Par A. Brīzes slepkavību būs jāmaksā dārgi

www.tautastribunals.eu 1Roze. LRTT, BrīzeNelaidīsim garām tik ātri Aivara Brīzes varmācīgo nāvi, jo tāds liktenis var skart ik vienu no mums, ja pacelsim balsi pret sātaniskajiem čekas varmākām.

FOTO: Ņem, DZIESMINIEK, ziedu, lai MŪŽĪBAS ceļš Tev smaržās virmo, bet ērkšķus mēs atstāsim VIŅIEM, sātana izdzimteņiem !

Šos Latvijas izdzimteņus ļoti labi ir raksturojis kāds profesors Arturs Priedītis, kurš bieži publicējas PIETIEK.COM. Lūk viņa sacītais: Jaunais sociālais slānis ir monstrs, kura funkcionēšanas galvenais veids ir parazītiskā rīšana, nespējot neko radīt un spējot tikai visu aprīt savas eksistences vidē. Jauno sociālo slāni veido reptiļi ar labiem zobiem, redzīgām acīm, spēcīgu nervu sistēmu, kas palīdz saskatīt un sagrābt to, ko var tūlīt aprīt, pārvēršot rīšanu par savas eksistences vienīgo formu. Protams, reptiļi atdarina cilvēkus un tiecas ar cilvēkiem iet kopsolī, lai nomaskētu savu bezjēdzīgo sūtību (skat. ilustrācijā).” Vai ir iespējams vēl precīzāk raksturot tādus godmaņus, gorbunovus, repšus, brigmaņus un veselu plejādi pārējos komunistiskos izdzimteņus un viņu skolniekus ?

Nē !

Šis Priedīša raksturojums abstrakti pasaka, ka viņi ir nekavējoši fiziski likvidējami.

To arī LRTT vēlas veikt ar ES un ANO palīdzību.

Nākošais citāts no viņa raksta to konkretizē, ka agrāk vai vēlāk, bet tas notiks: “Noziegumi pret tautām un nācijām nekad netiks piedoti un aizmirsti. Sociuma apziņā noziegumi vienmēr latenti funkcionēs kā vulkāns, kura lava var pārklāt sabiedrības dzīvi jebkurā brīdī.”

Un tas arī noteikti notiks, ja mēs neatlaidīgi “raksim”. Tie ir latviešu komiķa Hugo Diega(Edgars Liepiņš) sacītie vārdi: “Vajag tikai rakt… “.

Svētajos Rakstos ir sacīts: “Kas klauvē, tam tiks atvērts”. Un, patiešām, ja mēs nedodam zināmu pasaulei par krievžīdisko okupantu un viņu politbrāļu- komunistu noziegumiem pret latviešu tautu, tad kāpēc lai kas mainītos ? To saprot starptautiskie un vietējie reinika kantora izdzimteņi un dara visu, lai aktīvākos apklusinātu. Šoreiz par upuri šiem krievžīdiskajiem boļševikiem un vietējiem komunistiem krita Aivars Brīze.

Lūk šeit vēl kāda maza informācija, kas satur lietas būtību- norādi uz slepkavību: Tāpat interesants ieraksts ir jaunākajās Vakara Ziņās, kur rakstīts, ka mikroautobusa šoferim bijis kaut kur jāaiziet, bet neviens nav zinājis kur un kāpēc viņš gājis, tikai mistiski pazudis uz laiku un tad atnācis atpakaļ pēc laba laika.”

=========================================================================

Aivars Brīze 1FOTO: Šāda A. Brīzes intervija nu nekādīgi neiepasējās bandītu pārvaldītajā Latvijā>

A.Brīze.: Šos ļaudis es nevērtēju un pat negribu vērtēt – tādi nav tā vērti, lai par viņiem runātu. Ne jau naudā kaut kas ir rēķināms, mēs taču runājam par mūsu zemi, par mūsu tautas Dzimteni. Mūsu zeme pašreiz ir tik sarežģītās krustcelēs, kādās tā nav bijusi vēl nekad. Tas, ko varturi šodien dara ar mūsu tautu, ar mūsu valsti, ar mūsu zemi, ir vislielākais noziegums! Zeme bez tautas, bez saviem saimniekiem nav nekas. Izglītība, medicīna, sociālie apstākļi, darba iespējas – pilnīgi viss, kas saistās ar cilvēku dzīvi, ir nolaists līdz “kliņķim”. Mūsu zeme, mūsu valsts divdesmit gadu laikā varēja kļūt par paraugzemi visā pasaulē, bet ir noticis gluži pretējais.

=================================================================

Šeit viss pateikts bez aplinkiem, kas pienākas komunistiem un nodevējiem, kas arī drīzumā notiks: http://www.youtube.com/watch?v=UjemzKDs8BA

Ja mēs saliekam visas mums zināmās pužļa daļas kopā, tad nonākam pie Reinika kantora durvīm, aiz kurā atrodas beidzamā šī pužļa daļa, ar pašu “pužļotāju”- Reiniku, priekšgalā. Protams, ka Reiņiks Jāņis Janovičs, ir tikai formāls šīs noziedzīgās iestādes fīrers. Galvenie darboņi sēž ASV, Krievijas un Izraēlas vēstniecībās. Aivars Brīze netieši nostājās pret šiem globālajiem slepkavām un par to arī dārgi samaksāja- ar savu laicīgo dzīvi.

Bet atcerēsimies, ko saka Svētie Raksti: “Neviens upuris nav veltīgas, kas cīnās pret ļauno”. “Kas manis dēļ(Patiesības) dzīvību zaudē, tas to iegūst”. Un atkal un atkal jāatkārto šeit daudzreiz sacīto: “Kamēr nebūs vajadzīgais skaits Taisno nokauts, nekas nemainīsies”.

Es esmu dziļi reliģiozs cilvēks. Mana ticība sakņojas latviskajās Dainās, kurās viss ir skaidri pasacīts un arī Jēzus Kristus sludinātajā, kas ir pilnībā ietilpināms latviskajā dzīves dziņā. Toties šodienas Kristīgā Baznīca ir Antikrista perēklis ar Putinu un Bērziņu priekšgalā.

Pastāvi, latviet, Patiesībā un Tu tiksi paglābts.

Neielaidies, latviet, ne mazākajā kompromisā ar šiem sātaniskajiem kriev-žīdu komunistiskajiem viepļiem.

PATIESĪBA nav 99%tīga,  tā ir vai nu nav, tāpat kā grūtniecība ! Dievišķa Pasaule pie sevis ielaiž tikai 100%tīgi pilnvērtīgu sēklu.

DIEVS, esi žēlīgs Aivara Brīzes Dvēselei un radi viņam apstākļus, lai viņš arī no TURIENES varētu palīdzēt latviešu tautai.

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU !

L. Grantiņš LRTT         28.10.13.

You may also like...

12 Responses

 1. solis saka:

  Viena no problēmām ir tā, ka Ivars Godmanis, Aivars Borovkovs, Andris Šķēle, Einars Repše, Aivars Lembergs, Valērijs Kargins, Grigorijs Krupņikovs, Aivars Garda, Juris Lapinskis, Jānis Urbanovičs, Andris Ameriks, Nils Ušakovs, Jānis Maizītis, Jānis Reiniks, Ēriks Kalnmeiers un citi izdzimteņi rada tādu auru, lai Latvijā cilvēkiem zūd morāles pamatvērtības un ticība, ka tiesiskums uzvarēs. Cilvēki vienkārši vairs netur vārdu, netur solījumus – tiem vairs nav nekādas vērtības. Šobrīd, ja kādam uzticies, tas ir sinonīms absolūtam stulbumam! Tas attiecas gan uz valdību, gan uz bankām, gan vienkāršu sadzīvi. Un tomēr cilvēkiem jāspēj vienoties kopīgā spēkā atjaunot tiesiskumu Latvijā, bet , ja ir grūtības pašiem ieviest tiesiskumu Latvijā, tad katru dienu jāstāsta patiesība un jālūdz palīdzība pasaulē.

 2. ANDRIS7 saka:

  Mecenats Repse radio Merkurs,kuru vada suns Juris Lapinskis,kurs sevi
  iedomajas,ka vilku un AIVARU BRIZI,ka Sarkangalviti,a lonely boy un
  saka vinam cau bambino uz atvadam.Suns jau neredz sarkanu cepuri,bet,ja
  sarkans,tad jabut ievainotam galva.Planu realize vieteja judu apvieniba,
  ka viri pelekos svarkos,kuri izpilda sodu uz 100%,jo “latviesu” pasakas
  ir realas,bez iespejas izklut,no vedera.Klaunu MERKURS.ELLE aicina.
  1917 gads sakums,1922 gads pauze ….1945 gads uzbrukuma atcelsana,
  kara sakums,no 1952 gada-1960 gadam,un ta atcelsana sakara ar Stalina navi
  un sava agenta Hrushchova iefiltresanu,1991 gada barikades,ka Trocka
  revolucijas turpinajums ………??????
  Stalins un Trockis,ka kristiesu un baltas rases iznicinataji.Masonu
  marionetes.
  a)perevodika.ru/articles/18536
  b)www.warandpeace.ru/ru/reports/view/84866

  VELAK VEL/TENcINU

 3. ANDRIS7 saka:

  VISU LABU NAKOSO DIENU!
  Varbut 1 teikums aizies.Rakstu 10 reizes.Totala judu blokade.
  Velak vel,ja vares.

 4. neklusēsim! saka:

  Latviešu tauta cīnās par savām tiesībām, pagaidām katrs to dara kā prot, taču solis sūdzēties starptautiskai sabiedrībai ir pareizs.

  “Mēs, Latvijas tauta, iesūdzam Starptautiskajā Krimināltiesā valdību, kas veic pret mums ekonomisko genocīdu.

  Latvijas Republika 23 gados ir pilnīgi un absolūti izzagta,iztirgota, lauksaimniecība un rūpniecība gandrīz likvidētas, kā rezultātā valstī ir augsts bezdarba līmenis, apmēram 350 tūkst. Latvijas iedzīvotāju ir pametuši valsti,dodoties darba meklējumos ārpus Latvijas.

  Lielākā Latvijas iedzīvotāju daļa strādā par valdības noteikto minimālo algu- 200Ls mēnesī!

  Pēc nodokļu nomaksas saņem 146Ls=206 € ,bet iztikas minimums ir 198Ls =279 €

  Cilvēki saņemot šādu algu dzīvo zem minimālā iztikas minimuma. Latvijas valstī nav progresīvā nodokļa.Rudens un ziemas periodā komunālie maksājumi ir 160Ls= 225€ un vairāk, pārtikai un pārējām elementārām lietām naudas vienkārši nav,un ja ģimenē ir 2-3 bērni,kuri ir jāskolo bērnu pabalsts 8Ls =11.29 € mēnesī, krājas parādi, kā rezultātā Bankas ik dienu izliek uz ielas kādu ģimeni,bez citas dzīvojamās platības ierādīšanas.

  Ik mēnesi apmēram 100 iedzīvotāji piesaka savu fiziskās personas maksātnespēju.
  Pēdējo gadu laikā likvidētas vairāk nekā 250 skolas.

  Medicīniskā aprūpe ir kļuvusi par ļoti turīgu cilvēku prioritāti,jo cilvēks,kas saņem minimālo algu,ārsta apmeklējumus nevar atļauties. Slimnīcas ir likvidētas par 50%,kas praktiski padarīja neiespējamus medicīniskos pakalpojumus lauku iedzīvotājiem.

  Invalīdu pensijas nenodrošina pat iztikas minimumu. Latvijā dzīvojošie invalīdi mēnesī saņem:
  1.grupas invaliditāte-100 Ls=141.40 €

  2.grupas invaliditāte-70 Ls= 98.80 €

  3.grupas invaliditāte-45 Ls= 63.51€

  Ārstu novērtējums piešķirot invaliditāti ir neadvekāts reālajām veselības problēmām.No pensionāru fonda nezināmos apstākļos pazuda 1 miljards latu,tādēļ vecuma pensijas arī nepārsniedz 282 € mēnesī!

  Mēs,Latvijas tauta,lietojam nolietotos Eiropas apģērbus (second hand),pārtikā lietojam nocenotos produktus un braucam ar Eiropas antīkajiem auto,kuru remonts gadā mums izmaksā 50 miljoni,jo ceļu stāvoklis atrodas katastrofālā līmenī (tādu ceļu nav ne Igaunijā,ne Lietuvā).Latviju tagad atpazīst pēc tā,ka šeit ievieš eiro bez iedzīvotāju atbalsta,kas neiet kopā ar Eiropas pašas deklarēto demokrātiju.

  Nevienam nav tiesību no mums pieprasīt kolektīvo pašnāvību.Genocīds ir starptautiski sodāms noziegums.

  Nevienam nav tiesību pieprasīt, lai mēs savus dabas resursus atdodam ārvalstu laupītājiem,bet paši izklīstam pa pasauli (ANO Starptautiskais pakts par ekonomiskajām, sociālajām un kultūras tiesībām.1.pants)

  Latvijas Satversmes (Konstitūcijas) 7.pants skan šādi:
  ‘Ikvienam ir vienlīdzīgas tiesības tiesības uz darbu,taisnīgiem,drošiem un veselībai nekaitīgiem darba apstākļiem,kā arī uz taisnīgu darba samaksu”

  Ieviešot pret tautas gribu eiro,cenas un nodokļi visur celsies.

  Mēs nevienam neko neesam parādā, lai parādus atmaksā tie,kas šīs parādzīmes parakstīja un 20 gadu garumā izzaga valsti!”

  Man bija tas gods rakstīt melnrakstu Starptautiskajai Krimināltiesai, tagad tālāk tas dosies pie juristiem Rīgā, pēc tam vāksim parakstus. Autore: Evija Vintere

 5. neklusēsim! saka:

  P.S. Evija Vintere maldās par eiro, jo prāvests Kavacis pareizi izskaidroja, kas ir Einara Repšes lats. Bet to, ka pret latviešu tautu tiek veikts genocīds jūt daudzi, arī aizsaulē aizgājušais Aivars Brīze par to skaļi runāja, saucot vārdos vainīgos. Tāpat ir pareizs solis, ka jāsūdzās starptautiskai sabiedrībai kur vien var un pēc iespējas biežāk, tā lai sadzird un reaģē.

 6. kastanis saka:

  Dievs,dod lai Aivars atriebtu visu šo neizsakāmo,vārdiem neaprakstāmo riebeklību,no mākoņu maliņas!

 7. 123 saka:

  Brīze dziedāja Zušu dziesmiņu. Šķiet, ka šie zuši viņu novākuši no skatuves… Jo tieši šādi zuši(kā dziesmā) mums ir pilna valdība(neskaitot Visu Latvijai!).

  ZUŠU DZIESMA (E.ĶIĢELIS/J.PLOTNIEKS)
  “Lai gan zušu sugu nīst
  Tiksim siltās ugunīs

  Mugurkaulus suņiem dosim
  Zelta ādu iemantosim
  Savu laimi satiksim
  Visām mutēm patiksim

  Locīšanās mūsu amats
  Tas, kas locās netiek lamāts
  Kādēļ taisnam mocīties
  Labāk līkam locīties

  Ja tev pretī dodas zutis
  Uztin zobus, atver muti.”

  Lūk Brīze – http://www.youtube.com/watch?v=tCLG7tSFwSA

 8. ANDRIS7 saka:

  VISU LABU NAKOSO DIENU!
  Suna Jura Lapinska,kurs sevi iedomajas,ka vilku,raidijuma kodeta nozime.
  Kas izpilda sodu? Viri pelekos svarkos… judu savieniba.
  Soda izpildes garantijas un ta veiceji…pasi”latviesi”,jo latviesu
  pasakas ir realakas,tas nozime,ka bernins neizklust,no vilka vedara.
  Bernins AIVARS BRIZE….A lonely boy,un vinam saka ATA -cau bambino.
  Mecenats Repse.Visa viena judu masonu mafija.

  VELAK VEL/TENcINU

  Admins
  Nerunā kodētā veida.
  Izsaki domu parastam lasītājam skaidrāk.
  Zem šī tava komentāra slēpjas ļoti nepatīkamas lietas, kas attiecas uz Lapinski.

 9. Os saka:

  Visur viena zidu mafija. Zidi bez saviem rokaspuisiem Masoniem-krustnesiem kristiesu neko neizdaritu musu Zeme. Bibeles “Vertibas”,ir gan panemtas no Ariesu rases,bet ta saputrotas viena katla,ka acimredzot daudzi pazud sini katla,melu vesture sakas ar Sumeras laiku-kad zidi iebruk Ariesu Cilveku Zeme. Tamdel Latvietis-kas ir jauna Politiska nacija un jau tagad tauta,lidziga ka krievu,izmanto zidu kodejoso vardu nozimi,kam ir milzigs Speks,ka Svetit,apvienot jauno deribu ar Dainam,vai apvienot Paganu Dainu Dievu ar Bibeles viszidu un kalpu vinu Masonu Dievu. Savienot divas dazadas lietas,divas rases,radot hibridu vai internacionalu masu. To,ka jaatgriez Latvija 1918.gada.,dibinata,nostiprinot tas Latviesu Pilsoniskas tautas tiesibas ar gribu suvereno,saubu nav un jaiet ir regresijas cels. Bet nelaimes sakne ir zidu rokaspuisos krustnesos kristigos-kuri rada terminu latvietis,lai legalizetu okupaciju ar visu,kas notiek kops vinu iebrukuma Prusija un velak Lettija. Salom masoni.

 10. ANDRIS7 saka:

  Katrs teksts, gramata,filma,skaitli,raidijums u.t.t. var pec nozimes
  ienemt divejadu saturu.Ka jau rakstiju par Brivibas pieminekli,kur
  katram telam,pakapienu skaitam,dibinasanas gadaskaitlim u.t.t. visur ir
  sava sakrala nozime,kura gojiem netiek atklata,jo dzivniekiem pec
  TORAS,par kadiem mus tur,to nevajag zinat.
  Naks laiks,naks saprasana,kura vecas manisanas metodes vairs nevares
  lietot un ari pielietot,ka bija visus sos gadus un gadsimtus.Tagad
  idioti un mulki mainas vietam.

  TENcINU.

 11. Os saka:

  Ta ir,idioti un mulki mainas vietam,bet pasi jau klust par idiotiem,apdullinoties ar religiskiem ritualiem krustnesu zidiskiem-kristietiba un vel Velns zina tas visas kustibas\Sektas\Baznicas zidu dievibu.

 12. ES saka:

  jūs tagad nepinaties savos melos, runājot par Veidemani?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.