SC aizstāvis vēsturnieks Antonijs Zunda…

H-86-3“Vēsturnieks” Antonijs Zunda, kā jau tas pieklājas komunistam un “neklātienes” KGB augsta ranga virsniekam, dzied noziedznieka Urbanoviča stabulē: “Latvija, protams, ka esot bijusi okupēta, bet okupanti vairs neesot sastopami”.

Ne, Antonij, tu esi viens no okupantiem, jo tu savu KP biedra karti vēl cēli glabā savā kreisajā krūšu kabatā.

Tā vēl vienmēr silda un iedrošina tavu nodevēja strutaino dvēseli.

Komunists- čekists Zunda

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

FOTO: Padomju varas balsts LPSR. Komunists un augsti stāvošs čekas darbinieks Antonijs Zunda.

Tava čekista KARTE glabājas Putina seifos. Tu, kā vēstures pasniedzējs Latvijas Universitātē, katru dienu devi atskaites VDK par saviem studentiem.

Tu, Antonij Zunda, esi bezdvēselisks mošķis, kurš pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā tiks sodīts ar ASM, par genocīda veikšanu pret latviešu tautu un sadarbību ar krievžīdisko boļševiku režīmu.

Tavs PULKSTENIS, čekas nelieti, skaita pēdējās minūtes, tāpat kā slepkavam Urbanovičam.

Jūdasam Jūdas tiesa !!!

Skaties un brīnies:  http://www.youtube.com/watch?v=h9_bW6coBqc&feature=player_embedded

==============================

LR vēsturnieks Ritvars Jansons

FOTO: Vēsturnieks Ritvars Jansons

Vēsturnieks Ritvars Jansons, protams, ka pilnīgi apgāž KGB darboņa Antonija Zundas klaji melīgos apgalvojumus, ka Latvijā neesot okupanti.

Par to variet pārliecināties šajā video:

 http://www.diena.lv/diena-tv/dzive/vesturnieki-nav-saubu-latvija-bija-okupeta-13907977

Piebildīsim, ka franči, angļi un holandieši savus okupantus no okupētajam zemēm dabūja savākt pat pēc trīssimt gadiem. Netika ņemts vērā, ka aktīvie okupanti bija jau sen tārpu sagrauzti. Krievi un žīdi savējos neliešus arī savāks. Patīk tas tev, Antonij, vai nē, tas nevienam neinteresēs, jo tu un urbanovičs tiksiet „pakabināti“ stacijas laukumā.

LRTT    08.10.11

You may also like...

6 komentāru

 1. Kronis saka:

  http://www.tvnet.lv/tehnologijas/internets/394745-rupjie_komentetaji_interneta_vini_ir_zinami

  Viss kartiba, esiet uzmanigi komentos
  Tas ir pienacis, par ko mes te cinijamies,
  Dizha Latvijas brivina.
  Uz priekshu , vel ne to vien piedzivosim
  Ar visam karatavam ,p

 2. Okupanti bija un vairs nav, varbūt ka tā arī ir -izmiruši, bet kolonisti un kolonizātori ir un arī okupantu pēcteči ir šeit Latvijā, bet tas jau ir genocīds, kuram nav noilguma.Tāds pat genocīds ir ārvalstu investīcijas Latvijā,ko pareizāk ir nosaukt par neokolonizāciju, arī genocīds, kuram nav noilguma.No tā visa mēs varam atbrīvoties, ja tiek pieņemta deklarācija par 18.novembrī dibinātās valsts statusa atjaunošanu.Daži juristi Latvijā ir sākuši par to runāt, jo tās ir mūsu neatņemamas tiesības uz savu valsti ar no tā izrietošajām tiesībām uz dekolonizāciju.

 3. Miervaldis saka:

  Malacis Ritvar!Kaut gan kas tur par varēšanu.Katrs saprātīgs Latvietis pateiktu, kad krievu 5. kollonas gļotas jau pārņemušas visu!Bet viss slēpjas varonībā, jo ta ir varonība, kad tas Latvietis izkliedz patiesību, tanī laikā, kad krievu gļotas ir te gandrīz pārņemušas visu!

  Tas ir krievu zaņķī slīkstošā Latvieša varonīgais sauciens!

 4. Krievs-pilsonis saka:

  Miervaldis, jau reiz runajām, ka ne krievi vai citi nacionalitāte, bet konkreti sovjeti-okupanti a ne tautības sauksi un lamāsi?

 5. Ernis Purnis saka:

  Piekrītu “Krievs-pilsonis” teiktajam, jo mūsu vēl nebrīvajai un okupantu un to pēcteču apsēstajai Latvijai ir vajadzīgs katrs godīgs cilvēks neatkarīgi no viņa tautības un reliģiskajām un pat vizuālajām atšķirībām!
  Bet, uzpirktajos un mežonīgi cenzētajos (vienlaikus spiedzot, ka cenzūra aizliegta) preses mēdijos un TV jau citus nerāda, kā protams savu saimnieku izraktos latviskas cilmes krievu okupācijas un sava gļēvuma un alkatības radītos atkritumus – visādus zundas, ijabus,”tēlniekus” bikšes, seržantus,strautmanes,tomsonus un vēl čupu (burtiski) kolaborantu mikrobus. ko tur piebilst, ja pat tādi mēreni un filtrēti raidījumi, kā “Kas notiek Latvijā”, “Skats no malas” un vēl viens otrs tiek iznīcināti, jo pat tādi, tik maigi skarošie notiekošo nelietību un nodevību gūzmu valstī, tiek aizklopēti no kremļa kļockām, kotiem utt.
  Un kaut tie bija sabiedrībā iecienīti un populāri raidījumi, kas garantēja maksimālu skatītāju procentu un ļoti augstu reitingu , šim galvenajam faktam, izrādās, ka tam pēkšņi nebija nekādas nozīmes.
  Un mūsu pacietīgā (līdz riebumam) tauta atkal klusē…

 6. Miervaldis saka:

  Kriev pilsoni – es krievus neaiztieku.Ar terminu “krievu gļotas”, es apzīmēju to krievu tautas daļu, kuri ir tie okupanti, un komunisti.jebkura gadijumā, tu jau nebūsi tas, kuram es atskaites došu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *