Par KGB aģentu-provokatoru J. Kažociņu

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

SAB esot mudinājis uz kukuļu došanu un kompromatu vākšanu pret NA un SC politiķiem

http://www.pietiek.com/raksti/sab_esot_mudinajis_uz_kukulu_dosanu_un_kompromatu_vaksanu_pret_na_un_sc_politikiem

H-86-23 - Kopie (2)LRTT jau ir rakstījis, ka SAB vadītājs Jānis Kažociņš ir Krievijas specdienestu aģents. Par tādu viņš nekļuva Latvijā, bet gan dienot Britu armijā.

Tādas ziņas nāk no ASV izlūkdienesta.

ASV izlūkdienesti saka, ka J. Kažociņa rokas ir aptraipītas asinīm. Augsti stāvošiem Anglijas armijas pārstāvjiem, tas arī ir zināms, bet viņi klusē. Klusē tāpēc, ka viņu nolaidības dēļ „tāds” Kažociņš ir gadiem ilgi informējis PSRS izlūkdienestus. Ja tas kļūtu zināms plašākai sabiedrībai, tad daudziem „ripotu galvas”, un vēl daudz vairākiem būtu jāsēž aiz restēm.

Jānis-KažociņšJānis-reiniksLatvijā šis krievu spiegs par SAB vadītāju tika iecelts ar ASV un Krievijas akceptu, lai neļautu latviešiem noteikt pār savu valsti.

FOTO: Divi nolādēti latviešu tautas bendes, zirgasmiekls Kažociņš un žurkuģīmis Reiniks.

Arī Latvijas DP vada Krievijas izlūkdienesta aģents- Jānis Reiniks. Abi šie kantori ir pārpildīti ar bijušajiem VDK rīkļurāvējiem, no kuriem vairums ir krievi. Šie „kantori” nodarbojas ar latviešu patriotu slepkavošanu, pilsoņu terorizēšanu, iebaidīšanu un uzpirkšanu.

Pēdējais “darbs” ir nepārprotams noziedznieka Kažociņa izlēciens pret vienīgo latvisko veidojumu Saeimā- VL!, lai to diskreditētu vēlētāju acīs, kā koruptu partiju.

Viss tiek darīts, lai Latvija nokļūtu Krievijas rokās.

Tai vietā, lai neitralizētu krievu un žīdu provokatorus, kuri veic atklātu teroru Latvijā, SAB un DP veic, protams, Krievijas uzdevumā, sabotāžu pret Latvijas valsti. Savādāk Kažociņa darbību pret VL! nosaukt nevar. Ekstrēmās situācijās par tāda veida darbību ir jānošauj bez sevišķām izmeklēšanām. Bet- gan jau !

Viss tiek vērsts uz to, lai VL! iznīcinātu, jo šie izdzimteņi, ar kažociņiem un reinikiem priekšgalā, jūt drīzas beigas, ja vēlēšanās uzvarēs latvieši. Laikam jau noslepkavotie vairs neļauj mierīgi gulēt saviem slepkavām. Droši vien arī Reinikam un Kažociņam nāk lēkmes virsū kā Godmanim, kurš lēkmju brīžos izdalot bullim līdzīgas skaņas(kas tik nekomandē Latviju).

Acīmredzami ir tas, ka pret VL! nomelnojoši uzstājas arī „patrioti” no LNF un NA(protams īstās). Katrā MERKURS raidījumā un DDD izdevumā tiek norieti VL! kā nodevēji. Tātad: vienotā frontē pret VL! un LRTT uzstājas SAB, DP, LNF, NA(tā riktīgā) un vēl dažnedažādi margināli veidojumi.

Beigu beigās tas ir labi, mēs tagad zinām, kas ir kas.

28.08.12    LRTT

You may also like...

10 Responses

 1. Sigurds Graudiņš says:

  Informācija , kura NEPATĪK režīmam…
  http://www.draugiem.lv/user/1442925/gallery/?pid=272212441

 2. Miervaldis says:

  Nu protams ka taisnība uzpeld virspusē!Tuvojas taču veļu laiks!Veļu spēks tuvojas!Nu es domāju, ka tuvākā vai tālākā nākotnē veļu māte paraus visus šitos kažociņus un Reinikus!

 3. Janka says:

  Kažociņš ārkārtīgi atgādina žīdu!

 4. Vecais says:

  Ja Grantiņa kungs tiktu pie teikšanas,tad jūs -lupatas- dabūtu pēc pilnas programmas! Latvijai vajag stingru roku!

 5. Eduards Lunis says:

  –Paskataties,kā izsvilpj valsts otro amatpersonu arēnā ,,Rīga,,!DRĪZ VIŅUS VISUS ,NE TIKAI IZSVILPS, BET TIKS IZDARĪTS ATBILSTOŠI TRIBUNĀLĀ NOTEIKTAJAM!ARI’ŠOS…

 6. Miervaldis says:

  Domāju, ka tie bija krievu okupanti, kuri to darija!Viņi neciena Dombrovski, un nav jau arī par ko!

 7. informācija says:

  Vai atcaraties, kā 1989. gadā Dziesmu svētku estrādē Mežaparkā tauta izsvilpa pēdējo legālo Latvijas komunistiskās partijas Centrālās komitejas sekretāru Jāni Vagri? Tā beidzās lielinieku ēra. Ar izsvilpšanu. Tagad ar zināmu regularitāti vēsture atkārtojas. 2007. gadā, kad Arēnā Rīga notika spēle starp Latvijas un Lietuvas basketbola izlasi, tad uzrunu teica tā brīža Ministru prezidents Aigars Kalvītis. Viņš tika izsvilpts tik pamatīgi, ka lielākā daļa skatītāju pat nedzirdēja politiķa sakāmo, tikmēr lietuviešu basketbolisti tā arī palika neizpratnē, kāpēc latviešiem ir tik naidīga attieksme pret savu valdību. Savukārt 2010. gadā līdzīgu negodu piedzīvoja Ainars Šlesers, kuram Arēnā Rīga pēc KHL spēles starp Rīgas „Dinamo” un Jekaterinburgas „Avtomobilist” spēles bija jāpasniedz balvas mača labākajiem spēlētājiem. Arī toreiz līdzjutēji pamatīgi izsvilpa tā brīža Rīgas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku, tā demonstrējot tautas viedokli par politiķa rīcību savā amatā. Interesanti, ka toreiz „Avtomobilist” hokejisti padomāja, ka skatītāji joprojām viņus izsvilpj par spēlē piedzīvoto zaudējumu. Bet šogad (2012) hokeja līdzjutēji n izsvilpa Saeimas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu. Te būs par to raksts http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/92512/hokeja-lidzjuteji-nezeligi-izsvilpj-saeimas-priekssedetaju-solvitu-aboltinu
  un video:
  http://www.youtube.com/watch?v=eaC2LsOwLJY&feature=player_embedded

  Lūk, tā piepildās Linarda Grantiņa solītās pārmaiņas. Cilvēki nav muļķi un visu saprot. Atcerēsimies, cik varens likās pēdējais PSRS VDK šefs Krjučkovs. Arī tad viņam likās, ka viņš ir mūžīgs. Bet sabruka ļaunuma impērija PSRS. Tāds pats liktenis gaida neliešus Jāni Kažociņu un Jāni Reiniku, kuri atbildīgi par genocīdu pret latviešu tautu. Lai Dievs viņus soda!

 8. informācija says:

  /citāts/ “Ģenerālprokuratūras lietvedībā esošs dokuments satur no Latvijas izraidītā čečenu kopienas ārstāvja Timura Džamaldajeva liecības, ka Satversmes aizsardzības biroja (SAB) augsta ranga darbinieks Aigars Sparāns viņam piedāvājis tehnisko palīdzību kompromatu vākšanā un provokāciju, tostarp dodot kukuļus ar iezīmētu naudu, izstrādāšanā pret Nacionālās apvienības politiķiem.’
  ==================
  Vai vēl nav skaidrs, kurai partijai ir vara pār LAPSENĒM,BITĒM,ZIBEŅIEM,KRITIENIEM NO AUGSTĀKIEM STāVIEM, SIRDSTRIEKAS?

 9. Sigurds Graudiņš says:

  Ir arī tādi ĪSTENIE letiņi…
  Sigurds Graudiņšpirms 20 min
  TV sižets – Pasākuma KREATĪVS bez ROBEŽĀM kāds no dalībniekiem publiski ierosināja – IEKASĒT NAUDU PAR LEGĀLU ČURĀŠANU UZ BRĪVĪBAS PIEMINEKLI…!!! Runāja skaidri LATVISKI , ja kas…
  AtbildētKomentāri 3
  Ieteikumi3
  Iveta &Rīdere pirms 7 min
  Jā,es arī dzirdēju.Tā nebija vienīgā ‘”spārnotā” ideja.
  Atbildēt
  Sigurds Graudiņš pirms 1 min
  Būtiskākais , ka to neteica KRIEVS , bet gan DEGRADĒTĀS Latvijas izglītības sistēmas LETIŅŠ…!

 10. Miervaldis says:

  “informācija” – varbūt Grantiņš sarakstīs Lāčplēsa turpinājumu?!Nu bet to šleseru, so glumo žurku gan vaidzēja pamatīgi piekaut un izsvilpt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *