Par Liepājas bandas noziegumiem

www.tautastribunals.eu-12Pirms lasi, noskaties Nežēlastībā kritušā prāvesta Andreja Kavača pārdomas par nākošajām Saeimas vēlēšanām:

https://www.youtube.com/watch?v=ND3HdWHpVEk

==========================================================================

Uldis Sesks, aizezers, dīķis liepāja, GrantiņšCenšos katru gadu apmeklēt savu Tēvzemi un galvenokārt Liepāju. Pēc gada prombūtnes vienmēr ir kontrastāk ievērojamas pārmaiņas, nekā tiem, kuri šeit atrodas pastāvīgi. Bēdīgi, bet šīs pārmaiņas ir ar vien negatīvākas. Šeit nerunāšu par statistiku, kura ir šausminoša tādā ziņā, ka Liepāju masveidā atstāj tās iedzīvotāji, krievžīdu un komunistu „saimniekošanas” rezultātā. Runa būs par Liepājas vizuālo izskatu.

Tas ir vienkārši biedinošs.

Mans darbs man atļauj Liepāju salīdzināt ar visas Eiropas pilsētām. Varu ar pilnīgu pārliecību sacīt: „Tādu gružkastiLiepāju man nav izdevies atrast visā plašajā Eiropā”.

Katrs sapratīs, ka šis apvainojums nav adresēts Liepājai, bet tās vadībai(visiem deputātiem), kura 100%tīgi ir saformēta no kriminālelementiem.

Atkārtoju: 100%tīgi.

Jā, jā, ieskaitot arī „balalaikistu” Skujiņu, jo šo civēkveidīgo drazu klusēšana nav mazāks noziegums par Aizezera, Zaharjina... un Seska aktīvo darbību.

Pozīcija, opozīcija un pārējā ”cija”(ieskaitot policija), ir noziedznieki, kuriem drīz būs jāstājas starptautiskās tiesas priekšā par ārprāta noziegumiem, kurus viņi veikuši pret latviešu tautu.

Viss administratīvais un represīvais aparāts ir ticis pilnībā nokomplektēts no komunistiskiem kriminālelementiem un viņu pēctečiem. Sākot no Seska un Hadaroviča un beidzot ar policijas, un DP policijas priekšniekiem. Tātad, var zagt un slepkavot uz nebēdu, jo šo bandītu pavēles likumīgi „iegrāmato” viņu „sponsorētie” tiesneši un „advokāti”, kuru veikumu, savukārt, „pareizi” pasniedz tādi „demokrātiski” mēdiji kā WWW.liepajniekiem.lv (Pauls Kaufmanis Tālrunis: 63480708 e-pasts: info@liepajniekiem.lv)  un „Kurzemes vārds” ar komunistisko noziedznieku A. Remesu priekšgalā.

V. Agēšins, Hadarovičš, Sesks, Golde, Liepāja.Šis noziedzīgais mehānisms strādā teicami, jo tas tiek pamatīgi „eļļots” ar Maskavas eļļu. Tikai viena nelaime šim mehanismam- tas ir „zagts”, proti, tas nebalstās uz Starptautiski izstrādātajām Tiesību normām, bet gan uz krievžīdu okupantu „uzvarētāju pravām(tiesībām). Un, kādas ir šīs „pravas”, variet lasīt raksta beigās ievietotajā laikraksta izgriezumā.

Kāds, protams, sāks skaļi protestēt, ka Liepājā mūsu „mīļais” seskiņš ir daudz ko paveicis. Protams, protams, tās pāris caurbraucamās ielas jau ir, bet tikai pamatā par ES nodokļu maksātāju naudu. Tas pats ir ar Olimpisko centru un patreiz topošo koncertzāli. Vietējos ienākumus un pāri palikušās rūpnīcas šie komunistiskie krievžīdu bandīti ir sadalījuši savā starpā.

Kas viss tikai netika solīts, lai latviešiem aizmiglotu acis, kamēr žīdi un komunisti izlaupīja Liepāju: gigantisks akvaparks, varena sanatorija, dažnedažādi iepirkšanās- atpūtas centri, līdz beidzot apstājās pie varena un moderna cietuma celtniecības !!!

Vo, bļeģ, kas par „sauso atlikumu”, sacītu Ušakovs.

Atgādināšu šiem gara kropļiem ar seskveida izvalbītajām viepļa acīm: „Rēķini vēl nav noslēgti par 1940to un 1949to gadu, un kur nu vēl par pēcAtmodas ārprāta Latvijas rūpnieciskās bāzes iznīcināšanu, patriotu un latviešu uzņēmēju slepkavībām.”

Būtu smieklīgi pat iedomāties, ka šos noziedzniekus Dievs atstās bez algas, un alga šī ir- ASM.

Bet atgriezīsimies pie pilsētas vizuālā „noformējuma” Seska un Hadaroviča gaumē.

Ārprātīgas netīrības un haosa etalons !

Pilnīgi visas pilsētas mājas aprakstītas ar airsolu. Simtiem graustu, ieskaitot arī pilsētas ģeometrisko un kultūrcentru. Nelaistītie un izdegušie zālāji kā centrā tā arī nomalēs. Ielu sliktais stāvoklis.

Tam visam ir viens vārds- ĀRPRĀTS.

Toties sevi šie kroplie izdzimumi neaizmirst. Šie „pārcilvēki” ieņem pat līdz 18 amatiem. Sesks pirms dažiem gadiem strādāja 14 darba vietās un nopelnīja 394 000. Tas, protams, ka bija oficiāli, bet cik šis „pārcilvēks” saņem par narkobiznesa kūrēšanu, paliek tikai paša „tā ragainā kunga” pārziņā.

U. Sesks, Zaharjins, Lapsa, Zatlers, žīdi, Liepāja.>Un tad vēl– „oficiālā” līdzekļu sadale. Lai to labāk sapratu, minēšu piemēru. Šis piemērs ir sagrozīts, lai neuzkūdītu šo noziedznieku bandu uz informācijas sniedzēju. Un tā: Dome noslēdz īslīgumu ar kādu personu, kura iedzīs vieglatlētikas svētkos trīs naglas kokā un trīs reizes izšaus gaisā. Nolīgtā persona par šo darbu saņem 100 Ls, bet kas par brīnumu atklājas, kad kādas nolaidīgas Domes personas rezultātā, netīšām tiek ieraudzīts šī līguma atskaites dokuments !!!

Turies, nabaga latviet, nepaģībsti, kad sacīšu, kas rakstīts šajā atskaitē: Par trīs naglu iedzīšanu un gaisā izšaušanu Sesks „Jānim” samaksājis 1500 Ls. Te pat Ušakovs ar saviem „otkatiem” nobāl.

>Un vēl: ieejot Liepājas tirgū mēs uzduramies veselai ielai ar parazītbodēm- īstam krievu bordelim.

Labi, ja pa visu dienu katrs „bodnieks” pārdod pāris čības vai kādu citu štruntu. Par tādu „pārdevumu” nav iespējams uzturēt pārdevēju, samaksāt vietas nomu, norakstīt transporta izdevumus un visu pārējo, kas ar to saistīts. Tātad, notiek grandioza naudas atmazgāšana, un, protams, tradicionālā latviešu tirgus kultūra arī tiek pretīgi apķēzīta.

>To visu piesedz Krievijas- Izraēlas mafijas banda, kurai par izkārtni kalpo narkomāns un spēļu automātu atkarīgais Uldis Sesks.

>To visu redz un saprot arī ierindas Domes deputāti, bet klusē. Tātad, līdzvainīgi Latvijas valsts demontāžā- izlaupīšanā.

Un, kā domā tu, latviet, kas pienākas šiem kropļiem ?

Pareizi, viņiem visiem pienākas ASM !

Putina beigas, ir arī šīs noziedzīgās bandas beigas.

Nu nebūs viņiem kur mukt !

P.S.

Un vai atceries, latviet, kā visi šie Domes viepļi nostājās pret Kārļa Ulmaņa krūšutēla uzstādīšanu pilsētas centrā ? Jā, tas ir briesmīgi, ar kādu grēku jādzīvo šiem sātana kalpiem, ka pat K. Ulmaņa krūšutēls ir bīstams. Toties, kāds Zatlera pidriķis Vilnītis, par katru cenu gribēja celt pieminekli S. Goldei, kura visus šos garos pēcAtmodas gadus bija klāt pie Latvijas iznīcināšanas.

To visu redzot- zinot, var nonākt tikai pie viena secinājuma: viņi nav cilvēki !

Ja kāds nākošajās Saeimas vēlēšanās balsos par VIENOTĪBU, RP, ZZS vai SC, tam tāpat kā šiem bandītiem pienākas ASM.

L. Grantiņš  02.08.14.

========================================================================

www.tautastribunals.eu-2Atsvaidzināsim atmiņu par čekistu izsūtāmo “hlopcu”- bandītu Hadaroviču- Godmaņa un Borovkova padoto, patreizējo Seska “labo roku”, un, protams, arī  Ļerika Agēšina sirdsdraugu.

aRTŪRS vAITEIKS, rEINIKS, sESKS, Liepāja, LRTT. Grantiņš„Kāds ilggadējs Zemessardzes darbinieks, kurš saprotamu iemeslu dēļ vēlējās palikt anonīms, izdzirdējis topošā “SC” pilsētas galvas kandidāta uzvārdu, viņu atcerējās no 90. gadu vidus: “Zemessardzē gan nav dienējis, bija no ierakumu otras puses – draudzējās ar bandītiem.” Viņš stāsta, ka 90. gadu vidū J. Hadarovičs bijis viens no regulārajiem naktskluba “Bohēma” apmeklētājiem: “Nāca toreiz dažādi cilvēki, arī bandīti, kā jau uz naktsklubu. J. Hadarovičs bija viens no klientiem. Parasti ieradās kopā ar kompāniju, bija diezgan lecīgs. Jauns puisis bija. Vairākkārt viņam iznāca saķeršanās ar apsargiem. Aizgāja pat līdz tiesai, jo kopā ar kompāniju piekāva apsargu.”

FOTO: Vai atceries, latviet, kā šo Pīļa Sūdu ar veļas dēli piekāva paša sieva un kā viņš par to sūdzējās ? Sprāgonis un pamuļķis. “Vot” no tādiem debīliem jefiņiem ir nokomplektēta 4. maija kliķe.

Mūsu rīcībā esošā informācija rāda, ka naktsklubā “Bohēma” apsardzi 90. gadu vidū nodrošināja Zemessardze, ar ko bija noslēgts līgums par šādu pakalpojumu. Informācijas sniedzējs to apstiprina, norādot, ka piekautais apsargs bijis zemessargs.

Tiesas arhīvā pieejamie materiāli vēsta, ka minētais notikums risinājies 1995. gada 21. oktobrī ap pulksten trijiem naktī, kad klubā “Bohēma”, Jūras ielā 13, vairāki apmeklētāji uzbrukuši zemessargam, kurš pildīja darba pienākumus, nodrošinot klubā sabiedrisko kārtību. Par šo incidentu uzsākta tiesvedība, un tiesas nolēmumā atzīts, ka uzbrucēji bijuši Sergejs Gorelovs un Aleksejs Beazovičs, kuri pēc savstarpējas vienošanās un personu grupā ar trešo personu uzbrukuši zemessargam, kurš neitralizēja konfliktu starp apmeklētājiem. Uzbrucēji vairākas reizes iesita zemessargam ar dūrēm pa seju un, kad viņš nokrita, spēra guļošajam zemessargam ar kājām pa galvu, nodarot viņam miesas bojājumus un veselības satricinājumu. Vai J. Hadarovičs liktenīgajā naktī bija klubā un piedalījās zemessarga iekaustīšanā, kā stāstīja Zemessardzes pārstāvis, dokumentālu pierādījumu nav.“

Tiesāts par izspiešanu-Minētā krimināllieta nav vienīgā, kurā J. Hadarovičs figurē kā apsūdzētais. Mūsu rīcībā esošā informācija vēsta, ka 1996. gadā Kurzemes Apgabaltiesā skatīta krimināllieta, kurā J. Hadarovičs bijis apsūdzēts pēc Latvijas KK 143. panta 2. daļas – par izspiešanu grupā.“

LRTT piebilde: “Atceries, nolādētais krievžīdu samazga, Hadarējevič, tu saņemsi to desmitkātīgi atpakaļ, protams, kopā ar Sesku.

Tevi nositīs savējie, jo liecinieki nevienam nav vajadzīgi.

http://www.liepajniekiem.lv/zinas/kriminalzinas-negadijumi/pilsetas-galvas-kandidats-saukts-pie-kriminalatbildibas-71938

=========================================================================

Lūk, šis arī vēl nav atriebts:

čekas slepkavas

You may also like...

12 Responses

 1. john saka:

  Sene ir Seska arlaulibas padeklis.

 2. john saka:

  Un Remess ir zidu vieplis. Smirdiga zidu lapele Subbota Facebook izplata melus no pec vinu vardiem vacu kanala Klagemauer (raudu muris) par Ukrainas provokacijam pret Krieviju. Bet ne varda par Israel zveriskiem noziegumiem pret Gazu.

 3. john saka:

  Normali domajosam cilvekam ir skaidrs, kas par raudu muri tas ir. Lasiet davidduke.com un davidicke.com, kuri atmasko zidu noziegumus.

 4. Garāmgājējs saka:

  Neapšaubāmi, ka tāds Hodarovičs ir pelnījis, lai viņu nospārdītu kā suni, jo viņš ir spārdījis Latvijas Republikas kārtības sargu. Abi bildē redzamie purni atgādina kaut kādus kropļus. Vispār jau visi šeit redzamie ir tādi.

 5. john saka:

  Hadarovics ir zids.

 6. Repatriants saka:

  Shie krievziidu izdzimteni nav mainijusies, arii shodien tas pats notiek Ukrainaa, konkreeti tadi pashi masu kapi (tikai civilpersonu) un ar taadaam pashaam spiidiznaashanas pedaam. Arii Cecenijaa notika taadas pashas zveeriibas un arii neviens no viniem nav tiesaats par kara noziegumiem, bet otradi-kremla ordeni un apbalvojumi ir daliiti par sho lopisko zveeriskumu
  Vinus ir jaaizniicina ka trakus sunus, jo nekad tie cilveeki nav bijushi un nebuus un krievu 5 kolonna kas te nesleepti agitee un plaano,gatavo ielu nemierus un grautinus lai putina militaarbandiiti vareetu iebrukt “”aizstaavot” savus okupantus dariis atkal muusu zemme tos pashus necilveeciigos noziegumus, ja tas tiks pielauts.Un valdiiba joprojaam lolo un saglabaa kremla PSRS iekliidenus, lai tas notikt te vareetu
  .
  .
  Admins
  Tieši tā. Mēs redzam uz foto īstus krievžīdu noziedzniekus, sākot ar Sesku un Zaharjinu un beidzot ar Hadaroviču un Agēšiniu.
  Viņi visi ir pieskaitāmi pie super slepkavām un nekavējoties arestējami un, protams, arī tiesājami.
  Tie ir kropļi, kuri parazitē uz latviešu tautas Gara miesas.

 7. zināšanai saka:

  Vai tad jūs neziniet, ka Kurzemes virsprokurors ir bijušais Rīgas pilsētas Proletāriešu Tautas tiesas tiesu izpildītājs un Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Vakara nodaļas students Andris Mikuļskis, kurš jau pašā sākumā deklarēja, ka viņam viss ir pofig, ka tik tikt siltā robā?

  Liepāja noziedzniekiem ir kā paradīze zemes virsū, bet taisnīguma cīnītāji tiek izsmieti, pazemoti un vajāti. Tādi mafiozu un korumpētu tiesu sistēmu radījuši bijušais Augstākās tiesas priekšsēdētājs Andris Guļāns un viņa ģimenes draugs ģenerālprokurors, tagad Satversmes aizsardzības biroja direktors Jānis Maizītis. Viņiem nekā svēta nav.

  Jābūt ļoti stipram un izturīgam, lai ļoti ilgajā cīņā uzvarētu un atmaskotu šos neliešus.

  Diemžēl Latvijā likumdošana izveidota tā, ka noziegumus un ļoti rupjos cilvēktiesību pārkāpumus pret cilvēkiem jāapmaksā godīgajai un strādīgajai Latvijas tautai no sūrā un grūtā darbā samaksātiem nodokļiem.

  Izņēmums nav arī Liepāja. Tikai mazs piemērs.

  Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) 2006.gadā pasludināja spriedumu lietā pret Arni Kadiķi un vienbalsīgi atzina, ka Latvija pārkāpusi Eiropas Cilvēka tiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvenciju.

  ECT atzina, ka Latvija pārkāpusi konvencijas 3.pantu – spīdzināšanas, necilvēcīgas un pazemojošas apiešanās aizliegumu, kā arī 13.pantu – tiesības uz efektīvu tiesību aizsardzību.

  Bijušais Liepājas pilsētas domes deputāts Arnis Kadiķis 2000.gada beigās iesniedza ECT prasību, kurā sūdzējās par nelikumīgu lēmumu pieņemšanu Liepājas tiesā. Toreizējam apvienības “Tēvzemei un Brīvībai” cilvēktiesību aizstāvības grupas koordinatoram Kadiķim Liepājas tiesa noteica 15 diennakšu administratīvo arestu par necienīgu izturēšanos pret tiesu.

  Lai gan ECT konstatēja pārkāpumu Kadiķa lietā un piešķīra kompensāciju, tā ir ievērojami mazāka, nekā sūdzības iesniedzējs sākotnēji prasīja, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijas (ĀM) Preses centrā. Pieprasīto 57 000 eiro (40 000 latu) vietā Kadiķis saņems 7000 eiro (4920 latu) atlīdzību.

  Atzīstot konvencijas 3.panta pārkāpumu, ECT izvērtēja uzturēšanās apstākļus Valsts policijas Liepājas pārvaldes īslaicīgās aizturēšanas izolatorā un atzina, ka dienas gaismas, pastaigas, guļamvietu un pienācīgas ventilācijas trūkums, kā arī nepilnvērtīgā ēdināšana neatbilda prasībām.

  ĀM informēja, ka jau 2000.gada pavasarī Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes priekšnieks norādīja, ka ir šādas problēmas. Kopš tā laika problēmām pievērsta pastiprināta uzmanība. Līdz ar Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes administratīvās ēkas atklāšanu šī gada sākumā Valsts policijas Liepājas pārvaldes īslaicīgās aizturēšanas izolators izvietots jaunās telpās, kas atbilst starptautiskajiem standartiem.

  Atzīstot konvencijas 13.panta pārkāpumu, ECT norādīja, ka tolaik Latvijas tiesību aktos nebija normu, kas ļautu iesniedzējam sūdzēties par uzturēšanās apstākļiem īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

  Toties algas Jānim Maizītim un Andrim Mikuļskim jau toreiz bija ar Saeimas un valdības ziņu izbīdītas tā, ka viņi dzīvoja kā nieres taukos un ņirdza par “neveiksminiekiem”, kuri neklusēja.

 8. zibens var iespert saka:

  1905. gadā zemnieki saviem pāridarītājiem nekaunīgiem muižniekiem un baroniem nodedzināja muižas.

 9. no sirds Latvijai saka:

  Tāpat kā tagad Sesks, Zaharnijs, Mikuļskis & Co Latvijas zagļu likumu sarakstītājs Andris Grūtups domāja, ka ir varens un mūžīgs. Tagad ikviens zina, kā viņš beidza un kur atrodas. Tagad Andris Grūtups atrodas ellē. Novēlam ellē nokļūt vēl vienam lielam zagļu likumu kaldinātājam un ieviesējam – Aivaram Borovkovam, kā arī Seskam, Zaharnijam, Mikuļskim.

 10. Eduards Lunis saka:

  —Arī Ogres Policijā ,Prokuratūrā un tiesā ir TAS PATS!
  Arī pret mani,gan policija,gan prokuratūra ir ,,iekļāvusies,,Konvencijas 3.un 13. pantā atbilstošajam! Par cik man ir jau prasi’ba ECT,tad pievienošu ari’šo prasi’bu!
  Linard-vai viss Latvijā bija normāli? Vare’ji piezvani’t!?
  .
  .
  Admins
  Puslīdz normli, izņemot to, ka visi čekas mērgļi nospīdējuši… .

 11. 2010 saka:

  2010.g.

  Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča vairāk nekā pusmiljonu eiro lielās kredītsaistības par ekskluzīvu dzīvokli Jūrmalā ir tīrais sīkums, salīdzinot ar tām kreditoru prasībām, ko „sakrājušas” daudzu desmitu Latvijas uzņēmēju – gan sabiedrībā plaši pazīstamu, gan faktiski nezināmu – kompānijas. 132 miljoni latu – kā rāda Lursoft pirmoreiz apkopotie dati, tāds ir viena konkrēta uzņēmēja parādu jūga rekords šā gada sākumā.

  . Larisa Sviridova – 132 miljoni latu
  2. Agra Saknīte – 88 miljoni latu
  3. Valērijs Belokoņs – 56,4 miljoni latu
  4. Emīls Gusarovs – 50,6 miljoni latu
  5. Aivars Balodis – 36,5 miljoni latu
  7. Muraļs Sergejs – 30,7 miljoni latu
  8. Bruno Veidemanis – 29,1 miljons latu
  9. Guntis Rāvis – 28,1 miljons latu
  10. Inese Karlova – 26,8 miljoni latu
  11. Valdis Lejnieks – 23,9 miljoni latu
  12. Guntis Indriksons – 22,4 miljoni latu
  13. Viktors Gusevs – 21,9 miljoni latu
  14. Antra Lūsiņa – 21,8 miljoni latu
  15. Normunds Nebojs – 18,4 miljoni latu
  16. Aleksandrs Zareckis – 18,1 miljons latu
  17. Edgars Šīns – 18,1 miljons latu
  18. Alevtīna Moroza – 17,6 miljoni latu
  19. Viktors Škuratovs – 17,6 miljoni latu
  20. Andris Sihtors – 17 miljoni latu
  21. Venjamins Gurevičs – 17 miljoni latu
  22. Laimons Kučiks – 16,9 miljoni latu
  23. Sergejs Zaharjins – 16,4 miljoni latu
  24. Vadims Telica – 16,2 miljoni latu
  25. Ivans Tiščenko – 15,5 miljoni latu
  26. Vitālijs Čmihovs – 15,5 miljoni latu
  27. Aleksandrs Oskins – 15,4 miljoni latu
  28. Viesturs Koziols – 14,7 miljoni latu
  29. Ināra Grāvīte – 14,6 miljoni latu
  30. Mihails Uļmans – 14,2 miljoni latu
  31. Gunārs Ķirsons – 14,1 miljons latu
  32. Alvis Krasovskis – 13,3 miljoni latu
  33. Gundars Rezevskis – 13 miljoni latu
  34. Jūlija Stasaitiene – 13 miljoni latu
  35. Ints Jansons – 12,9 miljoni latu
  36. Jevgenijs Gombergs – 12,7 miljoni latu
  37. Igors Sakovičs – 12,6 miljoni latu
  38. Evija Saknīte – 12,5 miljoni latu
  39. Vladislavs Drīksne – 12,5 miljoni latu
  40. Sandijs Ūdris – 12,4 miljoni latu
  ­41. Ņina Kašapova – 12,2 miljoni latu
  42. Aleksejs Sakovičs – 12,1 miljons latu
  43. Valērijs Kļimovs – 11,9 miljoni latu
  44. Juris Savickis – 11,9 miljoni latu
  45. Jānis Marcinkonis – 11,8 miljoni latu
  46. Jūlija Jeresjko – 11,6 miljoni latu
  47. Donāts Vaitaitis – 11,4 miljoni latu
  48. Kirovs Lipmans – 11,3 miljoni latu
  49. Uldis Asars – 11,2 miljoni latu
  50. Ivars Millers – 11,2 miljoni latu
  51. Andris Apša – 11 miljoni latu
  52. Aija Krištopane – 11 miljoni latu
  53. Samvels Jesaibegjans – 10,6 miljoni latu
  54. Jānis Bormanis – 10,4 miljoni latu
  55. Māris Gailis – 10,3 miljoni latu
  56. Ilona Savčenkova – 9,9 miljoni latu
  57. Ilze Gulbe – 9,9 miljoni latu
  58. Vitauts Teličens – 9,8 miljoni latu
  59. Pēteris Antonovs – 9,8 miljoni latu
  60. Ilona Drikina – 9,7 miljoni latu
  61. Aleksandrs Popovs – 9,5 miljoni latu
  62. Sergejs Kolmakovs – 9,1 miljons latu
  63. Ģirts Timinieks – 9,1 miljons latu
  64. Valdemārs Vaļkuns – 9,1 miljons latu
  65. Jānis Leimanis – 9,1 miljons latu
  66. Valdis Bērziņš – 8,9 miljoni latu
  67. Anna Mežinska – 8,9 miljoni latu
  68. Jānis Uzars – 8,9 miljoni latu
  69. Oļegs Kirijenkovs – 8,8 miljoni latu
  70. Jūlijs Krūmiņš – 8,8 miljoni latu
  71. Marika Upeniece – 8,7 miljoni latu
  72. Vilnis Priedītis – 8,6 miljoni latu
  73. Mihails Ļitviņuks – 8,4 miljoni latu
  74. Justs Nikolajs Karlsons – 8,2 miljoni latu
  75. Imants Rendenieks – 8 miljoni latu
  76. Kaspars Brunovskis – 8 miljoni latu
  77. Rolands Orlovskis – 8 miljoni latu
  78. Vasīlijs Meļņiks – 8 miljoni latu
  79. Aldis Plaudis – 7,9 miljoni latu
  80. Roberts Tavjevs – 7,9 miljoni latu
  81. Ludmila Kaca – 7,7 miljoni latu
  82. Sergejs Zmitrovičs – 7,7 miljoni latu
  83. Jurģis Ābele – 7,7 miljoni latu
  84. Juris Vanags – 7,5 miljoni latu
  85. Oļegs Lūkins – 7,3 miljoni latu
  86. Sergejs Dmitrijevs – 7,3 miljoni latu
  87. Pāvels Fels – 7,3 miljoni latu
  88. Jakovs Kiļs – 7,2 miljoni latu
  89. Lilita Valciņa – 7,2 miljoni latu
  90. Boriss Medvedevs – 7,1 miljons latu
  91. Sandis Līcītis – 7,1 miljons latu
  92. Aleksandrs Babanovs – 7 miljoni latu
  93. Iļja Segals – 7 miljoni latu
  94. Tomas Petrovskis – 7 miljoni latu

  Dati – Lursoft
  .
  .
  Admins
  Kurš no šiem izdzimteņiem to visu ir nopelnījis godīgā ceļā ?
  Interesant, kāpēc šajā sarakstā nav žīdiskās “haizivis”- Godmanis, Borovkovs un pārējie… .
  Katrā gadījuma šis saraksts noderēs pie soda izpildīšanas.

 12. Miervaldis saka:

  Jā šis prostitūtas sūds Hadarovičs tik tiešām saņems briesmīgu sodu, un ai, cik briesmīgu, man pat bail paust!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.