L.Grantiņš.Laupīšana krievžīdu(komunistu- cionistu) garā !

Zaļš-tautastribunals.eu4Katram mums reiz pienāk laiks, kad esam savu obligāto “dienestu” atkalpojuši un par to mēs saņemam atzinību- pensiju. Vācijā viņu dēvē par renti. Man šis vecums (66 gadi) ir pienācis. Oficiāli mans darba stāžs skaitās no 16 gadiem. Tātad, pus- gadsimts. Neattaisnotu iemeslu dēļ neesmu kavējis nevienu dienu. Arī visā šajā pusgadsimtā neesmu ne reizi nogulējis darbu.

Praktiski esmu uzaudzis 19. gadsimta darba “apziņas” garā, jo mans vectēvs, pie kura esmu uzaudzis, bija dzimis 19. gadsimta beigās. Jau Sibīrijā, kad manu vectēvu atkārtoti arestēja un aizsūtīja uz Gulaga nometnēm kaut kur Irkutskas apgabalā, man jau 5 gadu vecumā vajadzēja mammai un omammai palīdzēt pretī zāģi vilkt, kad no stepes- taigas tika pārvilkta malka.

Pēc izdzimteņa(staļina) nosprāgšanas 1956. gadā ziemā atgriezāmies Latvijā. Arī tad man bija jāstrādā no rīta līdz vēlam vakaram. Vectēvs strādāja kolhoza dārzniecībā un man viņam visās vasarās brīvdienās bija jāpalīdz. Darbs bija ar zirgiem. Lielākoties vadāju zirgu, kad tika aparti kultūraugi. Traktori toreiz vēl tik pat kā nebija.

Atceros, ka man asaras saskrēja acīs, kad citi bērni draiskojās. Beidzot kolhoza dārzniecības darbus, arī mājās pietika ko darīt… .

Kāpēc es to visu stāstu- žēlojos ?

A.Suharenko, Nils Ušakovs, Putins, UrbanovičsEs nežēlojos, ar to es gribu pasacīt, ka es nekādi nevaru saprast tos, kuri bez darba un uz citu sviedriem grib dzīvot kā paradīzē.

FOTO: Kāpēc šie padibenes atrodas manā Dimtenē ? Nekāds referendums šajā jautājumā nav noticis !

Kāpēc tie, kuri okupēja manu Tēvzemi un slepkavoja manu tautu, šodien, apzogot šo manu tautu, peldas miljonos ?

Kāda morāle ir tiem, kuri zinot visus krievžīdiskās kompartijas(cionistu) asinsdarbus pret manu tautu, iestājās šajā partijā ?

Kāda šiem komunistiem- čekistiem ir morāle, kad viņi, izmantojot savu stāvokli, sagrābās latviešu tautai piederošo, kļuva par miljonāriem ?

Kāda ir morāle tiem komunistiem- čekistiem- krievžīdiem, kuri saņem tūkstošiem lielas pensijas par tautas apzagšanu un slepkavošanu, bet man atnāk atbilde, ka par Latvijā nostrādātiem 22 gadiem nepienākas nekas ?

Es nesūtīju pieprasījumu Latvijai, to darīja vācu iestādes. Vācu iestādēm arī tika sniegta tāda pati atbildi, jo man atnāca paziņojums, ka viņiem esot žēl, ka Latvija neko nemaksājot un tāpēc man palikšot tāda summa, kāda ir aprēķināta bez Latvijas pensijas.

Gan jau izdzīvošu, jo turpinu, cik manos spēkos, arī tagad strādāt, bet runa ir par šīs zagļu un slepkavu bandas, kura šodien nīdē manu Tēvzemi un manu tautu, attieksmi pret vienkāršo cilvēku.

Kāpēc krievžīdiem Karginam, Godmanim, Lembergam u.c. no šīs sātanistu šlakas, ir turpat vai pa miljardam uz viņu kontiem, bet latviešiem, no šo krievžīdu izlaupītās Dzimtenes, ir jābrauc prom ?

Viņi, šie krievžīdiskie asinssuņi ir vareni tāpēc, ka aiz viņiem stāv sātaniskā Izraēla.

Kāpēc tādam zaglim- komunistam un slepkavam A.Bērziņam ir 6 ooo eiro varena pensija ?

Kāpēc latvietim, kurš nostrādājis 45- 50 gadus ir tikai divi simti ?

Kāpēc čekas aģentam- provokatoram Jurim Viņķelim jau 57 gadu(2010.gadā) vecumā tika piešķirta 1500 Ls liela pensija ?

Visas “zīmes” rāda, ka Viņķelis ir saistīts ar helsinkieša H. Lāmas pazušanu. Varbūt, ka tāpēc arī šī priekšlaicīgā varenā pensionēšanās… ?

Vai tas nav krievžīdu ārprāta genocīds pret latviešu tautu ?

Vai Rīgā šodien šī krievžīdu banda, ar Ušakovu un Suharenko priekšgalā, neveic genocīdu pret latviešu nāciju ? Apzināti netiek celti latviešu bērnudārzi, bet tikai krievu ! Bez krievu valodas darbs latvietim netiek dots !!!

Notiek pārkrievošana pilnā sparā, bet latviski runājošais krievžīds Vējonis to neredz !

Vējonis ir vispretīgākais Maskavas- Telavivas ieliktenis !

Latvijas un arī Krievijas liktenis tiek lemts Telavivā.

Putins ir žīds un ielikts lai sagrautu Krieviju. Pēc tam visās sadalītajās daļās prezidenti būs krievžīdiskie “suharenki”. Vismaz viņi tā ir iecerējuši, bet: “Žīds domā, bet Dievs dara !” Nu neizdosies viņiem šī smalki iecerētā spēle ! Svētajos Rakstos ir sacīts, kādu galu šie sātanisti ņems !

Lasiet, ko saka bijušā Ļeņingradas mēra Sapčaka atraitne:(lasīt šeit)KRIEVUS VAJAG PILNĪGI IZNĪCINĀT !

Dievs, lai notiek tavs prāts kā Debesīs, tā arī virs zemes !!!

Atmaksas stunda vairs nav tālu, jo Izraēla ir atmaskota…., vadzis lūzīs un mukt ta šiem laupītājiem nebūs kur ! Izraēla ir starptautiski atzīta par noziedznieku paradīzi !

Bet tagad mazliet no interneta dzīlēm par šeit pieminēto tēmu, jo savādāk kāds var iedomāties, ka tikai es viens tā domāju. Raksta beigās krievžīdiskās Latvijas atbilde manas pensijas lietā.

01.06.16      L. Grantiņš

Drīz, latviet, drīz šī krievžīdu marasma izzudīs kā rīta rasa spožajos saules starors un iestāsies ilgi gaidītais SVĒTVAKARS mūs tautai.

L.Grantiņš, P. Brūveris, J. VanagsA. Bērziņš, Ulmanis, Zatlers

FOTO: Lūk, šim izdzimtenim, kurš apzogot tautu kļuvis par vairākkārtēju miljonāru, knapi pietiekot ar 6 000 Eiro pensiju, bet Grantiņam nepienākas pilnīgi nekas ! Bet nu nekur jau tu draņķi neizmuksi. Tiksi arestēts ar visu savu radinieku šaiku līdz radniecības desmitajai pakāpei. Darba nometnē visiem būs jāatpelna tautai nozagtais, bet pats PUVEKLIS publiski pakārts.

Mūsu prezidentam pēc amatpersonas deklarācijas pensija 2014.gadā bijusi 78274 EUR, kas sanāk krietni virs 6000 mēnesī…

Jēdzieni “godīgums” un “taisnīgums” nav savienojami ar tiem salašņām, kuri Latvijā atrodas pie varas kopš 1991.gada. Atcerēsimies kaut vai godmani, šķēli, šleseru(ļeščinski), birkavu, gaili, kalvīti un vēl rindu citu noziedznieku pret daba tautu. Kamēr Latvija kā valsts pastāvēs šādas bodītes variantā kā šodien, godīgi strādājošie nesaņems ne adekvātas algas par darbu, ne arī pienācīgas pensijas.

Vispirms parādiet ,kur Latvijā ir darbs izņemot Rīgu un Ventspili. Varbūt lielajā ostas pilsētā Liepājā ,muļķības, arī tur bezdarbs kā Latgalē un jaunie izbraukuši trimdā.
Augstajiem kungiem jau neinteresē kā jūtas un dzīvo Latvijas iedzīvotāji. Viņi tālāk par saviem mīkstajiem un ienesīgajiem krēsliem neko neredz.
Dombrovska un Vienotības meli par “veiksmes stāstu” tuvojas kraham. Sāk parādīties patiesie stāsti par nabadzīgo Latviju. Drīz jau tas apstiprināsies visiem.
Kā var dzīvot vecie pensionāri ar 70-200 eiro, ja puse jāatdod par apkuri un citiem maksājumiem. Kā var izdzīvot ģimenes ar bērniem, ja trešā daļa strādājošo saņem minimālo algu !
Par ko var ārstēties, nopirkt zāles, paēst….. Slimie invalīdi, daudzbērnu ģimenes un vientuļās mātes pamesti likteņa varā. Mūžu nostrādā, bet vecumdienās nabags, kur vēl tā ir ?
Ja tu pasaki patiesību par dzīvi Latvijā, tad tevi uzskata par trolli, kremlistu vai nodevēju. Lūk, kādus laikus esam piedzīvojuši. Daudz trakāk kā padomijā.

==========================================================================

Juris Viņķelis, Ilze Viņķele

FOTO: Šeit par šo čekas fekāliju variet lasīt vairāk !

Kas viņš bija par pretošānās kustības “darbinieku” !

http://tautastribunals.eu/?p=4169

Toties jau 2010. gadā J. Viņķelis pensijā saņēmis iespaidīgu summu – 17 313 latus jeb vidēji 1442 latus mēnesī.

“Mana pensija aprēķināta pēc manis veiktajām iemaksām sociālajā apdrošināšanas fondā – atbilstoši LR normatīvajiem aktiem. Man ir vairāk nekā 40 gadu darba stāžs, no kuriem gandrīz puse ir veidojusies pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas”, pietiek.lv paskaidro J. Viņķelis.

Piecus gadus pirms pensionēšanās vecuma (62 gadi) sasniegšanas pensionēties viņam ļāvis nacionālās pretošanās kustības dalībnieka statuss par politieslodzījuma laiku padomju režīma cietumā.

w. Linards Grantiņš. Helsinki-86, Latvijas Republikas tautas tribunāls

You may also like...

7 komentāru

 1. Latviešu noskaņojums saka:

  Neliela komentāru izlase, ko tauta raksta komentāros par valsts izzadzējiem no Vienotības. Rau daži populārākie:

  Piebalgs savā laikā
  1)salaida dēlī izglītību – kā izglītība ministrs = bērni varēja nemācīties dabas zinības, tad
  2) salaida dēli finanses kā finanšu ministrs – bija Bankas Baltija krahs un
  3) neko nedarīja kā ES komisārs Āfrikas lietās – tagad pilns ES ar bēgļiem.. Tādu gan vairs nevajadzētu laist pie teikšanas!

  ————————————————————————–

  Piebalgam vienīgais bizness ir nodokļu celšana. Tā jau vairs nevar to slogu pavilkt, bet viņš vēl celšot. Redzams, ka vecis ir pilnīgi pazaudējis saikni ar parastajiem cilvēkiem. Labāk būtu palicis savā Maskavā…tpfu…Briselē.

  ————————————————————————–

  Un galvenais-celt nodokļus “mazajiem”,lai viņi atdod nodokļos 75 % peļņas,bet lielajiem dūžiem samazināt,cik vien var.
  ————————————————————————–
  “Tiem kas saņem vairāk, ir jādalās ar tiem, kas saņem mazāk,” sacīja Piebalgs
  Jau tagad Piebalgs varētu rādīt piemēru un nolīmeņot savu algu ar Latvijas pensionāru pensiju
  ————————————————————————–
  Vai nav dumji tie domātāji?
  PVN sastāda 21%
  Darba ņēmēja sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu likme (VSAOI) sastāda 10,5%
  Iedzīvotāju ienākuma nodokļa likme (IIN) sastāda 23%

  Un rezultātā, saskaitot iepriekš minēto kopā, tu nodokļos valstij samaksā tikai 54,5%… Vairāk par pus algu.
  Lai pamēģina tikai pacelt vēl, bet lai nebrīnās, ja šitos slaistus kādu dienu sāks spraust uz dakšām :)
  ————————————————————————-
  Toties Piebalgs kā ES enerģētikas komisārs cītīgi lobēja t.s. energoefektīvo spuldžu pasaules lielražotājus. Par šo nesmukumu viens no Vacijas lielajiem telekanāliem pat dokumentālo filmu uzņēma…….tikai vācu žurnalistiem Piebalgu nav izdevies piedabūt uz interviju par viņa nedarbiem , viņš bēguļojis ….lūk tev tiesiskums un caurspīdīgums ES pārvaldē. Un ko vēl viņš tur nav sastrādājis ko mēs nezinam
  ————————————————————————-
  Divi vienotības pseidoekonomisti rāda viens uz otru ar pirkstiem un saka: Tu muļķis, nē, tu muļķis u.t.t.
  ————————————————————————-
  Islande visi lielie zagli pec krizes iesedinati cietuma pie mums tie pasi zagli taja vieta lai sedetu cietuma turpina istenot savas krapnieciskas shemas piesedzoties ar EC direktivam.

 2. Latviešu noskaņojums 2 saka:

  Tauta turpina runāt par Vienotības Smiltēnu un Piebalgu:

  No Latvijas suverenitates pat smakas vairs nav. “Patstavibas” demonstracija nodoklju jautajumaa: kads % piefikset lai iedzivotajs nenomirst pilnibaa vai neaizbeg no valst ar galiem

  ————————————————————–
  Kāpēc mums valstī valda tāds trulums ekonomikas politikas izpratnē . Padomāsim .
  1. Latvijas ekonomika mērķis ir sasniegt Eiropas dzīves līmeni . Vai tam Jūs piekrītat .

  2. Kā Jūs domājat vai mēs sasniegsim Eiropas dzīvas līmeni , ja pakāpeniski necelsim nodokļus līdz Eiropas šībrīža līmenim .
  Diemžēl nebūs tā , ka mums būs Eiropas dzīves līmenis , bet par nekustamo īpašumu mēs maksāsim 0,001 % nevis 1,5% kā šobrīd maksā Eiropā .

  ————————————————————–
  Cik Latvijā ir neapliekamais minimums algai? Piemēram Dānijā cilvēkam, kurš saņam niecīgu algu pēc Dānijas apmēriem – 100dkk (12-13eiro) un strādā mēnesī 100 stundas, neapliekamais minimums or aptuveni 700-750 eiro… Ak jā, Latvijā pat VIDĒJĀ alga nav tik liela… Cilvēkiem ir visādi nodokļu atvieglojumi… Cilvēki i gatavi maksāt nodokļus un tikai piepelnīties neoficiāli, bet Latvijā viss otrādi…
  —————————————————————
  nevaru vairs ne lasīt ne rakstit ,bezjēdzīgi ,gribas vien šaut…..
  —————————————————————
  Šos abus “fruktus” līdz ar “Jenotību”- podā un kloķi uz leju! Tas būs tas īstais viņu ceļš!
  ————————————————————–
  Nodokļi ir vienīgis ko tie ampļi var pacelt
  ————————————————————–
  Par izglītības reformu Piebalgu vajadzētu uzsēdināt uz apses mieta, lodi par to būtu skāde tērēt.

 3. Ernests saka:

  Ir gadījies dzirdēt jautājumus ko dotu, ja mums zemessardze nebūtu tikusi apdalīta no policejiskiem pienākumiem un tiktu atļauts katram zemessargam turēt mājās ieroci. Mute sausa kļūtu no argumentēšanas, tāpēc lai video runā vārdu vietā.

  Domāju, ka šis video ir lieliska ilustrācija no tā, kā bez nevajadzīgas ārišķības, taču reizē stingri var ieviest kārtību ielās un galvās.
  https://www.youtube.com/watch?v=j-w_ZEONsDs

 4. Valdis Freimantāls saka:

  Man 10 bērnu un 13 mazbērnu tēvam ar lielu darba stāžu 8 gadus Latvijas valsts nemaksāja pensiju jo pieprasīja visādus neiespējamus dokumentus – izziņas.

  Tā līdz šai dienai nebūtu saņēmis ne centu, kaut viss mūžs apzinīgā darbā. No tiem 6,5 gadi Rīgas Popova radio rūpnīcā un 16 gadi “Specautomātikā”, ja viens gudrs, kompetents latvietis nepalīdzētu man veikt neiespējamo misiju pensijas neskaitāmo dokumentu un formalitāšu kārtošanā. Tikai pateicoties laimei, ka cilvēks ar dzelzs nerviem /talantīgs pianists un komponists bez diploma palīdzēja, esmu ticis pie 92 eiro pensijas mēnesī!

  Esmu pateicīgs viņam, jo pats nespēju pārvarēt birokrātiskās prasības. visādas
  izziņas, kuras pat privātdetektīvu grupa par tūkstošiem dolāru atlīdzību nespētu dabūt. /8 gadus mani neveiksmīgi mēģinājumi nedeva ne mazākās iespējas cerēt uz vecuma pensijas saņemšanu/.

  Latvijas likumi atļāva man saņemt par vienu gadu nesaņemto pensiju, bet 8 gadi mana pensijas nauda palika valstij – to nevarēju nekādi saņemt. /tādi likumi Latvijā /.

  Tagad esmu laimīgs pensionārs ar 92 eiro mēnesī. Ušakova pret latviskie nodokļu asins suņi pieprasa man maksāt tūkstošiem eiro nekustamā ĪPAŠUMA nodokli par to, ka es ar saviem bērniem un mazbērniem dzīvoju savā Dzimtenē un nebēgu uz ārzemēm. Ar tiesu izpildītājiem mani un manu ģimeni pastāvīgi draud izlikt no savas mājas uz ielas un manu māju pārdot izsolē. /laikam jau tādēļ, ka mana zeme un māja ir Pārdaugavā pretī Rīgas pilij Āgenskalnā/.

  Tas, ka no manas pensijas nepietiek pat mana 12 gadīga dēla iztikas minimumam valsts nezvērus, protams neinteresē.

  Par internetu maksāju 14,8 eiro mēnesī.

  Genocīds pret latviešiem iet pilnās burās!

  Paldies Linardam Grantiņam par pašaizliedzīgo varonīgo, taisnīgo cīņu latviešu tautas un tiesiskas LATVIJAS labā!

  P/S

  Mana drauga mamma aizbrauca uz Ņujorku pie dēla, viņai neprasīja nevienu dokumentu – valdība noformēja pensiju un piegādāja mājās, medicīna par brīvu.

  Es pat nevaru iet uz poliklīniku pie ārsta – nav par ko maksāt!
  .
  .
  .
  Admins
  Tas ir krievžīdims visā savā spožumā.
  Tikai nelaime priekš viņiem: Viņu nāves stunda ir “ieskrējusi” pēdējā apļa finiša taisnē !
  Ir dzirdami jau kapu zvani… .
  Viss notiks tieši tā, kā Tas Kungs ir paredzējis… .
  Un neaizmirsīsim, ko ir sacījis mūsu Finks !? Un arīdzan Usūrijas šamanis !?
  Viņi nāvi lūgsies, bet tā no viņiem muks, jo kur tik briesmīgas mocības, tur arī nāve savu “degunu” baidās bāzt… .
  Latvieši izturēs un uzvarēs, Freimantāla kungs !

 5. Valdis Freimantāls saka:

  Papildinājums par Ušakova zvērībām pret latviešiem.

  Pretī mana dzīvokļa logiem uz ielas atļautā vietā turēju savu a/m Nisan Suny.

  Rīgas domes izdzimteņi manu a/m bez manas ziņas NOZAGA – aizveda ar evakuātoru uz speciālu stāvvietu otrā galvaspilsētas pusē un neatdeva, kaut rakstīju iesniegumus visiem augstajiem priekšniekiem! Zādzību konstatēju 4 minūtes pēc komunistu un čekistu pretlatviskās akcijas. Manai ģimenei izdzimteņi ar to nodarīja 3 000 eiro materiālos un neaprēķināmus morālus zaudējumus. Automobili atgūt neizdevās nekādi.

  Esmu pārliecināts, ka to viņi dara speciāli, lai es pārtrauktu manu sabiedrisko darbību latviešu ģimeņu tiesību aizstāvības jomā.

  Tā kā rakstu dokumentus un informēju sabiedrību par N O Z I E G U M I E M . kurus veic valsts amatpersonas esmu iemantojis Rīgas UŠAKOVIEŠU nelabvēlību.

  Kronis visam bija kad manai mājai demonstratīvi atslēdza gāzes ievadu un cilvēki kuri regulāri maksāja un kuriem parādi par gāzes piegādi nekad nav bijuši vienkārši krita izmisumā, bez iespējām ar savām gāzes plītīm sildīt ūdeni vai gatavot ēdienu. /piemēram 12 dzīvokļa vientuļā pensionāre Monika/. Bezgalīgs I D I O T I S K S cinisms un latviešu diskriminācijas kliedzošs
  akts.

  Rīgas domes nezvēri gatavi uz visu, lai nelikumīgi apkarotu latviešus. Mani apturēja provokatori un sastādīja aktu, ka esot pieskāries priekšā stāvošai mašīnai ar sava priekšējā bufera labo pusi priekāā stāvoša autobusiņa aizmugures bufera kreisajai pusei. Pilnīgs murgs! Absolūta, primitīva provokācija un 30 eiro sods par to. Ne liecinieki, kas bija mana mašīnā, ne loģika PRETLATVISKAJIEM izdzimteņiem nenozīmē neko! /netaisos maksāt, jo pat P I E P R A S Ī T O S nodokļus par savu māju Rīgas izdzimteņiem nevaru nomaksāt no savas 92 eiro pensijas.

  Rīgas domes noziedzīgās rīcības dēļ izpuva nesošas sijas un mana dzīvokļa 25 kvadrātmetru istabā iebruka griesti – tas viss ir dokumentēts. /jumta caurtece nav bijusi novērsta kādus 40 gadus – tāds laiks vajadzīgs lai sapūtu sijas/.
  Protams, piedzīt zaudējumus no PRETLATVISKĀS Rīgas domes būs iespējams tikai pēc likumības un tiesiskuma atjaunošanas Latvijā.

 6. fakts saka:

  Viņi ir sapinušies savā birokrātijā un aizmirsuši par Satversmi un demokrātiju – tautas varu.
  Ja nespēja izveidot jēdzīgu pensiju sistēmu, būtu pielēmuši visiem vienādas pensijas. Tas nebūtu taisnīgi? Bet vai tagad ir taisnīgi? Vai tautas vairākums grib, lai mazākumam būtu milzu algas un pensijas?
  Lai tad izmaina Satversmi un pasaka, kam pieder vara Latvijā, nevis ar represijām aizbāž cilvēkiem mutes.

 7. čuguns saka:

  No Ģērmaņa mutes Rasnača ausī. https://www.youtube.com/watch?v=YSxqgaf_aHk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *