LRTT atgādinājums Raivim Dzintaram

Raivis Dzintars 1Tie, kuri apmeklē LRTT i-vietni ir ievērojuši, ka mēs nekritizējam VL! politiskās pamatnostādnes. Izņēmums ir dažu VL! „biedru” darbības, kuras ir klaji provokatīvas pret latviešu tautas vitālajām(dabīgajām) interesēm.

Pie atklāti rupjiem provokatoriem ir pieskaitāmi Imants Parādnieks un Ilmārs Latkovskis.

Ilmārs Latkovskis ar savu „Labas gribas MANIFESTU” parādīja, ka ir kopā ar visreakcionārākajiem krievžīdu komunistu noziedzniekiem. Šis Manifests noliedza visas starptautiskās Konvencijas, kuras izskaidro okupācijas BŪTĪBU.

Tad neviļus rodas jautājums: kāda jēga bija visiem starptautisko tiesību ekspertiem, kuri radīja šos likumus, ja „eksperts” I. Latkovskis no VL! tām uzspļauj ?

Tu, protams, pareizi darīji, ka šo krievžīdu cionistu murgu neparakstīji, bet ar to bija par maz. Tev vajadzēja publiski aizrādīt noziedzniekiem Jurim Rubenim un Ilmāram Latkovskim, ka šis Manifests ir pretrunā ar cilvēktiesībām: par okupāciju un to seku likvidēšanu.

Tu to neizdarīji !!!

Tu arī nenosodīji Imanta Parādnieka brutālo provokāciju, kuru viņš veica, ierodoties bērnudārzā SS formas tērpos.

Vai tad Latvijas armijas formas tērpi nebija pietiekoši labi latviešu bērniņiem ?

Tā bija un paliek brutāla provokācija pret VL! atbalstītājiem. Imants Parādnieks ir 5. kolonas „kaujinieks”, jo viņš atrodas vienā bandā ar Rihardu Bunku, kurš ir puskrievs ar izteiktu Lielkrievijas orientāciju. Parādnieks izdarīja visu tā, kā viņam lika mūsu tautas ienaidnieki– krievi un žīdi, lai samazinātu vēlētāju atbalstu VL!.

Kāpēc Tu nesasauci VL! kopsapulci un nepieprasīji Parādnieka izslēgšanu ? Noticis ir tieši pretējais, Tu nāci klajā ar ziņojumu, ka Parādnieks ir tavs draugs ! Ja Parādnieks ir tavs draugs, tad, kas Tu esi latviešu tautai ?

No malas izskatās, ka VL! ir kļuvusi par vienu lielu „ģimeni”, kur viens otram „pakaļu” mazgā. Neviens cits nav spējīgs tik atklāti graut vienīgās latviskās partijas reputāciju, kā jūs paši ar savām apolitiskajām izdarībām. Visas šīs dziedāšanas par „zilpelēko un neuzvaramo sišanu”, pēc panākumiem vēlēšanās, bija idiotisma augstākā izpausme provokatores Elitas Veidemanes līmenī. Tā ir ļoti jauka dziesma, bet jāzina, kur un kad tā dziedama.

Ir dzirdēts, Raivi, ka tev tuvu stāvoši biedri nicinoši un ar ironiju ir izsacījušies par LRTT un, protams, arī par Grantiņu. Tieši tā arī 1987. gadā par mums ņirgājās komunistiskie salašņas.

Mēs bijām vienīgie, kuri izgāja ar atklātu krūti pret krievžīdu komunistiskajiem izdzimteņiem 1986. gadā.

Pānākumi bija prātam neaptverami, jo tas viss notika Taisnības un Dieva vardā !

LRTT arī šodien ir vienīgais, kas ziņo par noziegumiem pret latviešu tautu starptautiskajām iestādēm. Mēs esam jau līdz histērijai noveduši valdošo cionistu kliķi gan starptautiskā, gan arī Latvijas mērogā.

Ko jūs, Raivi Dzintar, esiet izdarījuši Latvijas labā ?

Pagaidām, pilnīgi neko(gandrīz neko), bet muti viens otrs brūķē varenu un saņem nepelnīti lielu algu par to. Neaizmirsti, ka jūs visi sēžat pie Helsinki-86 uzklātā GODAGALDA ! Nedomāju, ka esiet tik dumji un nesaprotiet, ka nekādas pārmaiņas no iekšpuses jūs nepanāksiet. Latvijā visās iestādēs ir „ielikti” noziedznieki, kuri kalpo Krievijai un cionistiem, sākot no Cimdara un beidzot ar Reiniku. Tikai informējot starptautisko sabiedrību, kā to dara LRTT, varam cerēt uz panākumiem. Ja Tu to nesaproti, ir slikti, bet, ja saproti un nedari, tad esi tāds pats noziedznieks, kā pārējie parlamentārie parazīti.

Uzskati šeit sacīto par draudzīgu kritiku, bet zini, ka šī draudzīgā kritika jau atrodas uz kritiskas robežas.

Ja tiksiet LRTT i-vietnē ar zīmogiem uz pieres, tad variet sevi iesviest miskastē.

P.S.

Jānis reiniks, andris bunka

Foto: Šeit jūs redziet komunistisko izdzimteņu bandu, kura visiem spēkiem bezspēcīgi cīnās pret LRTT. Šeit redzamie bez izņēmuma tiks tiesāti ar ASM.

Mazs ieskats šajā šakāļu barā:

Pirmā rinda no kreisās: Mārtiņš Bičevskis (Andra Šķēles cilvēks) , Aivars Straume, Juris Rekšņa, Ziedonis Čevers, Mareks Segliņš (Andra Šķēles cilvēks), Dzintars Jaundžeikars (Aināra Šlesera cilvēks). Otrā rinda no kreisās : 4. Linda Mūrniece Trešā rinda aiz kreisās: 4. Andris Staris (stāv aiz Lindas Mūrnieces) Pa labi aiz barjeras: otrā rinda no kreisās: 2. Andris Bunka (Ivara Godmaņa cilvēks) , trešā rinda pirmais no kreisās Aldis Lieljuksis (stāv uniformā aiz Andra Bunkas, Ivara Godmaņa cilvēks).

Jā, Raivi Dzintar, H-86 panākumi bija prātam neaptverami un arī LRTT darbs ir gigantisks, pretstatā jūsu darbam.

Mēs to visu darām pa velti, Dieva un Taisnības vārdā.

4. maija kliķe savā bezspēcības aptrakumā pieprasīja Vācijas varas iestādes izdot Grantiņu tiesāšanai. Nojūdzās neliešu banda ar Ie M priekšgalā. Šogad aptrakušie juristi, slepkavas Borovkova(arī mudaks Rihards Bunka) vadībā, pieņēma “rezolūciju” par LRTT iznīcināšanu.

Tā ir tikai redzamā puse, bet neredzamā ir daudz lielāka.

DIEVS ir PATIESĪBAS pusē, kurai kalpo LRTT.

Es nekad, Raivi Dzintar, nesacīšu, ka iešu kopā ar pašu nelabo, lai tikai sasniegtu savu mērķi, kā Tu to sacīji.

Man un LRTT nekad nebūs pa ceļam ar Nelabo.

L.Grantiņš 30.07.12


You may also like...

30 komentārs

 1. Eduards Lunis saka:

  Mana pieredze, par viņu darbību, gan ir zaudējusi jebkādu ticību vinīem!Savu ir sasnieguši-tikuši pie ,,siles,,un hru,hru…
  Vienīgais -DĀVIS STALTS,kuru atzištu un mēģināšu sadarboties…

 2. Eduards Lunis saka:

  Pieprasu nekavējoties aivākt šo netīrību,citādi te vairāk nerādīšos! Vai tad nav skaidrs,ka šādi komentāri grauj LRTT tēlu ,Grauj TRIBUNĀLA BŪTĪBU !? Sekojiet, lai tāda netīrība te nebūtu!

 3. Antigedroics > Eduards Lunis saka:

  “Netīrība”, lai cik riebīga tā nebūtu, mēdz būt arī atmaskojoša. Tas ir labi, kaut arī netīri, ka tiek atmaskots derdzīgais idiots AG, kuru principā vajadzētu ieslodzīt psihenē uz mūžu bez iespējas tikt pie interneta.

 4. Sigurds Graudiņš saka:

  Vai tad Raivelis savādāk Saeimā balso pret Latvijas INTERESĒM kā harēmists Parādņik…???

 5. ? saka:

  Man liekas, ka sen tā vjadzēja rakstīt, jo radio merkurs tā sen runāja parVL viltusnacionaļim

 6. Vai tad LRTT ir devis kaut kādu uzdevumu Raivim Dzintaram, ka tagad ir jāatgādina?

 7. Edgars Dambītis saka:

  VL-TB/LNNK skaidri parādija savu attieksmi pret Uldi Freimani sakarā ar pirmā jūlijā akciju par Rīgas atbrīvošanu no sarkano krievžīdu slepkavnieku bandas,par ko viņu izslēdza no TB/LNNK vadība sadarbībā ar padevīgo cionistu pakalpiņu valdību.
  ŠĪ varonīgā cinītāja izvadīšanā pēdējā gaitā nepiedalījās VL-TB/LNNK vadošie pārstāvji,kā arī savās informācijas vietnēs nepieminēja aizgājēju,savu bijušo biedru kurš patiesi mīlēja savu Dzimteni cīnoties pret visiem neliešiem un ienaidniekiem.
  Ko tas norāda gļevumu,bailes,iztapšanu nelabvēļiem ????? Atbildiet.

 8. Atbilde Edgaram Dambītim saka:

  VL-TB/LNNK ir karjeristi, kas tēlo nacionālistus. Uldi Freimani viņi nepieminēja, iespējams, vairāku iemeslu dēļ un viens no tiem ir bailes, ka žīdi sacels brēkas un cionistu prostitūtas – “jenotība” un “zatlerieši” sāks “šūpot valdību”, izmantojot to kā politisku ieganstu, ka viņi atzīmējuši 1. jūlija gājiena organizētāja bēres. Pie tam, arī SC ar Ušakovu to nenoklusētu. Tas viss ir politika un teātris. Šiem “nacionālistiem”, kas ir pie varas, nekas nav svarīgāks kā pašu kabatas un silti krēsli varas gaiteņos, par tautu un viņas varoņiem viņiem nospļauties!

 9. Eduards Lunis saka:

  Nu nevajag jau tik lētus apvainojumus man adresēt!Kas gan rāda striptīzus aukstumā un sniegā!? Ja nu vienīgi tāds pajolīts-kā tāda rakstītājs!Man bija PAVISAM CITI MOTĪVI!BET TO VAR SAPRASTTIKAI TĀDS, KURŠ CĪNĀS PAR TIESISKU LATVIJU…

 10. J.O. saka:

  Izlasot rakstu, ir izbrīns un rodas jautājums. Kas ir noticis, ja 10.06.12. rakstā “Provokatori” tiek lamāti vīri no radio “Merkurs” par R.Dzintara un VL darbības it kā nomelnošanu, bet šajā rakstā notiek tas pats, tikai tagad to sauc par atgādinājumu?
  Skumji, ka LRTT raksti pamazām paliek par nacionāļu savstarpējo apvainojumu vietni. Dažbrīd pat šķiet, ka problēmas sāk izskatīties pēc medicīnas jautājuma.

 11. Andis B. saka:

  Absolūti piekrītu, A.G. ir slims idiots.

 12. ? saka:

  J.O. saka:
  2012. gada 2. augusts 1.29

  Izlasot rakstu, ir izbrīns un rodas jautājums. Kas ir noticis, ja 10.06.12. rakstā “Provokatori” tiek lamāti vīri no radio “Merkurs” par R.Dzintara un VL darbības it kā nomelnošanu, bet šajā rakstā notiek tas pats, tikai tagad to sauc par atgādinājumu?
  Skumji, ka LRTT raksti pamazām paliek par nacionāļu savstarpējo apvainojumu vietni. Dažbrīd pat šķiet, ka problēmas sāk izskatīties pēc medicīnas jautājuma.

  Man žel,betjapiekrit, jo vot tā snakka mēs ari tā domājam, ka nav labi ka godīgi un nacionāli šķeļas un stridas

 13. skorceni saka:

  PROVOKATORU UN NODEVĒJU TIRDZIŅŠ….FUIJ!

 14. AG > Jezus Marija saka:

  Tāds nu es esmu, bet Hitlera formā uz praidu es nebiju. Geju un lezbiešu praidā es piedalījos šādā ietērpā:
  http://i44.tinypic.com/sxkrig.jpg

 15. Latvietis saka:

  Vai naudiņš nav tikai VL parazīts Saeimā , ka latkovskis, krēsliņš? Šim nelietim uz pieres jauzspiež tiesāt ka nodevēju? Vai to vajaga uzspiest Parādniekam par ierociem un nodevīgi uzrīdot Uldim policiju ? Vai Raivis ir tik svēts, ka publiski nosodīja Uldi 1. jūlijā un izslēdza no NA ? Tad tie ir pilnīgi vienādi un neviens nav svēts vai nodevējs.Ari pajolītis AG LRTT publicēja ķengu foto un murgus par Raivi.Faktiski nacionālo novirzienu VL,NA,Merkura un LTF šķelšana un nomelnošana nav prāta darbs, jo katram jacīnās ka var un kopīgi jakordinē sadarbība latviskai Latvijai..
  Naidiņa okupantu publiska dievināšana ir nelietība.Tas stulbumā neredz Latvijas himnas pazemošanu, latviešu valodas diskrimināciju un nelietīgo pazemošanos okupantiem .Galvenais ir jūdasa grasis

  Jaunais Vilnis beidzies, kaislības turpinās
  Romāns Naudiņš
  Politiskās kaislības
  Vakar 12:22

  Izskanējis starptautiskais popmūzikas konkurss Jaunais Vilnis, bet atsevišķa ļaužu grupa joprojām šo pasākumu viļā kā karstu kartupeli pa muti. Tiek kultivēts viedoklis, ka Jaunā Viļņa īstenais mērķis esot – uzspiest savu kultūru, gaumi, citas vērtību kategorijas. Tā esot vēlme atgriezt Latviju atpakaļ PSRS, tādēļ šādam festivālam Latvijā neesot vietas.

  To visu lasot un klausoties, nākas secināt, ka mums piemīt šaura domāšana un gribu teikt: tautieši attopieties! Neradiet mākslīgi problēmas, kuru patiesībā nav, pārtrauciet katrā lietā saskatīt sazvērestības ar politisku nokrāsu!

  Kādēļ nevēlamies saskatīt pozitīvo?

  Jaunais Vilnis ir brīdis, kad Jūrmala atdzīvojas. Nopelna viesnīcas, tirgotāji, amatnieki, uzplaukst viss servisa bizness. Dzintaru koncertzāle ir pārpildīta nedēļas garumā. Tas ir nozīmīgs pienesums, un mēs nevaram izlikties to neredzam.

  Vai mēs paši spējam sarīkot ko līdzīgu, alternatīvu vai labāku? Šaubos. Mums nepietiek naudas, kapacitātes un uzņēmības, bet kritizēt – to gan darām ar lielu degsmi un niknumu. Laima Vaikule ir paudusi viedokli, ka mums, latviešiem, ir problēma – esam trūcīgi, bet gribam būt lepni, noliedzot visu, kas nav mūsu.

  Jaunais Vilnis ir vienīgais tik plaša mēroga pasākums Baltijā un viens no lielākajiem festivāliem Eiropā. Par gaumi nestrīdas. Ja netīk tāda stila mūzika, neviens nespiež to klausīties. Tas ir raksturīgs kūrorta pasākums, kas atnes ienākumus Latvijai. Tad kāpēc to neņemam vērā, bet radām valstiska mēroga ažiotāžu, jaucot klāt vēl politiku? Vai tas ir mazvērtības komplekss mūsos pašos, vai provinciālisms, vai bailes pašiem no savas ēnas? Vai kāds no Jaunā Viļņa līdzjutējiem ir nokārtojis savas dabiskās vajadzības pie Brīvības pieminekļa vai noslaucījis muti Latvijas karogā, kā to ir darījuši daži citu valstu tūristi? Neesmu dzirdējis.

  Mums jātiek vaļā no viensētas domāšanas un jāatbrīvojas no komunistiskās domāšanas žņaugiem – kad viens otrā saskatām ienaidnieku, bet visapkārt redzam sazvērestības teorijas.

  Mūsdienās nav iespējams dzīvot noslēgtā vidē, ir jāmācās domāt plašāk.

  Ne jau Jaunais Vilnis ir vainīgs pie tā, ka desmitiem tūkstoši Latvijas iedzīvotāju ir izbraukuši no valsts labākas dzīves meklējumos. Ne jau kāds no malas ir vainojams pie tā, ka mūsu tautsaimniecība nav tik plaukstoša. Viss ir atkarīgs no mums pašiem. No mūsu pašu goda prāta un sirdsapziņas. No domāšanas un iniciatīvas. No ticības sev un saviem spēkiem. Es novēlu ikvienam paturēt prātā mūsu latviešu tautas sentences: „Kas augstu stāv, tas tālu redz. Kas neiet uz priekšu, iet atpakaļ.”

  Romāns Naudiņš

  LR 11.Saeimas deputāts

 16. Zelma saka:

  Beidziet mankurti te jēlības rakstīt, tas neko nedos jums provokatoriem,jo nacionālā doma jau nezudīs nevienam uz ko cer šo riebeklību triepēji!
  Bet tas, ka Grantiņa slavētais Dambītis daudzreiz kopā ar Grantiņa lamātāju Gedroicu un kremļa anitņglobālistu S.Graudiņu kopīgi rīko piketus un ir visi kopā-tas ir fakts! Mans radagabals jau te ierakstīja, ka skumji, ka te jāplēšas nacionāļiem un par to visu kangari un okupanti roķeles berzē priekā un tik kurina naidu.

 17. Zelma saka:

  Mēsls tas Naudiņš!

 18. Latvietis saka:

  Japiekrīt Zelmai ka naidošanās sīkumu dēļ un uzbrukšana latviskiem latviešiem nav prāta darbs. Bet ja reāli provokatori kūda un ar darbībām veic nelietibas ,ka AG, naudiņš, latkovskis, tā ir pavisam cita lieta.Diemžēl tagad labākas partijas Saeimā par VL nav. Tā ir pagaidām jaatbalsta līdz būs vel spēcīgāka un latviskāka partija.

 19. ? saka:

  .Diemžēl tagad labākas partijas Saeimā par VL nav. Tā ir pagaidām jaatbalsta līdz būs vel spēcīgāka un latviskāka partija.

  vot tam es pilnīgi par un fakts, ka jānāk īstam nacionālai partijai

 20. Miervaldis saka:

  Linard – tu aizmirsi piemetināt, ka Rekšņa ir bijušais OMON virsnieks Latvijā!Pēc viņa pavēles notika uzbrukums finanšu ministrijai, un šaušana uz neapbruņotiem cilvēkiem bastejkalnā!

 21. Miervaldis saka:

  Grantiņš uz VL liek lielas cerības, bet Raivis spļauj viņam virsū (!), jo tēvzeme viņam ir desas bode, bet valsts karogs lupata, nožēlojams rāpulis, kuram paniņas vajag padot!Kā tu Linard to nesaproti!

 22. Deniss saka:

  Raivis Dzintars ir redzēts Brīvmūrnieku organizācijā kopā ar Jāni Rožukalnu..Tā ka tas kas notiek VL nv nejaušība

 23. NIKS FONTS TITULS saka:

  Tikai informējot starptautisko sabiedrību, kā to dara LRTT, varam cerēt uz panākumiem. Ja Tu to nesaproti, ir slikti, bet, ja saproti un nedari, tad esi tāds pats noziedznieks, kā pārējie parlamentārie parazīti.

  ===================================================================

  Domāju, ka tas izklausās diezgan nenopietni – nevienu pasaulē neinteresē latviešu liktenis, ja latviešu tauta pati novēršas no saviem patiesajiem līderiem.

  Tāds Raivis jau ior apaudzis ar Zīles rutīnu un tāda LRTT tam neko nenozīmē. Uzvarētājus netiesā.

  Admins
  No kurienes tev tāda informācija par Raivi ? LRTT nedzīvo un necīnās par Raivja interesēm, bet gan tautas. VL! ir vienīgie, kuri cenšas ko darīt. Tevī, fonta kungs, runā naids un aizvainotība un tas, kā Tu zini, ir nelaimes nesējs. Ne Dzintars, ne arī VL! uz jums nerej, ko jūs rejat uz viņu ? Ja tev LRTT sacītais liekas nenopietns, tad uzraksti ko nopietnu, mēs to noteikti pieņemsim, bet rējēji ir arī bez tevis pietiekoši… .

 24. NIKS FONTS TITULS saka:

  Admins
  No kurienes tev tāda informācija par Raivi ? LRTT nedzīvo un necīnās par Raivja interesēm, bet gan tautas. VL! ir vienīgie, kuri cenšas ko darīt. Tevī, fonta kungs, runā naids un aizvainotība un tas, kā Tu zini, ir nelaimes nesējs. Ne Dzintars, ne arī VL! uz jums nerej, ko jūs rejat uz viņu ? Ja tev LRTT sacītais liekas nenopietns, tad uzraksti ko nopietnu, mēs to noteikti pieņemsim, bet rējēji ir arī bez tevis pietiekoši… .

  =====================================================================

  Man personīgi nav uz ko riet un par ko, bet konstatēju, ka NEREDZU tādu potenciālu Dzintara darbībām ne domašanai. Pēc būtības VL un NA, ja tie ir patiesi patrioti jāapvienojas ar LRTT un jāstrādā pret esošo režīmu, nevis ar to jāsadarbojas, tostarp pret LRTT. R.Dzintaram Jūs varat ar pirkstu pakratīt, bet R.Dzintars NEPUBLICĒJAS Jūsu lapā, bet distancējas no tās Zīles, Dobeļa un Tabūna garā.

  Admins
  To ko Tu,Font, šeit uzrakstīji, ir pieskaitāms pie apzinātas nacionālās vienotības graušanas. Ar šāda veida deformētu taisnību strādā mūsu ienaidnieki un pie tam ar lieliem panākumiem. LRTT un VL! mērķis ir viens. Kopā mēs nevaram iet tāpēc, ka mēs atrodamies dažādos AUGSTUMOS un dažādās debespusēs. VL! nav LRTT norējis, bet dižie “disidenti” gan. LRTT cenšas VL! “atbrīvot” no provokatoriem, bet necīnas pret viņiem kā pret PARTIJU. Būtu smieklīgi, ja Dzintars staigātu pa Saeimu ar DEKOLONIZĀCIJAS portfeli un publicētos LRTT i-vietnē. Mūsu ienaidnieki labi saprot VL! un LRTT mērķus, tāpēc pret mums arī tādi uzbrukumi. Tevis sacītais arī ir ļoti dīvains…. Bet Laiks un Patiesība drīz katru no mums noliks SAVĀ vietā. Ja tu, Font, to nesaproti, tad mums nav par ko vairāk diskutēt, bet ja saproti un saprati manis teikto, tad arī diskusija lieka.

 25. Holms saka:

  Katrs šāds izgājiens ir efektīvāks par simts un tūkstots grāmatām kas atspēko melus pret Latviju.
  Parādnieks un Dzintars to skaidri saprot. Nē nu sauksim lietas savos vārdos, viņi smērēja un turpina smērēt Latvijas tēlu ar dubļiem.

 26. Holms saka:

  Šis jautājums mani uztrauc ļoti sen. Es uzskatu ka Latvija no VL darbības noasiņo. Par VL teikšu tā. No viņu puses mēs redzam Latvijas atbalstīšanu, bet ne Latvijas goda un vitāli svarīgās intereses. Pamatoti jāsāka ka tās ignoretas, pilnigs trulums un nerēķināšanās. Tā kā šāds jautājums jau sen bija japceļ

 27. Patriots saka:

  Admins
  To ko Tu,Font, šeit uzrakstīji, ir pieskaitāms pie apzinātas nacionālās vienotības graušanas.

  =======================================================================

  Jā, VL, ļoti daudz runā pareizas lietas. Bet! – periodiski un pēkšņi izmet kaut ko pilnīgi prātam neaptveramu. Un tas būtu ne tikai Parādnieks vien. Vai tad šādi var panākt vienotību?

 1. 2012. gada 13. augusta

  […] kuras vārdā draud piemērot augstāko soda mēru IeM veterāniem. Savā interneta mājas lapā (http://tautastribunals.eu/?p=10422) pie fotografijas apraksta L.Grantiņš pievienoja šadu tekstu – “Šeit jūs redziet […]

 2. 2012. gada 16. augusta

  […] Bilde pārpublicēta no http://tautastribunals.eu/?p=10422 […]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *