Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI-86 ziņojums

Drošības policijai

Kr. Barona iela 99a

Rīga, LV-1012

Iekšlietu ministrijai

Čiekurkalna 1.līnija 1 korp.2

Rīga, LV-1026

Ārlietu ministrijai

Elizabetes iela 57

Rīga LV-1050

Deutsche Botschaft

Raina bulv. 13

Rīga, LV-1050

Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI-86 ziņojums

Vakar, 2015. gada 10. augustā, Linards Grantiņš oficiāli ir nodevis grupas Helsinki 86 vadību savai sievai Agritai Grantiņai.
Ja Latvijas Drošības policija ir iedomājusies, ka viņiem izdosies sagaidīt Linarda Grantiņa nāvi “neatkarīgās” Latvijas cietumā un ar to beigsies viņas paustās atziņas par Latviju kā tiesisku un godīgu cilvēku vadītu valsti, tad Jūs, kungi, esat kļūdījušies.
Ir cilvēki, kuri cīnīsies par to, lai Linards Grantiņš tiktu atbrīvots no nelikumīgā apcietinājuma, kurā viņam netiek sniegta nepieciešamā medicīniskā palīdzība, acīmredzamā nolūkā novest Linardu Grantiņu nāvē.

Pieprasām nekavējoties atbrīvot Linardu Grantiņu no nelikumīgā apcietinājuma, lai viņš varētu ārstēties Vācijā, kuras pilsonis viņš ir, jo, Latvijas valsts pilnīgi noteikti negrasās nodrošināt Linardam Grantiņam medicīnisko palīdzību.

Helsiki-86 vadītāja un biedri

Latvijas CTAG H-86 vaditāja Agrita Grantiņa

Latvijas CTAG H-86 biedre Gita Grantiņa

Latvijas CTAG H-86 biedrs Klāvs Grantiņš

Vācijā, Minsterē, 2015. gada 11. augustā

PDF oriģināls

You may also like...

9 komentāru

 1. Eduards Lunis saka:

  —Jau 4. augustā esmu iesniedzis DP prasību, ar daudzu clvēku parakstiem,ar prasību atbrīvot Grantiņu!
  arī telefonsarunā izmeklētājs Augstikalns apsolīja šās nedēļas laikā izlemtpar viņa atbrīvošanu. Solīja nodrošināt ārstniecību, betkad prasi’ju iespēju viņu apmeklēt, tika atteikts.

 2. Valdis Freimantāls saka:

  Paldies Dievam, ka atkal H86 Tautas Tribunāls ir lasāms un godīgie cilvēki visā pasaulē var aizstāvēt latviešu sabradātās tiesības!

  Pretlatviskā agonijā valsts izlaupītāji ir kļuvuši bīstamāki kā jebkad!

  Beztiesībā un izmisumā novestā tauta bēg no Latvijas, glābjoties no savu ģimeņu iznīcināšanas!

  Vai 400 000 cilvēku zaudēšanu Latvijai “politiķi” varēs kompensēt?

  Pret kliedzošām varturu netaisnībām tauta ir bezspēcīga.

  Komunisti un čekisti kļuvuši par miljonāriem un miljardieriem, bet godīgie cilvēki nevar samaksāt nodokļus, kurus sarkanie baroni spiež maksāt cilvēkiem kuriem nepietiek naudas pat lai nodrošinātu iztikas minimumu saviem bērniem!!!

  Represīva valsts, pretlatviska, noziedzīga, tuvredzīga komunistu valsts pārvalde panākusi, ka tikai procentos par daudzu miljardu valsts parādu katru dienu Latvijai jāmaksā viens miljons eiro! Tā nav tikai izšķērdība – tas ir konkrētu cilvēku N O Z I E G U M S.

  Tauta ievesta parādu un beztiesības purvā!

  H-86 cilvēktiesību aizstāvība Latvijā tiek apkarota ar komunistu metodēm!

  Prokuratūra un Latvijas tiesas vēršas pret latviešu ģimenēm, apkaro tās visiem līdzekļiem.

  Tikai valdošai valsts varas elitei pietuvinātie un KLUSĒJOŠIE dzīvo zaļi!

  Esmu iznīcinātās Rīgas Latviešu Biedrības goda tiesnesis – 10 bērnu tēvs, 10 mazbērnu vectēvs. Kopš Rīgas Latviešu Biedrības varmācīgās, prettiesiskās iznīcināšanas 1993. gada 18.februāra naktī – dzīve Latvijā pilnībā pakļauta bezatbildīgo politiķu nekontrolējamai patvaļai. 10 000 pašnāvības no 1993. gada 18.februāra nakts traģēdijas ir kliedzoša liecība valsts postam!

  Par Linarda Grantiņa atbrīvošanu esmu izsūtījis simtiem Latviešu Goda tiesas ziņojumus, to skaitā visiem Saeimas deputātiem. Esmu izsludinājis tēlniekiem konkursu par pieminekļa uzstādīšanu Linardam Grantiņam kanālmalā pie Brīvības pieminekļa. Aicinu visā pasaulē dzīvojošos tēlniekus piedalīties konkursā!
  Mana e pasta adrese ir elvismuseumlv@gmail.com. Sūtiet savas idejas, ierosinājumus.

  Atjaunosim, kopīgiem spēkiem, – TIESISKU valsti mūsu BĒRNIEM!

  Dievs svētī Latviju!

 3. Valdis Freimantāls saka:

  Izsaku savu līdzjūtību un cerību uz Latvijas patriota Linarda Grantiņa visdrīzāko atbrīvošanu viņa ģimenei un visiem pasaules latviešiem!

 4. Valdis Freimantāls saka:

  Nosūtīju atbrīvošanas pieprasījumu Vācijas vēstniecībai Latvijā.

  Tās e pasta adrese ir …user@vietas.lv

  Visiem, visiem, visiem, lūdzu sūtīt uz šo adresi pieprasījumus nekavējoties ATBRĪVOT politieslodzīto cilvēktiesību aizstāvības grupas Helsinki 86 vadītāju LINARDU GRANTIŅU! Triju zvaigžņu ordeņa kavalieri. Latvijas atmodas pašaizliedzīgo iesācēju.

 5. raimonds saka:

  Variet pievienot arī manu vārdu un uzvārdu ziņojumam…………. (Raimonds Belts)

 6. annamarija saka:

  Vai nav pamata iesniegt prasību Eiropas cilvēktiesību tiesā? Tik mežonīgi un noziedzīgi izturēties pret cilvēku…

 7. A.Gedroics saka:

  Veltas pūles…nevajadzēja viņam ļaut pašam bāzt galvu lauvam rīklē!

 8. Raitis saka:

  Latvijas ziņās nekas netiek pieminēts par Grantiņa kunga apcietinājumu… Jo, ja tauta uzzinās, tad sāktos nemieri un, iespējams, valsts apvērsums – 4.maija kliķes gāšana!

 9. Bārenītis saka:

  ASM ir hiperbola, jo LRTT nav ne prokuratūras, ne tiesa, bet virtuāls tautas tribunāls, ko izveidojis L.Grantiņš. Latvijas DP, prokuratūras, 4. maija komunistu kliķes noziedznieki ir tik neattīstīti, ka nespēj atšķirt virtuālos, uz Mēnesi audzētus banānus no īstajiem. Mēs vnk uzzinām, kādi noziedznieki atrodas varas elitē. Par LRTT tiesiskajiem aspektiem rakstījis ST tiesnesis U.Ķinis savā grāmatā Kibernoziegumi. ASM jāpiešķir Dz. Rasnačam – NA/VL Tieslietu ministram par L.Grantiņa sakropļošanu aizturot.

  A.Bērziņš – Kas ir , čaļi, sen pa galvu neesat dabūjuši?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *