Patriotisms, LATS un EIRO

Lata “aizstāvji” !

Valdis Celms, mākslinieks, deju svētku mākslinieciskais inscenētājs. Roberts Klimovičs, žurnālists, publicists. Konstantīns Pupurs, Atmodas aktīvists, disidents. Lidija Leikuma, valodniece, LU profesore. Kaspars Dimiters, dziesminieks. Aivars Borovkovs, jurists, LJB prezidents. Ieva Nikoleta Dāboliņa, publiciste. Jānis Ozols, Ārsts, dr.med., bij. Rigas 1.slimnīcas direktors. Jānis Kušķis, valodnieks, publicists. Guntis Kalme, teoloģijas doktors. Ivars Kalviņš Latvijas Organiskās sintēzes institūta direktors. Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenais loceklis. Ivars Brīvers, ekonomists, ekonomikas zinātņu doktors. Ērika Šmeļkova, žurnāliste. Eva Lūse, žurnāliste. Zane Jančevska, aktrise. Imants Kalniņš, komponists. Edvards Ratnieks, tiesību zinātņu doktorants. Juris Putriņš, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris. Oskars Rode, zvērināts advokāts. Jānis Rožkalns, Triju Zvaigžņu ordeņa lielvirsnieks. Inesis Feiferis, ekonomists. Sergejs Ancupovs, Nacionālo resursu institūta direktors. Lolita Ērgle, pedagoģe. Elita Kleinkofa-Prūse, skolotāja. Lāsma Kugrēna, aktrise. Elita Veidemane, žurnāliste. Aivars Brīze, mūziķis. Pēteris Apinis, Latvijas Ārstu biedrības prezidents. Gints Gaiķēns, M. jur, Brīvības ielas telšu pilsētiņas organizētājs. Vilnis Zakrevskis, M.Econ., Dipl.Ing. Aigars Plotkāns, ekonomists, mārketinga konsultants. Irēna Krustozoliņa, ekonomiste, lektore.
http://www.pietiek.com/raksti/atklata_vestule_par_latu,_pret_eiro!

www.tautastribunals.eu 1“Kad tas laiks būs pienācis, tad sēnalas no graudiem tiks atšķirtas”, sacīja Pravietis.

Šo Pravieša teikto nevajadzētu pārprast.

Neviens no “ārpuses” nenāks un sēnalas no graudiem prom nepūtīs. DIEVS mūsos ir ielicis Apziņu, kura satur pilnīgi visu ESĪBAS informāciju, arī to, kas LABS, un kas ĻAUNS.

Katrs pats sevi “aizpūtīs” tur, kur viņam vieta.

“Pasaki, kas ir tavi draugi, un pateikšu visu par tevi”, skan visu tautu sakāmvārds.

Tie bija pāris filozofiski pilieni, kuri būtu jāatceras kā miegā, tā nomodā, jo mēs esam garīgas būtnes, kuras nes atbildību par katru, pat visniecīgāko “darījumu”.

Patriotisms ir slavējams, tas mums visiem ir saprotams. Tikai pielietošana dzīvē ir diezgan sarežģīta lieta. Patriotisms ir vajadzīgs visvairāk tad, kad tauta nonāk grūtībās- nelaimē. To zin arī ienaidnieki un tāpēc ir ļoti jāuzmanās, jo viņi par katru cenu centīsies “būt” patrioti.

Uzspēlētās patriotisma jūtas ir deformētas un lien kā īlens no maisa ārā.

Šodien superpatriotus spēlē tie, kuri ir salūzuši un nodevuši savu tautu, protams, arī  mūsu tautas asins ienaidnieki. Piemēram, tādi kā: Aivars Borovkovs un Elita Veidemane.

Šinī gadījumā runa ir par LATA saglabāšanu.

guntis kalme

ieva nikoleta dāboliņaFOTO: Guntis Kalme un Ieva Nikoleta Dāboliņa.

Nu, kas Jums kopīgs ar slepkavu un KGBistu Borovkovu ?

Viss šis “patriotisms” ir virzīts uz vienu, lai nomelnotu VL! un sagrozītu galvu vienkāršajam vēlētājam. Proti, lai neļautu latviešu tautai būt saimniecei savā zemē, jo VIŅA var pieprasīt tiesāt komunistus, bet tas nav pieļaujams. Ko tad šie kangariskie viepļi grib saglabāt ?  Vai to Lata parodiju, kas skaitās esam 4. maija kliķes nauda ?  Ja tas ir Lats, tad kaka ir kūkas gabals. Šie “lati” vairāk atgādina bijušo padomju naudu, kurai pasaulē bija tikai makulatūras vērtība.

Es sekoju līdzi visam, ko raksta savā i- vietnē VL! un Raivis Dzintars. Neesmu atradis nevienu divkosību un liekulību. Protams, viņi nav ideāli, bet tas ir precīzs Igaunijas variants. Ja Latvijā tiktu izmantots Igaunijas modelis, tad lielākā daļa latviešu būtu apmierināti, bet tikai ne komunisti un okupanti. Šeit tad arī ir tas “suns aprakts”, kāpēc šie nodevības gnīdas tā aizstāv 4. maija kliķes parodisko Latu ar siļķēm, bekām, govīm un nezin kādiem tur vēl jefiņismiem… . Ja slepkava, komunists un KGBists Borovkovs un seksuālā padauza, čekas ziņotāja Veidemae ir latviešu patrioti, tad Staļins ir latviešu bāleliņš. Tas pats ir sakāms par nākošās pakāpes nodevības viepļiem Rožkalnu, Pupuru un Dimiteru.

“Saki savus draugus un teikšu par tevi…” Bet ko tad dara šajā melnajā nodevības bandā  Ieva Nikoleta Dāboliņa un Guntis Kalme ? Abi(līdz šim uzskatītie par patriotiem) ir pilnībā informēti par Veidemani, Borovkovu un Rožkalnu, bet vienalga parakstās kopā ar viņiem. Tātad, viņi arī ir divkoši un kangari.

Arī LRTT ir par to, lai Latvijai būtu sava nauda- Lats, bet tikai ne šīs noziedzīgās kliķes naudas parodija. Latvijas pamatvērtība nav naudas vienība, bet mūsu patriotisms un Dzimtenes mīlestība. Būtu smieklīgi igauņus un somus dēvēt par valstiskumu zaudējušām nācijām. Tātad, visi šie LATISTI ir visīstākie provokatori- krieviskuma atbalstītāji.

Ticēt, ka Veidemane ar Borovkovu ir Latvijas patrioti, nozīmē ieskaitīt sevi abinieku klasē.

Latvieti, nekur nepaliks tā Diena, kad Latvijai atkal būs savs LATS.

Un nekur nepaliks tā Diena, kad tiks tiesāti tautas bendes- nodevēji.

L. Grantiņš.   07.03.13.

You may also like...

7 komentāru

 1. Arnis-G saka:

  Taisnība, ka šobrīd mums ir tikai valūtas parodija, un tā piesaiste eiro tieši pirms “treknajiem gadiem”, acīmredzot, bija apzināta kaitniecība. Tajā pat laikā starp eiro atbalstītājiem arī netrūkst dižu “patriotu” – Godmanis, Āboltiņa, M.Gailis, Valdis un Vjačeslavs Dombrovski, Zatlers utt. Runājot par Igauniju vai Somiju, jāatceras, ka mūsdienās vairs praktiski nav pilnīgi neatkarīgu valstu. Visas lielākā vai mazākā mērā kontrolē pārnacionāls banku astoņkājis un eiro ir tikai viens no soļiem šī astoņkāja varas koncentrēšanā. Pagaidām vēl tā pati Somija neatkarību gluži zaudējusi nav, bet eiro āķi tā jau norijusi. To āķi mēs sajutīsim tad, kad to būs norijušas +- visas valstis un tad vairs atpakaļceļa nebūs. Ja nu ir kāda valsts, no kuras mācīties, tad tā ir Islande.

 2. andris saka:

  600.000 gadus atpakal esam atnakusi,no Maza laca zvaigznaja.
  ESAM D-ARIESI.3 citas baltas rases,no citiem zvaigznajiem, ar merki
  radit vienu balto rasi uz zemes,kur BALTIE DIEVI izveidoja idealus
  apstaklus radosai dzivei.Musu dzimtene bija DARIJA,Ziemelu ledus
  okeana,kura nogrima 113.000 gadus atpakal.TAD PAR KO BIJA RUNA.
  MELNO SPEKU IZ-NIcIBAS SEKLA NES AUGLUS,gribam vai negribam.
  http://pandoraopen.ru/2012-11-12/svyatorus-svyataya-rus/

  PALDIES

 3. to nedrīkst aizmirst saka:

  Pilnīgi visas cilvēku liecības ir saglabātas un nekas ne par korumpētās un mafiozās juristu varzas barveža Aivara Borovkova netīro ģimeni, ne par viņu (ne)darbiem nav aizmirsts.

  Murgu zona

  Latvijā cilvēka pēdējo gribu, izrādās, neaizsargā nekas

  2006.gada 13.septembrī Rīgā, Ģertrūdes ielā 9, pie zvērinātas notāres Ingas Muciņas iegāja štrama, sirma kundze un pauda, ka vēlas rakstīt testamentu. Aktu un apliecinājumu reģistrā tas nu iereģistrēts ar numuru 9675. Viss kārtībā, vai ne? Šīs sauless lietas, šķiet, sakārtotas, laiks pie sava Visvalža doties, nodomāja Ārijas kundze un dažas dienas pēc testamenta sastādīšanas tā arī izdarīja – 27. septembrī aizgāja Mūžības ceļā…

  Ir saglabājusies šī testamenta, ko sastādījusi pirmā Latvijas bruņoto formējumu komandiera (Latvijas armijas pirmā virspavēlnieka) pulkveža Oskara Kalpaka brāļa meita, kopija. Tajā teikts: «1. Ar šo es, Ārija Kalpaka – Grundmane, pasludinu savu pēdējo gribu un ar šo testamentu nosaku sekojošo:

  1.1. man piederošo nekustamo īpašumu Liepsalas, kas atrodas Madonas rajonā, Ošupes pagastā, un kur izveidota Pulkveža Oskara Kalpaka dzimtas Piemiņvieta un man piederošos noguldījumus, kas glabājas VAS Latvijas Hipotēku un Zemes bankā, es novēlu Latvijas Bruņotajiem spēkiem (..).»

  Par testamenta izpildītājiem iecelti ARTIS TIRZMALIS un ANITA KALPAKA. Par viņiem testamentā teikts: «..Dzīvokļa (Baznīcas ielā 8 – 24 –VZ) lietošanas tiesības, kas nopirktas līdz 2020.gadam, un visu, kas atrodas dzīvoklī, tanī skaitā dažādus sudraba izstrādājumus, porcelāna traukus, mēbeles, kažokus – novēlu Kalpakai Anitai un Tirzmalim Artim līdzīgās daļās un vienlaicīgi nosaku, ka visa manta, kas atrodas šajā dzīvoklī un norādīta šī testamenta 1.1.3.punktā nododama un izmantojama saskaņā ar šī testamenta 1.1.3. punkta noteikumiem.»

  Savukārt punktā 1.1.3. noteikts: «Pulkveža O. Kalpaka dzimtas Piemiņvietā Liepsalās iekārtojama mana un mana vīra Visvalda Grundmaņa istaba – trimdas bibliotēka, kur pārvedamas no mūsu dzīvokļa Rīgā, Baznīcas ielā 8 – 24 visas grāmatas, visas gleznas, tajā skaitā Liberta „Tautu meita”, Skultes „Rīga”, Gaiļa „Jūra ar sasisto laivu”, Matisona „Arājs”; grāmatu plaukti, grāmatskapji un vajadzīgās mēbeles, kartes, dekoratīvās latviskās un vēsturiskās piemiņlietas, ērģelītes un Liepsalās vasaras nometnēm vajadzīgie saimniecības piederumi un trauki.”

  Ārijas kundze testamentā strikti nosaka arī to, kas un par ko pienākas Artim Tirzmalim un Anitai Kalpakai: „1.6. Par darbu un pūlēm testamenta izpildīšanā un aprūpē mani pavadot mūžībā testamenta izpildītājiem Anitai Kalpakai jāsaņem USD 2000,- un Artim Tirzmalim – USD 2000.”

  Kaķim zem astes

  Testamentu lasot, pārņem dziļa cieņa pret tā rakstītāju: tik pārdomāti un nesavtīgi rūpēties par nākamajām Latvijas karavīru paaudzēm! Tas arī saprotams, jo Ārija Kalpaka – Grundmane ir Latvijas armijas pirmā virspavēlnieka pulkveža Oskara Kalpaka brāļa meita. Tāpēc pilnīgi negaidīta bija ziņa, ka NBS no MANTOJUMA IR ATTEIKUŠIES!

  Tajā laikā LR Bruņoto spēku virspavēlnieks bija Valdis Zatlers, aizsardzības ministram Vinets Veldre un NBS komandierim brigādes ģenerālis Juris Maklakovs.

  Varbūt, ka lielais “reformators” Valdis Zatlers var “reformēt” patiesību un pastāstīt par kādu cenu un par kādiem nopelniem ar skaidru saprātu apveltīta cilvēka Latvijas armijai novēlētais īpašums pārgāja Aivara Borovkova vedeklai Anitai?

  Atgādināsim, ka līdz tam un pēc tam NBS bija pieņēmuši dāvinājumus „naudā un graudā”. NBS neatteicās arī no atpūtas bāzes „Pipariņi” (Cēsīs), kas agrāk piederēja privātpersonai.

  ASV var savam sunim vai kaķim atstāt mantojumā pat miljonus un neviens to nedrīkst apstrīdēt, savukārt Latvijā pēdējo gribu, izrādās, neaizsargā nekas, ja tas ir pret Aivara Borovkova ģimenes savtīgajām interesēm.

  Atgādināsim, ka ASV dzīvoja Ārijas Kalpakas – Grundmanes vecākā māsa, kas no mantošanas tiesībām atteicās par labu Ārijai, lai viņa varētu attīstīt Liepsalas un visu, kas ar tām saistīts, testamentēšanu Bruņotajiem spēkiem ieskaitot. Kad NBS no mantojuma BIJA atteikušies, tuvākāS mantinieceS bija vecākā māsa Olga un viņas meitas.

  Šajā sakarībā ir visai dīvaini divkāršie standarti, ka ASV ļoti strikti iestājās, lai Latvijā tiktu nokārtotas attiecības ar ebrejiem par īpašumiem, bet nespēja vei negrib tikpat strikti un efektīgi iestāties, lai aizstāvētu savas valsts pilsones pret Aivaru Borovkovu.

  Kauns ASV vēstniecības personālam Latvijā, kas to ļoti labi zina, bet nepakustina pat vismazāko pirkstiņu taisnīguma un cilvēciskuma vārdā!

  Atgādināsim, ka tāpat pagājušā gadsimta deviņdesmitajos ASV nespēja vai negribēja aizstāvēt savus pilsoņus (kas par tādiem kļuva Otrā pasaules kara un Latvijas okupācijas rezultātā) – Benjamiņu ģimeni pret Krievijas vēstniecības patvaļu ieņemt un dzīvot Benjamiņu mājīpašumā Jūrmalā (kas tagad ir Krievijas vēstnieka Latvijā rezidence). Nav nekāds noslēpums, ka toreiz tajā nelietībā bija iejaukts arī Juristu biedrības pirmais prezidents un Aivara Borovkova tuvs cilvēks Valdis Birkavs. Cik ilgi vēl Dievs ļaus šiem neliešiem staigāt pa mūsu zemīti? Lai velns viņus visus parauj!

 4. Dārta saka:

  Grantiņš tik ļoti aizstāv NA, bet man jau liekas, ka viņi ir samierinājusies ar to, ka šī valsts nav 18. novembra Latvijas turpinātāja, bet jauna valsts – LPSR turpinātāja. Tādēļ jau arī ir viņu programmā kaut kādas mistiskas samierināšanās un integrācijas programmas.
  Nevar Latvijas situāciju salīdzināt ne ar igauņiem, ne ar lietuviešiem. Te Latvijā okupantu bars ir tik liels, ka neveikt dekolonizāciju ir noziegums pret latviešu tautu.

  Admins
  Neuztraucies, tieši viņi būs tie, kuri veiks dekolonizāciju. Un, ja tu piepalīdzēsi un neriesi uz viņiem, tad tā LIETA ies pavisam ātri uz priekšu… . Un, ja tu nebaidīsies no sava vārda, kā velns no krusta, tad ies vēl ātrāk… .

 5. Latvijas Avīze 2008 saka:

  Aicina KNAB vērtēt ministrijas ierēdņus
  Autors: ARTIS DRĒZIŅŠ

  Šī raksta izlasīšana aizņems: 2 minūtes un 18 sekundes

  Vakar Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fonda pilnsapulcē tika izplatīts zvērināta advokāta mag. iur. Edgara Lešinska atzinums, kurā viņš ierosina Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam veikt pārbaudi par gadījumu, kad Latvijas Nacionālie bruņotie spēki atraidīja Ārijas Kalpakas-Grundmanes mantojumu.

  Jurists pieļauj, ka valsts amatpersonu rīcībā varētu būt pieļautas koruptīvas darbības, atsakoties no nekustamiem īpašumiem, kas nav apgrūtināti ar parādiem un naudas līdzekļiem kredītiestādēs. “Latvijas Avīze” jau pērn rakstīja par to, ka Latvijas armija atteikusies no pulkveža O. Kalpaka dzimtajām mājām “Liepsalām” Madonas rajona Ošupes pagastā un tām pieteikusies O. Kalpaka tēvabrāļa mazmazmazmeita Anita Kalpaka. Aizsardzības ministrijas ierēdņi aizbildinājās ar dažiem neprecīziem formulējumiem, kas neļauj izpildīt testamentu. Par to sašutuši bija zemessargi, vietējās pašvaldības un skolu darbinieki, esošie un pensionētie karavīri, kas bija strādājuši “Liepsalās” un piedalījušies tur notikušajos pasākumos. Par mantojumu Anita Kalpaka sāka tiesvedību, kas vēl joprojām turpinās. Publiski Anita Kalpaka apliecina, ka pēc īpašumtiesību iegūšanas “Liepsalas” tāpat kā līdz šim paliks publiska vieta, par ko gan daudzi šaubās, tajā skaitā ļaudis no Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fonda, kuras biedre ir arī 24 gadus vecā jaunkundze.

  Zīmīgi, ka sabiedriskā spiediena un – kā neoficiāli zināms – “Latvijas Avīzes” publikāciju rezultātā Aizsardzības ministrija nolēma, ka sadarbība ar “Liepsalām” varētu turpināties. Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fonda aktīvākie biedri gan uzstāj, lai šī sadarbība būtu dokumentāli fiksēta un neļautu topošajai privātīpašniecei ar “Liepsalām” iesākt, kas ienāk prātā. Vēl zīmīgi, ka vakar no fonda priekšsēdētāja amata un pat valdes locekļa vietas atteicās brigādes ģenerālis Juris Vectirāns. Neoficiāli zināms, ka tādējādi ģenerālis izteicis protestu pret Aizsardzības ministrijas un armijas rīcību un savu nespēju to ietekmēt.

  Vakar tika pārvēlēta arī Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fonda valde, kurā starp skolu, studentu korporāciju, atvaļinātiem virsnieku pārstāvjiem atrodams arī grāmatu apgāda “Jumava” prezidents Juris Visockis, kurš apsolīja fondam dažāda veida palīdzību. Savukārt Anita Kalpaka valdē neiekļuva. Fonda priekšsēdētāju ievēlēs tuvākajā laikā.

  Domājams, ka arī cīņa par “Liepsalām” iegūs jaunu pavērsienu, jo interesi par īpašumu sākuši izrādīt arī Oskara Kalpaka Amerikas radi, kas radnieciski ir daudz tuvāki pulkvedim nekā Anita Kalpaka. Tāpat fonds tiesvedībā ieņems aktīvāku lomu. Pēc visa spriežot, arī Anita Kalpaka nedomā tik viegli padoties: diez vai viņai padomu liegs civilvīra tēvs Aivars Borovkovs, kas ir Latvijas Juristu biedrības prezidents.

  —————————————————–

  Komentāri:

  2008-03-14 17:42:23 : Pamela
  A.Borovkovs iztīrīja čekas maisus,iztīrīs arī Kalpaka mājas no zemessardzes aktivitātēm.Nu bet ja sakrusto Latvijas zilo govi ar ASV hammeru ,tad sanāk Latvijas Aizsardzības ministrs Veldre.MUMS TAGAD VALDĪBĀ DIVI NEATKARĪGIE MINISTRI/Šlesers/Lesčinskis un Veldre/rīkojas pēs sava prāta,ja to laikā atrod.Kreisās auss un deguna kasītājs itkā nav sankcionējis pašdarbību,BET arī nekādus mērus nepieņem.Varēja pamācīties no Kalvīša ,Loskutova lietā.Man interesē – kas ir valdība un kā tā darbojas,vai katrs ministrs pats par sevi ,autonomi kā Veldre,Šlesers/Lesčinskis?

  2008-03-14 10:24:41 :: Seržants
  Lopu daktera iespējami nodevīgā loma gan būtu jāizpēta. Jo nespējā godināt varoņus, turēt viņu pacelto karogu stingrās rokās, saskatāma nodevība.

  2008-03-14 07:06:40 :: BRR
  Skaidrs,no kurienes vēji pūš,pat muļķim…

 6. to nedrīkst aizmirst saka:

  Vispārzināms, ka Rīgas rajona tiesā bija izskatīta Anitas Kalpakas prasību «par juridiska fakta konstatāciju», «lai varētu saņemt pie zvērināta notāra mantojuma apliecību kā likumiskais mantinieks.» Tā bija izteikusies prasītāja – Latvijas korumpētās un mafiozās juristu šļakas barveža Aivara Borovkova vedekla Anita, un šis teksts ir tiesā veiktā audio ieraksta fragments.

  Uz tiesas sēdi liecināt bija uzaicināti trīs radinieki: Anitas vecmāmiņa (pulkveža brālēna vedekla), Anitas tēvs un Evalds Točs, kas strādāja Liepsalās. Sēdes laikā bija mēģināts pierādīt, ka testamenta atstājēja Ārija Kalpaks – Grundmane, dzimusi 1922.gadā, ir tā pati Ārija Kalpaka – Grundmane, kas dzimusi 1920.gadā.

  Aizkustinošas bija Evalda Toča liecības par to, ka Ārijas kundze viņam vienmēr sūdzējusi, ka juku laikos Vācijā esot pataisīta par diviem gadiem jaunāka. Tas ir tas pats Evalds Točs, kuram testamentā novēlēta automašīna «Ford Taurus» un, tāpat kā testamenta izpildītājiem, 2000 dolāru. VZ jautāja godavīram Evaldam: «Vai, sūdzoties par dzimšanas gadu, Ārijas kundze ne reizi (!) nebija pat iepīkstējusies, ka viss Liepsalu komplekss, un ne tikai tas vien, tiks novēlēti NBS?»

  Jaukās blondīnes teksti

  Uz tiesneses jautājumu, vai uz likumisko mantojumu nav arī citu pretendentu, skanēja atbilde (VZ audioieraksta fragments): «Uz likumisko mantojumu nepretendē vairāk neviens! Esmu gan likumiskā, gan testamentālā mantiniece!» Lai par «testamentālo mantinieci» nebūtu jāsaka – meli, VZ raksta: maldinoši teikts, jo testamentā skaidri un gaiši norādīts, konkrēti kas un par ko pienākas Anitai Kalpakai.

  Un vēl: Anitai ir ļoti attāla radniecība ar Oskaru Kalpaku: viņa ir pulkveža brālēna vedeklas mazmeita. Tātad – viens pulkveža brālēns no pulkveža tēva četru brāļu un trīs māsu kuplo ģimeņu pēcnācējiem!

  Diez, kāpēc kāda no 7 (!) ģimeņu atvasēm, kuriem ir tādas pašas tiesības uz mantojumu kā Anitai, netika pielaistas pie mantojuma?
  Varbūt patiesības noskaidrošanas vārdā jāsameklē visus pulkveža Oskara Kalpaka māsīcu un brālēnu vedeklu un znotu mazmeitas un mazdēlus! Gan jau kāds radinieks vēl ir atrodams pie labas veselības un skaidra saprāta, lai spētu īstenot Ārijas Kalpakas – Grundmanes pēdējo vēlēšanos!

  Uz tiesneses jautājumu, kāpēc vismaz 60 gadus Kalpaka – Grundmane neko nav darījusi, lai kļūmi ar dzimšanas gadu izlabotu, Anita bija atbildējusi (citiem vārdiem sakot, sacerēja pasaciņas): «Viņa noteikti to būtu darījusi, lai es varētu veiksmīgi un ātri nokārtot šīs mantojuma lietas…»

  Patiesības teksti

  Ir cilvēki, kuri apliecināja Ārijas Kalpakas – Grundmanes īsto dzimšanas gadu.

  Apliecinājums

  Ar šo apliecinu, ka tikšanās reizē ar Āriju Kalpaks – Grundmani 2004.gada aprīlī precizēju viņas dzimšanas gadu. Ā. Kalpaks –Grundmane apliecināja, ka viņa dzimusi 1922. gadā.

  E. Mugurēvičs

  Autors grāmatai «Oskars Kalpaks», Jumava, 2007.

  Salaspilī 2008.gada 29.janvārī

  Es, Emma Kalpaka, apliecinu, ka Ārija Kalpaka – Grundmane ir dzimusi 1922.gadā, vienā gadā ar manu vīru Jāni Kalpaku, ko Ārija Kalpaka-Grundmane ir apliecinājusi sarunās ar savu radinieku Jāni Kalpaku, ka viņi ir viengadnieki.

  E. Kalpaka

 7. Kas? saka:

  Kas ir Artis Tirzmalis?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *