HELSINKI- 86 paziņojums- ultimāts

L.Grantins. R.Bitenieks. J.Zīverts. I.Aparnieks(HELSINKI- 86) un habilitētais vēstures doktors Indulis Ronis

Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI- 86 paziņojums- ULTIMĀTS

Latvijas cilvēktiesību grupa HELSINKI- 86 pieprasa Eiropas Savienībai(ES), ANO un Vācijai, kā vadošai ES loceklei, uz laiku apturēt Latvijas Republikas suverenitāti un pārņemt tās vadību, līdz tiek atjaunots Tiesiskums pēc starptautiskiem standartiem. Ir jādara gals žīdu un krievu noziegumiem pret latviešu tautu un Latvijas valsti. Žīdi un krievi veic neiedomājamu genocīdu pret latviešu tautu. Pēdējai kliedzošais noziegums ir Liepājas Metalurga izzagšana un 2 500 latviešu strādnieku atstāšana bez uzturlīdzekļiem. Visi, šai noziegumā iesaistītie, ir žīdu tautības cilvēki, kuri to veica ar Krievijas, Izraēlas un ASV vēstnieku palīdzību. Visi šo vēstniecību pārstāvji nekaunīgā veidā iejaucas Latvijas politikā. Notiek slepenas tikšanās ar Krievijas 5.kolonnas pārstāvjiem, partijas Saskaņas Centrs vadītājiem J. Urbanoviču un N. Ušakovu. Žīdu un krievu tautības cilvēku veiktie noziegumi pēdējos divdesmit gados ir sasnieguši ārprāta robežas. Šo noziedzīgo darījumu rezultātā viņu rokās atrodas 90-95% procenti visa Latvijas tautsaimniecība- rūpniecība. Tas viss varēja notikt tāpēc, ka pēc PSRS sabrukuma netika veikta Tiesiskuma atjaunošana pēc visiem starptautiskiem LIKUMIEM- Konvencijām. Šajā GENOCĪDA situācijā ir vainojama Vācija, kura pēc PSRS sabrukuma Helmuta Kola un Mihaila Gorbačova vadībā pagarināja Molotova & Rībentropa PAKTU. Šī noziedzīgā PAKTA pagarināšanas rezultātā Vācijai nekavējoties tika dota iespēja apvienoties. Latvijā, šī nozieguma rezultātā tika atstāti 700 000 kolonisti, no kuriem 30 000 bija atvaļinātie un pensionētie militāristi un KGB darbinieki- slepkavas. Viss šis pasaules KGB(MOOSAD) centrs tika saglabāts, kurš šodien veic savus noziegumus, ne tikai pret Latviju, bet pret visu pasauli, tai skaitā visaktīvāk pret Vāciju. Latvijā šie KGB darboņi ir pilnībā likvidējuši demokrātiju. Latvijā nav partijas, bet gan dažādu banditisku grupējumu pārstāvji. Vienīgie, kas cenšas kaut ko darīt pret šiem mafijas pārstāvjiem ir partija VL!, bet viņi no žīdu cionistiem un krievu šovinistiem tiek nomelnoti kā nacisti. Latvijas valdība sastāv no marionetēm un garīgi slimiem indivīdiem, kuri ir viegli manipulējami. Latvijā visa industrija un lauksaimniecība ir iznīcināta, un 50% darbaspējīgie ir bijuši spiesti emigrēt. Kāpēc šo genocīdu atbalsta ES ? H- 86 pieprasa ES un ANO nekavējoties izskatīt žīdu un boļševiku noziegumus pret latviešu tautu un atmaksāt nodarītos zaudējumus. H- 86 arī pieprasa izbeigt apmelojumus pret latviešu tautu, kurus veic cionisti un krievu šovinisti. Neviens latvietis nevienu žīdu nav nogalinājis, bet žīdi gan ir veikuši masu slepkavības pret latviešu tautu. ANO un ES par to ir pienākums informēt visu pasauli. Aptverošu ziņojumu par krievu šovinistu un cionistu mērķiem pret ES un Vāciju HELSINKI- 86 sniegs decembrī.

Latvijas cilvēktiesību grupas dibinātājs un vadītās Linards Grantiņš un habilitētais vēstures doktors Indulis Ronis, pieprasa tikšanos ar Vācijas prezidentu Gauku un ES Borozo, lai apspriestu par sarkanbrūnā nacisma iekārtu Latvijā un tā likvidēšanu.

27.10.13.

You may also like...

5 komentāru

 1. Cik var saka:

  Jūs esat kļūdījies, kādi žīdi un ASV? Viss vienā putrā sajaukts, ja esat te pret kremli, tad pret ASV, nejauciet taču cilvēkiem prātu. To visu var nosaukt par parastu haossu. ASV un žīdi, mums neatņēma Abreni, tie žīdi kas bija prasīja kompensācijas tie bija no Ždanokas puses aģenti, lai destabilizētu Vienotību kas mūs glābj no parazītiskās Krivijas, jo maums nav citu izeju. Jautājums, Jums! Gribat, lai kurš pārņem Latvijā varu, SC vai Vienotība? Es izvēlos Vienotību un ko jūs izvēlaties?

 2. Eduards Lunis saka:

  —Pilnībā piekrītu un atbalstu Tribunāla Ultimātu!
  Diemžēl tikai no ārienes ir iespējams kāds rezultāts,jo te viss ir noziedznieku rokās…Pašlaik ECT skata manu sūdzību pret Latviju…

 3. šmeiser42 saka:

  GRANTIŅA KUNGS !KAM JŪS UN JŪSU DOMUBIEDRI PRASĀT PALĪDZĪBU ATJAUNOT LATVIJĀ DEMOKRĀTIJU UN TIESISKUMU ? ES ? VĀCIJAI ? KĀDĀ FANTĀZIJAS PASAULĒ JŪS DZĪVOJAT ? ES IR IEINTERESĒTA(PROTAMS – ARĪ KRIEVIJA) ,LAI BALTIJAS VALSTIS TURPINĀTU BŪT VIŅU PREČU NOŅĒMĒJI UN LĒTĀ DARBASPĒKA PIEGĀDĀTĀJI .NO TĀ ARĪ VISAS IZEJOŠĀS SEKAS .TUKŠA GAISA TRICINĀŠANA NAV LABĀKAIS VEIDS ,KĀ PARĀDIT SAVU NOSTĀJU KĀDĀ JAUTĀJUMĀ .TIECIET PIE POLITISKĀS VARAS UN TAD VARĒSIET ĪSTENOT SAVAS IECERES. MĀCIETIES NO VĒSTURES…

  Admins
  Bez panikas, šmeiser, LRTT panāks to, ko iecerējis.
  Palīdzēs mums tie, uz kuriem tiek tēmēts krievžīdu lielkalibra stobrs.
  Ne jau aiz mīlestības pret mums, bet aiz bailēm par sevi, viņi mums palīdzēs.
  Tieši par to LRTT cenšas informēt attiecīgās iestādes.
  Mēs uzvarēsim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Krievija sabruks kā sapuvusi suņa būda, kopa ar Izraēlu un viņas līdzskrējējiem.
  Tumsības laiks skaita pēdējās minūtes.
  H-86(LRTT) piemetīs dzirksteli tieši tad, kad tas būs vajadzīgs.
  Ne jau par velti šie cionistu suņi vēlas mani atkal izvilkt, lai tiesātu.
  Ieklausies šajos prāvesta Kavača vārdos: http://www.youtube.com/watch?v=UjemzKDs8BA

 4. Miervaldis saka:

  Ziniet nesapraša varētu pieprasīt žīdu LIKVIDESANU.Bet porotošais izsūtītu blandoņas uz izraēlu, un slēgtu savas valsts robežu žīdiem uz tūkstots gadi.

 5. Raitis saka:

  Pieprasīt slēgt sinagogas kā žīdu fašisma un cionisma sludināšanas iestādes!
  Sinagoga ir Sātana pielūgsmes vieta! Tādas vietas ir aizliedzamas!
  .
  .
  Admins
  Atcerēsimies, ko Kristus reiz sacīja par tā sauktajiem dievnamiem: “Ka es jums saku, akmens uz akmeņa nepaliks… .”
  Tici, Raiti, tie nav tukši vārdi. Viņš nāks otreiz un “saliks visu pavietām”.
  Žīdisms un arī šī sātaniskā, tā saucamā kristīgā baznīca, ir sātanistu pārņemti izvirtības “staļļi”.
  Tās ir vietas, kur tiek zaimos Dieva sūtnis- pravietis Kristus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *