Krievu vieplis Agešins „meties” pēdējā kaujā

Jānis UrbanovišSkatieties, krievžīdu okupantu salašņas(SC) un viņu asteskaula laizītāji no Vienotības, ZRP, ZZP un Olšteina M(mēsli), latviešu tautas atriebība(arī visu pārējo izvaroto un pazemoto tautu atriebība) ir durvju priekšā.

FOTO: Ivan Ivanovič Žopamorda(Latgales mafijas jumts- 5. kolonnas fīrers).

http://1941.kanalukraina.tv/ru/

==================================

Parlamenta deputāts Valērijs Agešins (SC) ir satraukts par Nacionālās apvienības līdera Raivja Dzintara izteikumiem presē, tāpēc lūdz ģenerālprokuroru Ēriku Kalnmeieru vērtēt, vai Dzintara izteikumi nesatur nacionālās nesaticības veicināšanas pazīmes.

Agešins, Kabānovs, BuzajevsKā atgādina «Saskaņas centrs», 27.februāra presē bija publicēta intervija ar Dzintaru, kurā politiķis izteicies sekojoši: «9.maijs ik gadus mums atgādina, ka joprojām esam apdraudēti, ka eksistē rusifikācijas draudi un ka joprojām te dzīvo milzīgs skaits Latvijas ienaidnieku, kuri pirmajā izdevīgajā mirklī aizmirsīs visu, kas solīts no tribīnes vai naturalizācijas eksāmenos, un nodos Latvijas valsti».

FOTO: Impērists- krievu nacists Agešins

Ja gribi lasīt oriģinālu, tad spied uz: NACISTS

Agešins uzskata, ka minētais izteikums, iespējams, ir vērsts uz nacionālā un etniskā naida izraisīšanu, kas atbilst Krimināllikuma 78. pantā minētajam.

«Ģenerālprokuroram adresētajā vēstulē es lūdzu izvērtēt Dzintara iespējamo noziedzīgo nodarījumu un izskatīt jautājumu par kriminālprocesa uzsākšanu sakarā ar minēto faktu. Šādi publiski izteikumi aizvaino simtiem tūkstošus valsts iedzīvotāju, faktiski propagandē vienas sabiedrības daļas naidīgu attieksmi pret citu, vadoties pēc etniskās pazīmes. Tas ir absolūti nepieņemami,» norāda Agešins.

www.tautastribunals.eu-2MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

Agešins, Ušakovs, Kabanovs, Putins, MedvedevsPirmām kārtām atgādināsim šim krievu nacistam, ka viņš Latvijā atrodas NELIKUMĪGI. Neviens Starptautiskais Likums nestāv viņa(un arī pārējo okupantu- kolonistu)pusē. Viņa „pusē” stāv brutālais okupantu pašizgudrotais „zakons”, kurš drīz tiks anulēts.

FOTO: Iegaumējiet, agēšini, šo nevainīgo neskaitāmo miljonu upuru asinis tiks atriebtas.

Un atriebība būs prātam neaptverama !

Par to, ka pagaidām spēkā esošais Okupācijas Likums tiks iemests miskastē, lai nešaubās neviens okupants un vietējais kangars, ar v.p. Bērziņu „pakaļgalā”.

Klausies un brīnies, latvieti, ko šis okupantu švalis saka:es lūdzu izvērtēt Dzintara iespējamo noziedzīgo nodarījumu un izskatīt jautājumu par kriminālprocesa uzsākšanu sakarā ar minēto faktu.”

=================================

Ušakovs, Agešins, KabanovsUn tagad ieklausies, nacistveidīgais slepkavu valsts gnīda, Agešin, ko tev saka LRTT:

„Tu un tavi tautas brāļi tuvākā laikā saņemsiet to, ko esiet pelnījuši. Nav iznācis satikt nevienu tautu, kura par krieviem būtu izteikusies pozitīvi.

FOTO: Osvoboģiķeļi

Raivis Dzintars par jums pasacīja visu TAISNĪBU, un tā liek jums drebēt neiedomājamās bailēs.

Tās ir jūsu noslepkavoto upuru asinis, kuras sauc pēc atriebības.

Atriebība būs prātam neaptverama, jo upuru skaits ir neaptverams.

Pret jums „stobrus”  vērsīs gan japāņi, ķīnieši un jakuti, gan mongoļi, kazahi, kirgīzi un uzbeki, gan čečeni, inguši un kalmiki, gan gruzīni, tatāri, moldāvi un ukraiņi, gan poļi, čehi, ungāri un vācieši, gan lietuvieši, latvieši, igauņi un somi, un visi pārējie, kuri runā „suņu valodā”!

Jums zeme degs zem kājām, nolādētie krievu impērijas salašņas.”

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU !

L. Grantiņš   08.03.13.

KOMUNISTISKO IZDZIMTEŅU KLOĀKA

ĀBOLTIŅA.BĒRZIŅŠ.LAKNMEIERS, REINIKSgORBUNOVS, bRŪVERIS, vEIDEMANE

You may also like...

15 komentārs

 1. andris saka:

  Zel,ka ukraini mums aizsteigusies prieksa ar 5 seriju filmu,pieradot,ka 25.junija 1941 gada
  stalins gribeja sakt EIROPAS un PASAULES iekarosanu,un hitlers bija
  spiests sakt preventivu karu 22 datuma,amerikai paredzot notikumu gaitu
  un izveidojot militaru speku uz nacionalsocialisma bazes praktiski no
  nulles.Ta,ka maksligi izveidotais postROMANOVU,postLENINA,postSTALINA
  parazitiskais kulturslanis(KRIEVIJA) ir slogs gan mums,gan pasai RUSIJAI.
  http://1941.kanalukraina.tv/ru/
  PALDIES

 2. Os saka:

  Tiesi ta,ir jabut okupacijas rezima valdiba Musu Cilvekiem,kadi ir NA. Un nevar vini pagaidam neko izmainit,jo ir mazakuma. Un ari nevares izdarit,lidz izdzisim okupantus. Launuma imperija krievija noteikti sabruks un visas okupetas tautas ar zemem atgus savas brivibas. Tad nedrikstes pielaut zidu ekspanciju,kas gribes atkal uztaisit launuma imperiju. Ar maskaliem apdzivotas teritorijas pasi kontrolesim tiesi,jo ir vini Mums parada milzigas naudas summas,dzivnieki ir jatur ipasa rezima teritorija ar apstakliem. Bus ari kastracija vinu un zidu,lai ierobezotu so dzivnieku vairosanos ar populaciju.

 3. ķiploks saka:

  Tādi labu galu neņem!

  Starp citu, vajadzēja redzēt šodienas 100.pantu. Nacionālajai apvienībai žurnālisti klupa virsū kā trakumsērgas ķerti suņi. Nevis uzdeva normālus, aktuālus jautājumus, bet izteica demagoģiskas piezīmes un provokatīvus jautājumus. Mūsējie atbildēja kārtīgi, viss kā nākas, bet tā žurnālistu uzvedība bija dikti naidīga un uzkrītoša…

 4. Os saka:

  Pilniga patiesiba,ka Vacija tikai aizstavejas. Vel maksimali butu 2 ned.jautajums un krievija butu devusies uzbrukuma sava laupisanas gajiena. Hitlers atbrivoja pasauli no sausmiga posta,varam tikai minet,cik talu butu krievzidi okupejusi pasauli. Un sadas filmas uznemsana nav krievijas FDD plana,tapec si briza okupacijas rezima parvaldita Latvija nav iespejama. Pat,ja Ekis to veletos izdarit par savu personisko naudu,tad vins vienkarsi pirmslaicigi nomirtu. Bet doma uznemt sadu filmu ir pat loti laba. Un,nav saubu,krievijas FDD spiegi pasi uztaisis sadu filmu,brinos pat,ka vel nav izdarits un atrefereta vesture bus tada,ka nebija okupacijas,bet aiz bezizejas varga krievija savu pilsonu aizsardzibas labad bija spiesta iebrukt gan Lavija,gan puse Eiropas. Noladetas tautas ar Dievu zidi ar krieviem

 5. iesaku saka:

  Starp citu, iesaku izlasīt interviju ar aitkopi Andri Paulu Pāvulu. Iepriekš biju dzirdēji viņu Tēvijas Laikmeta raidījumā, kur viņš stāstīja interesantas lietas un nicināja arī Borovkovu.(Klimovičam tajā brīdī mute bija ciet, jo viņi jau riktīgie draugi ar Borovkovu)Tagad iznākusi intervija NRA.
  http://nra.lv/latvija/90606-aitkopis-es-milu-gan-so-zemi-gan-valsti-bet-neieredzu-so-rezimu.htm

 6. andris saka:

  Valsts jau sen vareja noteikt min iepirkuma cenas,ierekinot pelnu
  attistibai- NODEVIBA(JURNIEKAM JAMAcA VALSTS)Nu labi par citu,atbildot,no
  avizes komentariem-
  MELNO SPEKU merki-
  1)Apturet sakotnejas BUTIBAS attistu cilveka uz 2 limeni (zemas
  frekvences energijas izstarosana maksliga veida-TV,mobilais,pasa cilveka
  energija nelaimes,karos,bezpalidziba u.t.t.,no eku un celtnu arhitekturas
  biblioteka GAISMAS PILS,baznicam u.t.t.
  2)MELNO PARAZITISKO SPEKU(5RASE) butibas barojas no ta,raidot un radot uz zemes to visu,ar savas 5 kollonas(no ka radies)palidzibu.
  3)Itseviski bernu un jauniesu -vakcinacija,partika,alkoholizacija,
  narkomanija,naudas kults,izvirtiba u.t.t.
  http://www.youtube.com/watch?v=XyfICJR5n8U
  PALDIES.

 7. andris saka:

  Kad MELNAJIEM SPEKIEM pietruka neierobezotas finanses lielam pasaules karam un vispasaules revolucijam,pec dumpinieku
  1905 g.revolucijas un Japanas armijas finansesanas,tie 1912 g.
  nogremdeja TITANIKU(5 RASE- GEMOFRODITI,kas savu fizisko defektu del
  nevar piedalities zemes paklausana,tadel radot 5 kollonu),lai ar
  Vilsona palidzibu varetu brivi emitet naudu(5 kollonas darbs),bez ekonomisko likumu robezam 1913 g. un vinu SAPNIS
  http://www.youtube.com/watch?v=5sudNvHVU68
  Kad lenins negaja trocka(5 kollonas iesutits) pedas vinu atri novaca.
  STALINS ar savu slepkavu bandu nepaklavas pirmajiem un gribeja iekarot
  pasauli pats, no savas nostiprinatas bazes PADOMJU KRIEVIJAS un SAPNIS

  http://www.youtube.com/watch?v=LXcIPMEAyAU
  Rusi tika iznicinati pilniba un radas maksligais kulturslanis,uz kuriem,
  tad norakstisim VISU,un visa pasaule uzkeras uz sita aka,kaut ari rusu
  iznicinasana jau sakas no 17 gs.beigam.Tautas nekur nav vainigas,kamer
  tas neiznicina.
  PALDIES.

 8. Os saka:

  Ta 5 kolonna,vai tumsas speki ir zidi. Un titaniku un 1 un 2 ka deve pasaules kars uztaisija zidi. Tamdel zidi ari radija kristietibu ar musulmanismu islamu,lai tautas,ka aitu baru sadzitu zem viena jumta ferma,bez savas domasanas. Stastot,ka Dieva nav-Komunistu laiks,vai gluzi preteji,ka ir un vienigie ir zids jezus kristus,savukart islama zids muhameds un viss. Tadejadi iznicinot nacijas,tautas un personas identitati. Turklat sie teli un vinu pielugsana ir pilniba tumsas speki,kas ir protams smalka energija,bet ta ir gara energija un nevis Dieva,vai dveseles un dveselei vajadziga,jo gars pec butibas ir no velna,bet dvesele no Dieva. Ar so joku notiek velna pielugsana. Jo zidam,ka radibai nav dveseles,ir tikai gars. Tamdel sis ticibas pieludz tikai garu,dveseli faktiski izsledzot. Protams,bez Dieva atbalsta nenotiktu energo apmaina,tamdel slave ari Dievu,kurs tad pielauj so lietu. Cilveks ir butne,kam ir gars un dvesele,tas nav viens un tas pats. So patiesibu zidi zina,jo viniem ir tiesais pieslegums velna kanalam=Tumsas spekiem. Un jo vairak Cilveku pieludz sis zidu Dievibas(muhamedu un jezu),jo vairak energ.vini iegust. Ta vini partiek. Tas ir tads virspuseji nevardarbigs variants,atskiriba no komunisma,kad Cilveks tiek turets nepartraukta stresa un bailes un tadejadi iegustot tumsas speka garam nepieciesamo launuma energo. Admin vai Andri,paskatieties kadu info par cikagas zidu apvienibu 333 ,atrefeferet,jo man tas iespejas ir ierobezotas.

 9. andris saka:

  GEMOFRODITI-Tadi,kas maina dzimumu.Pa dienu virietis un tevs,pa nakti
  sieviete un mate,tapec nav gruti iedomaties,kas dikte tos cucigos
  likumus.
  DVESELE IR NEMIRSTIGA(nu pareizi).Mums ari japeta savu vardu jega.
  piem.kriev.tumso ieliktais vards DUH-OVNOST,DUH-gars OVEN-auns,tapec
  to kultivejot vairakus 100-tus gadu,tautai zemapzina ienak gana(vadona)
  meklesanas sindroms.Bistama lieta,ja pretinieku dzives ilgums var but
  vairaki 1000 gadu.
  Par 333 vel neko.Visi cikagas “slavenie” gangsteri bija zidi,uzvelot vainu
  amerikaniem.Un ta saucama NEZELIGA KRIEVU MAFIJA amerika ari zidi,
  uzvelot vainu rusiem.
  http://www.youtube.com/watch?v=Ibesax-bze0&feature=youtu.be
  Vienigi izdevas ,333 pieder nekustamo ipasumu bizness,saistot visu
  kopa 100% ieguts noziedziga veida
  http://www.youtube.com/watch?v=uht0AND6Gt0
  velak vel,sameklesu.
  PALDIES.

 10. Norg saka:

  Расмешили вы уже всех своими комплексами, зачуханные нацисткие недобитки =)

 11. biete saka:

  ierunājās okupants – jeb pasaules vazanķis un piedirsējs.

 12. andris saka:

  Papetisim-viens trapijies-TA SAKSIM-
  1)RAZSMESILI
  2)KOMPLEKS
  3)ZAcUHANNIE
  4)NAcISTS<savas zemes patriots un karavirs(ar noluku MELNO SPEKU radits
  lai varetu sajaukt dazadas rases,radot debilus pecnacejus,kurus jau
  vares dreset bez pretestibas,tapec zemapzina radot maksligam
  kulturslanim varda negativismu ari nakosam paaudzem).Pilnigi normali
  LATVIJU latviesiem un RUSIJU rusiem,tad nepaliek vietas zidiem un
  maksligajam kulturslanim(zidu inspiretam multikulturalismam)Ari,
  ja rusis saka Rusiju rusiem vinu sauc par nacistu un vel
  ekstremistu,aizliedzot popularizeties(gramatu aizliegums).
  5)NE ir ne.DOBIT<iegut(ogles,mineralus)
  NU UN KAS IZNAK-
  AR KOMPLEKSAM PUSDIENAM VISI VIENREIZ SMEJUSIES,NEIEGUSTOT
  AIZSKARTO DZIMTENES MILESTIBU.
  Maksliga kulturslana spilgts piemers.

  PALDIES.

 13. Edgars Dambītis H-86 saka:

  PCTVL ir starptautisko cionistu filiāle Latvijā,ik viens kurš tajā bijis un ir pašreiz uzskatāms par latviešu tautas ienaidnieku,jo viņiem dotais uzdevums jāpilda visā savā mūžā bez ierunām.Svētītie ar mazo cepurīti parakstījuši vērdzību varenajiem neatkarigi no savas tautības.

 14. Miervaldis saka:

  Un iegaumē Agešin, jaunie Latvieši ar taviem sarkanajiem elkiem izdarīs to,ko nepaguva izdarīt leģionāri!

 15. Miervaldis saka:

  Agešinu, ka kārtīgu okupantu mūdzi apvaino patiesība, kas liek viņam atgādināt patiesību, ka viņš un viņa līdztautieši ir Latvijā ieklīduši, un neeksistē viņu perētava – PSRS, kur viņi varēja klenderēt svešās zemēs cik grib!šī patiesība viņam nepatīk, jo viņam tad ir jārēķinās ar Latvijas pamattautu, nevis jālien kur grib, ka viņiem viņu tundrās tika mācīts, un aceries agešin, tā mācība sen ir jau noskalota podā, kur tiks noskalota arī daža laba krieva galva!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *