Vēl par čārlziem, čerčiliem un žīdiem

www.tautastribunals.eu2Turpinot iepriekšējo rakstu par Latvijas izpārdošanu un pasaules klusēšanu šajā jautājumā, atskatīsimies mazliet vēsturē, tad redzamo saliksim pa „plauktiņiem” un mēs ieraudzīsim neredzamo. Šis „neredzamais” iezīmēsies kā reāli skatīta šausmu filma, kas ir vērsta tieši pret latviešu etnosu. Lai visu to skaidrāk redzētu, ir mazliet jāpakāpjas augstāk par ikdienu, proti, „jānodibina” saskarsme ar Garīgo Pasauli. Ja tas izdodas, tad nekas nesaprotams šeit sacītajā nebūs. Ar mazu piepūli(domu koncentrāciju šajā virzienā) tas ir sasniedzams katram ierindas- ikdienas cilvēkam. Viss ir atkarīgs no vēlēšanās- gribasspēka.

Bet ja gribasspēks ir „pazaudēts”, tad pietiks arī ar to, ko izlasīsi šeit.

Viss ļaunais pret mūsu tautu sākās no laikiem, kad kāds „dievs” apsolīja kādai „izredzētai” tautai Kanānas zemi. „Dievizredzētie” izkāva strādīgos un miermīlīgos Kanānas pamatiedzīvotājus, kas ar savu strādīgumu bija radījuši, kā stāsta senās hronikas, gandrīz vai paradīzi zemes virsū. Kanānas pamatiedzīvotāji bija heti un aramieši(palestīnieši), kuri ir pieskaitāmi pie baltu senajiem priekštečiem.

Stalin, Ruzvelt, ČerčilTālākie asinskari pret baltu ciltīm tika veikti žīdiskās asinskārās „Kristīgās baznīcas” vārdā un vadībā. Neiejauksim šajā noziegumā Jēzu Kristu, kuram nav nekāda sakara ar šiem Sātana kalpiem, jo Viņš pats krita par upuri viņiem. Kristus noslepkavošana ir kārtējais apliecinājums tam, ka pie „izredzētajiem” šausmoņiem ar Dieva vārdu ir veltīgi griezties.

Foto: Trīs slepkavas, līdz ar to valstis un tautas, kuras šie noziedznieki pārstāv, ir uzskatāmas par noziedzīgām. Ne angļi, ne amerikāņi, ne krievi mums nav atvainojušies un postu kompensējuši. Tas tomēr viņiem būs jādara.

Kāpēc Latvija tiek plosīta ?

Tāpēc, ka tā ir žīdu sazvērestība- genocīds pret latviešu tautu. Šiem sātanistiem ir ģenētiski iekodēts naids pret latviešiem, jo mēs pārstāvam Gaismas spēkus. Visās lielvarās(Krievijā, ASV un Anglijā, daļēji arī Vācijā) pie varas grožiem ir sātanisti-cionisti-komunisti. Viņi visi iekšēji ir vienoti zem viena saimnieka, bet, protams, arī savā starpā plēšās, kā jau tas pie noziedzniekiem pieņemts.

Ne tikai žīdiem ir drausmīgs naids uz latviešiem, bet arī visām lielajām koloniālajām(protams, bijušajām) valstīm. Pasaulē neviena tauta nevar līdzināties latviešiem, kas uz šīs zemes būtu veikusi tik grandiozas pārmaiņas. Bez latviešu strēlniekiem nebūtu sagrauta asiņainā Krievijas impērija. Tās vietā radās PSRS, kura palīdzēja apspiestām tautām atbrīvoties no apspiedējiem- varmākām un nezvēriem angļiem, frančiem, portugāļiem un frančiem. Tas, ka PSRS kļuva pati par varmāku, latvieši nav vainojami, bet gan krievžīdiskie nezvēri.

Tātad, mēs redzam, ka apzinīgi vai zemapziņā mūs neieredz šeit pieminētās liel-nācijas.

Staļins- ČērčilsNo latviešu tautas „nāca” arī PSRS sabrukums. Žīdi nebūt nevēlējās šo asiņaino režīmu sagraut, bet gan lēni transformēt sev vajadzīgā virzienā. Tie, latviet, bijām mēs, bet žīdi atkal pārtvēra mūsu labos mērķus. Žīdiskie komunisti gan cenšas visus nopelnus pierakstīt sev, bet lai. Šī ir pēdējā reize, kad viņi piesavinās latviešu nopelnus. Viņu asinsdarbi ir kāpuši līdz Debesīm un Dievs viņiem nākotnes pasaulē vairs nav atstājis vietu.

FOTO:Ne tikai šie divi izdzimteņi ir noziedznieki, bet arī viņu pārstāvētās tautas, jo tās labprāt “rija” viņu darba augļus uz nodoto un slepkavoto tautu asins rēķina. Šīm tautām stāv priekšā drausmīgs Dieva sods.

Tavu varenumu, latviet, apzinās visi nelieši, tikai tu pats to vēl neesi apzinājies. Tas arī ir iemesls, kāpēc viņi mūs grib iznīcināt. Ne igauņi, ne lietuvieši viņus neinteresē, jo viņi ir ierāvušies sevi, tā parādot savu niecību.

Visi zina, ka Jaltā tika pagarināts- apstiprināts MOLOTOVA & RĪBENTROPA PAKTS(Rūzvelts, Čērčils, Staļins). Sīkāk par to lasi šeit: http://www.laikmetazimes.lv/2009/11/09/liela-nodeviba-ka-rietumi-uzmeta-baltiesus-1-dala/

Pēc negaidītas PSRS sagraušanas šo PAKTU vēlreiz apstiprināja- pagarināja noziedznieki H.Kols, M. Gorbačovs- ASV prezidenta Buša seniora uzraudzībā. Tā rezultātā Vācija nekavējoties drīkstēja likvidēt VDR(DDR). To var nosaukt par Vācijas IEBAROŠANU. Noteikumi nav grūti, vāciešiem jātur muti un jāpiever ausis, kas attiecas uz Tiesiskumu citās valstīs. Tas ir viegli izpildāms, jo pirmajos posteņos cionisti iebāzuši VDR cilvēkus- kancleri Merkeli un prezidentu Gauku.

Viss iet pēc žīdu- cionistu slepkavnieciskā plāna.

Par nelaimi vācieši nesaprot, ka iznīcības gala mērķis ir tieši viņi, Latvija ir tikai starpposms. Žīdiskā Anglija, žīdiskā Francija un it sevišķi krievžīdiskā Krievija(arī ASV) Vācijas vietā labprāt redzētu „dziļu bedri”. Šodien visur, kā redzam, noteicēji ir žīdi, tāpēc arī netraucēti notiek Latvijas iznīcināšana. Skatoties no Garīgā viedokļa, latvieši ir vislielākā žīdu problēma, bet no „fiziskā” tie ir vācieši. Hitlers bija domājis žīdu pasaules kundzībai darīt galu, bet kaut kas nenostrādāja Garīgajā plāksnē.

To žīdi nekad vāciešiem nepiedos !

Tikai idiots to neredz vai nesaprot. Jautājums: vai vācieši patiešām ir tik lieli idioti ?

LRTT to vairākkārtīgi ir centies atgādināt, bet pagaidām ir dīvains klusums par šādām H-86(LRTT)antisemītiskām” izpausmēm. Ja žīdi pilnīgi kontrolētu Vāciju, tad L. Grantiņš jau pēc pirmā paziņojuma būtu arestēts vai aizraidīts uz „labākiem medību laukiem”. Gaidīsim un ziņosim tālāk. Vienreiz šim žīdu ārprātam Dievs darīs galu, protams, tikai tad, ja kāds to pieprasīs.

Turpinājumā tieši par Čarlza noziegumu.

12.02.14.  LRTT.

Latvija, H-86, LRTTIeva AkurātereUn tagad atslodzei. Paklausies šo dziesmu ar Sirdi nevis ar cionistu, komunistu un citu neliešu piedrazotām ausīm.

Nu nav tik Gaišas dziesmas citiem un it sevišķi lielajiem pasaules „noteicējiem”. Tāpēc jau arī mūs neieredz. Ļaunais vienmēr aprej Labo: http://www.youtube.com/watch?v=oYRU2mU6jlE

Ja noklausījies un saprati, tad noplēs savas „putiniskās ēzeļausis” un turpmāk tikai un vienmēr klausies ar Sirdi, jā nē, tad zaudēsi savu Dvēseli.

Tā būs tā „otrā nāve”– par ko rakstīts Svētajos Rakstos.

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU !

You may also like...

16 komentārs

 1. ANDRIS 7 saka:

  VISU LABU DIENU!
  Meli.Nevar ladesvers uzbrukt Rigai,jo uz to bridi Riga piedereja viniem.
  Uz Petrogradu devas landesvera brivpratigie,cinai pret lieliniekiem.
  Brivpratigie savai pilsetai Rigai neuzbruk.Amerika,Francija,Anglija
  nekad nav gribejusi Rusijas Imperiju,un visi kari par to liecina,lai
  iznicinatu savu vienigo konkurentu uz zemes.Lieliniekus jau radija
  Amerika un Anglija Bronsteina un Blanka vadiba,pieliekot punktu 1917 gada,
  pec vinu slepeno masonu ieliktenu Romanovu 304 gadu ilga fiasko,vienigi
  iznicinot miljonus,no 1613 gada.
  Judi viemer gribejusi lidzvertigas tiesibas,kuru ofensiva sakas ar
  Francijas revoluciju,nocertot karalim galvu,pasludinot visus judus,ka
  Francijas pilsonus,atcelot sodus visiem pederastiem un seksualajam
  pervertismam.Lai nezinatu patiesibu mums jamacas Skaligera hronologija,
  pec juda svauksta Sorosa sagrozitas izglitibas metodes,kura pasparne
  atrodas vieta ari visam nevalstiskajam organizacijam

  http://svyatorus.com/video/5103-intervyu-dzhordzha-sorosa.html
  1930 gadu sakuma vini Ukraina uztaisija badu,iznicinot vietejos
  iedzivotajus bijusas Hazarijas Imperijas robezas,kuru ari gribeja
  atjaunot,ka judu valsti,kad par Izraelu vel nedomaja.Stalins vienu
  dalu apsava,ka Bronsteina 5 kolonnu sadarbiba ar nacistu judiem
  pasaules iekarosanai.

  http://www.youtube.com/results?search_query=khazarian+empire&sm=1

  VELAK VEL/TENcINU

 2. vēsture saka:

  Čerčilam pieder teikums: patiesība ir tik dārga manta, ka tā jāslēpj ar meliem.
  Melošana turpinās līdz pat mūsdienām. Bet cilvēki neko nav aizmirsuši. Cilvēki atgādina patiesību.

  Ko jūs Sočos neredzējāt?

  Deivids Frams [David Frum], CNN līdzstrādnieks

  pirmdien, 2013. g. 10. februārī

  (CNN): Neviens jau nesagaida vēsturisku precizitāti no olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijām. Tomēr tas, ko redzējām Soču atklāšanas “spektaklā”, bija brutāla vēsturisko faktu ignorēšana un noliegšana, kam vajadzēja izraisīt dusmas un skumjas ikvienā skatītājā—bet visvairāk tieši krievu skatītājā.

  “Brīvības cīņa pret tiranniju ir atmiņas cīņa pret aizmiršanu.” Tā ir rakstījis izcilais čechu romānu sacerētājs Milans Kundera.

  Krievijā “aizmiršana” ir uzvarējusi. Šīs olimpiskās spēles iesākās ar greznu izrādi par Krievijas vēsturi, no kuŗas pilnīgi izgriezti bija padomju komūnisma noziegumi. Netika pieminēts ne sarkanais terrors, ne gulags, ne Ukrainas bads, ne Katina.

  Krievija kā valsts atsakās ņemt vērā un atzīt savu pagātni. Pēc īsas un tikai daļējas “atvērtības” 1990. gadu sākumā, Krievijas archīvi ir atkal slēgti vēsturniekiem. Nedaudzie pieminekļi, kuŗus uzcēla Jeļcina laikā, jau drūp, nekopti un aizmirsti. Padomju režīma upuŗi, kas vēl ir dzīvi, dzīvo bez kompensācijas un bez oficiālas atzīšanas. Drūmo stāstu par šo sirdsapziņas trūkumu labi izklāsta Deivids Saters (Satter) savā pētījumā ar tik ļoti piemērotu nosaukumu–“Tas viss bija tik ļoti sen un tā kā tā nekas nenotika”.

  Krievu sabiedrība arī nespiež valsts vadītājus sekot pēckaŗa Vācijas paraugam, kur nacistu noziegumi tiek atzīti, pieminēti un nožēloti. Padomju komūnisma upuŗu skaits ir rakstāms miljonos, bet miljonos ir skaitāmi arī šī režīma noziedznieki un viņu līdzskrējēji. Šie noziedznieki un viņu bērni nevēlas sastapties ar patiesību—un nekādā ziņā atzīt atbildību par saviem noziegumiem.

  Bet kāds Krievijas aizstāvis varētu pretī likt šādu jautājumu—“Bet kā tad ar verdzību?”

  Labi, jautājums vietā. Amerikāņu prezidenti no Abrahama Linkolna līdz Bušam un Obamam ir šo noziegumu denuncējuši un par to atvainojušies. Amerikāņi gāja kaŗot, lai verdzību apturētu un iznīcinātu. Kaŗš bija gaŗš un briesmīgs. Un tieši verdzības pretinieki—to skaitā 180 000 bijušo vergu un atbrīvoto melno—bija tie, kas uzvarēja šo kaŗu un kuŗu principi un institūcijas pastāv vēl līdz šai dienai. Aklāšanas ceremonijā Sočos nebija obligāti pieskarties Krievijas vēsturei. Atklāšanas ceremonijās Saltleiksitijā 2002. g. un Atlantā 1996.g. nebija šādas vēstures atskates. Bet ja līdzīgā skatē būtu bijusi parādīta Amerikas vēsture, nepieminot verdzību, tad, jā, patiešām būtu bijis skandals.

  Bet Sočos nebija tikai vēstures noklusēšana. Bija vēl ļaunāk—tur aktīvi glorificēja staļinisma laikmetu. Ko redzējām Sočos varētu salīdzināt ar to, ja līdzīgs atskats par Vācijas vēsturi liktu domāt, ka vissvarīgākie notikumi Vācijā 1930. un 1940. gados ir bijuši autobana izbūve un reaktīvā dzinēja izgudrojums. Tas ir šokējoši, un nedrīkstam kļūt tik truli, ka šokējošais vairs nešokē.

  Pagātnes aizmiršana ir nodevība pret nākotni. Tāpēc, ka Krievija nespēja 1990. gados sodīt veco komūnistu aparātu, šie paši noziedznieki viegli atguva varu 2000. gados. Gulaga vadītāji un čekisti nekad netika sodīti, un šodien bijušie gulaga vadītāji un bijušie čekisti atkal kontrolē Krievijas valdību—bez tam, viņiem tagad arī pieder liela daļa Krievijas bagātības.

  Vladimirs Putins ir valdījis bez pārtraukuma kopš 2000. g, pie varas kļūstot bez brīvām un taisnīgām vēlešanām. Krievu prese bija brīvāka pirms 20 gadiem. Kopš 1991. g. noslepkavoti vairāk nekā 300 žurnālistu, to skaitā arī amerikānis Pauls Klebnikovs, bijušais “Forbes” žurnāla krievu izdevuma redaktors.

  Provinču valdības kontrolē centrs, valsts prezidentam ieceļot provinču vadītājus. Pilsoņiem maza teikšana. Apcietināšana un sodīšana par polītisku pretestību ir atsākusies un pieaugusi.

  Tie, kas kļuva bagāti Jeļcina laikā, ir vai nu atraduši kopēju ceļu ar Putinu vai tiek apcietināti un “atbrīvoti” no savas bagātības.

  Dzīves līmenis caurmēra krievam paliek arvien nožēlojami zems. Nav ne solis sperts, lai attīrītu ekoloģisko katastrofu, kas ir komūnisma mantojums. Vecuma pensijas ir niecīgas un veselības apgāde nožēlojama ārpus galvas pilsētas.

  Tomēr, kaut Krievijas valsts nespēj apmierināt šīs minimālās iekšējās prasības, tā ir atsākusi biedēt savus mazākos kaimiņus un graut lielākos. Vardarbība Ukrainā atdala tautu, kas meklē saites ar Eiropu, no autoritārās valdības, ko atbalsta Maskava. Vienalga, kur skaties, ja ir starptautisks palaidnis—vai tā būtu Venecuēla vai Irāna—atradīsi Krievijas sabiedroto. Kā tas ir raksturīgi autoritāriem režīmiem, Krievija ir pat uzsākusi pastiprināti zākāt un vajāt “grēkāžu” minoritāti—geijus un lesbietes, kuŗu pamatiesības uz runas brīvību ir kļuvušas par valsts noziegumu.

  Patiesa saruna par Krievijas vēsturi neatrisinās visas šīs pārestības.

  Bet kamēr patiesību apspiež un noliedz, attīrīšanas darbs nav iesācies, un Krievijas nākotni, tāpat kā tagadni, arvien piesārņo Krievijas nesaskaitīto, neapraudāto, nenožēloto līķu pagātne.

  ==========================================================

  From: Sent: Tuesday, February 11, 2014 12:17 PM Subject: What you didn’t see in Sochi (By David Frum, CNN)

  What you didn’t see in Sochi

  By David Frum, CNN Contributor

  updated 7:42 AM EST, Mon February 10, 2014

  Editor’s note: David Frum, a CNN contributor, is a contributing editor at The Daily Beast. He is the author of eight books, including a new novel, “Patriots,” and a post-election e-book, “Why Romney Lost.” Frum was a special assistant to President George W. Bush from 2001 to 2002.

  (CNN) Nobody looks to Olympic opening ceremonies for historical exactitude. Yet the brutal denialism of the opening spectacle at the 2014 Sochi Games should anger and sadden every viewer — and Russian viewers most of all.

  “The struggle of freedom against tyranny is the struggle of memory against forgetting.” So wrote the great Czech novelist Milan Kundera.

  In Russia, forgetting has won. These Olympics opened with a pageant of Russian history that excised the crimes of Soviet Communism. No Red Terror. No Gulag. No Ukrainian famine. No Katyn.

  The Russian state refuses to reckon with the past. After a brief and partial opening in the early 1990s, it has closed its archives to historians. The few memorials erected in the Yeltsin years are already crumbling, untended and disregarded. Surviving victims have received no compensation or recognition. The sorry story of this failure of conscience is well told by David Satter in his aptly titled study, “It Was a Long Time Ago and It Never Happened Anyway.”

  Nor does Russian society press its leadership to emulate the example of modern Germany, where Nazi crimes are acknowledged, memorialized and repented. The victims of Soviet communist crimes numbered in the millions, but so too did the perpetrators and accomplices. They and their children do not wish to be confronted with the truth — and they certainly do not wish to be held to account for it.

  An apologist for the Russian state might reply: “What about slavery?”

  OK, fair question. American presidents from Abraham Lincoln through George W. Bush to Barack Obama have eloquently denounced and apologized for the crime of slavery. Americans fought a horrific war to arrest and overthrow slavery, and it was the foes of slavery — including 180,000 former slaves and free black men — who won the war, and whose institutions continue to this day. The Sochi opening ceremony did not have to address Russian history. The opening ceremonies at Salt Lake City in 2002 and Atlanta in 1996 did not offer an equivalent pageant. But had they done so and omitted slavery, yes, that would have been a scandal.

  Sochi did worse than omit. It actively glorified the era of Stalinism. What was presented at Sochi was the equivalent of a German historical pageant that suggested the major events of the 1930s and 1940s were the building of the autobahn and the invention of the jet engine. It’s shocking, and we should not lose our ability to be shocked by the shocking.

  Oblivion of the past betrays the future. Because Russia failed to do justice to the old communist apparatus in the 1990s, it opened itself to the recapture of the state by that same apparatus in the 2000s. Gulag officials and secret policemen were not brought to book, and today, former Gulag officials and former secret policemen again control the Russian government — and now also own much of Russia’s wealth.

  Vladimir Putin has held continuous power since 2000, without ever once facing a fair and open election. The Russian media are less free today than they were 20 years ago. More than 300 journalists have been murdered since 1991, including an American, Paul Klebnikov, the former editor of the Russian edition of Forbes.

  Regional governments are controlled from the center by presidential appointment. Citizens have little voice in their own affairs. Prosecutions and imprisonment for political dissent have resumed and are accelerating.

  Those who gained wealth in the Yeltsin years either come to terms with the Putin circle or are expropriated or imprisoned.

  Standards of living for ordinary Russians remain miserably low. No beginning has been made on cleaning the environmental disasters bequeathed by communism. Old-age pensions are scanty, and health care provision miserable outside the capital.

  Yet even as the state fails to meet these basic domestic responsibilities, it has resumed the old practice of bullying its smaller neighbors and subverting its bigger ones. The violence in Ukraine divides a public that wants to align with Europe from an authoritarian leadership backed by Moscow. Wherever you find an international bad actor, from Venezuela to Iran, there you find a Russian ally. As authoritarian regimes so often do, Russia has even taken to stigmatizing and persecuting a scapegoat minority: gays and lesbians, whose basic free speech rights have now been defined as a crime against the state.

  Truth-telling about Russia’s history won’t suffice to redress these wrongs.

  But so long as the truth is denied and suppressed, the work of correction cannot begin — and Russia’s future will be polluted, as Russia’s present is, by the corpses of Russia’s unenumerated, unmourned and unatoned past.

 3. ANDRIS 7 saka:

  Atbilde Vesturei un Deividam Framam,no cNN!
  Visiem zinams,ka cNN ir masonu rupors,ko liek to dara.Kapec nekadas
  panikas par Amerikas indianiem?Visu gadu garuma vinus mierigi izkauj,un
  tas visiem ir normali.1975 gada uz minimalu protestu Amerikas armija
  nema un mierigi visus nosava.Ta saucamie afro-amerikani,nav afrikani,
  prata mulkosana,bet Amerikas pamatiedzivotaji,kuri ari bija dienvidu
  galvenie plantatori.Starp Afrikas melnajiem ari bija judi,kuri
  gustija pamatiedzivotajus un veda uz Ameriku turienes melnajiem plantatoriem.Bet vispedigi baltos uztaisija par vainigiem.Muziga
  parestibas vaimanasana.Lidzibas ar Vacijas vainu pret judiem,nu un
  neiztrukstosas kompensacijas un Amerikas muzigie melno pabalsti.

  http://www.youtube.com/user/LAClippersfan2?feature=watch
  http://www.youtube.com/watch?v=-ZqDb-axda4&list=PLRNbzK2W6kSvNG_1n1-X4Ig0g6AMW03OL

  TENcINU

 4. to vēsture saka:

  Tāpēc, ka Krievija nespēja 1990. gados sodīt veco komūnistu aparātu, šie paši noziedznieki viegli atguva varu 2000. gados.
  ———————-

  Tāpēc, ka Latvija nespēja publiskot čekas maisus un sodīt veco komunistu aparātu, šie noziedznieki viegli noturēja varu un sazagto.
  Cik līdzīgi ir Krievijā un Latvijā! Ļoti simboliski negatīvā nozīmē, ka Sočos satikās komunists un latviešu tautas apzadzējs Andris Bērziņs ar kegebečņiku, komunistu un krievu tautas apzadzēju Vladimiru Putinu. Igaunijas, Lietuvas, Vācijas un citu rietumeiropas valstu prezidenti uz Sočiem nebrauca.

 5. Lauku onka saka:

  Par Deivida Frama rakstu – laikam ledus tiešām sakustējies.
  Vairāk kā skaidrs, ka ne jau iznīcinātie miljoni viņam rūp, bet mūsu komunisteļiem ir nopietna viela pārdomām.

 6. Vajadzīga Nirnberga2, lai tiesātu komunistus par noziegumiem pret cilvēci saka:

  Globalizētais eksperiments – jaunas kārtības iedibināšana Eiropā un pasaulē, ko varmācīgi īstenoja Ādolfa Hitlera Vācijas nacistu melīgā un noziedzīgā nacionālsociālistiskās partijas diktatūra, atnesa postu ne tikai Vācijai, bet arī tās okupētajām valstīm, visai pasaulei un kļuva par Otrā pasaules kara cēloni.
  Tāda paša apjoma eksperiments, kas tikpat lielā mērā sekmēja Otrā pasaules kara izraisīšanu, bija Josifa Staļina melīgā un noziedzīgā padomju Krievijas lielinieku VK(b)P (Viskrievijas komunistiskās boļševiku partijas), vēlākajos gados PSKP (Padomju Savienības Komunistiskās Partijas) diktatūra, kas cīnījās par komunisma uzvaru Eiropā un visā pasaulē. Arī šis globalizētais eksperiments atnesa postu Krievijai, tās okupētajām valstīm un visai pasaulei.
  Posts un milzīgie zaudējumi, kurus Baltijas valstīm radīja Viskrievijas komunistiskās (boļševiku) partijas un vēlāk Padomju Savienības komunistiskās partijas noziedzīgais režīms, kā arī Vācijas Nacionālsociālistiskās strādnieku partijas noziedzīgais režīms, vēl nav visā pilnībā izvērtēts ne Eiropā, ne pasaulē kopumā.
  Esmu pārliecināts, ka pašattīrīšanās jāsāk ar to, ka katrs slepkava, kas ir slepkavojis nevainīgus, karā neiesaistītus cilvēkus, ir tiesājams, vienalga, ar kādas varas pavēli viņš to ir darījis. Kad abu noziedzīgo režīmu (lielinieku un nacistiskie) slepkavas un šo režīmu «atbalstītāji», kas saistīti ar noziegumiem pret cilvēci, būs saukti pie taisnīgās tiesas, kad visu karojošo pušu dalībnieki un līdzgaitnieki savas vainas būs izvērtējuši un nožēlojuši, no saviem noziedzīgajiem režīmiem vismaz morāli norobežojušies, tad arī būs pamatā izvērtētas visas galvenās Otrā pasaules kara traģēdijas.
  Tad arī Latvijā varēs uzsākties īstenā tautas integrācija. Tā nav ne vienkāršota, ne tuva nākotne, bet uz to ir jātiecas katram kaut cik godprātīgam un labas gribas cilvēkam. Spriežu, ka, nodzīvojot divdesmit pirmo gadsimtu pēc Kristus dzimšanas, mēs tiešām kļūsim par vienotu un saliedētu tautu Eiropas demokrātisko tautu saimē.
  Lai tas notiktu, ir nepieciešams laiks un godprātīga pašattīrīšanās gan latvietim, gan lietuvietim, gan igaunim, gan ebrejam, gan krievam, gan vācietim, gan jebkurai citai uz šīs zemes dzīvojošai nācijai un tautai, kas bija tieši vai pastarpināti iesaistītas Otrajā pasaules karā – šai globālizētajā cilvēces asinspirtī.
  Runāt par piedošanu, manuprāt, ir pāragri, ja vispār par to cilvēki var atļauties runāt. Tā ir pārāk privāta un ētiska lieta pēc tik drausmīgas traģēdijas, kāds bija Otrais pasaules karš.
  Mēs šodien zinām, ka ebreji zaudēja 6 miljonus, tajā skaitā galvenokārt civiliedzīvotājus, kas bija nacisma holokausta upuri.
  Bet kur paliek Otrā pasaules kara īstenā nāves statistikas bilance – iznīcinātie civiliedzīvotāji un karavīri Padomju Savienības okupēto (inkorporēto) valstu teritorijās un Sibīrijā 1940. – 1945. gados un pēckara periodā? Par tām nāvēm un sakropļotajiem dzīves stāstiem, manuprāt, vismaz morāli ir jāatbild ne tikai nacistiem, bet arī lieliniekiem (boļševikiem) – PSKP melīgā un noziedzīgā totalitārā režīma aktīviem dalībniekiem un atbalstītājiem, padomju genocīda īstenotājiem bijušajā Padomju Savienībā, – ļaunuma impērijas iespaidu zonā.
  Tā arī ir prātu stindzinoša statistika. Šī statistika nav nopietni skārta un izvērtēta. Šobrīd ir nedaudz izvērtēts tikai nacisma holokausts pret ebrejiem, bet arī tas vēl arvien ir nepietiekami izvērtēts. Tas ir tikai pirmais solis uz izlīdzināšanos. Par piedošanu te vispār nevar būt ne runas, jo holokaustā un padomju genocīdā tika iznīcināti un nomocīti arī daudzi miljoni civilo iedzīvotāju, tajā skaitā bērni un sirmgalvji.
  Līdz galam nesakārtota paliek karojošo pušu karavīru nāves statistika. Daļa karavīru vēl arvien nav pienācīgi apglabāti, un viņu kapi un mirstīgās atliekas ir un paliek apgānītas. Karavīri abās karojošajās pusēs, pirmkārt, ir divu noziedzīgu režīmu − nacionālsociālisma un boļševisma upuri un, otrkārt, antinacistiskās koalīcijas karavīri, kas krituši cīņā pret nacismu un boļševismu, treškārt viņi visi bija un ir piederīgi tradicionālajām ticīgo konfesijām.
  Tās ir tikai dažas plāksnes statistiskas jomā, ētikas un morāles jomās, kas sakārtojamas, lai apzinātu Otrā pasaules kara traģēdijas īstenos apjomus. Pēc tam varētu cerēt uz morālo novērtējumu, morālo nožēlu un izlīdzināšanos, par ko runā profesors Mavriks Vulfsons, par ko savā grāmatā «Saulespuķe» raksta Simons Vīzentāla kungs, ko saka šīs grāmatas sakarā ir sacījuši vairāk kā piecdesmit pasaulē pazīstami izcili sabiedriskie darbinieki un zinātnieki, – Simona Vīzentāla organizētā simpozija dalībnieki.
  Jāņem vērā, ka visas karotāju puses pamatā ir mirušas vai tuvākajos gados aizies nebūtībā.
  Traģēdijas apzināšanu pašreiz veic jau trešā cilvēku paaudze, kas pati šo karu nepiedzīvoja. Šis darbs ir jādara tāpēc, lai nacisma holokausts un «boļševisma genocīds – baigais 1940.,1941. gads, 1946. gads un 1949.gads» vai kāds cits šausmu gads vai šausmu gadi vairs cilvēces vēsturē neatkārtotos nekad un nekādās izpausmēs.

  ___________________________________

  Глобальный эксперимент – установление нового порядка в Европе и в мире, который претворял в жизнь лживый и преступный режим Адольфа Гитлера, нанес огромный ущерб и разорение не только Германии, но и оккупированным и анкетированным государствам, всему миру и стал причиной Второй мировой войны.
  Глобальным экспериментом такого же масштаба, который в такой же мере способствовал началу Второй мировой войны, была лживая и преступная диктатура большевиков и коммунистов Иосифа Сталина. Она боролась за победу коммунизма в Европе и во всем мире. Этот глобальный эксперимент также нанес огромный ущерб и разорение России, странам, которые были ей, оккупированы и анкетированы, а также всему миру.
  Ущерб и огромные потери, нанесенные Прибалтийским государствам (Латвии, Литве, Эстонии) преступным режимом диктатуры Всероссийской коммунистической партии (большевиков), а позже Коммунисти¬ческой партией Советского Союза, а также преступной диктатурой национал-социалистической рабочей партии Германии, еще до конца не подсчитаны ни в Европе, ни в мире.
  Убежден, что самоочищение надо начинать с того, чтобы каждый убийца невинных, не вовлеченных в войну людей заслуживает справедливого суда вне зависимости, от того, какая власть его на это толкала. Когда убийцы – поборники обоих тоталитарных режимов (нацистские и большевистские), обвиненные в преступлениях против человечества, предстанут перед справедливым судом, когда все противоборствующие стороны покаются в своей вине и хотя бы морально отгородятся от преступных режимов, тогда в целом будет завершена оценка всех трагедий Второй мировой войны.
  Чтобы это свершилось, необходимо время и добросовестное самоочищение, как латышу, так литовцу, эстонцу, еврею, русскому, немцу, как любой на этой земле живущей гражданину и народу, прямо или опосредствованно вовлеченному во Вторую мировою войну – эту глобализированную кровавую бойню.
  Говорить о прощении, на мой взгляд, еще преждевременно, если об этом вообще можно говорить. Это стало слишком личным и сугубо этичным делом, после той устрашающей трагедии, каким была Вторая мировая война.
  Сегодня мы достаточно достоверно знаем, что евреи потеряли 6 миллионов, в том числе гражданских лиц, это были жертвы нацистского холокауста.
  Но где остается поразительный баланс истинной статистики смерти Второй мировой войны – истребленное гражданское население и расстрелянные солдаты в Советским союзом оккупированных (анектированных) территорий, замученных и истребленных в Сибири 1940 – 1945 годах и в послевоенный период? За эти смерти и искалеченную жизнь, на мой взгляд, морально, и не только морально, несут ответственность не только нацисты, но и большевики, и сторонники лживого и преступного тоталитарного режима КПСС, которые претворяли в жизнь большевистский геноцид и способствовали ему в бывшем Советском союзе и на пространстве его влияния.
  Это также поразительная, разум леденящая статистика. Цифры этой статистики в мире, лишь затронуты, и серьезно не оценены. В настоящее время оценен холокауст против евреев, но он все остается до конца не завершенным. О прощении здесь вообще не может идти речь, ибо в холокаусте и в большевистском геноциде были насильственно истребленными и замученными многие миллионы гражданского населения, в том числе дети и старики.
  До конца остается не упорядоченной и не выверенной статистика смерти солдат воюющих сторон. Значительная часть праха солдат все еще по человечески не похоронена. Их прах во многих случаях все еще остается оскверненным. Солдаты обеих воюющих сторон, во – первых, являются жертвами нацизма и большевизма; во–вторых – солдатами антинацистской коалиции, погибшие в борьбе с нацизмом и большевизмом; в – третьих, они вне зависимости от того, на чьей стороне воевали, принадлежат к традиционным конфессиям верующих.
  Это лишь некоторые из пластов неупорядоченной статистики, неупорядоченной морали и этики, которые ждут своего решения и при этом характеризируют истинные масштабы трагедии Второй мировой войны. После, может быть, и мы могли бы надеяться на моральное согласие, катарсис, о чем говорит профессор Маврик Вульфсон, о чем в своей книге «Подсолнух» пишет господин Симон Визенталь, о чем рассказывают, по поводу этой книги, пятьдесят известных в мире общественных деятелей, ученых – участников симпозиума, организованного господином Симоном Визенталем.
  Следует принимать во внимание, что люди обеих воюющих сторон в основном уже умерли, или в ближайшее время уйдут в небытие.
  Осознание трагедии в настоящее время осуществляет уже третье поколение людей, которое само эту войну не переживало. Но эту работу необходимо осуществлять потому, чтобы нацистский холокауст и большевистский геноцид – страшные 1940 год, 1946 год и 1949 год – ибо какой-то другой страшный год или другие страшные годы в истории человечества больше никогда и никаких проявлениях не повторялись.

 7. Os saka:

  Nu ja jau sadi glorificet vesturi,ka kananiesi ari ir Cilveki-isti Ariesi, par izcilo ariesu nakamo naciju asiriesiem-ar Garigo lideri …,tad patiesam slavi nav nekadi zidi un vispar nav saprotams-no kurienes rodas tie riebigie zidi,laikam no Meness nokrit. Laba lieta dzivot ieks Mozes Gara\Velna un Cinities tikai par vienas tautas\Zidu-dazadam nacijam izprasot tam “Ariesu” dievam bonusus. Aleluja masonu bars,viena Teva berni,cinitaji par zidismu… . Carlzs slikts,tas tak ists bralis viena Teva\Saimnieka.
  .
  .
  Admins
  Viss,Os, nav tik melns kā Tu mālē.
  Jāskatās pēc darbiem- darba augļiem.
  Lielāko tiesu cilvēka bailes, mantrausība un varaskāre liek kalpot Ļaunajam.
  Labais uzvarēs. Latvieši būs spožākā zvaigzne civilizācijas pulkā.

 8. tikai saka:

  Latvijā būs viss spožākā zvaigzne civilizācijas pulkā,jo šeit nenosistie Balti ir ļoti mazs %,bet pārējie ir ebreji.

 9. Sprīdīts saka:

  Hitleru sponsorēja no amerikas…
  Sliecos uz versiju, la Hitlera blakusuzdevums bija sadzīt vienkāršos židus atpakaļ “aplokā”, jo šie bija sākuši asimilēties mītneszemēs. Žīdu elite pati nodeva savējos, lai pēc tam būtu vieglāk kontrolēt tālāk.
  Tāpēc, jau viņus apgraiza, tādus cilvēkus esot vieglāk manipulēt.
  Sūdīgi, ka viņi paši to nesaprot..

  P.s

  Skataties, kas notiek ASV -militarizē policiju, homeland security iepērk munīciju, bankas liek ierobežojumus skaidras naudas transakcijām, Chase bank pārtrauc starprautiskos pārskaitījumus.

 10. ANDRIS 7 saka:

  Atbilde Nirnbergai!
  Kad zaudetajam nav tiesibu uz aizstavibu,uz apsudzoso pieradijumu
  autentiskumu,lai nonemtu sablonisko sabiedriskas domas stempeli,
  tad uzvaretajs spriez tadu tiesu kadu grib,objektivitati atstajot
  aiz durvim.Tagad zinam,ka tiesu organizeja un izpildija tie,kuri
  saorganizeja 2 pasaules karu,novacot pie viena ari dazus nevelamus
  lieciniekus,radot drosibas garantiju savai nakotnei.
  http://www.youtube.com/watch?v=4P0tFoTFSHM
  http://velesova-sloboda.vho.org/archiv/pdf/guenther-moi-vpechatleniya-ob-adolfe-gitlere.pdf

  TENcINU

 11. to vēsture saka:

  Kā zināms, atšķirībā no rietumvalstu līderiem, komunists un latviešu tautas apzadzējs Andris Bērziņš 6.februārī devās uz Soču Ziemas olimpiskajām spēlēm. Arī liekulīgā Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (Vienotība), kā raksta presē, par savu naudu no šodienas līdz 17.februārim devās uz Sočiem. Uz Dziesmusvētkiem gan Solvita Āboltiņa par savu naudu negāja, bet pieprasīja bezmaksas ielūgumu. Bet Rīgas Sporta arēnā koheja līdzjūtēji Solvitu Āboltiņu izsvilpa, tādējādi paužot viņai savu dziļo nicinājumu.

 12. Os saka:

  Spridit,hitlers-shitlers ari “Cinijas” pret Zidismu vispasaules un zidiem viena roka turot Krustu,bet otra Bibeli-ar Jesua ieks ta Mozes ” darba” augliem. Lietuva vel 1414.gada tika izdzesta Guns templi Romove,pedeja vieta-Cietoksnis kuru neiekaroja Kristus un vina dievibas Jahve\Teva\Gara-zidu varda,ta Kristietiba ari tika pienemta formali,paliekot Ariesiem-Baltiem-Leisiem uzticigiem savu Tevu dievibai-Jonasam(latviski Janim). Prusi jau ka viena Baltu tautas dala bij nogalinata tai laika Jezus Kristus varda un dieva Jahves. Ar Svetas Romas pavesta Honorija 3 “Svetibu” un Bibeles dievu-melno.Un nepadevas Prusi. Ja un mulkibas ar meliem kadas tik tiek rakstitas ar tiem pasiem “Dievturiem” par Ariesu Dievu,ka pielugusi akmenus un kokus un t.t. Patiesiba Ariesu religija ir tira-viendieviba,ari Dainu dievs. Turklat vards\termins-Dievs paradas Bibele tikai 13.gs,ieprieks Bibele nav dieva,bet augstako speku vini apzime ar Jahve. Dievs ir Ariesu vards,bet tagad jau jaliek klat Janis,jo pretstats baltajam dievam ir zidu Jahve,ja reiz tik talu sie paraziti klonetie ar Atlantiem ir tikusi. Un viss lai nogalinatu Cilvekus,jo Atlantus iznicinajam mes,ari Velni vien bija.

 13. apollo.lv saka:

  http://www.apollo.lv/zinas/izteikumi-ka-latvija-darbojas-pedofilu-mafija-nevienu-neinterese/637231

  Izteikumi, ka Latvijā darbojas pedofilu mafija, nevienu neinteresē

  Piektdiena, 2014. gada 14. februāris

  Bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs Normunds Vilnītis sniedzis vaļsirdīgu interviju žurnālam «Playboy», cita starpā paziņojot, ka Latvijā darbojas pedofilu mafija.

  Pēc šādiem izteikumiem teorētiski vajadzētu sekot kādai rīcībai, taču, piemēram, ģenerālprokurors Ēriks Kalmeiers uzskata, ka publikācijas presē nevar kalpot par pamatu pārbaudes uzsākšanai. Līdzīgu viedokli izdevumam «SestDiena» darīja zināmu arī Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, uzsverot, ka Vilnīša teiktais ir nenopietns un policija negrasās neko pārbaudīt.

  Arī valsts augstākās amatpersonas uzsver, ka nedomā Vilnīša teikto pārbaudīt.

  Savukārt Vilnītis atzinis, ka ir gatavs doties pie likumsargiem un sniegt tiem savā rīcībā esošo informāciju.

  Žurnāla «Playboy» redaktors Ivars Āboliņš ir vērsies Valsts policijā un Ģenerālprokuratūrā ar oficiālu iesniegumu, lūdzot pārbaudīt Vilnīša izteikumus.

 14. ANDRIS 7 saka:

  Atbilde Opel Kadet!
  Un ar sito pantinu,nepaliec par Antinu
  Prezidents jau Tevi gaida
  Kanceleja ieksa laida
  Zales gala kresls liels
  Rapies ieksa-nekaunies
  Tiem kam bagatiba liela
  Apsegta ar mantiju
  Gaidat mani ciemos driz
  Vardu izvelejies esmu
  Slepenibas mantotu
  Tautai japienem tad bus
  Savu demokratiju

  Velu sekmes!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *