Arī ANO uzradušās “mistiskās durvis”

Valdis-Freimantāls211V. Freimantāls: Sen jau vairs nav runas par kadas amatpersonas N O Z I E G U M U !

Valsts ir N O Z I E D Z Ī G A !

Post komunisma kroplā “demokrātija” ir nāvējoša latviešu kultūrai un latviešu ģimenēm.

KNAB ir KGBistu un komunistu mafijas instruments – maskēts ierocis pret latviešiem.

Pretīgs un nožēlojams augonis valsts miesā.

Zaļš-tautastribunals.eu4ANO arī uzradušās mistiskās Roberta Zīles atrastās “durvis”, pa kurām mirstīgajam ieeja aizliegta !

Klausieties tikai, “godātie gojas”(domāju mūs latviešus un pārējos ne- izredzētos), kā skan šis teikums: (atvērt)Apvieno Nāciju Organizācijas samitā Ņujorkā ir notikusi būtiska attieksmes maiņa. Valstu līderi vienojušies, ka turpmāk globālajai sabiedrībai jāaprūpē ne tikai savi bēgļi, bet arī migranti.“

“Valstu līderi esot vienojušies….!”

Vējonis, Mežviets,LRTT, Bērziņš, Latvija

FOTO: Cik zemiskam un stulbam ir jābūt, lai, kā Latvijas Valsts prezidents, pozētu ar savu “matraci” ārzemju modes brandžai ! Latvija tiek taisīta par apsmieklu kaimiņu acīs.

Kādu valstu līderi ??? vienojās manas(latviešu) tautas vietā, netiek pieminēts !

Latviešu tauta nekad nav par tādām lietām ne ar vienu vienojusies, sapratāt, cionistu izdzimumi !

Latvijā vēl nav notikusi Padomju okupācijas seku likvidēšana(nelikumīgo kolonistu izraidīšana), kas tika noziedzīgā ceļā(“pareizo valstu līderi” aiz mistiskajām durvīm vienojās) apieta, bet jau runā par nākošajiem kolonistierm !!!

Kas\kuri tie bija, kas šo noziegumu veica, mums visiem ir skaidri zināms, bet runāt par to baidās.

Jo, ja Latvijā tiktu pilnībā izskatīti okupācijas laika noziegumi, atvērti “čekas maisi”, tad “sarkanai diegs” aizvilktos tieši uz cionistu midzeni, kurš 1975. gadā tika pasludināts par rasistisku: “1975. gada 10. novembrī ANO ģenerālā asambleja oficiāli apstiprināja rezolūciju (ANO izdotā rezolūcija Nr. 3379), kas pielīdzināja cionismu rasismam, apzīmējot to kā “rasisma un rasu diskriminācijas formu”. To atcēla 1991. gadā.“

Kāpēc tika atcelta šī ANO rezolūcija ?

Lūk, tie, kuri atcēla šo(lasi, latviet, un dod arī citiem izlasīt, jo tas jāzina katram) rezolūciju: Neiedomājami(atvērt) ļaundarīgās hazāru mafijas slepenā vēsture. Prestons Džeimss un Maiks Hariss, 08.03.2015

LRTT & H- 86 nekad neklusēs par šiem noziegumiem, kurus veikuši cionisti pret latviešu tautu !!!

Tieši viņi  ir atbildīgi par Latvijas izlaupīšanu, tautas izdzīšanu no savas dzimtenes un “bēgļu krīzes” radīšanu.

Kāpēc ??? R. Vējonis ANO nerunāja par latviešu tautas katastrofālo stāvokli, bet žvadzēja kaut kādas tur pašu cionistu “piespēlētās” klišejas ?

Tāpēc !!! nerunāja, ka viņš ir viņu- cionistu ieliktenis !

No morālā viedokļa runājot- patreizējas Latvijas prezidents ir absolūts gara kroplis, kurš nav pieskaitāms pie cilvēku rases !!!

Ja viņš būtu Latvijas– latviešu tautas prezidents, tad viņš no ANO augstās tribīnes būtu paziņojis taisnību par patreizējo Latvijas un latviešu tautas katastrofālo stāvokli un nosaucis vārdā tos, kuri ir veikuši šo ārprāta noziegumu. Nevajadzēja pat pašam daudz pūlēties, bet nolasīt HELSINKI- 86 pēdējo ziņojumu: http://tautastribunals.eu/?p=33478 , bet ja bija problēmas ar angļu valodu, tad varēja to darīt latviski: http://tautastribunals.eu/?p=33495

Un,- ja ANO nevēlētos šo noziegumu izskatīt, tad skaidri pateikt, ka Latvija izstājas no šīs organizācijas, jo uzskata to par starptautiskā cionisma polit- karteli !

24.09.16       LRTT

MIGLA-SARKANĀ-NOLĀDĒTĀREINIKSĀBOLTIŅA3Šeit, latviet, es Tev mazliet sagādāju patieso materiālu par nacistu plāniem, kas attiecas uz HOLOKAUSTU un kas to pasūtīja(neklusē, latviet, stāsti citiem, ko te izlasīji, jo tikai Patiesība ir spējīga uzvarēt nelietību):

============================================================================

Žīdi, Israel, Jūdi. LRTT. Grantiņš, Vējonis, die juden.Eiropas ebreju vēsturi otrā pasaules kara laikā cionisti ir izkropļojuši līdz nepazīšanai. Šai vēsturē ir apslēpta cionistu loma un visa vaina par notikušo ir uzvelta viņu sabiedrotajiem – nacistiem (tiesa, tagad to mēģina uzvelt arī Staļinam).

FOTO: Gan jau redzēsim, kā jums veiksies ar to dzīslu griešanu… Nu nepārgriezīsiet, jo gan jau atradīsies “kāds”,kurš jums rīkli pārgriezīs !

“Es nākšu kā zaglis naktī !”, Viņš sacīja.

Vienreiz jūs Viņam rīkli pārgriezāt(krustā piesitāt), bet tagad ir jūsu kārta, nožēlojamie vella kalpi !

Ninbergas tiesas procesa laikā tāpat tika konstatēts, ka Vanzē konferences vadītājs, SS obergrupenfīrers un SD vadītājs Reinhards Heidrihs (1904-1942) neko nav teicis par ebreju iznīcināšanu, bet tikai aicināja „legālām metodēm attīrīt vācu dzīves telpu no ebrejiem, tāpēc nepieciešams:
a) sagatavoties daudz intensīvākai ebreju pārvietošanai;
b) bēgļu plūsmu novirzīt uz Palestīnu;
c) paātrināt pārvietošanu individuālos gadījumos;
d) veikt visus nepieciešamos plānošanas, organizatoriskos un finansu sagatavošanās pasākumus ar mērķi vispārīgi atrisināt ebreju jautājumu vācu ietekmē esošajā Eiropā pārvietošanas vai evakuācijas formā…” (skat. vēl: «Kardel, Adolf Hitler – Begrunder Israel, 1974, Marva-Genf / Кардель, «Адольф Гитлер – основатель Израиля», стр. 193-207 )

Pēc tam šo ļoti brīvi iztulkoto frāzi sāka interpretēt mums jau zināmajā nozīmē.

Eksistē Hitlera paziņojums 1931.gada Harzburgas nacionālsociālistiskās partijas konferencē: „Kad mēs nonāksim pie varas, mēs pacentīsimies panākt, lai ebrejiem būtu sava valsts”. Un Hitlers izpildīja šo solījumu. 1933.gada vasarā viņš nodiktēja savam pilnvarotajam advokātam Hansam Frankam (1900-1946) sekojošo:  „Es gribu, lai ebreju jautājums tiktu risināts balstoties uz tiesiskiem principiem, lai starptautiskām ebreju organizācijām nebūtu ne mazākā iemesla apvainot mūs zvērībās.” Zīmīgi, ka tad, kad Hitlers okupēs PSRS, apvainojumi zvērībās attiecībā pret slāviem viņu ne mazākā mērā neuztrauks.”

Hitlera un pārējo nacistiskās Vācijas vadītāju doma ir skaidra: visi kari beidzas ar mieru, un Vācijas vadītājiem pēc tam būtu bijis nepieciešams mierīgi sadzīvot ar visu pārējo pasauli.  Un valstīs ar kurām Hitlers bija domājis mierīgi līdzāspastāvēt, tai pašās Lielbritānijā un ASV, ebrejiem bija milzu politiskā un informatīvā (masu saziņas līdzekļu) vara. Kļūt par visas pasaules ebreju nāvīgu ienaidnieku nacistiskai Vācijai bija ne tikai neizdevīgi, bet pat ļoti bīstami.

Bet visu un sīkāk lasīsim šeit: https://infoagentura.wordpress.com/2013/08/20/par-nacistu-un-cionistu-sadarbibu/

You may also like...

3 Responses

 1. Janis, no okupetas Latvijas (ar krievu tautu un varu lemej un izpild) saka:

  Karlis, 4 bernu (delu) tevs, ieprieks kriminali sodits un ieslodzits 16.09.2016. 13:27
  Savus divus vecakos delus, uz jaunsardzes (nakamie zemessargi) nodarbibam, vairs nevedisu un nelaidisu! Z/S visos laikos ir pildijusi policejiskas funkcijas. Biju domajis, ka vinu dzivibas ar Valsti tiek aizsargatas, tapat ka policistiem, ja noklust cietuma. Bet izradas,ka ta nav !
  Atminos,ka 1999/2000 gados, pie parastajiem zekiem, iesvieda policistu (cik atminos,tad vins neatzina apsudzibu vinam inkrimineto) ,ta vini praktizeja, un protams, pec stundam trim, sis policists bija piekaujot nosists. Tad, so liki jau, vel tris dienas, valkaja pa kameram katakombam, kamer sis saka smirdet un izsvieda so uz koridori.
  Varu iedomaties, kas notiek, ka z/s iemet pie zekiem.
  Izskatas, ka projekts ar z/s ir patiesam viens velniskigs Kremlistu operativais projekts. Un tas dirols komentetajs ir Kremla trollis, diversants!

  …pats raksts nav ieveribas cienigs, bet komentari gan ! http://m.pietiek.com/raksti/ieraksimies_zemessardze_kapec_musejiem_laba_ekipejuma_vieta_ir_japietiek_ar_patriotismu_vai_jaiegulda_sava_nauda/komentari
  Notiek baiga kampana Valsti,lai iedabutu ieksa zs, jaunas asinis. Bet ierocus majas neatlaus turet, ieroci glabajas centralizeti. Ar ko,nekadu aizsardzibas funkciju zs nevar izpildit. Valsts iekslietas/policejiskas funkcijas tikai var,miera laika. Gatavo Kremlini sarakstus ar nogalinamiem. Ka ari,cietumos vinus jau tagad nogalina, likumigi, tiesiski un par obligatu notekts ar LR ir ! ZS ir sini valsti pasa Velna (Maskavas) radits КГБ projekts operativs, kas atbilst juridiskajam kriminalterminam GENOCIDS ! Jo masveida nogalina tiesi latviesu tautibas cilvekus.
  .
  .
  .
  Admins
  Tieši tā, latviešus.
  Šeit šie Kremļa- Telavivas deģenerāti, mūsu tautas slepkavas: Maizītis, Kalnmeiers, Mēžviets, Borovkovs…. nolādeti izdzimumi: http://tautastribunals.eu/?p=34503

 2. vēsture :) saka:

  Palasīju to HM slepeno vēsturi, drusku galva iet riņķī, tomēr pamanīju pāris neloģismus. Kaut vai tas – Izraēla vēršas pret ASV. Kāpēc gan to darīt, ja tāpat ir liela viņējo ietekme, pat prezidentu vēlēšanās, kā tur tālāk rakstīts? Tā laikam mana vaina, ka meklēju visur loģiku :)
  Baidos tikai, ja iet savstarpējs informatīvais karš, tad visi līdzekļi var būt labi…
  Tomēr, kāds tās mūsu lellītes (marionetes) dīda – mums ieviesa to vienoto sabiedrisko mediju, vakar tv padzirdēju, Igaunijā ar esot tāds pats.
  .
  .
  .
  Admins
  Jā, starp viņiem(Brīvmūrniekiem un cionistiem) noris cīņa uz dzīvību un nāvi, bet beigās abi ies bojā, tā:”Tā tas stāv rakstīts un tā tam būs notikt !” Mūsu uzdevums ir: “Kas neklauvē, tam netiks atvērts !” Nu tad klauvēsim tik skaļi, cik vien varam !

 3. vēsture :) saka:

  Reizēm internetā var pamanīt apzināt veidotus melus, kā tas par no Ādama ribas ar ribonukleīnskābi veidotā būtne :). Arī Pietiekā tādus raksta, piemēram, komentārs par to, ka visām tautām gēni vienādi. Gēni ir atšķirīgi pat atsevišķiem cilvēkiem, to jau parāda atšķirības sejās, matu un acu krāsā, pirkstu nospiedumos.
  Šķiet, ka speciāli tiek piegādāta aplama informācija, lai padarītu mazāk ticamu arī pārējo, kas drosmīgi tiek publicēts, un pie viena jauktu cilvēkiem galvu.
  Un vēl – varbūt mūsu ārvalstu padomdevēji sākotnē pieļāva, ka vecie čekisti un komunisti saglabā varu, lai nebūtu pretestības kapitālisma ieviešanā… Tikai, kad redzēja, ka iet par traku, tauta nemierā, tad “nolaida tvaiku” ar lietussargu revolūciju un Vienotības nākšanu pie varas…Bet būtībā nekas jau nemainījās, jo visas latviešu partijas ir labējās, par bagātniekiem, nevis tautas vairākumu…
  Bet kreisā partija draud ar divvalodību, kas faktiski nozīmē valdošu vienvalodību…
  Un, ja internetā starp algotiem komentētājiem parādās kāds no tautas, šie aizmirst visu par demokrātiju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.