23.07.2015 Linards Grantiņš ir aizturēts

Šorīt, 23.07.2015 Liepājā, Latvijā, ar vardarbību tika aizturēts Triju zvaigžņu ordeņa kavalieris Linards Grantiņš.

Aizturēšanu bez jebkādiem paskaidrojumiem, iespējams, veica Latvijas Republikas drošības policija.

Tālāka informācija sekos…

Ziņo Agrita Grantiņa

You may also like...

21 komentāri

 1. A.Gedroics saka:

  BEIDZOT !!! SEN BIJA LAIKS, URRĀ !!!

 2. Māris M. saka:

  Čekas izdzimteņiem dzīres…

 3. Eduards Lunis saka:

  —KO VAJAG DARĪT ,LAI GLĀBTU NO NOZIEDZNIEKIEM gRANTIŅU!?

 4. annamarija saka:

  DIEVS SARGĀ LINARDU. Viņa nīdētāji smagi cietīs. Patiesu vārdu nevar uzvarēt.

 5. annamarija saka:

  Agrita, uzrakstiet sīkāk, KĀ notika aizturēšana.

 6. Kostja saka:

  LPSRS televīzijas zvaigzne ielikts būrī, ha, ha!

 7. lasītājs saka:

  Iespējams, ka viņš cietumā nemaz netiks likts, viņu pārvietos uz trakomāju. Normāls viņš nav. Pilnīgi noteikti.

 8. skorceni saka:

  Tomēr tie nelieši ir Linardam tikuši klāt!Rakstiet uz epastu!

 9. ... saka:

  Interesanti, ka apollo.lv šo informāciju publiskoja, bet ļoti ātri tā pazuda. Neticēju, bet atliek secināt, ka masu mediji Latvijā nav brīvi. Tiešām rodas iespaids, ka DP nosaka kāda informācija nav vēlama

 10. huilo saka:

  nu gan nokjera “valsts ienaidnieku”. Kaut ka 4.maija republikaa uz brivam kajam micas Osipovi, Lindermanji, Girosi utt., no kuriem minetajiem mitinas Liepaja.

 11. Eduards Lunis saka:

  —=Kur informācija par GRANTIŅU!?!”
  Aizturēšana -IR LĪDZ DIVA’M STUNDĀM!
  -KA’PĒC IR APCIETINĀTS CILVĒKS, KURŠ IR ATBILSTOŠI IZDARI’TAJIEM NOZIEGUMIEM IZTEICIS SODUS LATVIJAS IZNĪCIMĀTĀJIEM!?
  Arī Pasaulē atzītais ekonomikas profesors M. Hadsons , SAVĀ PĒTĪJUMĀar nosaukumu-LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA- IR IETEICIS-VAJAG VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU! lĪDZIĢI KĀ ISLANDĒ!

 12. Aicinājums biedrības VLT biedriem un atbalstītājiem par Saeimas atsaukšanu.
  CVK vēl nav atbildējusi uz 15.jūlija iesniegumu par Satversmes 14. Panta skaidrojumu. Pirmkārt, Satversmē ir teikts par nobalsošanu, nevis parakstu vākšanu. 0rkārt, lai būtu nobalsošana, ir nepieciešams viena desmitā daļa vēlētaju parakstu. Treškārt, kā var ierosinātu nobalsošanu par Saeimas atsaukšanu, jā nav viena desmitā daļa parakstu, kā to paredz Satversme?
  Mums jāgatavojas Saeimas atsaukšanai! Šā gada 4. novenbrī varam atkārtoti iesniegt iesniegumu, kopā ar vienu desmito daļu parakstu par Saeimas atsaukšanu. Paplašināsim mūsu biedru rindas. Biedru nauda ir 3 eiro gadā un varat samaksāt Latvijas pasta nodaļās uz biedrības vārda norādot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, pagasta nosaukumu (pēc Latvijas Valsts laika iedalījuma) māksājuma mērķis var būt biedra nauda vai ziedojums. Pēc saņemtās konta izziņas, mēs veidosim biedru saraksta žurnālu un biedru kartes. Vēlams būtu, ka pievienotu savu telefona numuru un e-pasta adresi. Biedrības VARU LATVIJAS TAUTAI maksājuma rekvizīti:
  VAS Latvijas Pasts
  Konta numurs: LV49 LPNS 0002 1034 1098 1
  Konta īpašnieks: VARU LATVIJAS TAUTAI BIEDRĪBA
  Reģistrācijas Nr. 40008239930
  Pasta nodaļas, vai bankas isniegtā izziņa būs Jūsu apliecinājums tam, ka esat samaksājis biedra naudu un pamats uņemšanai biedrībā.
  Ko darīt šajā atlikušajā laikā līdz 4.novembrim?
  Aicina visus Latvijas patriotus paplašināt mūsu rindas un :
  1. Piedalīties deputātu – kandidātu saraksta veidošanā , katrā vēlēšanas apgabalā.Sarakstā neviena esošā ne bijuša deputāta, neatkarīgi no partijas, tautības un reliģiskās piederības, bet tos, kas atbalsta Latvijas valsts atjaunošanu.
  2. Veidot katrā pagastā darbības koordinācijas centrus, kur varētu iesniegt un diskutēt par mūsu programmu, kuras pamatā ir mūsu lozungs: VIENS LIKUMS – VIENA TAISNĪBA VIENĀDAS IESPĒJAS VISIEM!
  3. Sava izvirzītā deputāta – kandidāta ieteikumu apliecini ar savu parakstu.
  Mūsu Tautas Saeimas sarakstā deputāta – kandidātam jābūt saviem 100 atbalstītājiem.
  Katrā vēlēšanu apgabalā jābūt: Rīgas – 35, Vidzemes – 29, Latgales – 18, Zemgales – 17, Kurzemes – 16. Kopā 115 deputāti – kandidāti. Iesakat savus deputātu – kandidātus un 9 ministrus, kā tas bija Latvijas valsts laikā. Aģitēt un skaidrot programmu mums atļauj Latvijas valsts Satversme. Mēs veidojam mājaslapu. Biedrības e-pasts: vlt@llk.lv Pasta adrese: Amatas iela 5, Mārupes novads, Mārupe, LV-2167
  Kontakttālruņi: 26140676- Igors; 26347783- Artūrs par Latgali; 26336617- Juris par Vidzemi; 29119996- Brunis par Zemgali; 28819391- Astrīda; 26731553 – Jānis par Kurzemi; 26517296 – Valdis par Rīgas vēlēšanu apgabalu.

 13. Jānis saka:

  Helsinki 86 un tās dibinātāji ir bijuši mans celvedis un pēc manām domām īstenais Latvijas atdzimšanas iemesls kā 87 gadā tā arī tagad un nevaru nepiekriēktiesībāmst tam, ka šā brīža politiku vada tikai un vienīgi bijušie pskp un čekas pakalpiņi,ja reiz viņi ir bijuši aktīvi pskp piekritēji tad nav nekas cits gaidāms kā sovietu mīlēšana un citu cilvēku pakļaušanu. Diemžēl vairums Latvijas pilsoņu un iedzīvotāju ir araduši paklausīt kāda pavelēm un pavēlēm tā vietā lai loģiski domātu kas tad ir neatkarība un bīvība, nerunāsim par cilvēktiesībām. visa drošibas sistēma sastāv no iebaidīšanas mēģinājumiem, lai citiem nerastos doma apstrīdēt pie varas esošo sacīto. Tomēr ja paskatās kas tadir bijuši un atrodas pie vars nākas ar nožēlu secināt vieni un tie paši PSKP biedri aktīvie komjaunieši un dedzīgi komunisti. Vienvārdsakot kremlim nav jāmeklē jauni aģenti jo ir pie varassavējie kuri ir sagrābušie gan varu gan lielu bagātību kuru būtu grūti pierādīt kā legālu esam.

 14. araajs saka:

  Diemzheel informaacijas nav.
  Ciinies,Linard!

 15. Javka saka:

  Pravietis Tévu zemé…. A ko citu varéja sagaidít. Pastávosá Latvijá sabiedriski politiská iekarta nav domáta latviesiem un cilvékiem ,kas grib nodarboties ar sabiedriski derígu darbu!

 16. Tautas viedoklis saka:

  Ezis UK
  24.07.2015 20:56
  Visi “drošības “spēki Latvijā kalpo”valstij”,jebšu “ēlitei,(katrā ziņā daudzi no ēlītes ir komunisti,tas ir uz mūžu ,tikai pilnīgi deģenerāti tur stājās),bet ne jau iedzīvotājiem. Kurš var pateikt ,ko DP ir eksistēšanas laikā izdarījusi ,kā vienīgi Latvijas ienaidnieku no krievu cietuma izpestījusi,lai var tikt brīvībā,pārējais nav nekas.Nē vēl jau Lato Lapsa nezinu kāds “spiegs” iedrošinājies KGB večiem ( daudzi uz DP pārgāja strādāt,zināju vienu ,kas mani pratināja Stūra mājā) runāt pretī,šausmas viņi taču var darīt ko grib aģents 007 ,var tikai ūdeni padot.

  oh…
  24.07.2015 16:46
  Lindermanis un CO dedzina pases un Latvijas karogu, krievu val par valsts valodu, kurina naidu starp LV un RUSrunājošiem. Atklāti izsmej Latviju un netiek tiesāti, tik uz dažām h paturēti, lai noformētu papīrīšus – ķipa DP strādā. Bet te viens godīgi pasaka, par to ko dara vadošā kliķe un šo uzreiz ķurķī. Ušibis!

  100% piekrītam!!!
  25.07.2015 23:51
  A.Balts
  24.07.2015 16:57
  Lai arī asi vai nekorekti, jeb kaut ko pārspīlēti raksta Linards Grantiņš, bet viņa drosmei, izturībai un pacietībai cīņā ar izteikti prettautisko 4.maija režīmu var tikai nocelt cepuri un pateikt Paldies! Jo cita jau neviena nav, kas būtu tā ilgtermiņā, ar savu vārdu, uzvārdu uzdrošinājies saukt visu un visus īstajos vārdos. Atklāti saukt noziedzniekus par noziedzniekiem, zagļus par zagļiem un nodevējus par nodevējiem!
  Arī psrs laikos drosmīgākos taisnības teicējus apmeloja par garīgi neveseliem un ieslodzīja psihiatriskajās slimnīcās, lai tur cilvēkus sazāļotu un garīgi deformētu. Izskatās, ka vecās čekas metodes LV ir ļoti dzīvas, un to mēs, tauta, nedrīkstam pieļaut lai tas atkārtotos!

  hahatuns
  24.07.2015 17:12
  kā domā ,kas strādā DP,tie paši ,kas savulaik apcietināja Gunāru Astru citus Helsing-86 dalībniekus,nomainījās karogs,bet čekisti visur salīduši gan politikā ,gan ostu pārvaldēs un pilsētu mērijās..

  ANDRIS
  26.07.2015 23:12
  Nu tiesi kaa taja dziesma viss kaartiiba viss kartiiba cienijama kundze VLSTS izzagta TAUTA apspiesta bet viss kaartiba viss kartiiba cieniijama kundze…

  Mēs arī tā domājam
  29.07.2015 01:38
  He
  24.07.2015 17:03
  Ja Grantiņu tiesās, tad tam jābūt publiski un tad es ceru dzirdēt “mūsdienu Gunāra Astras” runu tajā tiesas sēdē.

  http://www.delfi.lv/news/national/criminal/dp-aizturejusi-cilvektiesibu-aizstavesanas-grupas-helsinki-86-izveidotaju-grantinu.d?id=46256161#ixzz3h

 17. Pilsonis saka:

  Un viss kartiba?!! Vara aizbaz muti un visi lidzskrejeji kluse?! Jaa:”Katrai tautai ar tada valdiba, kadu ta ir pelnijusi…”

 18. Pilsonis saka:

  “Bijusie” (varu uzurpejusie) savas augstakajas PSKP partijas skolas, protams, apguva “mutes aizbasanas” metodes. Viena no tam: padarit oponentu smiekligu.

 19. Jānis Stiprais saka:

  Labdien!

  Vai nav nekādu jaunumu?

  Jānis.

 20. Juris saka:

  “Savejie” aizbazt L. Grantinam muti tomer nevareja.: netika klat – EU tomer…
  Meginaja padarit smiekligu – neizdevas,
  nacas “sasnoret”…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *