Sūc Gobzems esot Godzems un sūds !

LRPar kārtējo mēģinājumu tiesāt H-86 dibinātāju.

20.11.2013. Saeima steidzamības kārtā pieņem likuma grozījumus, kas paredz cenzēt internetu…!!!

Pirms valsts svētkiem Saeima mums ir sarūpējusi šādu pārsteigumu.

Ir skaidrs, ka tiklīdz šāds interneta filtrs sāks darboties, tā pandoras lāde būs vaļā un drīz vien filtrs tiks izmantots arī cīņā ar autortiesību pārkāpumiem un jebkāda cita dažādām interešu grupām nevēlama satura bloķēšanai. Tātad, “Saeima nolēma, ka tiks bloķētas mājaslapas visā pasaulē, kuras nav Latvijā licencētas”, saka kāda Signe Bāliņa.

==========================================

www.tautastribunals.eu-12Un tagad par tēmu.

Šoreiz, kā izrādās, Reinika un Kozlovska uzdevumā “izvilkt” uz Latviju tiesāšanai L. Grantiņu, uzstājās mums visiem pazīstamais SC pielūdzējs Aldis Gobzems(Godzems). Pēdējo reizi tas bija Urbanovičs.

Es jau rakstīju, ka lūdzu Minsteres galvenajam kriminālpolicijas komisāram manu tikšanos pārcelt uz citu datumu, kas arī draudzīgā telefona sarunā tika izdarīts.

Es(L. Grantiņš) ieradīšos uz nopratināšanu 20.12.13.

Gobzems, Saeima, reiniks, DP, ST.Izrādās, ka visā šajā čekistu noziedzīgajā jezgā, ir ticis arī iesaistīts mans dēls, kuram ar politiku nav nekāds sakars, bet ir arī LRTT i- vietnes viens no administratoriem. Viņa vārds nekad un nekur nav ticis pieminēts.

FOTO: Tas ir “mūsu” Godzems, kurš sevi identificē kā sūdu.

Tātad, rodas jautājums: kā Latvijas iestādes tika pie šādas informācijas ? Kurš/kas bija informācijas izpaudējs ? Tāda informācija nevarēja tikt saņemta no servera īpašniekiem. Tātad, ir notikusi nelikumīga darbība, kura ir krimināla jau pēc būtības.

Kas bija tie, kuri veica šo noziegumu ?

Reinikakantoris” diez vai ir ar tādu kapacitāti. Tātad, informāciju ir snieguši Krievijas, Izraēlas vai ASV izlūkdienesti, kuri ir ielauzušies LRTT i-vietnē un līdz ar to pārkāpuši Vācijas suverenitāti. Tāpēc jau arī brīžiem notiek visvisādas neizprotamas parādības ar i- vietni, ar e- pastu un skaipu. Bet pats interesantākais(lasīt dokumentā) ir tas, ka LRTT i- vietnē rakstītais ir nepareizi tulkots un pat brutāli melots, tā maldinot Minsteres kriminālpolicijas galveno komisāru. Sūc, nu nekādā gadījumā netulkojas kā Scheisse. Sūc- nozīmē saugen. Un kurā vietā tiek šim sūc(Aldim Gobzemam) draudēts ar nāvi ? Ja jau šis sūc Gobzems ir iztulkojis vienu teikumu, tad kāpēc viņš neiztulkoja otru:” Skatoties no Nirnbergas „skatuves”, Gobzems ir jāpakar, jo viņa darbības rezultātā Latvija nonāks pie asins izliešanas.”

http://tautastribunals.eu/?p=9336

http://tautastribunals.eu/?p=8608

Diez vai šajā teikumā ir ietverts tiešs nāves drauds. Šis teikums ietver TIESISKUMU, pret kuru noziedzīgā veidā cīnās jurists Aldis Gobzems. Kā juristam viņam skaidrāk par jebkuru no mums ir zināms, ka patreizējais Latvijas režīms ir prettiesisks un antilatvisks. Pie dzīvības to uztur Krievija un DP, kura pilnībā nokomplektēta no bijušajiem čekistiem- komunistiem. Par to vien, ka Gobzems noliedz Latvijas okupāciju, viņš ir sodāms ar visbargāko sodu. Viņš labi saprot, ka patreizējais režīms ir nelikumīgs, jo noziedzīgā veidā tika ignorēta 1949.g. Konvencija, kas skaidri nosaka, ka pēc okupācijas bija jāseko okupācijas seku demontāžai un noziedznieku tiesāšanai.

Tieši tāpat, kā tas tika darīts ar nacistiskajiem noziedzniekiem NIRNBERGĀ.

Ženēvas Konvencija tiks īstenota, par to lai sūc Gobzems nešaubās un šīs Konvencijas ietvaros viņš arī tiks tiesāts kā kolaboracionists, kurš sadarbojies ar visasiņaināko un zvērīgāko režīmu cilvēces pastāvēšanas vēsturē.

Un, pirmkārt, jau par okupācijas fakta noliegšanu un latviešu tautas pārkrievošanu, pieprasot visiem okupantiem piešķirt Latvijas pilsonību, kas ir pilnīgā pretrunā ar Latvijas Republikas Satversmi, pienākas ASM.

Protam, ka sūc Gobzems šeit „spēlē” ne lielāku lomu kā blusa zem kaķa astes. Iesnieguma galvas daļā mēs redzam, ka tas viss nāk no Latvānijas Ie M, kuru vada noziedznieks Kozlovskis un tas pats Reiniks ar savu slepkavu bandu. Ne jau no zila gaisu Saeimai steidzamā kārtā lika pieņemt LIKUMU, kas paredz cenzēt internetu.

Mēs, noziedzniek Gobzem, noteikti tiksimies starptautiskajā TIESAS SĒDĒ Den Hāgā vai Štrāsburgā, kurā tiks izskatīti komunistiskie noziegumi pret cilvēci.

Jā, Gobzem, es būšu viens no tiem, kurš pieprasīs kolaboracionistiem(kāds tu arī esi), komunistiem(sarkanajiem nacistiem) un čekistiem ASM. Domāju, ka starptautiskā Tiesa ņems vērā manis sacīto, jo es esmu Latvijas neatkarības atjaunošanas „pamatakmens”, bet tu tikai un vienīgi sūc.

P.S. Jābrīnās tikai kā Gobzems, nezinot pamatskolas latviešu valodas gramatiku, ticis pie jurista diploma. Un skaties, Gobzem, ka tev un tavai bandai vēl neiznāk stāties Vācijas tiesas priekšā par nelikumīgi “dabūtajiem” datiem.

Vairāk par šo sprukstiņa Godzemja(skat. dok., tā laikam cēlāk skan) sūdzību pēc manas tikšanās ar komisāru.

Šeit “apsūdzība” manam dēlam:

Reiniks,Jānis Koļcovs, SAB, DP, Linards Grantiņš - KopieL. Grantiņš LRTT    07.12.13.


You may also like...

18 Responses

 1. john saka:

  Ja Gobzems it smirdigs suds. Kaut vins nospragtu.

 2. ANDRIS7 saka:

  VISU LABU DIENU!
  Analizejam.Godzems,kods, zem goda,kur varda gods,ka tads pazud.Katram
  vardam un likumam ir 3 jegas,parastais vienkarsi saprotamais,telainais
  pieejam abas smadzenu puses ipasniekiem,nav pieejams tikai kreisas puses
  smadzenu ipasniekiem un sleptais,nav pieejams nevienam,bez koda atslegas.
  Zemapzina vardu NE ignore,tapec Tev nebus zagt,nogalinat zemapzina pienem,
  ka Tev bus zagt,nogalinat uz ko ari balstas Martina Lutera 95 tezes
  Vitenberga,ka Indulgence,kuras maciba mums nav svesa.Visu cienu Krisjanim
  Valdemaram,ka navigatoram,bet vins saista Indulgences Protestantismu,ka
  pamatu Latviesu nacionalismam.Krisjanis Valdemars wikipedia angl.valoda.
  a)pandoraopen.ru/2013-12-06/tajnyj/smysl-mezhdu-strok/
  Liberalisms ir judu serga,kura ievazata baltaja rase.Liberaliste Sudraba
  un Nelsons Mandela par vienu karti metami,kuram pieskir judu Nobelu
  Premiju par terorismu Dienvidafrika,un baltas rases iznicinasana.Lai
  vieglas smiltis.
  b)via-midgard.info/news/umer-nelson-mandela-ocherednoj-internacional.htm
  Aparteids ir nepieciesams,baltas rases saglabasana.Katrai rasei jadzivo
  sava valsti,tad revolucijas un kari izpaliks,jo internacionalisms zudis
  uz visiem laikiem.
  P.S. Visas manas domas.

  VELAK VEL/TENcINU

 3. john saka:

  Pilnīgi piekrītu Andrim 7. Dienvidāfrikā notiek genocīds pret baltajiem, melnie zvēriski slepkavo un izvaro baltos, zīdaiņus slicina verdošā ūdenī. censorbugbear.com

 4. čuguns saka:

  Gobzems šobrīd ir galvenā “Latvijas Attīstībai” runu lokomatīve, uzreiz aiz Einara Repšes.

 5. Os saka:

  Tas gobzems tacu ir zids,vienas sugas bralis ar tadiem ” latviesiem” ka-borokovs,goldmans,usakovs un citi viena dieva velna berni.

 6. tie paši saka:

  Na ir kā jau visi 4.maija komunistu valdībā-varā,būtu kaut vai cīnījušies kā Grantiņš Linards.Tie paši pavieglie komunistiņi vien ir,kaut saka ka komunisms varētu būt,bet bez neviena komunista.Tie paši ebrejiņi vien ir,atbalstītāji kliedz,cik viņi”ļoti gudri” un redziet cik tālu republika-publika ir nonākusi.

 7. john saka:

  Ja einārs, tad viņi ir divi sūdi, kas būs trešais, vai šlesers?

 8. N.Māstrihts saka:

  Uzlauzta LRTT lapa. Tad jau arī IP aderses aizceļojušas, kas rakstījuši komentārus LRTT, nu Krievijas, Latvijas, Izraēlas, ASV specdienesti var izrēķinaties ar šīm personām, kas rakstījušas LRTT. Paliek baisi.

  Ja gribi Nirnbergu-2, tad jāstrādā mērķtiecīgi, nevis lamājoties vien…

  Ja gribi noslēpties un lamāties “ar prieku”, tev mājas lapa LRTT (bezmaksas padoms) jārģistrē http://dark-network.tumblr.com/ , kur neviens netiek klāt. .. Par kibernoziegumiem atbildīgās institūcijas tikai 2020. gadam gatavos ziņojumu EP par sekām, ko atsāj ši vide uz ES. Šie minētie serveri ir neidentificējami un privāti, kādu vari izveidot pats.

 9. Lauku onka saka:

  Par to “sūc” vēl pēc ilgiem gadiem tiks anekdotes stāstītas. :D

 10. N.Māstrihts saka:

  Var arī gadīties, ka Eiropols uzlauzis šo lapu, bet to jau neatklās. Jo pārāk daudz rakstīts vārds – žids un vāciešiem ir respekts pret šo vārdu…

  Admins
  Māstriht, nav runa par uzlaušanu, bet gan par informācijas nodošanu bez atļaujas.
  Tavu IP adresi reiniks no jebkura servera uzzin pēc minūtes.

 11. LRTT informāciju var nodot tie, kam tā pieejama, ja nav uzlaušana – .eu servera turētājiem ir ši informācija. Ja .ei servera turētājs vai LRTT īpašnieki nav nodevuši šo info, tad tā izlaužot paņemta patvaļīgi, vienlaikus ar eobottehnojoģiju palīdzību bloķējot pieeju LRTT tā, kā jau bija. Vai nu strādā pie NIrnbergas- 2, izvirzōt konkrētas apsūdzības konkrētām personām ar pierādījumiem zināmā termiņā, vai turpini lamāties, vai dibini latviešu partiju, kuru nekontrolē DP. NA/VL kontrolē un vada DP, tostarp ar kompromātu palīdzību ES interesēs.

  Katrs lasītājs vērtē LRTT vismaz no šiem 3 aspektiem.

  Admins
  Tie, Mastriht, ir tavi 3 aspekti.
  Dari kā runā.
  Dibini partiju, kurā nebūs neviena DP parazīta.
  Es iešu savu ceļu.
  Ja esi tik gudrs, tad kāpēc esi tur, kur esi ?
  Lai Tev veicās !

 12. Jumis saka:

  Kas tas par ķēmarausi Gobzemu? Kādā sakarā L.G. ir jādodas uz nopratināšanu?
  Brīvība Latvijā jau sen nav, viss tikai uz papīra, to tam feldmāršalam pasaki, tāpēc jau vēršas pret cilvēkiem, kuri nav sapujuši komjauniešu kompotā!
  Torrentos ir backdoors, to nelietojiet. Black Berry serverim UK pieeja čekistim ir gadus 2us, ja nemaldos. Skype drošs nav jau vairākus gadus.

 13. N.Māstrihts to Adm. saka:

  Vai tad es neesmu tur, kur esmu un kur ir labi? Kāpēc domā, ka man ir slikti? Kāpēc latvieši nevar vienoties par kopēju stratēģiju un mērķiem?

 14. skorceni saka:

  Man nemaz neuztrauc tas,ka čekisti tiks pie maniem datiem.neredzu kapēc no tiem mēsliem būtu jābaidās.Bet visvairāk uztrauc tas,ka musu valsts ir tur
  ,kur ir.Pie varas laužas atkal kretīni,visādi sūdi,krievu padauzas nekaunīgi tur Rīgu,bet Latviešu tauta nespēj cīnīties ar sarkano monstru,jo nav vienoti,bet apkārt vandās nodevēji un žīdi ar visām izrietošajām sekām…..

 15. paziņojums saka:

  Vācijas prezidents saka stingru “Nein!” olimpiskajām spēlēm Krievijā.

 16. Jumis saka:

  N.Māstrihts to Adm. saka:

  2013. gada 8. decembris 21.55

  Vai tad es neesmu tur, kur esmu un kur ir labi? Kāpēc domā, ka man ir slikti? Kāpēc latvieši nevar vienoties par kopēju stratēģiju un mērķiem?
  _________________
  Zini kāpēc latvieši nespēj? Tāpēc, ka lielākā daļa latviešu ir vergi gan domāšanā, ambīcijās, gan izdarībās. Verdziskums un zemošnās jau cauri gadsimtiem ar mātes pienu iezīdināts. Genofonds izcūkots, 300 000 latviešu devušies ekonomisko bēgļu gaitās. Tajā momentā, kad bija Atmoda un bija iespējas, cilvēkiem acis aizmālēja čekisti un sākās privatizācijas ēra. Kuri gribēja pacelt balsi, tika nopirkti vai nu padzīti.
  Viss stāsts. Ja ievēroji, Maximas slepkavības lietā, protestus veica atsevišķi indivīdi. Cilvēki nav pieraduši cīnīties.

 17. N.Māstrihts to Adm. saka:

  Tas nozīmē, ka LRTT Latvijā nelasīs? Vai tā? Daudzi arī no NA/VL balsojuši par šo “prieku”. Totalitārisms jaunajā paveidā, šis informācijas totalitārisms ir ASV, Vācijas kopējā projekta – ES mērķis pasaules kundzībai.

 18. N.Māstrihts to Adm. saka:

  IMPORTANT update, 12.01pm. After a successful campaign by MoneySavingExpert.com, the Government backed down from this proposal at 12:01pm, 1 April. Martin Lewis, creator of MoneySavingExpert.com, says: “We’ve battled hard since midnight to stop this foolish folly, and thankfully its been confirmed the web licence idea has been canned, as is should be.”

  Internet users have been dealt a huge blow after documents leaked to MoneySavingExpert.com reveal EVERYONE who browses the web will have to buy a yearly internet licence from next April, or face a hefty fine.

  The likely £50/year licence will be imposed on anyone who accesses the internet, be it on a computer, mobile, tablet or via their TV.

  The move will be a blow for hard-pressed consumers faced with rising bills across the board — already today, water bills, dental certificates and English prescriptions are all rising in price.

  Closing the loophole

  The Government, which it is believed to be set to announce full details tomorrow, is understood to want to introduce the licence partly to stop the growing number of people who are legally watching TV without a licence.

  The rules state anyone who watches or records live TV, on a TV set, computer, tablet or mobile needs a TV licence. However, if you only watch on catch-up TV such as iPlayer or ITV Player, even if programmes are broadcast in advance of TV transmission, no licence is necessary (see the MSE TV licence guide for more information).

  The current TV colour licence costs £145.50 a year, while a black and white one is set at £49.

  As with the TV licence, you’ll only need one internet licence per home. It’s initially expected to be priced at a flat £50, and this will cover all devices within that property to access the internet — whether black and white or colour.

  The new internet licensing company will have detector equipment and officers out and about which can tell whether or not you’re using the internet. It can then check if you’re registered on their system.

  If you don’t have an internet licence, but you’re caught using the web outside of your workplace (which will also need a licence), you can be fined up to £1,000.

  MoneySavingExpert to help its users with the fee

  MoneySavingExpert.com creator Martin Lewis says: “The introduction of this internet licence is a disgrace. However, to help those who use our website a lot, we’re considering a new scheme for regular users where we will contribute towards their web licence. This should help take some of the financial pressure off consumers looking to save cash.

  “We’re still working out the exact costs to determine who we’ll be able to help, but hope to be able to provide an update by lunchtime today.”

  We contacted the Free Web Alliance. Its spokeswoman, Eileen Johnson, told us: “This whole thing is one massive joke. The internet has been free to use ever since it was founded, it’s one of its binding principles. This is the thin end of the wedge.”

  No raksta izriet, ka ES impērijas nostiprināšanas nolūkos, būs jāpērk licence pieejai internetam vispār. Pērkot licenci tiks identificēta persona ar IP adresi, panākot totālu viedokļu kontroli un sabiedrības noskaņojuma un attīstības vadīšanu, izskaužot anonīmus komentētājus kā tādus ar to brīvdomību.

  Jau tagad pie ši projekta aktīvi strādā apollo.lv. kas daļēji neļauj neidentificētām personām komentēt vispār, tā tiek un tiks totāli ierobežota viedokļu daudzveidība un vārda brīvība.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.