LRTT. Asinis būs, noteikti būs

LRTT pasts

Labvakar, krietnu laiku es lasu tautastribunals.eu
Man nav tik skaidrs skats uz Latvijā notiekošo, daudzus notikumus esmu palaidis garām. Varbūt nepietiek informācijas, lai spriestu par atsevišķām tēmām. Bet mani interesē mainīt Latvijā notiekošo, cik nu tas ir iespējams. Lai cilvēki atver acis, lai patiesība kļūst skaidri redzama mums visiem, un lai tā tiek panākta.
Esmu gatavs ar pilnu atdevi iesaistīties, jebkādā veidā būt noderīgs. Esmu uzticams, nebaidos no rīcības. Ļoti vajadzīgs kāds kurš man parādīs virzienu, ieteiks efektīvu rīcību. Cerams Jūs padomāsiet par to ko rakstu. Ļoti cienu Jūs, un ceru uz atbildi.

www.tautastribunals.eu-14Linards Grantiņš- Helsinki-86Atbildi, uz tamlīdzīgu vēstuli, taisījos rakstīt jau sen. Šāda veida vēstules nav retums, bet daudz arī nav. Tie, kuri uzdrošinās rakstīt, ir drosmīgi cilvēki. Viena daļa, protams, ka ir provokatori. Tas jau nepārprotami ir jūtams pie otrās vai trešās vēstules.

Ir arī vēl skarbākas vēstules, tādas, kurās sola pie varas esošos neliešus noslīcināt savā naida žultī. Un pareizi, nelieši, kuri ir iznīcinājuši valsti, ir pelnījuši vairāk; kā tikt noslīcinātiem naida “žultī”. Arī es esmu rakstījis: gadījumā, ja viņus lādot un atmaskojot nokļūšu Ellē, tad arī tur es viņus bez žēlastības “deldēšu”.

Man Elle nav šķērslis cīņā pret Antikristu.

Komunistiem- cionistiem nav tiesības dzīvot starp cilvēkiem. To viņi ir pierādījuši ar saviem asinsdarbiem pret cilvēci.

Ko tad TRIBUNĀLS var ieteikt tādiem jauniem cilvēkiem, kā šīs vēstules rakstītājam ?

Tas vien jau ir daudz, ja cilvēks ir sapratis, ka pret ļauno ir jācīnās. Ja to nedarīs labais, tad ļaunais TO “paņems” bez cīņas.

LRTT pašlaik papildinājums nav vajadzīgs, bet dažus ieteikumus mēs varam “likt priekšā”, jo izšķirošā cīņa ar cionisma- komunisma hidru, stāv durvju priekšā. Ir jāsagatavojas uz smagu cīņu, jo Brīvība vienmēr ir prasījusi daudz asiņu. Krievu šovinisti, cionistu vadībā, tuvākā laikā plāno atkārtot “BAIGO GADU” pret latviešu tautu. Tikai stulbenis un pilnīgs idiots to neredz.

Pats redzamākais šī nozieguma sākuma atskaites punkts bija VALODAS REFERENDUMS.

Un tagad, jaunais cilvēk, sāc uzmanīgi iegaumēt, kas Tev tiks sacīts, jo savādāk atkal būs jāsaka, ka esi daudz ko “palaidis gar ausīm”. Tātad, visi tie, kuri atbalstīja šo referendumu, ir latviešu tautas vislielākie ienaidnieki. Šis referendums bija ANTIKONSTITUCIONĀLS. Visi viņi ir Maskavas kalpi- bijušo KGBistu ielikteņi. Vienīgie, kuri cīnījās pret šo noziedznieku bandu, bija VL! Nekad un ne pie kādiem apstākļiem, šiem cilvēkiem nākotnē neuzticies, jo viņiem, par valsts un tautas nodevību, pienākas ASM, kas arī noteikti tiks izpildīts.

Rīgā pēdējās pašvaldību vēlēšanas tika brutāli viltotas un par Rīgas “galvu” palika krievu spiegs Ušakovs. Tas izsaka to, ka tiek gatavota latviešu tautas slepkavošana. 4. maija kliķe to visu labi zin, bet neskatoties uz to, netiek nekas darīts, lai arestētu Ušakovu un Cimdara kantori.

Krievu imperiālisti darīs visu, lai nākošajās “vēlēšanās” SC uzvarētu. Ir paredzēts, ka lielākajās pilsētās tiks atvērti Maskavas aģitācijas biroji, kas ir kliedzošā pretrunā ar LR Satversmi. Un atkal, Reinika un Maizīša “kantori” to “nedzird”. Tad, kad būs varu pārņēmuši slepkavas Urbanoviča vadītie krievžīdi, tiks mākslīgi radīts nacionālais konflikts, uz ko žīdu un krievu klaidoņi ir ļoti nadzīgi. Tāpēc mums ir jābūt gataviem krievžīdu hidrai nocirst galvu.

Mēs arī to izdarīsim.

Par visām šīm nelietībām LRTT informē starptautiskās iestādes. Tas nepaliek neievērots. Par šāda veida LRTT darbībām ir ļoti uztraukušies krievžīdu noziedznieki un tāpēc cenšas slēgt šo i- vietni un apklusināt Tribunālu.

Ja Tu vēlies ko aktīvi darīt, tad aģitē par vienīgo spēku, kas aizstāv latviešu tautas intereses, par VL!. Neklausi nevienam, kurš cenšas viņus nomelnot, jo viņi vēl nav bijuši pie teikšanas, lai viņiem varētu uzvelt Latvijas izlaupīšanu.

Centies nepieļaut, ja tev tas ir iespējams, ka kāds dibina kādu sīkpartiju, tie visi ir DP nelieši.

Neklausi arī “īstos demokrātus”: aivarus gardas(DDD), jurus lapinskus(radio merkurs), lato lapsas(pietiek.com), ottus ozolus(TVNET)… , viņiem visiem ir viens uzdevums: nepieļaut, ka vēlēšanās uzvar VL!. Kādā veidā viņi to dara, es domāju, ka Tu zini, jo lasi šo LAPU.

Neielaidies darījumos ne ar vienu “veco” politieslodzīto, jo viņi visi ir šīs sistēmas balsti.

Ieroči noteikti “runās”, jo šie sātanisti, komunisti un cionisti, tautu ir iedzinuši iznīcībā.

L. Grantiņš   02.09.13.

Asinis būs, jo par to neatlaidīdi gādā žīdu cionisti un krievu šovinisti, ar Rietumeiropas apzinātu klusēšanu-Ženēvas Konvencijas noziedzīgu sabotāžu.

Atlicini, latviet, vienu stundu laika un atslābinātā stāvoklī noklausies to, ko saka cilvēks(Laimonis Purs), kurš mūsu vēsturē tiks ierakstīts ar zelta burtiem. http://www.youtube.com/watch?v=Ay1-pco0aoU

Ja neesi vēl noskatījies Andreju Kavaci, tad: http://www.youtube.com/watch?v=XUHxy7WXzcE

========================================================

9. protokols

Brīvmūrnieku principu pielietošana tautu pāraudzināšanas darbā. Brīvmūrnieku parole. Antisemītisma nozīme. Brīvmūrnieku diktātūra. Terors. Kas kalpo brīvmūrniecībai. „Goju” valstu „redzīgo” un „aklo” spēku starpība. Varas kopība ar tautu. Liberālā patvaļa. Izglītības un audzināšanas iekaŗošana. Viltus teorijas. Likumu tulkošana. Mētropolītēnu ejas.

Putins, Obama, LRTT, LR, Noziedznieki.jpg C„Piemērojot mūsu principus, grieziet vērību uz tās tautas raksturu, kuŗas zemē jūs atradīsities un darbosities;  vispārējai, vienādai to pielietošanai, iekams tauta nav pāraudzināta pēc mūsu prāta, nebūs sekmju.  Bet esiet to pielietošanā ļoti uzmanīgi;  jūs redzēsit, ka nepaies ne desmit gadu, pats stingrākais raksturs mainīsies, un mēs pieskaitīsim jauno tautu to rindai, kas mums jau padevušās.

FOTO: Antikrista kalpi, civilizācijas atkritumi.

Mūsu liberālās, īstenībā brīvmūrnieciskās paroles vārdus – „brīvība, brālība, vienlīdzība” – pēc savas nākšanas pie varas nomainīsim pret viņu ideju.  Mēs teiksim:  „brīvības tiesības, vienlīdzības pienākums, brālības ideāls” un…  tversim āzi aiz ragiem…  Faktiski mēs jau esam iznīcinājuši visas valdības, izņemot mūsējo, kaut gan juridiski tādu vēl ir daudz.  Ja tagad dažas valstis arī protestē pret mums, tad tas notiek tikai formas dēļ un pēc mūsu pašu ieskata un rīkojuma, jo viņu antisemītisms mums vajadzīgs, lai valdītu pār mūsu mazajiem brāļiem.  Nepaskaidrošu to tuvāk, jo par to jau vairākkārt esam runājuši.

Īstenībā mums nav nekādu šķēršļu.  Mūsu Virsvaldība atrodas tajos ārpuslikuma apstākļos, kuŗus parasts nosaukt enerģiskā un stiprā vārdā – par   d i k t ā t ū r u.   Pēc sirdsapziņas varu teikt, ka patlaban mēs esam likumdevēji, mēs tiesajam, sodām un apžēlojam, mēs sēdam kaŗaspēka virspavēlnieka zirgā.  Mēs valdām ar stipru gribu, jo mūsu varā atrodas kādreizējās stiprās partijas atliekas, kas tagad mūsu iekaŗota.  Mūsu rokās atrodas neatturama godkārība, degoša rijība, nežēlīga atriebība, ļaunums un naids.

No mums ceļas visu aptveŗošs terors.  Mums kalpo visādu uzskatu visu doktrīnu cilvēki:  monarchijas atjaunotāji, demagogi, sociālisti, komūnāri un dažādi utopisti.  Mēs viņus visus esam iejūguši darbā:  katrs no savas puses tie zāģē pēdējos varas balstus, cenšas apgāzt katru kārtību.  Visas valstis ir nomocītas ar šādu rīcību:  viņas alkst miera, gatavas miera dēļ ziedot visu;  bet mēs viņas neliksim mierā, kamēr tās atklāti un padevīgi neatzīs mūsu internacionālo Virsvaldību.

Tauta sākusi brēkt par to, ka nepieciešami atrisināt sociālo jautājumu ar starptautisku vienošanos.  Aiz saskaldīšanās partijās viņi visi nokļuvuši mūsu rīcībā, jo priekš tā, lai varētu sacensties cīņā, vajadzīga nauda, bet tā visa pieder mums.

Mums būtu jābaidās no goju valdnieku redzīgā spēka apvienojuma ar aklo tautas spēku, bet mēs esam spēruši visus vajadzīgos soļus, lai tāds apvienojums nenotiktu:  starp abiem šiem spēkiem mēs esam uzcēluši viņu savstarpējā terora sienu.  Tādā kārtā tautas aklais spēks paliek par mūsu atbalstu, un mēs, tikai mēs vien būsim tam par vadītāju un protams, virzīsim to uz savu mērķi.

Lai aklā roka nevarētu atsvabināties no mūsu vadības, tad mums pa laikam jāatrodas ciešā sakarā ar to, ja ne personīgi, tad caur saviem uzticamiem brāļiem.   K a d   m ū s u   v a r a   b ū s   v i s p ā r   a t z ī t a,   t a d   m ē s   a r   t a u t u   s a r u n ā s i m i e s   p e r s o n ī g i   l a u k u m o s   un mācīsim viņiem polītikas jautājumus tādā virzienā, kāds mums būs vajadzīgs.

Kā pārbaudīt, ko māca lauku skolās?  Ko teiks valdības sūtnis vai pats valdnieks, tas nevar palikt nezināms visai tautai, jo tautas balss to ātri izplatīs.

Lai pāragri neiznīcinātu goju iestādes, mēs tām pieskārāmies ar ievingrinātu roku un satvērām savā rokā viņu mēchanisma atspeŗu galus.  Šīs atsperes bija stingrā un taisnīgā kārtībā, bet mēs tās vietā radījām liberālu, nekārtīgu patvaļu.  Mēs pieskārāmies jurisdikcijai, vēlēšanu kārtībai, presei, personas brīvībai, bet, galvenais – izglītībai un audzināšanai kā brīvas dzīves stūrakmeņiem.

Mēs apmuļķojām, apreibinājām un   p a v e d ā m   g o j u   j a u n a t n i,   audzinādami to pēc apzināti melīgiem, bet no mums viņai uzspiestiem principiem un teorijām.

Virs pastāvošiem likumiem, nepārgrozot tos būtībā, bet tikai sakropļojot viņus ar pretrunīgiem tulkojumiem, mēs esam radījuši kaut ko grandiozu rezultātu ziņā.  Šie rezultāti izteicās papriekšu tādā kārtā, ka tulkojumi vispirms nomaskoja likumus, bet pēc pavisam aizklāja to valdību skatiem tāpēc, ka neviens nevar pārredzēt tik sarežģītu likumdošanu.

No šejienes nāk teorija par tiesāšanu pēc sirdsapziņas.

Jūs sakāt, ka pret mums notiks sacelšanās ar ieročiem rokās, ja ļaudis pirms laika sapratīs lietas kodolu;  bet pret to mums ir padomā tāds teroristisks manevrs, kas liks nodrebēt pašiem drošsirdīgākajiem:  uz to laiku būs visās galvaspilsētās ierīkotas apakšzemes dzelzceļu (metropolītēnu) ejas – koridori, no kurienes šīs galvaspilsētas varēs uzspridzināt ar visām viņu organizācijām un valstu dokumentiem.”

——————————————

Devītā protokolā visvairāk iet runa par brīvmūrnieku slepeno darbību pilsoniskajās valstīs, kas iziet uz pastāvošās iekārtas ārdīšanu, uz jaunatnes morāles saduļķošanu, uz tautas masu sacelšanu pret valdībām.  Tā kā aiz visas šīs nemieru kustības stāv žīdi, tad žīdi paši, saprotams, jau laikus tiek brīdināti, kad revolūcija ir pilnīgi nobriedusi un var sākties gŗaušana, chaoss un vērtību iznīcināšana.  Tas jau bija pieminēts vienā no iepriekšējiem protokoliem.  Polijas žīdu laikrakstā „Hajnt” 1927. g. 164. numurā iespiests raksts:  „Jaunatklāti materiāli par žīdu vēsturi Krievijā”.  Tas satur kādu cara polītiskās policijas „ochranas” ziņojumu 5 mēnešus pirms februāŗa revolūcijas izcelšanās.  Ziņojumā  teikts:  „Elementi, kas uzskatāmi par barometru, rēķinās ar pilnīgas anarchijas iespēju Krievijā.  Tie ir žīdi.  Viņi cenšas slepenībā likvidēt savus veikalus un pūlas tikt uz ārzemēm, „kaut arī uz īsu laiku.” –

Tā tad, kamēr žīdu revolūcionāri gatavoja nāvi ķeizaram, viņu bagātnieki bēdzināja mantu.

… „Tad mēs ar tautu sarunāsimies personīgi laukumos…”  Lielinieku mītiņu un aģitācijas sistēma arī jau paredzēta protokolos.  Tāpat terors.  No žīdu draugu puses ir norādīts, ka galvaspilsētu uzspridzināšana ar apakšzemes dzelzceļos ieliktām mīnām neesot reāla lieta, kā varot pateikt inženieŗi un sapieŗi.  Šim aizrādījumam zināms pamats, taču jāņem vērā, ka protokoli rakstīti pirms 45 gadiem, kad metropolītēnu lieta vēl bija samērā jauna un skaitījās technikas liels brīnums.  Starp citu, Kaganovičs parūpējās par šāda dzelzceļa ierīkošanu arī Maskavā.  Tagad cilvēce pazīst baismīgākus, iedarbīgākus līdzekļus, piem., nāvīgās gāzes.  Tomēr spridzināšana un dedzināšana arī tagad ir boļševiku teroristu iemīļots paņēmiens.  Pieminēsim tikai sprādzienu Sofijas katedrālē, Berlīnes reichstaga nama dedzināšanu un t. t.

Šis protokols piemin arī kādu ļoti raksturīgu lielinieku īpašību – likumu putrošanu un  „tiesāšanu pēc revolūcionārās sirdsapziņas”.   Padomju savienības likumu un noteikumu sistēma ir tik sarežģīta, ka vienkāršam iedzīvotājam nemaz nav iespējams to pārzināt.  No viņa arī likumus slēpj.  Latvijā iespiestie padomju likumi tika izdalīti tikai numurētos eksemplāros juristu un studentu vajadzībaām.  Tā tauta dzīvo mūžīgās bailēs, jo katru var ik mirkli saukt pie atbildības par viņam pašam nezināmu vainu.  Ja arī krievu likumus dabūjām lasīt, tad redzam, ka tie sastādīti ārkārtīgi smagā, grūti saprotamā valodā.  Arī tos tulkot grūti.  Kirchenšteina „valdības” pirmie uzsaukumi, pārtulkoti no krievu valodas, tika iespiesti laikrakstos vairākas reizes, it kā ar „drukas kļūdu” labojumiem.  Kad parādījās noteikumi par namu nacionālizāciju, tad bija saprotams tā, ka noņems visus   g r u n t s g a b a l u s,   kas lielāki par 220 kvadrātmetriem.  Pēc otrā paskaidrojuma iznāca, ka šī platība zīmējas uz   a p b ū v e s   l a u k u m i e m.   Tikai pēc trešā paskaidrojuma nāca zināms, ka par robežu ņemts   a p d z ī v o j a m ā s   t e l p a s   (iekšienes) lielums.

Likumā par „agrārreformu” bija noteikts, ka par atsavinātām ēkām maksās atlīdzību.  Tas netika izpildīts.  Bija arī paredzēts, ka samazinātajām saimniecībām attiecīgi samazināmi Zemes bankas parādi.  Bet Zemes banka par katru saimnieku pieprasīja atsauksmi pagasta izpildu komitejai, un izpildu komiteja parasti atbildēja, ka parādi jāatstāj tie paši vecie.

Vairākās vietās protokolos pieminēta   g o j u   j a u n a t n e s   p a v e š a n a.   Lielinieki pēc nākšanas pie varas pielaida un atbalstīja vislielākās izvirtības un neķītrības krievu jaunatnes starpā, lai ātrāk sadragātu šīs tautas tikumisko mugurkaulu.  Drausmīgi ir bijušā Beļģijas konsula Duijē vērojumi Krievijas bērnu namos (tos viņš apmeklējis kā Nansena misijas loceklis) divdesmitajos gados.  Savās atmiņās Duijē pastāsta, ka gandrīz visur atradis bērnus nododamies dzimuma kopdzīvei un veneriski slimus.  Turpretim, kad boļševiku vara jau bija nostiprinājusies, tie ieveda disciplīnu.  Bijušos bezpajumtniekus un bērnus – noziedzniekus Bolševas kolonijā pie Maskavas audzināja stingri (sal. 14. protokola komentāru).

You may also like...

10 Responses

 1. Gudrais saka:

  VL arī tagad nav pie teikšanas, vai ne? :)

 2. Viedais saka:

  Es saprotu, ka Latvijā ir cīņa, politiska, krieviskā stilā. Latvieši tur neko ne dara, ne maina, ne iespaido, bandinieki, bet paši vainīgi! Par VL! nevajag būt tik pārleicinātam,ka viņi ir īstie un vienīgie, ka nesanāk vilties. Tomēr, Linard, pakarot puse Latvijas virtuāli nevienu problēmu neatrisina faktiski!!! Ir vi nu jāpakar vai arī jāatrod cits ceļš. Protams, ja tiks atšauti Latvijas izzadzēji, es ar prieku gribētu būt pirmajā rindā un nospiest mēlīti ierocim. Tomēr, esam tālu no tā, jo cilvēki netic….gļēvums!
  “Neklausi arī “īstos demokrātus”: aivarus gardas(DDD), jurus lapinskus(radio merkurs), lato lapsas(pietiek.com), ottus ozolus(TVNET)… , viņiem visiem ir viens uzdevums: nepieļaut, ka vēlēšanās uzvar VL!. Kādā veidā viņi to dara, es domāju, ka Tu zini, jo lasi šo LAPU.”
  Man liekas, ka DDD un fronte.lv nu nav Latvijas ienaidnieki (Lapsa esot pērkams, Otto vienārši āksts, Gardu nezinu, Lpinski ne tik, nedz viņu “nedarbus”), nu te tomēr tev nav neviena fakta, tikai emocijas!
  Un es neesmu provokators.

  Admins
  Palasi pats savu Lapu un negvelz muļķības. Tu esi provokators NR. 1 , kopā ar Gudro. Šajā i-vietnē neviens netiek apmelots…. .Nenervozē Māliņ, ja esi kopā ar Gedroicu, tad nestāsti anekdotes.
  Un vai tik tu neiedomājies, ka tavi padomi kādam ir vajadzīgi ?

 3. ANDRIS7 saka:

  VISU LABU DIENU!
  Ieliku jaunu GOOGLE chrome,jo veca NOT RESPOND.Ar jauno nevar aizsutit,no
  DEScTOPA caur tekstu,met ara un reize komentars ari zud.INFOKARS.
  Nu labi,karam bija un bus divas puses.
  Skaitisim kopa,kas mus ietekmeja UN VISS.Viss sakas MUSU PUSE ar 1236 gadu,
  nemitigas cinas,bet ne lieli kari.TARTARIJAS IMPERIJA un ka liels kilis
  RUSIA EMPAIR,ar svesu valdibu savai tautai,ka tagad pie mums.Viss sakas ar
  IVANU BARGO,kurs sakava visus savus ienaidniekus.MELNIE SPEKI ar varu neko
  nepanaca un radas ideja,ar meliem,denunciacijam,provokacijam gazt valdibu
  un ielikt savejos,no BORISA GODUNOVA……..lidz PUTINAM,kur iespejams
  ielikts dublieris aizvietotajs,originalam galigi nav lidzigs.Skaitam
  nelaimes,dzimtbusana,Zviedrijas Polijas Krievijas savstarpejie kari,
  Napaleona iebrukums,mera slimibas,1905 gads,1917 gads,1940 gads,1991
  gads u.c.1775 gada bija pirmais pilsonu kars,pret sveso valdibu.Un tomer
  pasaules parnemsana izpaliek.”BRALIS “STALINS pret “BRALI” ROTSHILDU
  SARKANO VAIROGU,ka NKVD simbola ir vina darbs ar visiem JUDU
  GENERALIEM.”BRALIM” ROTSHILDAM jau 1920 gada piederetu KRIEVIJA un visa
  EIROPA,ja ne “BRALIS” STALINS.Brali sastridejas 1929 gada,jo skaisto
  pasauli katrs gribeja sev.Mes jau netikam nemti vera pec TORAS.

  VELAK VEL. TENcINU.

 4. Viedais saka:

  Linard, kur fakti??? Neviena!Mistiski “informatori” un emocijas. Ķengāties nav māksla!!! Un, kas tad Gedroicam vainas? Noziedznieks? Laikā, kad jābūt vienotiem pats “pakar” visus, ja tie nedzied korī ar tevi. Ieklausies ko tev saka, mazliet paskaties uz lietām no malas!Viena no Gardas “meitenēm” taču strādā Nacionālās Apvienības mistera Kiršteina birojā, tad ko nu bļausties, ka DDD ir nodevēji utt.? Jā, kur 2 latvieši ir 3 partijas :)! Vēl nesen tika nometāts ar dubļiem “Kapteinis”, kurš ir piezemēts cilvēks.
  Es nezinu par ko tu mani turi, bet es arī esmu ekonomiskais bēglis un gribētu atgriezties Latvijā, bet ne tādā, kāda ir šobrīd! Un nevajag muldēt par provokatorismu!
  Ja par padomiem, tad tev taisnība, tos nevajag, bet ko vajag tev – nelidot kosmosā un mazāk tukšus salmus kult!

  Admins
  Tu, Viedais, tādi kā tu, ir visu problēmu sākums.
  Vai tik tu neiedomājies, ka man tādos kā tu, jāieklausās ? Un, nelieto savu stukača nodrāzto: “kur 2 latvieši, tur 3 partijas”. Tā ir latviešus pazemojoša frāze. Tā ir apziņas dezorganizējoša frāze, kuru vienmēr ir pielietojuši šķēlēji, šinī gadījumā čekas izdzimteņi. Tu esi tas, kurš nonicina latviešus. Tu esi nelietis jau gēnu līmeni, tāpēc, ka tev ir tendence citus apriet neizznākot gaismā. Pagrīdē mīt tikai žurkas…. .

 5. Fiksais saka:

  Viedais, vai tev ar to nepietiek, ka DDD lapa melo? Kādus vēl faktus? Vai patrioti melo kā čekisti? Runa ir par Aivara Prūša gadījumu. Tik pretīgi rakstīt pretēji tam, ko paši avīzē publicējuši, spējīgi tikai žīdi un komunisti. Vismaz man ar to pilnīgi pietiek, lai viņiem nevienam vārdam vairs neticētu.
  Mans kaimiņš, zagļa tēvs, arī vienmēr skandina: “Kur pierādījumi?”, lai gan visa apkārtne zin, ka viņa dēls visus kaimiņus apzog. Šī pierādījumu un faktu piesaukšana acīm redzamām lietām ir čekistu un citu negodīgu ļautiņu lauciņš.

  Ja neesi čekists, tad gudrs ne tik neesi. Bet tā kā pēc muļķa neizskaties, tad atliek pirmais variants.

 6. Kapteinis saka:

  Tad kad 4. maija “kliķe’ dalīja Trīszvaigžņu ordeņus savējiem, tie kurus čeka bija spīdzinājuši Dubrovlagā , no tā atteicās. Tie kurus čeka mazliet “pačakarēja”,un nosūtīja uz labklājīgajiem Rietumiem-neatteicās, un turpina atrasties šā režīma “ordeņu kavalieru brālībā”,kurā turpina viens otru nozākāt un tiesāt.Tādi “ordeņnesēji” gatavi viens otru aprakt mēslos. DDD veidotāji nav saņēmuši nekādus okupantu un 4 maija kliķes apbalvojumus, tikai tiesas prāvas,nervu bendēšanu tuviniekiem,un “ordeņnesēju” virtuālo “tiesāsanu”, apmelošanu, vārbūtības izdomājumus un provokatoriskas zīlēšanas mēslojumus. Kas ir provokators to parādīs nākotne.Kam tas viss ir izdevīgi? Latvijai jeb 4. maija kliķei, kuru kā zināms izveidoja komunisti un čeka. Pašieceltais “tribunals” jau galīgi saputrojies savā negatīvismā un draudos- nolaist latviešu asinis. Gaidu kārtēji mēslu normu adresētu tikai man.Tomēr jautrāk nekā spēlēties “FERMĀ”.

  Admins
  Nepaliec, Kaptein, par klaunu.
  Kāpēc tad DDD veidotājiem būtu jāsaņem no 4. maija kliķes KAS, ja viņi ir 4. maija kliķes neatņemama sastāvdaļa.. Un arī tu esi viens no viņiem. Tiesas prāvās viņi nervus nebendē, bet gan smejas par šo pašveidoto teātri.Un, vienīgais, kurš no 4. maija kliķes ordeņa ir atteicies, tas ir Grantiņš. 4. maija kliķe gan ir uzskatāma par “pašiecēlušos” orgānu, kura pusē tu pašlaik esi aktīvi nostājies… .

 7. brīnumi saka:

  Jājautā, kāpēc cilvēki tic un klausās čekistu muldēšanu,tad tie nav Baltu cilvēki.Paskatoties uz viņiem var redzēt kas par “drēbi”,bet ja vēl sāk runāt…
  Laiciņu atpakaļ, gardam ar svītu, bija galvenajā grāmatnīcā šoviņš,pats ieradās čekistu formā.”Trallināja” tikai draiskules, pats fīrers šovā nepiedalījās,bet kustējās kā ūdens zāle,te bija te atkal pazuda un te pazuda un uzradās,laikam skraidīja pie savējiem.
  Man šķiet ka garda,inkins u.c.,tāpat viņu atbalstītāji ir morāni (ebreji kas pieņēmuši kristietību).

 8. Gudrais saka:

  Gribētu gan redzēt foto, kur Garda būtu ČEKISTU formā! :)

 9. Garāmgājējs saka:

  Kapteinim Grantiņa kungs, kā redzams, ir pamatīgi uzkāpis uz varžacīm. Tā, Kapteini, attaisnojas tikai vainīgie.

 10. Kapteinis saka:

  Kapteinim vāržacis NAV!Tikai lai tēlotu “tribunālu” , šo netīro lietu, vajag būt īstiem džentelmeņiem ar baltiem cimdien, nevis nepazīstamu cilvēku apmētāt ar saviem mēsliem . Es neattaisnojos!!!Man vienkārši riebjās kā “latviešu vīreļi” nepatiesi uzbrūk daudziem latviešiem, it kā tie tiktu izvēlēti no telefona grāmatas saraksta.Grantiņa kungs visu to tribunāla “vērtību” jau galīgi salaidis Grīstē> Man daudz cilvēki zvana un dod padomu- neaiztikt to “mēslu kasti”, kā daudzi nepievērš tai uzmanībi, un tad jau nav jātaisnojās, daudzi tā dara tatad NAV VAINĪGI! Kapteinis vienmēr aizgāja līdz ostai! Gribēju tikai izprast cik vēl starp latviešiem , kuri uzņēmušies tiesībās tiesāt ir Džentelmēņi un cik “sūdu brāļi”. Vienkārši kauns ka mums tĀDU IR DAUDZ, SKAUŽ KA TĀDU MAZ OKUPANTIEM, tAS KAs šeit notiek- ieguvēji ir viņi. Pastaigāju pa šo mēslu lauciņu un paliek jautājums…”Tribunāls” ir slimo iedomu simtoms jeb vienkārša nelietība vērst pret latviešu tautu” PIETIEK!

  Admins
  Nu tad klausi, Kapteini, tos cilvēkus un liec mierā Tribunālu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.