Par slepkavu Rihardu Bunku

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ,REINIKS,ĀBOLTIŅAPirms sākam plašāku Astrīdas Babānes rakstītā komentēšanu, pateiksimies VIŅAI par drosmi. Cerēsim, ka Viņas piemēram sekos arī citi, kuri zina mūsu tautas benžu noziegumus. Zināšana par noziegumiem un to nedarīšana zināmu tautai arī ir noziegums, kas reiz tiks tiesāts.

Tāpēc kārtējo reizi atgādinu: VISI, KURI IR KOPĀ AR RIHARDU BUNKU, TIKS TIESĀTI KĀ KARA NOZIEDZNIEKI- SLEPKAVAS- GENOCĪDA VEICĒJI PRET LATVIEŠU TAUTU !

Godmanis-un-BorovkovsUn ne tikai paši, bet kopā ar ģimeni, jo tās ir baudījušas priviliģēto stāvokli kopā ar aktīvā nozieguma veicēju. Sodam ir jābūt adekvātam pastrādātajam noziegumam. Babānes kundze saka, ka zina tikai niecīgu daļiņu par Bunkas noziedzīgo darbību. Tā tas arī ir un Viņa var nezināt, ka galvenie šī nozieguma organizētāji Latvijā ir Aivars Borovkovs un Ivars Godmanis. To nepārprotami pasacīja pēdējais VDK priekšnieks latvietis Edmuds Johansons. Tas nozīmē, ka savukārt aiz šiem diviem krievžīdu noziedzniekiem stāv Maskava- Telaviva !

FOTO: Lūk tie(ivars godmanis un aivars borovkovs), kuri dod norādījumus superaktīvam idiotam Bunkam.

Mūsu tautas ienaidnieks ir varens, bet ne Visuvarens.

Tie, kuri pastāv PATIESĪBĀ, būs pēdējie, kuri “smiesies(šis teikums domāts krievžīdam Bunkam)!

Īstā demokrātija visam jābūt pieejamam tautai. Tāpēc arī publicēju vēstuli, kas tika aizsūtīta Babānes kundzei, kad saņēmu viņas ziņojumu.

10.07.17       L. Grantiņš

====================================================================

Labdien, cien. Babānes kundze !

L. Grantiņš. LRTT. Astrīda Babāne.Jūs man atsūtījāt  vienreizēju materiālu.

Pirms saku ko vairāk, gribu Jums teikt, ka šo materiālu, neskatoties uz  to, ja man to aizliegsiet, es darīšu  zināmu visai Latvijai ! Šis materiāls radīs paniku viņa sekotājos.

Jūs runājat par bailēm, tad es Jums varu pateikt: Tai brīdī, kad nospiedāt datora ENTERI, lai nosūtītu e- vēstuli man un Viloram Eihmanim, šo pastu saņēma arī DP un noteikti Telavivas darboņi. Jūsu teiktais nav vairs viņiem noslēpums. Es tieku noklausīts un izsekots no visiem drošības dienestiem. Pie šodienas tehniskajām iespējamībām nekas nav neiespējams. Vislielākās briesmās Jūs būsiet līdz brīdim, kad par to uzzinās lasītāji, deputāti, visas avīzes un represīvie orgāni.

Es pašlaik esmu ceļā. Jūsu LIETU es varēšu nokārtot nedēļas nogalē. Pacentieties neiet sabiedriskās vietās līdz pirmdienai. Viņi nav cilvēki, viņi ir ļaunāki par plēsoņām. No viņiem ir viss sagaidāms, bet visuvareni viņi nav.

Pastāviet Patiesībā un viņu rokas būs par īsām. To, ko es piedzīvoju pirms diviem gadiem, ir prātam neaptverams. Es to visu darīju ar mērķi. Zināju, ka viņi mani arestēs, bet tādu zvērīgumu pat murgos nebiju iedomājies… . Bet tomēr viņi salūza… . Rakstīju: ja neizdarīsiet ar mani to, tad es ar jums to izdarīšu… . Tagad ir mana kārta un es to izdarīšu- aizvilkšu viņus uz karātavām…. .

Un tagad par Garīgām lietām.

Nomierinieties. Dziļi paelpojiet, kad uznāk baiļu mirklis. Iegaumējiet, to, ko Jūs pasacījāt, tas nāk no Dvēseles. Tā zina, kas ir Patiesība. Viņa negrib tikt iznīcināta. Prāts ir Laicīgs un zudīs līdz ar miesu.

Baidīties ir normāla cilvēcīga parādība, bet bailes ir jākontrolē. Kad piedzimstam, pie rokas tiek piesieta zīmīte ar mammas vārdu, bet pie kājas lielā pirksta ir cita zīmīte(redzama tikai ar garīgām acīm), ar precīzi norādītu datumu… . Šis datums nav maināms(Jūsu bailes šo datumu neizmainīs, to var izmainīt kāds cits Spēks).

Jūsu Dvēseles pateiktais tagad uzsāks patstāvīgu dzīvi un to Jūs vairs nevarēsiet mainīt, bet Jūs plūksiet šī PATEIKTĀ augļus Garīgajā pasaulē.

Mēs visi reiz beidzam šo dzīvi. Mums priekšā būs divas durvis, bet vienas tikai vaļā…vienas atverot- iet pakāpieni uz leju(tās atverot atvērēju sagrābj drausmīgas melnas kreatūras), bet otrās- kāpnes ved kalnā, uz Gaismu… . Mani šie sarkanie izdzimteņi ir noveduši līdz nāves robežai vairākas reizes un divas reizes šeit teikto, drausmīgā nervu sasprindzinājumā, esmu savā slēptajā apziņā redzējis.

Ja būsiet Patiesa, tad tas CITS SPĒKS būs ar Jums. Jums noteikti mājās ir Bībele. Norakstiet 91.Psalmu. Turiet to sev vienmēr klāt un iedodiet to arī saviem tuviniekiem. Pacentieties ar Tēvreizi pie miera doties un ar To arī celties. Ja būsiet Patiesa, tas darīs brīnumus.

Man pirms diviem gadiem šis Psalms bija klāt. Kautkādīgi neatņēma, bet visu pārējo tikai pēc atbrīvošanas atdeva.

Vai ticēt tam ko saku, ir pilnīgi Jūsu darīšana.

Jūsu sacītais sāks dzīvot patstāvīgu dzīvi. Jūs vairs to apturēt nevarēsiet un pat necentieties, vienīgi piepalīdzēt būs iespējams, uzrakstot vēl, kas bija piemirsies… .

Vēlu Jums veiksmi un veselību !

You may also like...

5 komentāru

 1. Ernests saka:

  Visu cieņu šajai inteliģentajai latviešu kundzei. Cerēsim, ka arī citi būs gana drosmīgi, lai sekotu šim piemēram!

 2. AGedroics saka:

  Jebkurā gadījumā atcerieties, ka briesmu brīdī drošākais patvērums ir Tvaika ielā 2…:)))
  .
  .
  .
  Admins
  Nu jau PIETIEK, kā saka L.L., Gedroic.
  Mēs visi zinām, kas tu esi un DP arī ir pāliecinājusies, ka esi centīgs darbinieks.
  Bet, kas attiecas uz drošo patvērumu, mēs nolēmām tevi tur netraucēt, jo kā reiz sacīja Aigars Prūsis, tu nemēdzot mazgāties un tev blakus esot neciešami stāvēt.

 3. No Maarupes saka:

  Lielisks teksts -milziigs Paldies! Iipashi par Gariigajaam lietaam- tas dod un dos speeku daudziem muusu nabaga Latvijaa,kas jau pagurushi ar latvju valsts izniicinaataajiem ciinoties!

 4. Engelitis. saka:

  Babanes kundze, mums KOPA pieder viens ierocis,KO nespeej paarsist nekas…

  KRISTUS ASINIS LAI NAK PAR VISIEM MUSU IENAIDNIEKIEM!

  Bedigie,cieteji,nelaimigie un sapinatie… sakiet VISI dienaa SIMTIEM REIZU!

  Un ta bus atslega ,lai BAILES ATKAPTOS!

  Mums ir Teva ,Dela un Gara dotas PATIESIBAS davanas un Nelabais ATKAPSIES!

  ZEME no kuras mes nakam nes Teva zinasanas,mes turam rokas so dargumu un ir

  PEDEJAIS LAIKS ,lai TIE,KURI ZINA VELNA MAKSLAS ,sanemtu par TO PARI …

  Nacariesa Kristus Dargas Asinis No Krusta Koka Golgata.

  Paldies Grantina kungs,padies Babanes kundze,paldies,Tiem,kas palidzat no Teva
  majam. Nekas nav veltigs,kas stav preti NETAISNIBAI !!!

  ATKAPIES SATAN, KRISTUS VARDA AMEN !

 5. Ziedonis saka:

  Man tikai viens jautājums. Kurš, vai kuri to darīs? Kas vai kuri tiesās? Cerēt jau var, bet ne mūžīgi. Vai tie būs šeit palikušie pensionāri, vai aizmukušie tautieši? Pats no sevis nekas nerodas. Nocitēšu Tev vienu gudrību: ”Enerģijas nezūdamības likums ir universāls fizikas likums, kas nosaka to, ka kopējais slēgtā sistēmā esošais enerģijas daudzums laikā nemainās, neatkarīgi no tā, kādi procesi sistēmā norisinās.Tas nozīmē, ka enerģija nezūd un nerodas no jauna, tā tikai pārvēršas no viena enerģijas veida citā vai pāriet no viena ķermeņa uz citu.” Pagaidām neviens fakts un notikums nerunā par labi mums. Atvainojiet, ka runāju līdzībās
  Es ceru, ka sapratāt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *