Latviešu tautas glābēji vai bendes ?

Latviešu tautas glābēji vai bendes ?

 Iepazīstoties ar informāciju par jaundibināto „VIENOTĪBU”, kura nu, it kā, beidzot sāks vilkt latviešu tautu ārā no komunistu švaļu radītā posta, neatradu neko, kas par to liecinātu ! Tie paši vecie „vēzīši” vien ir, kuri Latviju noveduši līdz šodienas iznīcības robežai.

 Kalniete

Sandra Kalniete saka: Piedodiet, bet es nekad neesmu teikusi, ka vēlos Latvijā atjaunot Tiesiskumu… ! 

 

Kalniete- Atmodas laika prostitūta vārda vistiešākajā nozīmē. Bija kopā ar tautfrontiešiem, komunistiem, KGBistiem „dienu un nakti”! Aktīvi ārdījusi Latvijas, kā nacionālas valsts, pamatus !!!

Pabriks

Jūda Pabriks saka: Abrene ir Krievijas neatņemama  sastāvdaļa ! Latviešu strēlnieku noziegums mums ir jāizlabo un Abrene jāatdod atpakaļ MĀTEI KRIEVIJAI. Un tad mums beidzot labi klāsies !

 Pabriks- augstākās klases jūda-kangars, kurš bija galvenais iniciators Abrenes nelikumīgajai „uzdāvināšanai” fašistiskajai Krievijai. Šis civilizācijas atkritums godīgi nopelnījis „karātavas”, kuras viņš pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā arī „saņems”!

 loskutovs

Vai Latvija bija okupēta?-es vēl padomāšu….sacīja krievu militāristu atvase Loskutovs.

Un tā viņš vēl šo baltdien domā… .

Loskutovs- Maskavas „sūtnis”, kurš vēl līdz šai dienai nav skaidri pateicis, ka Latvija bija okupēta. Latviešu tautas niknākais ienaidnieks !

 Kristovskis

Kristovskis saka: God. kungi un cien. dāmas, tādā “formā” mēs Zemessardzi nedrīkstam saglābāt, tad mums visiem drīz var pienākt gals….viņi taču vēlas atjaunot 18. novembra Latviju….un šis kolaborants izdarīja to, ko pieprasīja Maskava !!!

Kristovskis- kangaru kangars, kurš iznīcināja Zemessardzi, kā latviešu tautas aizstāvi ! Kristovska tēvs savu dēlu īsi pirms nāves nosauca par latviešu tautas kangaru !

 StokenbergsŠtokenbergs- visa latviskā noliedzējs ! Atklāti atsakās vienoties ar tiem, kuri noliedz 9.maiju un 16. martā noliek ziedus pie Brīvības pieminekļa ! Jo, lūk, Eiropa nesapratīšot !!!

Štokenbergs saka: Ar VISU LATVIJAI mēs nedrīkstam iet kopā, jo viņi grib latvisku Latviju !!!

Lasītāj, ja gribi pasmieties par šo sprukstiņu-parazītu izteicieniem sakarā ar šīs „VIENOTĪBAS” dibināšanu, tad ieejiet viņu interneta vietnē „Sabiedrība citai politikai” ! Gandrīz vai ezotēriska… . Varētu jau daudz plašāk par šo „jaunlatviešu varzu” pateikt, bet lai „runā” ievērības cienīgi komentāri no interneta!

 LRTT

O7.03.2010

——————————————————————————————————-

 Dārgais, Latvieti!

Mēs esam nonākuši tik tālu, ka latvieši praktiski vairs atkal nav saimnieki savā zemē? Mūsu nacionālie uzņēmumi ir iztirgoti ārzemniekiem, nozares, kuras draudēja ar konkurenci apkārtējo valstu ekonomikai, ir praktiski iznīcinātas, Latvijā šodien ir radīti tādi nodokļu džungļi, ka to maksāšanas kārtību nespēj izskaidrot pat VID darbinieki un izskatās, ka mūsu valdība nedomā apstāties, kādu laiku atpakaļ piedzīvojām pievienotās vērtības nodokļa pacelšanu no 18% uz 21%, tādā veidā liekot daudziem mūsu uzņēmējiem izvēlēties citas valstis, kur veikt savu uzņēmējdarbību, tūkstošiem latviešu, ir pametuši šo valsti un dzīvo un strādā ārvalstīs, kur neizbēgami zaudē saiknes ar savu valsti, nacionālo identitāti un saviem tautiešiem, valdība nav žēlojusi ne vienu…ne ārstus, ne skolotājus, ne pensionārus, ne studentus, pat ne bērnus, kuri ir mūsu valsts nākotne. .
Valsts pārvade pašlaik nodarbojas ar to, ka iznīcina ekonomiski aktīvo sabiedrības daļu, kura ir visas valsts pamatā. Valsts pamats nav 100 miljonāri. Tas ir vidējais slānis. Ja nav nodrošināta vidējā slāņa ekonomiskā drošība un pasargātība – valstij ir beigas! Un cilvēki, kas to dara, ļoti labi to saprot.

Valdība, kurā politiķi zog naudu no bērniem, kura muļķo, apzog un smejas par savu tautu, nav pelnījusi tiesības pastāvēt. Zagļiem nav vietas politikā, bet zagļiem ir vieta cietumā!
Nedrīkst gaidīt vēlēšanas, mums ir jāgāž pastāvošā vara tagad un tūlīt, jo katru dienu cilvēki izbrauc no Latvijas, cilvēki ir noguruši no visa notiekošā, ja mēs to izdarīsim, tad vismaz varēsim būt mierīgi, ka jaunajās vēlēšanās netiks atkal ievēlēti tie cilvēki, kas ir izzaguši un izsaimniekojuši mūsu valsti.
Kopš atjaunota Latvijas valstiskā neatkarība, ikvienam patriotiski noskaņotam latvietim ir daudz kas pārdomājams – kāda nākotnē būs mūsu valsts, kādu mantojumu atstāsim mūsu bērniem. Tādēļ apsvērsim, vai ļausim arī turpmāk izpostīt valsti un klusēsim par to, vai iesim un pieprasīsim pastāvošās varas atkāpšanos. Sliktāk vairs nevar būt, mums ir jāparāda sava nostāja, tauta klusē un politiķiem ir brīvas rokas rīkoties. Mēs – latvieši esam vienīgiem, kas to var apstādināt, neviens cits nerīkosies mūsu vietā!

Tādēļ, Tu, tiec personīgi aicināts/a 16.martā plkst. 11.00 pie Brīvības pieminekļa pieprasīt Saeimas atlaišanu.
Aicinu jūs atcerēties mūsu leģionārus, jo 16.marts ir Leģionāru piemiņas diena. Atcerēsimies, ka viņi par Latvijas brīvību cīnījās ar savām dzīvībām, un viņi nebaidījās, tādēļ nebaidīsimies arī mēs un cīnīsimies par savu dzimteni!
Lūdzu dariet visu, lai šī ziņa sasniegtu jūsu ģimenes, draugus, paziņas! Būsim vienoti un atbrīvosim mūsu Latviju no neliešiem, zagļiem un meļiem, kuri ir pievīluši mūsu cerības un uzticību!

—————————————————————————————–

Puķīte

Kalniete – lakstīgala, kad ir ārlietu ministre vai eiroparlamentāriete, ar to kaitējusi Latvijai.
Kalniete – kašķu sieva, esot opozīcijā un cīnoties par gardāku kumosiņu.
Kalniete – balles kurpēs pa Sibīrijas sniegu. Daudziem latviešiem ar to pietiek, lai viņu celtu saulītē.
Kalniete, kur bijāt, esot parlamentā un valdībā, ka nerosinājāt izmaiņas vēlēšanu likumā. Jā, tās noteikti ir vajadzīgas, tikai daudz radikālākas, bet tagad novēlotas. Tad , kad celsies tauta, izmaiņas notiks… un skarbas izmaiņas

——————————————————————————————-

krāsotā ragana

Kā tev kalniete nav kauns skatīties acīs savai tautai ??? Tu un tev līdzīgie izvērsuši genocīdu pret cilvēkiem !!! Jūs visus vajag sodīt starptautiskajā Hāgas Tribunālā !!! Atkal lien pie siles ? Maz esi sarāvusi ? Tevi ienīst cilvēki ! Vienīgās pārmaiņas iespējamas iznīdējot tevi un tev līdzīgos………..samaksāsi par visu !

You may also like...

23 Responses

 1. AG says:

  Jā, vienotībā salasīti visi mēsli, cionistu-masonu ložu pakalpiņi, sorosa rejamie suņi!

 2. lāčplēš says:

  Visi viņi ir no vienas elles nākuši un tik priecājās par savu arējo izskatu, cik daiļi māk runat piečakarējot tautu, TAGAD viņiem ir bails pazaudēt valsti, bet kur vini ir bījuši visus šos gadus?Dzīt projām vajag šitos elles pakalpiņus, kuri grib iedzīt mūsu iznīcībā ar amerikaniskā pozitīvisma smaidu.

 3. hm says:

  Bet starp mums pārāk daudz ir kangaru, mīstčauļu un vienkārši padumju mūsu sugas brāļu.Viņus apzinati tādus veidoja jau 60 gadus- nekas nav mainījies.Tikai cunami mūs var glābt. A kur 25. kadrs palika- nekur nepalika!

 4. says:

  Tos mēslus uz Getliņu mēslaini un tur lai saimnieko-parazīti!!!!!!!!!

 5. araajs says:

  BET-vienalga,vai aizliegs 16.martu,vai ne-MĒS SITĪSIM TOS UTAINOS!!!

 6. svece says:

  A par TP, LPP/LC un lemburģiem negribat uzrakstīt?! Visu Latvijai ir Lemberga pilotprojekts.

 7. Talumnieks says:

  Vai ir kads saraksts par ko velet?
  Ko daris rudeni?
  Jusu ieteikumi …

 8. adriaans says:

  nu oranzos veemeklus var apsveikt ,radiijusi lapu tautas tribunaals…..buutiibaa oranzaas mafijas loceklus vajadzeetu fiziski izniicinaat nevis laut …..

 9. annamarija says:

  adriaan, adriaan… Man arī riebjas tēpisti, bet sasaistīt tos ar TT? Viņu pārstāvji ir TT saraksta augšgalā. Nepļurksti, ja nezini.
  Es ticu un gaidu, kad Tautas Tribunāls teiks savu skarbo galavārdu.
  Par VIENOTĪBU runājot: tas taču ir tik acīmredzmi, ka vecie vēži uztamborējuši no tiem pašiem trūdēt sākušajiem diegiem vien lielāku kulīti, ko izmargojuši ar, kā pašiem šķiet, tautai pievilcīgu nosaukumu “Vienotība”. Manas paaudzes cilvēkiem nāktos atcerēties, ka tieši tāds nosaukums Atmodas laikā bija INTERfrontes laikrakstam JEĢINSTVO. Bet tas jau ir simptomātiski.
  CEKAS un ČEKAS izperinātais odžu dzimums pārgrupējas, lai kārtējo reizi apmuļķotu latvietīšus, lētdabīšus.

 10. Zigurds says:

  Kāda jēga šobrīd prasīt Saeimas atlaišanu, ja tūlīt būs vēlēšanas? Bet arī tās neko nemainīs. Kā atzinuši ārzemju novērotāji, vēlēšanās Latvijā mainās tikai galvas, bet rumpis paliek tas pats.Šobrīd jāprasa 4. maija režīma demontāža un 18. novembra Latvijas atjaunošana. Tikai tā mēs varēsim likvidēt okupācijas sekas, atteikties no pagaidu administrācijas ietaisītajiem parādiem, revidēt attiecības ar Eiropas Savienību, atteikties no 4. maija Latvijas “jaunpilsoņiem” u.t.t.
  Jāatgriežas pie Pilsoņu Kongresa pamatnostādnēm.

 11. annamarija says:

  Zigurdam
  Un kam tad jāprasa 4.maija režīma demontāža? Vai pašam režīmam? KĀPĒC NEPULCĒJAS PILSOŅU KONGRESS?!

 12. TP LPP/LC says:

  Lasiet lasiet, tāir mūsu pirmsvēlēšanas kampaņa

 13. Zigurds says:

  Annamarijai

  Šogad Pilsoņu Kongresam 20. gadskārta. 1990 gada 30. aprīlī un 1. maijā Kongress sanāca uz savu pirmo sesiju. 1. maijā notiks delegātu sanāksme, vieta vēl nav zināma. Liekas, ka būs arī vairāki citi pasākumi – Kara muzejā un Latvijas Universitātē.

 14. Tik tālu nu esam,ka TT arī “uzsaukumi”bez autoru vārdiem,pie tam reti provokatīvi ,kā nākuši no Osipova – Lindermaņa bandas,JO vēlēšanas degungalā un pat nav ioespējams atlaist Saeimu!Aicināt tautu 16.martā pie Brīvības pieminekļa,zinot,ka RD to nav atļāvusi ,uz MĪTIŅU ir provokācija!,it īpaši,ka tas datums ir domāts veco leģionāru piemiņai,ziedu nolikšanai.Gandrīz vai filigrāns VDK darbiņš lai pasaules acīs apgānītu Latviju,jo to taču var darīt jebkurā citā datumā,bet nē,redz’vajag kā “antifašistiem”tieši 16,martā!Jājautā – KURŠ ir veidojis šo lapu?

 15. Steidzīgi jāveido antikomunistu komiteja !!? Vēl vajadzētu latviešu kopienu Latvijā ?!!! Ja nopietni, tad lasīt na-apvieniba.lv Pats pēdējais laiks atjaunot SAVU 18.novembrī dibināto VALSTI

 16. wty says:

  Es domāju ka visas Latvijas partijas ar viniem un tiem pašiem mūļiem sevi ir izsmēlušas

 17. Valdizzz says:

  tā kā nedaudz par traku tur nokomentēti tie politķi. Nacionālismu uzkurināt nevjag, tā jau tā ir problēma bez gala un malas.

  Tas, ka cilvēki pavisam drīz neies vēlēt, ir fakts, jo kamēr šitie ”nesažūs” jaunie jau pie teikšanas nemaz netiks un šo visu redzot viņi to arī nemaz negri. Pat tie viņu ”ielikti” paši atkāpjas, jo saprot, ka tautu viņus noēdīs agri vai vēlu.

 18. skolotāja says:

  es ndomāju, ka vajag visus mērot ar vienu olekti, kā to darav LRTT, jo katram skaidrs, ka nevar vienādi “maigi” nosaukt par latviešu tautas kangaru gan Kalnieti ar Kristovski, gan tāpat arī nesalīdzināmi atbaidošākos un pretīgākos jūdasus urbanoviču,jurkānu,rubiku utt.
  un arī soda mēri tiem pienākas pilnīgi atšķirīgi, jo viena lieta ir kļūdīties, vai mazliet sasmērēties un pavisam cita ir apzināti iznīcināt savu tautu un valodu, centīgi un dedzīgi pielienot un vergojot svešzemju okupantu varai

 19. skolotāja says:

  un vēl domāju, ka tādus smagus neliešus, savas tautas un valsts apzadzējus visos tādos tautai ekstremālos krīžu, kara laikos ir bargi likti pie sienas, bez tiesas un izmeklēšanas, bet citus, daudz mazāk vainīgus tik nevar laist vadošos amatos, vai arī ir pelnijuši publiski tik apspļaudīti

  tapēc rosinu šķirot valsts un tautas nodevējus pēc to vainas smaguma un nodarījuma lieluma, lai juku brīdi tauta nenolinčo apspļaudāmo, bet īstu maitu, slepkavu un valsts sagrāvēju palaiž tikai samīcītu
  jo visapkār rūgst tautas dusmas un nevar zināt kad un kā tās uzliesmos

 20. VDK veidojumam TT says:

  Ja tiesāsim viņus,karāsaties arī jūs no TT kas rada naidu valstī un tautā!

 21. Andžejs says:

  Visu Sorosam! Viņš ir mūsu māmuļai Latvijai kā Tēvs! Viņš ir kā latviešu dieviņš, kas sastrādātām, raupjām rokām pelēkā kamzolītī vagas galā paceļ kartupelīti maigi kā strazdulēnu, kas izkritis no ligzdiņas! Soross pārlaiž maigu skatu kā Ulmaņtēvs savulaik viļņojošai rudzu druvai Latvijas ārēs kā spirgtā vēja šalkojošā birzī! Un nosmaržo apšu beciņa un bērzlapīte, ko Soross apmīļojis kā mazais latviešu rūķītis. Arī stirniņa ar maigi norasojušu purniņu sauc – Visu Sorosam! Viņš paglāba manus stirnulēnus no nacionālistiem! Un gejiņi kā mazi kucēniņi ir paglābušies no brutālajiem tradicionālistiem,kam prātā vien dzert Dzimtenīti un sist pa purnu brālim! Soross i asariņu noraudās, i dolāriņu iedos!

 22. Zigurds saka:
  2010. gada 8. marts 12.29

  Kāda jēga šobrīd prasīt Saeimas atlaišanu, ja tūlīt būs vēlēšanas? Bet arī tās neko nemainīs. Kā atzinuši ārzemju novērotāji, vēlēšanās Latvijā mainās tikai galvas, bet rumpis paliek tas pats.Šobrīd jāprasa 4. maija režīma demontāža un 18. novembra Latvijas atjaunošana. Tikai tā mēs varēsim likvidēt okupācijas sekas, atteikties no pagaidu administrācijas ietaisītajiem parādiem, revidēt attiecības ar Eiropas Savienību, atteikties no 4. maija Latvijas “jaunpilsoņiem” u.t.t.
  Jāatgriežas pie Pilsoņu Kongresa pamatnostādnēm.
  ——————————————————-
  Zigurd,
  bet kas tad Pilsoņu kongresu veidoja ?
  Vai ne ceka ar KBG palīdzību?
  Vai tad Pilsoņu kongresa, TB un citi “nacionāļi” būdami Saeimā un valdībā nav cīnijušies un pildijuši par 1918.gada Latviju?

  Ir ļoti labi pildījuši!!!
  Satversme nedarbojas! Tautsaimniecība izlaupīta, tieši kā 1918 .gadā pēc kara. Vai tad nav???

  Jā, tad nebija ārejo miljardu latu parādu. Arī tad zeme piederēja muižniekiem, tagad arī!

  Kādas tad ir Pilsoņu kongresa nostādnes?

 23. Kristovskis saka: God. kungi un cien. dāmas, tādā “formā” mēs Zemessardzi nedrīkstam saglābāt, tad mums visiem drīz var pienākt gals….viņi taču vēlas atjaunot 18. novembra Latviju….un šis kolaborants izdarīja to, ko pieprasīja Maskava !!!
  Kristovskis- kangaru kangars, kurš iznīcināja Zemessardzi, kā latviešu tautas aizstāvi ! Kristovska tēvs savu dēlu īsi pirms nāves nosauca par latviešu tautas kangaru !
  ——————————

  Bet Kristovskis pareizi saka,ka Zemessardze ir jāiznīcina. PSRS laikos arī Kirhenšteina veidoto Zemessardzi ( izstrebokus) likvidēja 1958.gadā.
  Priekš kāda velna pēc viņus vajadzēja atjaunot?
  Vajadzēja atjaunot Latvijas Aizsargu organizāciju! Mēs taču zinam, kādas bailes radīja boļševikiem Mežabrāļi, kas visi bija Aizargi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *