus.

Faktiski sabiedrību pārvalda invalīdi.

Cilvēkveidīgie, bet ne cilvēki.

Psihopāti precīzi atpazīst viens otru un izveido arī organizētas grupas. Tie, kuru intelekts ir vairāk attīstīts, veido psihopātiski patokrātiskas (no vārda “pataloģija”) struktūras. Tā ir kā rases grupa, kur cilvēkveidīgo rase ir pret cilvēku rasi.
Viņu mērķis ir iznīcināt citu 5% novirzi sabiedrībā – emocionāli intelektuālos (pārmērīgi sensitīvos, empātiskos, ar morāli apveltītos). Tā ir sava veida cīņa starp slikto un labo, velnu un Dievu. Pa vidu svārstās amorfa 90% cilvēku masa, kuri nav nedz emocionāli īpaši jūtīgi, nedz arī psihopāti, bet, kuri izdzīvošanas cīņā piesveras spēcīgākajam pretiniekam. Brīdī, kad sabiedrībā vairums piesveras psihopātiem, sākas holokausts pret mazākumu. Tiek iznīcināti cilvēki, paliek tikai biomasa bez dvēseles. Mēs esam šajā procesā nepārtraukti. Proti, zināmajā
vēsturē nav bijis periods, kad noteikumus nebūtu rakstījuši psihopāti sev par labu.

Mēs jau esam piedzimuši patokrātiskā (pataloģiskā) sabiedrībā.

Visi kolaboracionisti, nodevēji, nelieši, stukači, čekisti, izdzimteņi utt. ir šās sen izveidotās pataloģiskās sistēmas produkti, sistēmas funkcionēšanai nepieciešamie rīki.
Apkopojot īsi, visa varas vertikāle, tai skaitā, čekisti, stukači, ir slimnieki ar “amputētu” smadzeņu daļu/ām.

Jūs nekad nesapratīsiet, kāpēc viņi to dara.

Un “grēku nožēlošana” psihopātam ir tukša skaņa.

Aicinājums parazītam izlīst dienas gaismā ir līdzvērtīgs aicinājumam “cērmes, nāciet ārā!”

Izgaismošanās parazītam ir līdzvērtīga nāvei.

Augoņus nelutina.

Tos izgriež.

Cērmes nebaro ar cukurūdeni, bet izdzen ar rūgtām zālēm.

Un šeit, latviet, tu redzi visīstāko psihopātu- šizoīdu bandu

GORBUNOVS.-ULMANIS.-BOROVKOVS.-RAJEVSKIS.-LAPSA.-KRASOVICKIS.-ZASARJINSS.-AVICKIS.LRTT.-GRANTIŅŠ-Grantiņš-Bitenieks-Urbanovičs-Reiniks-Lato-Lapsa.07.09.15.    L. Grantiņš

Latvija,Dievs, Grantiņš, Liepāja,Rīga,LRTTKavalieru gads, L. Grantiņš, Bitenieks, LRTT. H-786. ziedi. mīlestība.Bet tagad mazliet atpūtai,- pakavēsimies mums nozagtajā Latvijā.

Tas trakais kavalieru gads !

https://www.youtube.com/watch?v=2Ju3t0B6Tbc

Tautai, kurai dziesmas ir piesātinātas ar tik lielu Garīgumu, nekad nebūs lemts zust.

Ne velti, desmit pasaules slavenāko diriģentu pulkā ir divi latvieši !!!

PAR TO TU VARI BŪT BEZGALA LEPNS !

Tici, latviet, mēs savu Tevzemi no šiem izdzimteņiem atkarosim un pašus aizvilksim uz NIRNBERGU- 2

You may also like...

8 Responses

 1. Eduards Lunis saka:

  —Mums nav jāatkaro no šiem noziedzniekiem MŪSU TĒVZEMI, jo viņi ir nelikumīgi, tas ir, LATVIJAS SATVERSMEI NEATBILSTOŠI,tātad , arī noziedzīgi uzurpējuši varu!
  —ŠIS FAKTS MUMS IR JĀVIRZA PIRMAJĀ VIETĀ’,JA GRIBAM ĀTRI ATBRĪVOTIES NO KOMUNISTISKAJIEM -ČEKISTISKAJIEM NOZIEDZNIEKIEM,KURI IR NODARĪJUŠI TIK DAUDZ ĻAUNA MŪSU DZIMTENEI UN MUMS BET PAŠI PALIKUŠI STĀVUS BAGĀTI UZ MŪSU RĒĶINA!

 2. Ernests saka:

  Vērtīgs raksts. Lai visi zina, kā tas notika praktiski un kāda ir viņu daba.

  p.s. Tā smaidošā latviešu zelteņu fotogrāfija ir kā motivācija katram kārtīgam latviešu vīrietim nebūt par lupatu.

 3. Māris M. saka:

  Nemaz nevajag čekistu mazdēlus no DP. Pēdējos desmit gadus un arī 90-tajos man bieži nācies saskarties ar dažādu struktūru policistiem. Starp viņiem īstu, patiesu Latvijas patriotu man nav gadījies redzēt. Viņiem vairumam ir tieši tās pašas runas vārds vārdā, kas aprakstītas rakstā. Krievu valoda mīļāka par dzimto, narkotiku izplatība un citas negācijas valstī viņus vispār “nerausta”. Paši būdami latvieši, nelaipni, daži pat naidīgi pret tiem, kas ar krieviem nerunā krieviski. Ja kāds arī tur varbūt ir patriots, varu derēt, ka viņš spiests klusēt un sevi nenodot, ja grib turpināt strādāt.

  Ņemot vērā iepriekš minētos novērojumus, neko citu arī no DP negaidīju. Bet cilvēkiem tas viss bija jāuzzina. Šiem kustoņiem bija no alas jāizlien un jāparādās visā savā zemiskumā. Žēl tikai, ka par tādu cenu tas nāca – Linardam un viņa ģimenei bija no jauna jāizcieš pagātnē jau reiz piedzīvotas šausmas.

  Paldies, Linard, ka izturēji to visu un atkal esi pie datora klaviatūras.
  .
  .
  .
  Admins
  KGB, Māri, nebija tādi zvēri, kā šodienas DP debilanti.
  Toreiz pār šiem izdzimumiem “karājās” Maskavas pātaga.

 4. Anonīms saka:

  A.
  Cien. Linard,es piedzīvoju psiholoģisku uzbrukumu no lv medijiem, Jūs piedzīvojāt noklusēšanu… Baidos, ka tie spēki ir pārāk lieli…No interneta arī lielākoties parastie komentētāji ir troļļu padzīti…
  .
  .
  .
  Admins
  Lieta ir daudz, daudz šausmīgākā, kā var iedomāties.
  Par to visu centīšos runāt.
  Notiek prātam neaptveramas lietas.
  Pats sātans, pat tik drausmīgas lietas nespētu izdarīt, kā viņa kalpi.

 5. Pärgudrais Imigrants saka:

  Labāk ir sist nekā attapties sistam.

  Kas sit pirmais tam lielāka iespēja uzvarēt, cituśais nav vajadzīgs nevienai no karojośām pusēm, jo ievainotais/cietuśais jau nav vairs nekāds karotājs.
  Jākaro no sev izdevīgas pozīcijas, tā ir drošāk un ar mazāku spēku var sakaut pārspēku.
  Nav ko paśam velnam līst nagos un Latvija pagaidām ir vela dzimumu perēklis, kur ielecot var tikt sadurts no visām 360 pusēm.
  Ieteiktu pārdomāt braucienus uz Latviju, jo esot cietumā diez vai Tu mums spēsi palīdzēt ar viedu padomu/informāciju, kā esi to darījis līdz šim.
  .
  .
  .
  Admins
  Tev pilnīga taisnība, bet mans “brauciens” izvilka šo zvēru no slēptuves un tagad nav nevienam vairs ilūzijas par 4. maija kliķes īsto dabu.

 6. annamarija saka:

  Skatoties tajā portretu galerijā, skaidri redzams: sātans savējos apzīmogojis. Nevis cilvēku sejas, bet VIEPĻI.

 7. serendipity saka:

  “Tāpēc nav arī jābrīnās, ka ieejot Rīgas Centrālcietuma drošības dienestā telpā, pretī lepni raugās Feliks Džeržinskis.”

  Mazliet apstulbu. Tā ir metafora, vai arī tiešām īsta FED ģīmetne?
  .
  .
  .
  Admins
  Īsta Feliksa bilde.

 8. zigfrīds-Dzelzs Zigis saka:

  Ivariņš kā lauzās pie pirmā krēsla pēc prezidenta.kā lūdzās, mani kā taut frontieti ikšķilē pat nelaida kom.partija teica par daudz lecoties,teicu man ir divas strādīgas rokas un salīdzinoši gudra galva un politika man nav vajadzīga,PSRS laikos naidīgi noskaņots, LATVIJAI arī tādi nav vajadzīgi,10 gadi cīnījos pret pašvaldību Birzgalē un kopumā rezultāts tāds pats valstī,ĒRIKAM HĀNBERGAM deputāta mandāts Birzgalē bij jānoliek, dēls saka pēc 25 gadi esi attapies cēlu zemn. saimn.,tagad jābeidz,jo gadu par daudz,bērni krietni izaudzēti ,kopā ar pieņemtajiem 6 ,bet neviens nav ierēdnis un dēļ varas nav tiecies,turpinu darboties vienā frontē ar JUMS,tik daudz gudru un spējīgu cilvēku aizgājis,bet mūsu valdība ir izdarījusi tā,lai vietā vairs tādu nebūtu,armijā TULĀ DZIEDĀJĀM ,LAI LATVJU SAULE NENORIET, krievi teica,latiši zapoite svoju strojevuju,tāds satraukums un lepnums bija ESMU,ESMU,ESMU LATVIETIS!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.