Latviešu tautas slepkavu messe

H-86-2 Es dziedāšu par tevi, tēvu zeme, / Par tavām druvām vecā līdumā.

Un, kad jau paguršu zem dzīves nastas, / Tad atdusēšos tavā atmatā.

===============================

Linards GrantiņšEs zvērēju Dieva priekšā, ka atriebšu latviešu tautas slepkavām.

Neatradīsies neviens, kurš varētu sacīt, ka neesmu izpildījis solīto. Izpildīšu arī ŠO ! Par to vismazāk lai šaubās sarkanie noziedznieki, ar Godmani, Borovkovu un abiem Bunkām priekšgalā.

Helsinki- 86 bija tie, kuri deva pirmo un izšķirošo triecienu lielkrievu šovinistu perēklim- PSRS, kas tā rezultātā sagruva kā ķirmju sagrauzta suņu būda.

Sarkanie Tautfrontieši gan mēģina šos nopelnus pierakstīt sev, kas, protams, vairāk izklausās pēc anekdotes.

===============================

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

Plīčs, Godmanis, Bunka, BorovkovsUn tā: Helsinki-86 uzsāka šo(pašlaik ieilgušo) atmodu, bet LRTT to pabeigs ar NIRNBERGA-2.

Pēc pirmā “Šausmu foto” http://tautastribunals.eu/?p=10624 publicēšanas LRTT saņēma ļoti svarīgu informāciju par kādu uz foto(nr.4) redzamu tipu.

Un tā, šeit īsa informācija par katru no redzamajiem:

Foto: Lasītāj, uz foto redzamie izdzimteņi nekad nedziedās par “SAVU TĒVU ZEMI”, jo viņi ir šīs ZEMES bendes.

Viņi nekad NEATDUSĒSIES TĀS atmatā, jo pēc šo lopu nosprāgšanas viņi tiks iesviesti CIVILIZĀCIJAS kloākā.

Nr. 1. Krievu izcelsmes latviski runājošais Rihards Bunka, Andra Bunkas audžudēls. Aktīvi, pretēji Satversmei, aģitēja par krievu valodas statusa paaugstināšanu līdz valsts valodas statusam. Šim krievu čekistenes pēcnācējam pat esot jau noorganizēta izpildītāju banda, kuru viņš nosauc par “apkalpojošo aparātu”. Konkrētāk to var pateikt: pasūtīto slepkavību izpildītāji- 5. kolonna. Par šo kustoni var sacīt: īsts Šustina mazdēls.

Nr. 2. Andris Bunka, komunists, KGB darbonis. Laikā, kad Godmanis veica grandiozo latviešu tautas un Latvijas valsts izzagšanu, bija šī žīda  palīgs un arī apsardzes brigādes komandieris. Tātad: augstākās raudzes slepkava- latviešu tautas bende.

Nr. 3. Tālavs Jundzis, komunists, čekists, bezierunu žīda Godmaņa pavēļu pildītājs, latviešu tautas nīdējs un krieviskā dzīves veida atbalstītājs.

Nr. 4. Šeit jūs redziet īstu Sātana iemiesojumu, komunistu Imantu Plīču, kurš padomju laikos bija atbildīgs par cilvēku pazušanu ! Vai viņš šodien ir  pārvērties par eņģeli ? Nekādā gadījuma. Viņa dāsnos “pakalpojumus” turpina izmantot Borovkova- Godmaņa banda.

Nr. 5. Šis “sprands” pieder pašam sātanistu fīreram Ivaram Godmanim. Godmanis: komunists, slepkava, čekists, padomju laikos kā spiegs pildīja uzdevumu Austrijā. Latviešu tautu un Latvijas valsti apzadzis vairāku miljardu apmēros. Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā tiks publiski pakārts, par prātam neiedomājamām zvērībām pret latviešu tautu un cilvēci kopumā.*

Nr. 6. Tas ir šī foto “knipsētājs” žīds Aivars Borovkovs. Par šo izdzimteni var sacīt tikai vienu- nolādēts latviešu tautas slepkava. Padomju laika augsta ranga KGB oficieris, kurš bija aktīvs H-86 iznīcinātājs. Borovkovs, tāpat kā Godmanis, pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā tiks publiski pakārts !

Tikai tad, kad šie komunistiskie čekas noziedznieki tiks iznīcināti, varēs sākties Latvijas valsts uzplaukums.

*Vai jūs ziniet, ka Godmanim uznākot lēkmes, kad viņš izdala bullim līdzīgas skaņas ?

Medīcīnas leksikā to sauc par ŠIZOFRĒNIJU, bet reliģiskajās aprindās par SĀTANA APSĒSTĪBU. Katoļi vēl šodien veic SĀTANA IZDZĪŠANU.

Vai Godmanim nevajadzētu lūgt EXORCITU palīdzību ?

L. Grantiņš   26.08.12

Un šeit mazs papildinājums par šiem izdzimteņiem no interneta:

Vēlreiz – ieskatīsimies Briseles deputāta I.Godmaņa sasniegumos un darbībā…

Kalniete-Godmanis-VaidereSavu darbību Latvijas Tautas frontē (LTF) Ivars Godmanis sāka kā Politiskās komitejas lektors, vēlāk bija komitejas vadītājs. 1989.gadā bija LTF 2.kongresa Redakcijas komisijas loceklis, bet 1989.oktobrī Godmanis tika ievēlēts par LTF priekšsēdētāja vietnieku.

Foto:Eiroparlamentārie izdzimteņi- komunisti līdz “kaula smadzenēm” ! Šie ir tie, kuri Latviju noveduši uz iznīcības sliekšņa.

Viņiem pienākas tikai un vienīgi ASM.

1990.gadā Godmanis tika ievēlēts par Augstākās padomes (AP) deputātu kā LTF loceklis no 139.Kuldīgas vēlēšanu apgabala, viņš bija arī AP LTF frakcijas priekšsēdētājs.

No 1990. līdz 1993. gadam Ivars Godmanis bija Ministru padomes priekšsēdētājs.

1991.gadā Godmanis par valdības pilnvaroto VDK dokumentu pārņemšanā pēc savas iniciatīvas iecēla SWH viceprezidentu Aivaru Borovkovu, bet pēc augusta puča Godmanis reorganizēja Ministru padomi un nomainīja vairākus ministrus.

1993.gada pavasarī valdība Ivaru Godmani iecēla par valdības Garantēto ārvalstu kredītu sadales komisijas priekšsēdētāju toreizējā finanšu ministra vietnieka Ulda Oša vietā. Godmanis komisijā bijis tikai neilgu brīdi. Viņš uzstāja, lai degvielaskredītu pavasara sējai saņemtu firma “Lears”, nevis paši zemnieki, taču vēlāk atzina, ka nav pazinis “Lears” vadītājus, bet uzticējies šai firmai, kuru viņam ieteicis Dainis Ģēģeris.

1993.gada jūnijā – neilgi pirms 5. Saeimas vēlēšanām – žurnālists Ingus Gailums un vēl pāris personas paziņoja, ka Godmanim esot konti Šveices bankās.

No 1993. līdz 1995. gadam Godmanis bija AS “SWH-Riga” viceprezidents un nodarbojās ar firmas pārstrukturēšanu, kārtoja finansiālās lietas, izdevumus, kredītus.

1994.gadā viņš kļuva par AS “Union Baltic Bank in Riga” padomes locekli.

Togad viņš īrēja divstāvu savrupmāju par trijiem latiem, un īre tika saistīta ar G-24 kredītu aizdevumu firmai “Rosme”. 1994.gadā Saeimas Izmeklēšanas komisija uzdeva Godmanim jautājumus par G-24 kredītu sadales likumību.

1995.gada maijā Godmanis saņēma Triju Zvaigžņu otrās šķiras ordeni. 1995.gada novembrī Godmanis kļuva par AS “Latvijas Krājbanka” prezidentu, tajā pašā laikā Privatizācijas aģentūra apstiprināja Godmani par “Latvijas kuģniecības” padomes locekli. Vēlāk Godmanis kļuva par “Latvijas Krājbankas” padomes priekšsēdētāju, viņa vietā par bankas prezidentu kļuva Arnolds Laksa.

1996.gada augustā Godmanis tika ievēlēts Latvijas Olimpiskās komitejas izpildkomitejā, bet 1997.gada jūlijā viņš iestājās “Latvijas ceļā” (LC).

1997.gada septembrī G-24 kredītu lietu izmeklēšanas komisijas priekšsēdētājs Viktors Stikuts pauda uzskatu, ka Godmanim jāuzņemas atbildība par kredīta piešķiršanu 2 800 000 ASV dolāru apjomā firmai ””Faber””, apejot G-24 kredītu sadales komisiju.

1998.gada janvārī Godmanis paziņoja, ka jau 1997.gada jūnijā esot brīdinājis Ministru prezidentu Andri Šķēli par iespējamo ””Latvenergo”” miljonu darījumu ar Lihtenšteinas firmu, bet Šķēle to noliedza.

1998.gada maijā LC kongresā Godmanis paziņoja, ka vēlas atteikties no kandidēšanas 7.Saeimas vēlēšanās, jo Totalitārisma seku dokumentēšanas centrā uz viņa vārda ir atrodama VDK aģenta kartīte. LC kongress tomēr iekļāva viņu kandidātu sarakstā.

Jūlijā Godmanis tika ievēlēts tabakas fabrikas ””House of Prince”” Uzraudzības padomē.

1998.gada oktobrī Godmanis kandidēja 7.Saeimas vēlēšanās no LC saraksta un tika ievēlēts. Viļa Krištopana valdībā bija finanšu ministrs.

2002.gadā Godmani neievēlēja 8.Saeimā.

2006.gadā Godmanis kandidēja 9.Saeimas vēlēšanās no Latvijas Pirmās partijas un partijas “Latvijas ceļš” vēlēšanu apvienības saraksta un tika ievēlēts. Godmanis bija iekšlietu ministrs Aigara Kalvīša (TP) vadītajā valdībā.

Lasít vairák:

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/218625…
=====================================================

Pat „visgraujošākās atklāsmes” – kā raksta akadēmiķis Jānis Freimanis grāmatā «Visu vēju virpuļi» – palikušas bez rezultāta, pagaisušas. „Tā 04.10.2000. „ – turpina akadēmiķis – „pirmo reizi publiski tika pateikts, ka LR pirmais premjers Ivars Godmanis, kuru es allaž esmu turējis ārpus katrām aizdomām, esot bijis reģistrēts VDK uzreiz divās – 2. un 3. nodaļā, bijis ar divām „kličkām”” (konspiratīvām iesaukām). Profesors Ervīds Grinovskis grāmatā «Lai nenosarkst dzimtenes smilts» atceras – „ar zināmu novēlošanos Tautas frontes vadībā pēkšņi parādījās Ivars Godmanis.” Tātad čekas slepenībā ieslēptais kļūst par atjaunotās neatkarīgās Latvijas pirmās valdības galvu. „Pieņemamā telpā” – kā pastāsta savos memuāros VDK ģenerālis Edmunds Johansons – „dzēru kafiju ar Godmaņa palīgu, bijušo VDK darbinieku Bunku”, bet, aizlidojis Maskavā, Johansonu pats PSRS VDK priekšnieks Vladimirs Kručkovs informē: – „Ivars jau zvanīja man, domāju, ka jūs sastrādāsieties.”

Godmaņa pirmajā valdīšanas reizē nudien tika „sastrādāti” zili brīnumi, sākot ar Latvijas naudas aizsūtīšanu dzelzceļa kravas vagonos uz Maskavu, krāsaino metālu eksports pat no kapsētu pieminekļiem un valūtas maiņas uzticēšana V. Kargina firmiņai „Parex”…

Tas viss – jau sen zināmais! – tomēr nekavē Valsts prezidentu V. Zatleru uzticēt Godmanim atkal kļūt 2007. gadā par premjeru, lai gan arī tas nav noslēpums, ka Godmanis sadevies roku rokā ar Jāņa Petera, kā krusttēva, dibinātās Latvijas Pirmās partijas vadoni Aināru Šleseru.

„Politikā A. Šlesers ienācis no tā saucamām „farčovščiku” aprindām” – lasām Modra Ziemiņa grāmatā «Trešā atmoda», izdota 1998. gadā. Kādu laiku Ainārs pagaisis Norvēģijā, tur dzīvojis PSRS VDK virsnieka īrētā dzīvoklī, bet atgriezies Latvijā kā miljonārs…

http://www.aisbergs.lv/?p=9567

Par Latvijas VDK:
http://vip.latnet.lv/lpra/latvijasvdk.htm

Par G-24 kredítiem:
http://www.pietiek.com/raksti/ka_sakas_l…

http://www.financenet.lv/zinas/126311-g2…

Ar I.Godmani saistíto personu saraksts 1990.gadá:
http://lv.wikipedia.org/wiki/Godma%C5%86…

You may also like...

21 komentāri

 1. es saka:

  Palīdzēšu pie šo kropļu pakāršanas.

 2. Sigurds Graudiņš saka:

  Aldis Rammašodien 14:51
  http://youtu.be/6sCioKnpHdY Lord Jacob Rothschild Confronted . Kā izskatās Latvijas īsto saimnieku pārstāvji. Iepazīstieties..

 3. Eduards Lunis saka:

  —-UN VAI TAD VARĒJA ,,NEATKARĪGAJAI UN DEMOKRĀTISKAJAI LATVIJAI,,CITS GALS,JA TĀDI IR UN BIJA PIE TEIKŠANAS!?

 4. AG. saka:

  Goldmans ir vienādi slims ar Grantiņu, viņiem būtu jāguļ vienā palātā!

 5. Latvietis saka:

  Vaideres vietā gan vajadzēja ielikt žīdeni ždanoku,žīdu mirski, komunistu suni rubiku un citus neliešus.
  Tas mežinskis ir ALA priekšsēdis.Tāds pats kangars , ka citi vadošie trimdas vadoņi.Viņi kādreiz jūdasu zoo kangaru uzskatīja, par patriotu, jo tas esot runājis tikai latviski. Bet kad jūdasu nometa, tad mēsls rēja visur urliski, draudēja ar tankiem iet kopā ar okupantiem , pieprasīja kangariem aboltiņai un dombrowsij ņemt SV valdība, automatiski pilsonību okupantu urlēniem piedzimstot …… Lai iepazītu ,kas ir trimdas stulbeņu elites īsta seja, tad jaaiziet uz viņu biroju Rīgā. Trimdas padibeņu elitei visu laiku godājami ir nodevēji,padibenes un jūdasi meijerovic,paegle, muižnieks, kehre, cekiste vairiņa …..Un mežinskis nav svētulis, kas runā trimdiniekiem ka lakstīgala, bet darbos ir pavisam cits, kosmopolits, kas aizbraucot uz Latviju kampjās ar valdošiem kangariem un laiza viņu smirdīgās vietas.

 6. interesanti saka:

  Jau ilgāku laiku ielūkojos šai mājas lapā, kuru tik daudzi sauc par “traku”. Tomēr ar laiku nākas pāliecināties, ka ‘trakajā” vietnē patiesības bieži vien izrādās vairāk kā jebkur citur. Par to paldies!

 7. Miervaldis saka:

  Nu nav nekāds valstsvīrs Godmanis, nav!šo lupatu izmanto maskavas roka, un viņš to pats nezin, tādēļ šim lupatam visos laikos okupanti ir uzticējušies, nu bet varbūt viņš zin, ka tiek izmantos, tikai bail viņam teikt, jo šim maskavas kalpam putins dod treknus desas luņķus, nu bet varbūt viņš visticamāk nezin, ka tiek izmantots, ja ņem vērā, ka viņš ir ierindas Latvietis ar pieredzi vadītāja profesijā, tad nu jādomā, ka kremlī sēž profesionāļi, un kā gan ne, ja reiz krievijas impērija ir pastāvējusi tūkstoš gadu, tad nu protams, ka krievijai ir zināma pieredze, nu bet varbūt vienkārši sarkanais režījums tā Latviju bija samaitājis, ka čekai nebija grūti atrast Latvju autas atkritumus, ja tā, tad mēs, kā tauta sen būtu beigti!Nu bet vienkārši krievi seit ir tik daudz, ka visiem vajag kājas aplaizīt, un man žēl Godmaņa, ne tik par to, ka viņš tiks pakārts, bet par to, ka viņš baronu laikos noteikti būtu vācu baronu vagars, paldies!

 8. cietušais no mafiozās un korumpētās Latvijas tiesu sistēmas saka:

  Nr. 4 – Imantam Pličam var droši pievienot Nr. 4.1. uzvārda māsu – vienu no mūsdienu Latvijas negodīgākām tiesnesēm Lidiju Pliču.

  Te būs tikai viens raksts, bet var būt ļoti daudz rakstu.

  SERIĀLS. SĒRIJA 1

  Latvijas republikas augstākā tiesas priekšsēdētājam Ivaram Bičkoviča kgam,

  [..]

  iesniegums.

  SERIĀLA I DAĻA. 2011.gada 29.jūnijā Jums aprakstīju (piel. 1., 1lp.), kā Rīgas pilsētas Kurzems rajona pirmās instances tiesnese Marita Šalta 2011.gada 19.aprīļa atklātā tiesas sēdē apzināti viltoja tiesas sēdes protokolu, nepatiesi ierakstot tajā manas un liecinieka liecības, kā rezultātā Spriedums apzināti tika rakstīts uz viltotu faktu pamata un šajā sakarā uzdevu Jums jautājumu: „Lūdzu sakiet, vai tiesnese Marita Šalta ir vai nav pārkāpusi likumu, sakarā ar nepatiesības paušanu?”
  Manuprāt atbildē nebija sevišķi jānomokās, jo atbildot bija jāpasaka tikai seši vārdi: „jā – Marita Šalta ir pārkāpusi likumu”, vai – „nē – Marita Šalta nav pārkāpusi likumu”.
  Jums arī skaidroju, ka Jūs, neatbildot uz manu jautājumu pēc būtības, pārkāpāt LR Satversmes 89., 91. un 104.pantā man noteiktās tiesības, ka amatpersonai jāatbild uz pilsoņu iesniegumu vai sūdzību pēc būtības, jo, aprakstot visu to ko Jūs minat savā rakstā Nr.10.1/11.1847 (piel. 2., 1lp.) -: „Jūs esat izmantojis savas likumā paredzētās tiesības un Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas 2011.gada 19.aprīļa spriedumu pārsūdzējis, iesniedzot apelācijas sūdzību”, es jau biju iepriekš izdarījis, bet Jūs savā rakstā tikai aprakstījāt manas jau veiktās darbības, tā neatbildot man uz manu jautājumu pēc būtības, tādēļ nākamajā iesniegumā (piel. 3., 1lp.) atkārtoti lūdzu un vēl joprojām lūdzu Jūs atbildēt uz maniem jautājumiem:
  1. lūdzu sakiet, vai tiesnese Marita Šalta – „ir”, vai – „nav” pārkāpusi Krimināllikuma 289.pantu (pierādījumu viltošana) – ņemot vērā manis augstāk minētos faktus, kur saskatāms, ka tiesnese Marita Šalta apzināti sagrozījusi (viltojusi) tiesas sēdes protokolu.)?
  2. lūdzu sakiet, vai Jūs esat vai neesat pārkāpis LR Satversmes 104.pantu, jo neatbildējāt pēc būtības uz manu 2011.gada 29.jūnija sūdzību?

  SERIĀLA II DAĻA. Jūsu augstāk pieminētais Jūsu ieteikums – pārsūdzēt Rīgas Kurzemes rajona tiesneses Marutas Šaltas 2011.gada 19.aprīļa prettiesisko lēmumu apelācijas tiesai, tika izpildīts un lieta apelācijas kārtībā tika izskatīta 26. un 28.septembrī, kuru izskatīja apgabaltiesas tiesneses Lidija Pliča, Ilze Celmiņa un Gunta Ozoliņa. Lietas izskatīšana pēc būtības 28.septembrī netika nobeigta, tādēļ to atlika līdz 2011.gada 2.novembrim.
  2011.gada 3.oktobrī saņemtajā tiesas sēdes protokolā saskatīju apzinātu tiesas mēģinājumu viltot liecinieka liecības un faktu, kad, pasludinot pārtraukumu uz četrām minūtēm, tiesas sastāvs nepameta tiesas zāli, bet turpināja sarunāties ar otru lietas dalībnieku: arodbiedrības „LABA” priekšsēdētāju Raimondu Gaili, kuram tiek apšaubīts nosūtītais fakss, jo tiek uzskatīts, ka tas ir viltots, un SIA „Rīgas satiksme” pārstāvi Ervīnu Dakšu – par juridisku jautājumu problemātiku un risinājumiem (kas ir saistībā ar izskatāmo lietu, ko fiksēja uz galda atstāts diktofons, kura ieraksts ir par pamatu tiesas objektivitātes apšaubīšanai), ko iesniegtajās piezīmēs pie protokola 6.oktobrī atklāju tiesai (piel. 4., 3lp.).

  SERIĀLA III DAĻA. 2011.gada 19.oktobrī (piel. 4., 1lp.) Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesu tiesnese Lidija Pliča man raksta: „…Konkrētās civillietas izskatīšanas laikā [..] nav pieteicis noraidījumu tiesas sēdēs priekšsēdētājai Lidijai Pličai, taču atbilstoši ētikas normām tiesnesim par sevis atstatīšanu jāizlemj neatkarīgi no tā, vai procesa dalībnieki ir izmantojuši savas tiesības pieteikt noraidījumu tiesai.
  Pēc konkrētās civillietas saņemšanas tiesneses Lidijas Pličas lietvedībā, prasītājs [..]ārpus tiesas sēdes vairāk kārt ir izteicis šaubas par tiesneses objektivitāti gan sakarā ar izskatāmo lietu, gan sakarā ar jau izskatīto civillietu viņa prasībā…”,
  nolēmuma daļā – sakot:
  „[..]pamatojoties uz minēto (konstatējuma daļā) un vadoties no likuma „Par tiesu varu” 14.panta pirmo daļu, likuma „Par interešu novēršanu valsts amatpersonu darbībā” 11.pantu un Civilprocesa likuma 229.pantu un 230.pant, nolēmu atstatīt sevi (pasvītrojums mans) – Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesu kolēģijas tiesnesi Lidiju Pliču no civillietu materiālu [..](autobusa vadītāja) prasībā pret Rīgas pašvaldības sabiedrību ar ierobežotu atbildību „Rīgas satiksme” par darba devēja uzteikuma atzīšanu par spēkā neesošu, atjaunošanu darbā un atlīdzības par visu darba piespiedu kavējuma laiku piedziņu sakarā ar [..]apelācijas sūdzību par Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas 2011.gada 19.aprīļa spriedumu izskatīšanas. Lēmums nav pārsūdzams”.
  Uzskatu, ka sava lēmuma „atstatīt sevi” konstatējošajā daļā tiesnese Lidija Pliča ir samelojusi, jo es ārpus tiesas telpām ar viņu nekad un nekur nebiju ticies, tātad – nekad man nebija bijusi iespēja, kā saka Lidija Pliča: „ārpus tiesas sēdes vairāk kārt ir izteicis šaubas par tiesneses objektivitāti gan sakarā ar izskatāmo lietu, gan sakarā ar jau izskatīto civillietu viņa prasībā”, izteikt kādas šaubas par tiesnesi, bet, patiesības labad, pieļauju, ka viņa par sevi ir lasījusi interneta komentārus: „nevalstiskais sektors, 20.01.2008 18:33 Tieslietu ministram Bērziņam. Gaidiet, ļoti daudzi cilvēki sūdzās par Pliču, tikai advokāti izvairās Jums rakstīt sūdzības par viņu, jo negrib pazaudēt viņas labvēlību un zelta āderi. Savukārt nevalstiskām organizācijām nav nekādu noslēpumu un drīz Jūs saņemsiet desmitiem un pat simtiem sūdzību par Pliču, sākot jau no laika, kad viņa strādāja Rīgas Latgales priekšpilsētas tiesā. Sāls ir tā, ka sūdzības cilvēkiem palīdzēs sastādīt viņas pašas kādreizējie kolēģi, kas zina, kādas nelikumības darās pie Pličas. Protams, Pliča var pasmieties un paņirgt par to… bet arī Tālere un Poļikarpova neticēja. Palīdzēsim Latvijai atbrīvoties no korumpētiem un engodīgiem tiesnēšiem, kas parazitē uz cilvēku nelaimes rēķina! fakts, 20.01.2008 18:35 Divkose un karjeriste.” Tā vēl un vēl: http://www…, LETA 20. janvāris 2008 17:06 komentāros pēc raksta: “Izbeidz disciplinārlietu pret Rīgas apgabaltiesas tiesnesi Pliču”(59).
  Uzskatu, ka Lidija Pliča, lai nākamajā tiesas sēdē no manis nesaņemtu apkaunojošu sagaidāmo noraidījumu tiesai, jo tiesnese bija pārkāpusi likumu, ar savu lēmumu „atstatīt sevi” ir centusies izvairījusies no atbildības, kas ir disciplināri sodāms pēc „Tiesnešu disciplinārās atbildības likuma” 3.pantā paredzēto tiesību, tādēļ man atkal radušies jautājumi Jums:
  3. vai tiesnese Lidija Pliča pārkāpusi likumu un būtu disciplināri sodāma pēc „Tiesnešu disciplinārās atbildības likuma” 3.pantā paredzēto tiesību, izdarot manis fiksēto procesuālo pārkāpumu?
  4. vai tiesnese Lidija Pliča neapmeloja mani – savos atstādināšanās iemeslos vainu uzveļot uz manīm, ka – es esmu pie vainas, ka viņai ir jāatstata sevi no civillietas, jo es it kā kaut kur, kaut ko esmu runājis un kaut kādā veidā apšaubījis viņas objektivitāti un taisnīgumu un, ka kādreiz biju pārsūdzējis viņas izskatītu civillietu.? (Atbildi varat sniegt vieglajā valodā ar – „jā” vai „nē”).
  Pēc manas pieredzes, tiesneši tik vienkārši nenoraidās, jo 2011.gada 7.jūnijā izmēģinājos noraidīt Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesnesi Marutu Šaltu, piesakot tai noraidījumu – izsakot neuzticību, civillietā prasībā pret SIA „Rīgas satiksme” par disciplinārsoda atcelšanu, pamatojoties uz to, ka tiesnese jau iepriekš bija izskatījusi citu manu prasību pret atbildētāju, kurā viņa bija taisījusi neobjektīvu un nepamatotu spriedumu, bet Maruta Šalta, atšķirībā no Lidijas Pličas, nenodevās paššaustīšanai un nemeklēja vainu citos, bet veica veiklus manevrus likuma pantos un 7.jūnija lēmumā par manu noraidījumu saka: „Novērtējusi noraidījuma pamatojumu, tiesnese uzskata, ka tas pieteikts nepamatoti, neatbilst Civilprocesa likuma 19.panta pirmajā daļā minētajiem noraidījuma pamatiem, prasītāja apgalvojumi par tiesneses M.Šaltas neobjektivitāti pamatojas vienīgi uz apgalvojumiem un tādēļ nevar būt par pamatu tiesneses noraidījumam”. (piel. 5., 1lp.)
  Marutas Šaltas pieminētā iepriekš izskatītā lieta ir – šī, par kuru ir runa šajās lappusēs, kur Maruta Šalta pirmajā instances tiesā taisīja nelikumīgu spriedumu uz viltota protokola pamata un kura turpinājumā ir nonākusi apelācijas tiesā pie Lidijas Pličas, un tās faktu izklāsts ietverts jautājumā Nr.1 un tālākajos punktos un tā atkal pa riņķi.

  SERIĀLA IV DAĻA. Atliktās lietas izskatīšana pašreiz nozīmēta uz 2011.gada 12.decembri. Par tiesnesi nozīmēta, vai vinnējusi lozi, Rīgas apgabaltiesas tiesnese Lauma Volberga. Aiz garlaicības ieguglēju internetā Laumas Volbergas vārdu un man no tā atpeldēja sekojošas ziņas: „20.06.2003. Lauma Volberga. Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnese. Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājs. Tīšs likuma pārkāpums tiesas lietas izskatīšanā. Uzlikts disciplinārsods – piezīme”. Komentāri: „bundzis, 14.06.2003 09:45. Šitā tiesnese ir riktīga maita. Nu neviens man nekad neiestāstīs, ka tiesā kaut kas notiek bez tiesneses ziņas. Bet ja nu pēkšņi viņa nezin, kas notiek tiesā, tad vienalga ir jāpadzen, jo nespēj kontrolētsituāciju.”
  Cienītais Ivar Bičkoviča kungs, gribās man to vai negribās, bet man rodas jautājums:
  5. cik šim SERIĀLAM būs vēl sērijas (uz šo jautājumu, atšķirībā no iepriekšējiem četriem jautājumiem, ja negribat, varat neatbildēt)?

  2011.gada 4.novembrī.

  SIA „Rīgas satiksme” autobusa vadītājs: [..] /……………../

 9. Jancis saka:

  Kāds labums jums apstrīdēt Grantiņa kunga teikto? Tāda sajūta ka negatīvos komentārus raksta tie,kuriem pašiem uguns jau pie pakaļas. Suņi rej,bet karavāna iet tālāk.

 10. Jānis saka:

  Godmanis, Bunkas, Boravkovs nāk no Orvela dzīvnieku fermas, kur cūkām bija noteicošā loma pār lētticīgajām aitiņām.

 11. Kolēģis > Jānis saka:

  Problēma ir tāda, ka Grantiņš vienā vai divos teikumos pasaka patiesas un loģiskas frāzes, bet trešajā teikumā atkal ķengājas un apvaino Latviešu patriotus, kas nekā slikta nav darījuši Latviešu tautai, drīzāk tikai labu!

 12. Sigurds Graudiņš saka:

  http://www.diena.lv: IA: ASV daļēji kontrolē Krieviju; Lielisks Ivara P. veikts tulkojums Jevgēnija Fjodorova intervijai. Tiem, kas krieviski vēl/vairs nesaprot.

 13. Marta saka:

  ko nozīmē amats – atbildīgs par cilvēku pazušanu?

 14. Miervaldis saka:

  Jā, Grantiņš ir īsts kursis,īsts savas tautas tēvzemes dēls un beidziet riet uz viņu!

 15. otto skorceni saka:

  visus viņus Latvijas tautas nīdējus un valsts izzadzejus ir vienkārši jālikvidē bez tiesas…..nobliezt kā vilkus…!

 16. Miervaldis saka:

  skorceni – ja arī būs tiesas spriedums, tad tas būs īss!Tas pat atiecas uz black joker, rasu un tautību jaucējiem, Latviešu tautas bendēm, tādiem kā “papardes zieds”, čigāniem….

 17. otto skorceni saka:

  Miervaldi,spriedumam tiešām jābūt īsam,piekrītu visā Tev!

 18. Brigitta saka:

  šodien pirmo reizi atradu šo lapu.
  Ir jau 2014 gada februāris,bet vēl esam kur bijām….
  Izskatās ka nav tik viegli tikt vaļā no šiem izdzimteņiem.

 19. Valdis Freimantāls saka:

  Ir jau 2019. gads – izdzimteņi joprojām pie varas ! Tauta bēg uz ārzemēm dzīvot !!!

 20. omīte saka:

  No ES fondiem tika piešķirta nauda sociālajām vajadzībām (trūkumcietējiem, pensionāriem…). Kad cilvēki cieta badu, Godmanis tikai aicināja “ciešāk savilkt jostas” un popularizēja “godmaņkrāsnis”. Par šādu ES atbalstu neviens pat neko nezināja!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *