Latvijas likteņvēju uzplēstās drazas. Nr. 2

aaaaaaaaaaArhibīskaps Vanags aicina mācītājus audzēt vistas un lasīt ogas. (www.kasjauns.lv)

12.aprīlis 2010
09:34

Latvijas luterāņu baznīca nonākusi tik lielās finansiālās grūtības, ka vairs nav spējīga nodrošināt algas mācītājiem. Tāpēc arhibīskaps mācītājus sūta mežā lasīt ogas, audzēt vistas un iekopt mazdārziņus.

====================================================================

01.12.2008 LRTT piesprieda arhibīskapam Jānim Vanagam ASM.http://tautastribunals.eu/?p=666 Kā jau toreiz tika minēts, Jānis Vanags bija apzadzis Latvijas valsti par miljoniem. LRTT rīcībā esošie dokumenti  norāda uz summu- 2,9 miljoni. Šādi dokumenti atradās arī, pie šodien “lielās bēdās” esošā, J. Maizīša. Sekoja kapa klusums ! Kapa klusums sekoja arī tad, kad LRTT iesniedza Maizītim dokumentus par Liepājas mafiju (Sesku, Vaiteiku, Aizezeru, Briķi u.c.), kura piedalījās Aivara Prūša slepkavības plānošanā.  

 Visa Latvijas kangariskā prese vaino deputātus, kuri it kā neesot pildījuši “kaut kādas tur saistības” nopelniem “bagātā”  Maizīša priekšā. Jautājums kangariem: vai tad deputātu pienākums ir vienmēr skatīties uz Valērija Kargina drauga I. Godmaņa “īkšķi” ?  “Kāds” O. Brūveris līdz pēdējam elpas vilcienam sauc Godmani par goda vīru. Vai tauta arī Godmani sauc par goda vīru…? Latvijas kangariskās preses žurnālisti grib uzzināt “nelietīgo” deputātu vārdus, kuri neatbalstīja “kristāltīro” Maizīti ! Vai tauta arī uzskata, ka  Maizītis ir kristāltīrs ?

pup

Foto:Konstantīns Pupurs.

 Ja J.Rožkalnu vēl ar grūtībam var nosaukt par cilvēku, tad K.Pupurs par tādu nav uzskatāms.Triju zvaigžņu ordeni viņam VVF atteicās piešķirt, atklāti paziņojot, ka esot čekas aģents. A. Pupurs ir Maskavā parakstījis “savu Lietu” Šeit kāds Pupura gara darbs: To: l.grantins@hotmail.de
Subject: Re: Info
Date: Mon, 13 Apr 2009 00:35:14 -0400
From:
pupurs@aol.com

Tu labak atsuka manu….zilais duriks! :-))

Kāds bijušais “disidents” Konstantīns Pupurs http://tautastribunals.eu/?p=657izvilina LRTT piesēdētāju Edgaru Dambīti uz tikšanos, kur arī “nejauši” uzrodas kāds cits, ar trijām zvaigznēm apdāvinātais “disidents”, Jānis Rožkalns…rezultātā J. Rožkalns, kā satrakots suns, uzklūp E. Dambītim, piedraudot viņu likvidēt, jo LRTT, lūk, nomelnojot godīgus-kristāltīrus cilvēkus !

 Dambīša komentārs par šo incidentu:http://tautastribunals.eu/?p=1275#comments “Jurists pēc teiktā varētu būt pats Rožkalns, kuram taisnība koda acīs un viņš metās man virsū ieķerdamies drēbēs, draudēdams, ka esmu likvidējams, jo nomelnojot godīgus cienījamus cilvēkus. Kā var būt ticīgais, kā pats sevi sludina, tik aprobežots nemācīta suņa līmenī, mesties virsū un kost? Viss iespējams noskaidrot, jo Grantiņam ir dokumenti un pierādījumi. Mans iespaids no šī ticīgā pilnīgi skaidrs, afērists un sava labuma meklētājs.”

janis Foto: Šis biedrs nekad nav bijis disidents.Kad lūdzu viņu iestāties H-86 grupā,viņš kategoriski atteicās to darīt, jo tas varot radīt viņam šķēršļus izceļošanai no Latvijas. Savukārt, nonākot ārzemēs, šis afērists un zaglis(jā, es nepārrakstījos: zaglis, afērists un melis, kā mēdz sacīt, čekas garā roka) kladzināja pa visu pasauli, ka esot izraidīts. Šī “disidenta” parakstu neatradīsiet ne uz viena dokumenta, kur pieprasa Latvijas brīvību. J.Rožkalns pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā tiks tiesāts par nodevību pret latviešu tautu un Latvijas valsti !

Rožkalna kristāltīrais, šajā gadījumā, bija latviešu tautas apzadzējs Jānis Vanags, kurš Baznīcas kasi, kopā ar saviem “domu biedriem”, ir pilnībā “iztukšojis”.

Šodien šis klauns, Jānis Vanags, liek “draudžu ganiem” audzēt trušus un lasīt sēnes… . Varētu jau par šiem visiem ākstiem pasmieties, ja tas nebūtu tik traģiski priekš mūsu tautas… .

=====================================================================

Varētu jau par šīm likteņvēju uzplēstajām drazām nerakstīt, ja bijušie čekisti viņus cītīgi negatavotu nākošajam izšķirošajam un nāvējošam dūrienam latviešu tautas Dvēselē !

LRTT 17.04.2010

You may also like...

10 komentārs

 1. uldis-jojo saka:

  ASV dzīvojošais čekas ģenerālis oļegs kalugins grāmatā ARDIEVU LUBJANKA raksta, ka daļu savu aģentu čeka sūtīja uz ārzemēm kā izraidītus disidentus. Spilgts piemērs ir mācītājs ēriks jākobsons,kurš itkā izraidīts1989 gadā, atgriežoties latvijā nodibināja prokrievisko mācītāju p-artiju, kura kopā ar SC pārkrievo rīgu, Kurš ir patriots un, kurš par tadu izliekas, ir redzams no darbiem, nevis no LPSR piešķirtiem 3zvaigžņu ordeņiem.

 2. Miervaldis saka:

  Nu redz, cik jūs dažreiz varat būt prātīgi un gudri!

 3. Grāls saka:

  Ar Latvijas valsti pusgudrais provokators Grantins saprot tikai sevi. Ikviens, kurs atljaujas iebilst pashpasludinatajam caram. kljust par nodeveju un tam publiski tiek izteikti draudi.
  Laiks, kad naksies Grantinjam atbildet par Latvijas cilveku aizskarshanu, ka ari atbildet uz neertiem jautajumiem, par kadiem tadiem “ipashiem” nopelniem vinjam KGB atljava izceljot.

 4. Komentators saka:

  Klau, šīs ķengu lapeles sastādītājs un tekstu rakstītājs šķiet nav pie pilnas saprašanas. Es atvainojos.

 5. K.Grālam saka:

  Šis komentārs no DELFIEM, ko raksta kāds Bībelnieks, taču pilnīgi pierāda, ka Pupurs bija iesūtīts provokātors LRTT.Un ja Pupurs tādas lietas rakstīja Bībelniekam, tad jau sanāk, ka Bībelnieks arī darbojās VDK interesēs !

  Jāns Bībelnieks, jbibelniek@aol.com, 04.09.2008 01:15

  Ieva,
  Pupurs jau sen pārtraucus sadarbību ar Linardu Grantiņu. Ideja bija laba saukt pie atbildības un atklāt bij. komunistus,blēžus, tautas izlaupītšjus, tikai Grantiņš savu misiju izvirzija absurdumā. Pupurs tur darbību atsaucis un pārtraucis un Pupurs to Grantiņam teicis….nebūs pārpratumi ja lasiet ko Konstantīns man rakstija par šo lietu.”Grantinsh beidzot uzkeries!! Es jau visu pareizi izrekinaju, zinot vina raksturu un intelektualo potencialu… (kura vispar nav), zinaju ka uzkersies.
  Ar cienu,
  Konstantins Pupurs
  Mierīgi var no Tribunāla atkabināt Pupura vārdu.
  Tur vinām nav vairs sakaru Labu ideju Grantiņš aiozvedis šķērsi grīstē.

 6. AG saka:

  NESAPROTU, VAI TAD TIEŠĀM LINARDAM SOROSIEŠU-ROZENKREICERU MAUKA VVF IR AUTORITĀTE?

 7. Valdis ne Zatlers saka:

  kartejo reizi kaut kads totals sviests! vispar, izskatas pec smalki izplanotas provokacijas. Nu, galu gala, kurs no viniem visiem ir tas istais “iluminati”? Varbut t.s. Latvijas Dzeims Bonds Konstantins Pupurs, mistiskais Bibelnieks no jenku zemes, vai tas pusjukusais psihopats Linards Grantins no Faterlandes Uniklinikas? Nu, par VVF vispar neiet runa…Kads vispar normals cilveks var ticet interneta teiktajam, visadam tur e-vestulem utt? Vinu visu varda vareja tak rakstit pavisam kads cits, vai ne? (nu iznemot to pasu LG, jo vinam cik es saprotu pieder si lapele). Ari, jebkurs IT pro var mierigi uzlauzt privatas e-pastkastites un tad sutit visadas mulkibas it ka ta ipasnieka varda! Vardu sakot, kamer visas sis lietas netiks pateiktas seja pret seju tresas personas klatbutne, kamer nav nekadi CIP, VDK vai DP dokumenti ar visiem tur parakstiem, zinojumiem, nikiem utt, vai pasu cilveku rakstiska veida atzisanas, tikmer visus sos murgus neviens kaut cik domajoss cilveks nekada gadijuma nopietni neuztvers. BET ACIM REDZOT VISA SITA JEZGA KADAM SPEKAM IR LOTI IZDEVIGA! PADOMAJIET PAR TO!

 8. Grantiņam saka:

  Grantiņam saka:
  2010. gada 23. augusts 18.40Raitis saka:
  2009. gada 29. decembris 14.12Linard, Jums nepieciešama medicīniskā palīdzība. Ja nopietni, tad ko es atradu internetā un ko raksta KP skan daudz pārliecinošāks par visu šo LRTT stulbumu:
  “Grantin, goda vards, es vel joprojam kaut ko nevaru saprast un proti, pasaki atklati, vai tu esi psihiski slims jeb tomer provokators? Nu tad pasaki ludzu, Grantin, vai tu uzskati sevi par godigu cilveku? Es vienmer tevi uzskatiju par ne visai, intelektuala zina, stipru cilveku, bet ka pret grupas vienu no dibinatajiem man tomer bija zinama ciena. Shoreiz attieciba uz manu personu ar saviem klajiem apmelojumiem tu izgazies pamatigi. Tu apvainojies, ka es nepiekritu taviem uzskatiem, saudzejot kaut kur tavu reputaciju, publiski ieteicu tev atpusties kada laba sanatorija un lidz ar to tu izgazi visu zulti un naidu uz mani. Tatad, iznak ka ari pret citiem cilvekiem tu esi bijis visu laiku meligs un gnidigs…pret visiem kas nepiekrita tavam viedoklim un uzskatiem! Tagad saku atcereties tos laikus un, teikshu tev atklati, man paliek nelabi. Tava taktika vienmer ir bijusi, izmest lauka nepamatotus apvainojumus un pec tam laisties lapas, vai ta nav glevulibas pazime! Ta bija pret Juri Ziemeli, ta bija pret Gunaru Astru, ta bija pret Jani Veveri, ta bija pret Jani Rozkalnu, Alfredu Zarinu, Antu Bergmani, Pavilu Bruveri, Dzantaru Geidi un daudziem citiem. Tu saskeli musu grupu (CTAG Helsinki-86) tikai tapec, ka bijushie Latvijas politieslodzitie uzskatija tevi par VDK zinotaju pec tavas bedigi slavenas uzstashanas Latvijas PSR valsts televizija 7.novembri 1987gada. Tu velak visiem Rietumos gribeji iestastit, ka ta luk bija provokacija un dazi kadri tika izgriezti. Iespejams, ka dazi kadri tika iznemti, bet parejo tachu pateici tu un tikai tu, nevis kads VDK darbinieks tava vieta! Tu izgaji uz kompromisu nevis tikai ar chekistiem un toreiz pastavosho varu, bet tu izgaji uz kompromisu pirmam kartam ar savu sirdsapzinu un lai izcelotu no PSRS tu parakstiji kontraktu ar pashu velnu! Pats tak atzinies Marim Ludvikam, ka biji spists parakstit sadarboshanas dokumentu ar Latvijas VDK, lai tiktu ara no PSRS uz Vaciju, ka ari vel pirms tam, ar to pashu noluku, appreceji Idu, Krievijas vacieti, ar kuru tu velak, jau Minstere, tik nesmuki un ciniski izrikojies. Gribas tev jautat, Grantin, vai shis kontrakts vel ir speka shodien un tas LRTT ir shi kontrakta turpinajums? Atceries, ko Gunars Astra teica Tev prom braucot no Latvijas? Izsledzot Juri Ziemeli no grupas tu saskelsi grupu. Rikojoties caur Dr.Juri Vidinu un vina paligu Ivaru Zukovski (kas velak pats atzinas, ka stradaja uz VDK) tu sanaidoja helsinkieshus sava starpa un panaca, ka visi bijushie disidenti ar “legeru stazu” atgaja no Vidina un vina piekritejiem (kas bija sava mazakuma). Bet tomer mes izdarijam savu darbu ka grupa. Velak jau naca lauka LTF, LNNK, Pilsonu Komitejas utt un neatkaribas ideja vairs nebija apturama. Iebraucot Minstere, 1987.gada, tu ari tur turpinaji savu skeltniecisko darbibu jaucot gaisu trimdas latvieshu vidu par to kas ir labs un kas ir slikts Latvija, kuru vajag atbalstit, bet kuram neko nedrikst ne sutit ne palidzet, jo luk, esot chekas agenti. Rezultata, PBLA , ALA un citas organizacijas uz laiku apjuka un Helsinku Palidzibas Fonds tika iesaldets, Tu sanaidoja sava starpa ari jaunpolitiebraucejus no Latvijas panakot indigu gaisotni un savstarpejo neuzticibu vinu vidu. Vai tev nemaz neinterese, kapec Rolands Silaraups pa visiem shiem gadiem nemaz negribibeja ar tevim runat, ari Cirvelis un citi helsinkieshi? Es saprotu, ka tev skauz un kaut kur pat sap, ka ta luk toreiz, nepiedalijies pats neviena no musu akcijam (bet vai vispar gribeji?!), bet vel 1987ja atri vien aizbrauci uz Rietumiem. Es ari aizbraucu julija 1988.gada, es ari varbut negribeju vairs paciest musu savstarpejo apkaroshanu un VDK spidienu, bet es vismaz to atklati tagad nozeloju un sapnoju reiz atkal but kopa ar savu tautu, sava dzimtene. Redzi, cik omuligi tagad sedet Vacija un telot cinitaju par taisnibu, pec taviem pashu vardiem runajot “zidu-masonu okupetaja Latvija”. Sedet Vacija un rakstit apvainjumus kurus tu nemaz nevar pamatot ne ar dokumentiem, ne ari ar citiem faktiem, balstoties uz tenkam un baumam kadus luk kada tur tantina Vaira esot teikusi babai Verai, jeb onkulim Janim Agenskalnas tirgu. Tu aizgaji pat tik talu, ka tagad, no talas Vacijas, tu pat megini sanaidot un ieset savstarpeju neuzticibu starp Visu Latvijai un pat bijushajiem NSS biedriem, aprunajot, apvainojot un noliedzot sho cilveku agrako un tagadejo darbibu! Kadas tev ir tiesibas, it seviski kad pats neesi godigs, apmelot un aizvainot tev personigi nemaz nepazistamus cilvekus, vai tos, kas Latvijas laba darija un cieta daudz vairak neka tu var iedomaties?! Kadas Tev ir tiesibas jaukties Latvijas patriotu aktivitates?! Tatad atkal skeli, atgal grauj?! Man sap, Grantin, ka es tev uz kadu laiku uzticejos, tada nu ir mana daba, es ticu cilvekiem, tachu man visvairak sap, ka tavas, piedod par sho vardu, idiotiskas darbibas rezultata sakara ar LRTT, tu atkal, ka agrak, gribi sanaidot un saskelt labus cilvekus sava starpa un diskreditet visu bijusho disidentu kustibu ne tikai Latvijas cilveku prieksha, bet ari pasniegt visu musu kustibu un idealus, ka nenopietnus un mus visus, ka tadu pajolinu baru atsevisku speku acis arpus Latvijas robezam. Grantin, nepamatoti apvainojumi, rupja valoda un atklati draudi nemaz nelidzes tavai reputacijai….un ari nelidzes latvieshu tautai. Atceries to!
  Konstantins Pupurs (CTAG Helsinki-86, ASV Armijas Leitnants)
  PS Grantin, savu iepriekshejo vestuli uzrakstiju Tev nu jau kadu krietnu laiku atpakal, bet uzreiz nenosutiju, kaut kas mani attureja. Tagad redzu, ka Tu turpini bezkaunigi apmelot mani un citus cilvekus. Godigi teikshu, man nav tagad ne laika ne veleshanas nodarboties ar tavu personu, jo esmu tagad loti nepiemerota vieta un loti nepiemerota situacija, bet tagad iestajies klusums un ari miers uz kadu laiku, tapec nolemu vel nedaudz ko pierakstit klat. Ka saka, ak vai, bet lai. Zini, tagad domaju, ka tu pedeja laika, vel vairak un vairak mani izraisi pret sevi tadu ka zelumu un pat skumjas. Es vienkarshi brinos, cik dzili viena persona var krist sava uzvediba lai pilnigi pazaudetu jebkuru pashcienas sajutu un savu godu! Es sava dzive vel nevienu neesmu saticis, kursh tik apbrinojama veida un tik veikli citu cilveku acis var pazemot pats sevi! Piemeram, kaut nu vai uzbazties ar saviem zvaniem laudim, kas ne tikai nevelas dzirdet tavus murgus (tu to labi zini, bet tik un ta uzbazies), bet pa telefonu ari runa ar tevi, ka ar nervu slimnieku. Vo, talants! Nu gan es ta nevaretu! Paklau, veco zen, tu vel piezvani Vairai VF un pachalo ar vinu ari, jo abiem jums bus ko atcereties no jusu varondarbiem vienas zinamas iestades laba. Tev, Grantin deretu atcereties, ka uz katru viltigu un rafinetu galvinu vienmer atradisies pienaciga skruvgrieze un es loti loti shaubos, ja pat Latvija tuvakaja laika kaut kas krasi mainisies, ka tu kadam bus tur vajadzigs, jo zemiskie intriganti un Brutas tipa nodeveji nepatik nevienai varai. Parasti shadiem tipiem ir bedigs gals un velak muziga neslava. Ar to es tev ari gribu novelet Laimigu 2009 gadu!”

 9. Grantiņam saka:

  vesturnieks no malas saka:
  2010. gada 15. augusts 18.441)”…kurš no DP tiek bīdīts deputātos…” Ludzu publice neapstridamus pieradijumus, ka vins ir bidits tiesi no DP.
  2)”… krievu militārista atvase…” Tevs Pupuram pec tautibas bija polis/lietuvietis (celies no Gorzowa Velikopolski un Ignalinas), Latvijas Kugniecibas Flote no 1961.gada (vecakais kapteina paligs, velak kapteins). Miris kaut kur 90s gg.
  3) „… No H-86 patriekts par nepiedienīgu uzvedību” Kas tad vinus patriec, Tu varbut? 4.maija 1988.gada, Zarins, Tomsons, Vitola, Geide, Pupurs, Silaraups-visi helsinkiesi, plus Baikavs, Ofkans, Freimanis, Berklavs, Veveris, Rozkalns, Bergmane-visi bijusie politieslodzitie, atgaja no Dr.Vidina t.s. grupas frakcijas, kas atrodas zem tavas un Zukovska (1991.gada atzinas par sadarbosanos ar VDK) ietekmes un izveidoja Rigas nodalu Jura Ziemela vadiba. Cik ir zinams, so gala rezultu bija panacis tiesi tu, Grantin, un pec VDK rikojuma. 1987.gada Tu pats atzinies Atdzimsanas un Atjaunosanas Luteranu grupas biedrim Marim Ludvigam, ka esi parakstijis sadarbosanas dokumentu ar VDK, ari tani pasa laika, 7.novembri 1988.gada, pec VDK luguma, tu uzstajies LPSR Televizija, zakajot latviesu tautu un noliedzot Latvijas brivibas ideju. Pec savas valsirdigas atzisanas M.L. un uzstasanas pa republikas TV, tu jau labi zinaja, ka Latvijas politieslodzito, ka ari citu helsinkiesu acis tu vairs neesi nekas. Tava pedeja ceriba bija jaunienacejs grupa, Dr. Vidins un VDK agents Ivars Zukovskis. Neskatoties uz to, ka pat Gunars Astra, tavas klatbutnes Latvija pedeja diena ( vagonas tambura), bridinaja tevi nesaskelt grupu ar Jura Ziemela izslegsanu un izbeigt izplatit pret so cilveku nepamatotas baumas un tenkas, tu, rikojoties caur Dr.Vidinu, Ivaru Zukovski un vel tur caur daziem grupas jaunienacejiem, panaci grupas saskelshanu. Palidziba no Rietumiem H-86 grupai so savstarpejo nasaskanu del tika aptureta. VDK uzdevums tika izpildits uz piecinieku! Un tas ir tavs “judu” piecinieks….Grantin!
  4)” … Jura Ziemeļa čekas veidotajā Rīgas nodaļas H-86 grupā…” Ludzu, publice neapstridamus pieradijumus, ka Juris Ziemelis bija VDK agents, tas ir vina zinojumus chekai, vina segvards utt.
  5)”… lai veiktu graujošu darbību…” Ta, nu par Tavu graujosu darbibu Rietumos, es jau runaju ieprieks, bet tagad konkreti pasaki, ko sagrauj (Trimda vai Latvija, rikojoties no Rietumiem) Pupurs? Tiesi konkretus faktus.
  6)”… “Neizprotamā” veidā bijis arī par M. Gorbačova tulku..” Kapec neizprotama? Starp citu, vins bija par tulku ne tikai Gorbachevam, bet ari vairakiem cilvekiem no bijushas PSRS, tadiem, ka Olegam Tabakovam (aktiers), Uspenskim (dzejnieks), akademika Andreja Saharova sievai Elenai Bonars utt. Tas bija rikojums no ASV federalas valdibas Bostona, perioda, kad Pupurs tur stradaja pie muitas un imigracijas departamenta, ka MA pavalsts sabiedriskais parstavis. Vai tavas acis tas ir noziegums?
  7)”… Arī neizprotamā veidā ticis klāt pie slepeniem VDK”. 1997.gada Pupurs sanema vestuli no Indula Zalisa (Totalitarisma seku dokumentesanas centra, TSDC) ar lugumu atlaut nodod atklatiba (publiskosanai) „chekas maisos” visus esoshus dokumentus attieciba pret vinu. Velak, kopijas tika parsutitas no TSDC Pupuram uz ASV un viena dala tika publiceta Latvija. Pilna versija (tulkota uz latvieshu valodu) tika publiceta 2006.gada zurnala „Latvietis” No 3.
  8)”… Iefiltrējies LRT tribunālā…” Ar kadu noluku? Graut ko? Tu tak savus „aforismus” nemaz neslepi. Tik tiesam, jautajums, ka tev izdevas savos tiklos dabut tadu inteligentu cilveku ( Magistru no Londonas Ekonomiskas Skolas, Profesora Asistentu Njoportas Kara Flotes Skola un velaku realas kaujas virsnieku)??!!! Labi, ka vins atri vien (acim redzot saprata ar ko vinam ir darisana) atstaja tavu veidojumu, ko tu nelikumigi un bez nekada pamata sauc musu Tautas varda.
  9) Nu bet, kas attiecas uz tam mistiskam vestulem, tad pats Pupurs nekur publiski to nav apstiprinajis, bet tu ari, laikam attieciba uz so jautajumu tomer atkal blefo. Freibergas vestule mierigi vareja but adreseta tavai personai, kadam citam, vai ari vispar ne pa temu. E-vestules, vispar nav nopietni nemamas.
  10)”… Tas viss tikai norāda, ka Visu Latvijai “kantoris” atrodas DP iestādē” Redzi, Grantin, es pienemu, ka ar saviem argumentiem, es pietiekosi labi pieradiju, ka vismaz, kas attiecas uz Pupuru, tad tava sacerejuma nav ne kripatinas taisnibas, tas viss nebalstas uz faktiem, bet tikai uz emocijam un personiskiem aizvainojumiem. Lidz ar to, ari tavs apgalvojums, ka VL ir DP kantoris ir nepamatots un vienkarsi klaji meligs.
  Tagad, kas attiecas uz E.Jekabsonu.
  1)”… Jēkabsons un latvietis !!!” Hmm, Grantin, a kas tad vins ir? Atlidojis uz musu zemi Annunaki? Paklau, vai tu pats esi tirasinigs, jeb tev tomer, spriezot pec bildem, tev tomer kaut kas dienvidniecisks ir piejaukts, ko? Labi, tu tikai nenem launa, jo te nav nekas personisks.
  2)”… Šī VDK smurguļa vadībā Latvija nonāktu Krievijas apkampienos jau nākošajā dienā pēc viņa ievēlēšanas.” Un „…Tieši VL ir tie, kuri lej ūdeni uz “Saskaņas centra” dzirnavām…” Sadus vardus un tadu apgalvojumu vareja uzrakstit tikai psihiski nelidzsvarots individs. Grantin, tu to esi rakstijis?
  3) Vardu sakot, Grantin, pirms tu kaut ko apgalvo, ludzu savus vardus apstiprini ar faktiem, citadak iznak, ka visa tava majas lapa izskatas pec vienas milzigas blefosanas, kas ir domata naiviem un emocionali nelidzsvarotiem cilveciniem.
  Veselojies,
  Labu velot,
  „Vesturnieks”

 10. *** saka:

  Melis grantins izmisigi megjina saridit latvieshus!
  Nelietis un mesls.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *