Visu Latvijai- kangaru midzenis.

ParVisu Latvijai- kangaru midzenis.

 Foto: Tāds izskatās 21. gadsimta latviešu tautas kangars.

Kārtējo reizi VL parāda savu piederību latviešu tautas okupantu varzai. Tas, kas notika 16. martā ar veselu saprātu apveltīts latviešu cilvēks pie skaidrības nenonāks. Pēc VL priekšsēža Imanta Parādnieka pavēles tika arestēti Uldis Freimanis un LRTT piesēdētājs Edgars Dambītis. Šim jūdasam, Imantam Parādniekam, nebija pa prātam šo vīru plakāti. Savā ziņojumā policijai šis nacionālais atkritums ir arī piemetinājis, ka viņš ir no šiem vīriem ticis grūstīts.qqqqqqqqq

Foto: U. Freimanis un E. Dambītis ar saviem plakātiem, kuri latviešu tautas kangaram I. Parādniekam nebija pieņemami.

  Nav grūti iedomāties, ko tāds Imants Parādnieks darītu ar latviešiem, ja atkārtotos 1940. gads !!! Īsts Šustina sekotājs. Arī šoreiz laikam gribējās iztapt kādam žīdu noziedzniekam, cionistam un latviešu tautas nīdējam Efreimam Zurofam !

 Jautājums ir un paliek atklāts, kādas pilnvaras ir šim perversajam „harēmistam“, ja policija viņa pavēles nekavējoties izpilda…?

2 Imants Parādnieks sevi jau laikam uzskata par „Latvijas guberņas“ virspavēlnieku.

 Foto: Pēc I. Parādnieka pavēles poilicijas aizturētie Dambītis un Freimanis.

Vai tad vēl kādam ir jāšaubās, ka VL ir bijušo KGBistu radīts veidojums, kuras uzdevums ir diskreditēt latviešu tautas neatkarības ideju.

 Imants Parādnieks, pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā, tiks nekavējoties arestēts un sodīts par nodevību !!!

llllllllll

 

 

Foto:  Šis „skatiens“, kangar Parādniek, izsaka visu!

 

LRTT 20.03.2010

66 thoughts on “Visu Latvijai- kangaru midzenis.

 1. Acīmredzama -skaldi un valdi- politika !
  LATVIESI-neļaujiet ,lai Jūs sašķeļ ,un iznīcina pa VIENAM !
  ATTOPIETIES ! ! !
  Rīt jau var būt par vēlu.
  ESIET VIENOTI !
  Mūsu ir maz un tāpēc mums ir jābūt VIENOTIEM !
  Savas domstarpības pirmām kārtām izrunājiet SAVA starpā pie tējas tases un tikai tad ,dariet savu viedokli zināmu pārējai pasaulei!
  Neaizmirstiet -NEKAD-tikai strīdos dzimst PATIESIBA!

 2. Vīri ar plakātiem!
  Vēlējaties kirlicā kaunināt Zīdus?
  Sinagoga kvartālu nostāk!
  Raustaties tur stāvēt!
  Leģionāriem – acis atvērt – kirlicā?

  Norādījiet!
  Re!
  Nelabais latvietis!
  Mēs labie!
  Un partija viņa ir nelabā!
  Mēs labie!
  Jūtaties labāk?

 3. Pilnīgs murgs! Tieši Parādnieks bija tas, kurš ar abiem dēliem gāja pa priekšu gājien 16.martā…. Un ne jau Parādnieks var kādu likt arestēt. Viņš ne tagad to var (būdams Saiema deputāts…), kur nu vēl iepriekš….

 4. Dārgie lasītāji, jūs pārprotiet! Šī lapa taču ir domāta cilvēku uzjautrināšanai. Tie ir kumēdiņi. Es nosmējos līdz asarām.

 5. Stipri par šerpu! Domāju, ka pie Doma baznīcas toreiz iznāca pārpratums. Vislatvieši jau Freimani nepazīst un domāja, ka viņš ir provakators. Viņš stāvēja ar plakātu: „Žīdi, vācieties mājās“. Nebija skaidrs konteksts, un proti, ka šis Freimaņa un Dambīša pikets ir domāts kā protests pret Zurova ierašanos Rīgā, lai atbalstītu „antifašistus“ latviešu leģionāru apbļaustīšanā. Viņu akciju varēja saprast kā prastu antisemītismu, bet VL jau aizstāv leģionārus tieši tādēļ, ka leģionāri cīnījās par Latviju un pret sarkanajiem un noraida pret sevi vērstos pārmetumus antisemītismā un nacismā.Ar saviem nepārdomātajiem plakātiem abi dūšīgie vīri, varbūt pat īsti neapzinoties, lēja ūdeni uz t. s. „antifašistu“ dzirnavām, citiem vārdiem, izdarīja lāča pakalpojumu tiem, kas aizstāv leģionārus.
  Mazliet vairāk jādomā ar prātu, Freimani un Dambīti. Pozēšana jau ir ir laba lieta, bet tikai tad, ja tā nav tikai pozēšana vien. Kas Jūs, veči, esat, nacisti, vai? Taču ne! Vācu nacisti bija ieplānojuši latviešu tautu iznīcināt, un tikai pašās kara beigās, kad beigas arī viņiem jau bija klāt, viņu nostāja mainījās.

 6. Jā, un vēl: ja jau ir aizdomas par I. Parādnieku tādēļ, ka viņš vērsās pie policijas, tad tikpat labi aizdomās varētu turēt arī Jūs, jo Jūs aizturēja tikai uz pāris stundām un tad palaida vaļā, nevis ierosināja pret Jums lietu par nacionālā naida kurināšanu, par ko var dabūt pāris gadus cietumā. :)

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.