Radio MERKURS histērija

www.tautastribunals.eu-1221.05.13. radio MERKŪRĀ(gaismas pils) viesojās A. Balts un kāda dāma Liene, ar ļoti nosvērtu un patīkamu balss intonāciju, gandrīz vai suģistējošu, līdzīgu Ievai Skangalei. Uzvārdu nesaklausīju, bet tas jau arī nav galvenais. Galvenais ir tas, ka tādi cilvēki labi gribot, bet neizprotot lietas būtību, veic politisku darbību, kas var nodarīt lielu ļaunumu.

Juris-LapinskisA. Balts bieži viesojas MERKURĀ un ir uzskatāms par vienu no sakarīgākajiem DOMU PAUDĒJIEM. Reiz gan, pēc ļoti neloģiskas Lapinska aizstāvēšanas, un ļoti nesmuka komentāra uzrakstīšanas pret Grantiņu, “ieliku” viņu vienā rindā ar citiem provokatoriem.

Tālākajās darbībās es saskatīju tikai pozitīvas izpausmes (lietas būtības izpratni) un nolēmu viņam pazvanīt- izteikt gandarījumu. “Fizisko” izskaidrošanos nolēmām atlikt uz to LAIKU, kad tiks atjaunots mūsu Dzimtenē Tiesiskums.

Atkārtoju, Lapinskis ir provokators, tieši tāds pats kā komunists Garda.

Raidījuma atkārtojums būs svētdien no 9,30 līdz 11,30. http://www.radiomerkurs.lv/ Paklausieties- kā Lapinskis pēc H-86 paziņojuma nolasīšanas tūlīt centās visu nosaukt par  “štruntu”.

Jaunajiem lasītājiem un radio MERKURS klausītājiem pateikšu lietas būtību pāris teikumos.

Kāpēc Lapinskis ir provokators ?

Mums visiem ir jāvienojas, jo tuvojas vēlēšanas. Ir tikai viena partija, par kuru ir vērts vēlēt, un tā ir- VL!. Katrā raidījumā Lapinskis ar nacistu formastērpā tērpto Gedroicu norej un nolamā Dzintaru, un, protams, arī Grantiņu.

Tas jau arī ir krievžīdu mērķis, veikt nomelnošanu pret VL!.

Histēriskais tonis, kādā Lapinsks vada raidījumu, arī dara savu melno darbu.Visa šī melnā tautas nākotnes vīzija, ir nekas vairāk kā šizofrēnisks zombēšanas veids.

Tiek apvainots Grantiņš melos un sev nelabvēlīgo komentāru dzēšanā.

Pret Lapinski ir ne tikai Grantiņš un publicists A. Ābele, bet arī viņa šefs Pinnis. Visi Lapinskim ir nelieši, tikai Daugavpils nacistiskais vieplis Gedroics ir patriots, un, protams, arī komunists Garda. Šeit jūs variet pārliecināties, par Grantiņam naidīgo komentāru “dzēšanu”: http://tautastribunals.eu/?p=10821 Kurš tad nu melo ? Šo un citus rakstus vajag uzmanīgi izlasīt Lienei, ja viņai sāp mūsu tautas liktenis. Ja Liene lasīs uzmanīgi un “pieslēgs” arī smadzenes, tad diez vai būs kas lieks uzrakstīts. Varbūt, pat par maz.

Lapinskis dara visu, lai latviešu tauta tiktu iznīcināta.

Nav svarīgi vai tas ir aiz idiotisma, vai apzināti.

Šeit Liene un arī citi var ātrumā iekatīties, ko saka par “merkuristiem” publicists A. Ābele:

Alfrēds Ābele- grāmatu “Par valsti” un “Par tautu” autors

merkursIr vidējos viļņos tāds Radio MERKURS, kas uz diennakts kosmiskas mūzikas fona reizi nedēļā organizē vienu pārraidi – dialogu ar klausītājiem. Sauc šo pārraidi par “Gaismas pili”, un tā tiek uzskatīta par “nacionālu”. Tik tiešām, tajā var dzirdēt tikai nacionālu vaidulību un gaudas par šodienas latviešu bēdīgo dzīvi. Ir starp vaiduļiem daži egles galā uzrāpušies savā lomā labi iejutušies taurētāji, kas brīdina par tautai draudošām briesmām un nemitīgi vaicā: ko darīt? Taču neko citu darīt negrib un nav arī spējīgi. Dažreiz pat atbildi negaida, tā sakot, trokšņo sevis pēc. Tematiski izplūdušas intervijas ar tām sekojošu brīvo mikrofonu ir vārdiskas“caurejas” jeb “muļķa laišana” efīrā, nevis tautas izglītošana. Tēmu šīm pārraidēm nosaka sabiedriskās organizācijas“Nacionālā Apvienība” (NA) valdes locekļi – viņi lielākoties ir arī radio diskusiju dalībnieki. Visa šī publika ir apmērampēcpensijas vecumā, un satura ziņā, vismaz valsts lietās, jēgas tai maz. Tāpēc visu laiku tiek maltas vienas un tās pašas gaudas, un pārraide beidzas ar vienu un to pašu jautājumu: ko mums, latviešiem, darīt?

Pilnībā Alfrēda Ābeles teikto varam izlasīt: Laikraksta DDD Nr. 16(270) 2012.g. 24. augusts- 6. septembris.

22.05.13.   L. Grantiņš

You may also like...

11 Responses

 1. ANDRIS saka:

  Sini laika,kad sajaukta patiesiba ar meliem sak atdalities viena no
  otras,jasak skatities uz lietam pavisam savadak.Kapec MERKURS,nevis
  NAKOTNES VETNESIS,ARIESU RADIO,RADIO UZTIcIBA.
  Merkurs bija atrakais zinu piegadatajs GRIEKIJAS dieviem,kuru RULLEJA
  VIRGIN un GEMINI.Kura rokas bija zizlis ar 2 cuskam(Genu skartie).
  Kura varda nacisti nosauca savu kara operaciju pret Kretu(GRIEKIJA),
  kas ilga tikai 10 dienas.Laikam jau tapec vacu slageri visu dienu.
  BET par cik vaciesi ir tadi pasi GALLI ka mes,tad pec saknes
  meklesanas principa nonakam ASV,no kurienes” cels” ved uz ROMU.
  Mums,nu galigi tas nav vajadzigs,ja sini radio piekopj LIBRAS
  principu.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Merkur

  PALDIES.

 2. ANDRIS saka:

  Kapec nevaretu ta ?
  ARIESU RADIO zino,ka pec Ventspils Augstskolas rektora Jana Eglisa nogalinasanas,ka nevelamu liecinieku,skidro kristalu militarais
  kompleks var stradat bez raizem,nodrosinot pilnigu augstskolas
  sadarbibu ar to.MASONU karta ieveletais Lembergs parupesies par to.

  PALDIES.

 3. raksts saka:

  Kamēr cilvēki klausās radio “Mekurs”, viņi neredz kārtējo nodevību. Piemēram, pašreizējā Latvijas Republikas Saeima, neaprunājoties ar latviešu tautu, noziedzīgi “legalizējusi” Jūrmalas zemesgrāmatu tiesas tiesneses Ainas Freimanes lēmumu, faktiski – nodevību.

  http://www.delfi.lv/news/national/politics/sanatorijas-dzintarkrasts-eku-latvija-atdos-krievijai.d?id=43341139

  Sanatorijas ‘Dzintarkrasts’ ēku Latvija atdos Krievijai

  Nesekmīgi beigušies Latvijas valsts mēģinājumi atgūt savā īpašumā Jūrmalā esošo sanatorijas “Dzintarkrasts” ēku un tai pieguļošos 20 000 kvadrātmetrus zemes – epopeja ceturtdien noslēgusies, Saeimai pieņemot likumu, saskaņā ar kuru “Dzintarkrasta” ēkas nodotas Krievijas Federācijas īpašumā.

  Apmaiņā pret īpašumu Jūrmalā Latvijas Republika iegūs vēstniecības vajadzībām izmantojamu ēku Krievijā un tiesības par simbolisku samaksu – 1 rubli – gadā 49 gadus nomāt zemi. Tāpat Krievijas puse apsolījusi Latvijai “labvēlības žestu” – nomas maksas atlaidi ģenerālkonsulāta ēkai Sanktpēterburgā.

  Arī Krievijas Federācija iegūs tādas pašas tiesības, proti, 49 gadus tai par simbolisku samaksu tiks iznomāta zeme Jūrmalā. Turklāt vienošanās paredz iespēju to pagarināt vēl uz 49 gadiem, attiecīgi pagarinot arī zemes nomas līgumus.

  2000. gadu pirmajā desmitgadē Latvijas valsts nesekmīgi mēģināja atgūt savā īpašumā sanatoriju “Dzintarkrasts”, kas, saskaņā ar 2004. gadā pieņemtu Jūrmalas zemesgrāmatu tiesas tiesneses Ainas Freimanes lēmumu, reģistrēta zemesgrāmatā uz Krievijas Federācijas vārda Krievijas Federācijas Prezidenta lietu pārvaldes federālā valsts uzņēmuma “Bor” personā. Zemesgrāmatā uz Krievijas Federācijas vārda toreiz tika reģistrētas vairākas būves, kas atrodas uz Latvijas valstij piederošiem un piekrītošiem zemesgabaliem.

  Latvijas valsts uzskatīja, ka šī reģistrācija notikusi, pārkāpjot vairākus tiesību aktus, tostarp 1991. gada 20. decembrī pieņemto Latvijas Republikas Ministru Padomes rīkojumu “Par sanatoriju “Jantarnij bereg” un “Belorussija pārņemšanu”, ar kuru Labklājības ministrijai tika uzdots pārņemt Krievijas Federatīvās Republikas Ministru Padomes Lietu pārvaldes sanatoriju “Jantarnij bereg”.

  2006.gadā Ģenerālprokuratūra pēc valdības lūguma uzsāka tiesvedību par “Dzintarkrasta” ēku atgūšanu Latvijas valsts interesēs, tomēr 2008. gadā, dažas nedēļas pirms paredzētās tiesas sēdes Ministru kabinets uzdeva Finanšu ministrijai uzsākt ar Krievijas pusi sarunas par īpašumtiesību sakārtošanu ārpustiesas ceļā un lūgt tiesai apturēt tiesvedību par īpašumu atgūšanu.

  “Dzintarkrasta” mājaslapā atrodamā informācija liecina, ka patlaban tur pieejami ne tikai sanatorijas pakalpojumi. Interesentiem tiek piedāvāts apmeklēt teatralizētu ekskursiju programmu “Sovet party”. Potenciālie apmeklētāji tiek informēti, ka savulaik sanatorijas ēkā atradusies valsts “dāča” Nr. 2, kurā atpūtušies PSRS kompartijas augstākā vadība.

  Saistītie raksti

  Krievija vēlas sanatoriju Jūrmalā iemainīt pret ēku Maskavā; Latviju baida spiegošana

  http://www.delfi.lv/news/national/politics/krievija-velas-sanatoriju-jurmala-iemainit-pret-eku-maskava-latviju-baida-spiegosana.d?id=43189062

 4. Mežstūrniece saka:

  Aicinu Jūs dzīvot Latvijā, skatīties Latvijas medijus gan latviskos,gan krieviskos un izprast stāvokli,kāds ir Latvijā.Jūs esat pārāk tālu no mūsu mīļās Latvijas,mūsu Tēvzemes,tādēļ visus metat pār vienu kārti.Dzīvojiet šeit Latvijā, tad varēsiet kalnus gāzt,organizējot savus domubiedrus.Novēlu veiksmi!Lasu Jūsu portālu,bet,kā jau teicu, ne visu varu izlasīt,jo tas man ir liegts.Šo rakstu dīvainā kārtā varu izlasīt,tāpāt kā par tiem viepļiem 9.maijā.Jūs man atrakstījāt, ka vaina esot datorā. Dīvaina datora izvēlē.Tātad mehānismi-roboti tagad valda pār pasauli.Mans secinājums.

 5. Os saka:

  Viltus praviesi,kas rada maldugunis,tadi kas dibinaja LTF,KGB uzdevuma,ir pasi bistamakie un ta darbojas si asinaina absoluta launuma valsts krievija. Sie laupitaji tagad no Latvju tautas pura mekle jura naftu,ko ari atradis,jo gluzi vienkarsi-ta tur ir. Un par naftas esamibu ir vairakkarteji geodezistu izdariti atzinumi,balstoties uz urbumiem,kas tika izdariti vel nesenaja Padomju laika. Nafta ta ir,bet vai no sis naftas izpumpesanas iegus labumu Latvju tauta? Viennozimigi,ka -NE! Vel parada paliks,tas gan ir fakts! Objektivs pamatots pieradijums tam ir-gazes kratuve Incukalna,kas ir ekskluzivi strategiskas nozimes vieta visa eiropa un par to,Latvju tautai par gazi vel ir japiemaksa,attieciba pret kaiminvalstim un to tautam,kam gazes pirksanas cena ir mazaka. Tiek izdarits kartejais noziegums aplaupot Latvju tautu.

 6. Os saka:

  Pat interneta vietne-VIKPEDIJA,ir izveidota un tiek planoti veidota Maskavas FDD(KGB),attieciba uz Baltiju,Eiropu un ipasi par 2 Pasaules kara sakumu,ieskatoties piem. Latvijas versija. Slepjot ar viltu un meliem,ka nelietiga Hitleriska Vacija uzbruka baltajai un nevainigai padomju draudzigai saimei-laundari! 2 Pasaules karu uzsaka VACIJA ar KRIEVIJU kopa-1939 gada septembri,uz ieprieks kopigi izplanota noziedziga nodomu plana un to realizejot faktiski.

 7. Garāmgājējs saka:

  Noklausījos šeit minēto radio raidījumu “Gaismas pils”. Tam nebija nekas kopīgs ar “Gaismas pili”,tas bija pretīgs dusmu izvirdums mēslu vedēja līmenī. Raidījuma vadītāja Lapinska zemiskie izlēcieni pret Atmodas aizsācēju un Helsinku grupas dibinātāju neiekļāvās nekādos cilvēcības rāmjos. Nonicināt Helsinkiešu paziņojumu Vācijas un ES drošības orgāniem un priecāties, ka tādu Grantiņu apklusinās un iespundēs kādā iestādē, ir ļaunuma pazīme, kas norāda no kurienes pūš vēji.Mums zināmā “patriota” Gedroica secinājumi, ka Grantiņš ir šizofrēniķis, tikai apstiprina LRTT izteikto norādi, ka radio Merkurs ir graujoš latviešu vienotībai.Lapinska slimīgā sevis slavināšana, ka viņš ir daudz gudrāks par Grantiņu, uzvedina uz jautājumu, kāpēc Lapinskis nedibināja cilvēktiesību grupu, bet to izdarīja Grantiņš ? Tā vien liekas, ka šis radio ir radīts, lai cīnītos pret Tribunālu un helsinkiešiem. Katrā gadījumā no Lapinska izstaro ļaunums, kas norāda, ka viņš nav nekāds latviešu patriots.

 8. Dārta saka:

  Lapinskis jau tikai atgaiņājas no Grantiņa uzbrukumiem. Varbūt viņam augstsirdīgi nevajadzētu likties ne zinis un vienkārši ignorēt šos uzbrukumus, ievērojot paša minēto taktiku par nesišanu vājākam. Šajā gadījumā pat neatgaiņājoties :)
  Katrs no vīriem īstenība dara labu darbu – liek aizdomāties tautai par tēmām, kuras oficiālajos medijos netiek apspriestas.

  Admins
  Lapinskis nav nedz vīrs, nedz arī viņš ko labu dara priekš tautas.
  Katrs viņa raidījums ir pret VL! un LRTT.
  Tas nozīmē, ka viņš aģitē, lai cilvēki nebalso par vienīgo latvisko partiju.
  Lapinskis ir noziedzīgs elements un kā tāds arī tiks tiesāts.

 9. Miervaldis saka:

  Grantiņam vaidzēja pateikt, ka A.Garda ir slims stulbs āmurgalva, kurš pats no Latvietības neko nesaprot, pat var viņš iet uz nodevību, ja viņam pateiks, ka tā ir varonība, viņu komandē visi, kurus Garda uzskata par nacionālistiem, un tas Aivaram ir lielā rikte!

 10. alternatīva saka:

  Gaidām gamma staru uzliesmojumu no Galaktikas centra.
  Jau nesen Galaktikas cenrs te bija izraisījis dažas ziemeļblāzmas.
  Tas būs signāls pozitīvajām frakcijām pārņemt varu.
  Starpsolis — 05/25/2013 smalkais kosmiskais portāls ir atvēries.

  Te — IDEOLOĢIZĒTĀ MATERIĀLĀ būs detaļas:
  The Event – Therese Zumi Sumner

  http://www.veritasgalacticsweden.net/the-event

  Lai arī kāds tas ir materiāls, tas dod ieskatu situācijā, par kuras nenovērsamību Elite ir informēta.

  Bet Jurim Lapinskim ir vieta tikt atgrieztam Vegas Lielajā visumā, viņa bargai sodīšanai par nelietībām pret baltu tautu. 7 zvaigžņu sistēmā, kas ir arī baltu kosmiskā dzimtene. Internetā ir pieejams un apskatāms Sīriusa lielais visums, 7 zvaigžņu sistēma.

 11. Kurbads saka:

  Nav iespējams lasīt jaunākos rakstus, kas pie velna ir tas? Vai jau čekisti tur savu līko pirkstu ir pielikuši vai kā?!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.