Cionisti un ru-šovinisti mobilizē kangarus pret LRTT

LRTT 1Raksta sākumā jāsaka: “Svēti ir tie, kuri cīnās par Taisnību šajos visnežēlīgākajos SĀTANISMA laikos, kuri neiet Sātana pavadā sava „vēdera“ vajadzības dēļ.

Toties NOLĀDĒTI ir tie, kuri cenšas iznīcināt visu labo- Dievišķo, protams, ka arī latvisko. Viens no tādiem, kurš pats sevi ir nolādējis ar saviem ļaunajiem darbiem, ir Rihards Bunka.

Īsts komunists- ļaunais gēnu līmeni.

Kas tad ir komunisti ?

Tie ir tie paši, jūdaisti, cionisti, brīvmūrnieki, kuru mērķis ir īstenot CIĀNAS GUDRO PROTOKOLUS dzīvē. Nav šaubu,ka  Rihards Bunka ir Antikristam uzticīgs kalps”.

=========================================================

L.Grantiņš LRTT & H-86 - KopieJā, protams, ka arī visu latvisko šis komunista iznireļa atvase, kurš dēvējas par Rihardu Bunku, grib nolīdzināt līdz ar zemi ! Nodevēji vienmēr alkst pēc asinīm, jo tāda ir nodevēja- ļaunā būtība.

Varētu jau piekrist Bunkas sacītajam, ka Latvijā visās vietās sēž noziedznieki, kuri darījuši daudz ļauna citiem. Jautājums tikai “vot” kāds: vai Bunka ir Taisnības cīnītājs, vai tāds pats bandīts, kā tie pie varas esošie, tikai no citas bandas ? Izlasot zemāk publicēto saraksti- interviju un zinot Bunkas pro-krieviskos uzskatus, varam droši sacīt, ka Rihards Bunka nav parasts bandīts, bet gan Latvijas valsts un latviešu tautas ienaidnieks.

Rihards Bunka aktīvi aģitēja, lai referendumā balso par krievu kā otro valsts valodu. Visiem saprotams, ka tad šī pretīgi jēlā, ar nejēdzībām piesētā okupantu valoda, kļūtu par Latvijas noteicošo valodu. Bunkas lielais sapnis par juristu apvienošanu zem viņa vadītā JUMTA sabruka tajā brīdī, kad redzēja Borovkova “smīnu”.

Atnāca “vecis”, kurš zin, kā jāpārgriež rīkle !

Pēkšņi !!! “vienbalsīgais” juristu apvienošanās balsojums pārvērtās par “vienbalsīgu” neapvienošanās balsojumu.

Kas tad bija šie “tur” salasījušies „delegāti“ ? Juristi vai juris- TEĻI ?

Par viņiem var teikt tikai vienu: tas bija kastrētu tekuļu bars, kurš ieraugot borovu*(vepri), konsolidējās ar to, jo vepris arī ir kastrēts impotents kuilis, kurš paklausīgi bez žēlastības pilda Antikrista pavēlesiznīcināt latviešu tautu.

Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā visi šie “juristiskie lopi” tiks tiesāti par nodevību pret latviešu tautu un Latvijas valsti !!!

===============================================

Toties pēc cionistu un ru- šovinistu pavēles juris-TEĻI vienbalsīgi pieņēma LĒMUMU cīnīties pret Atmodas aizsācēju- LCTAG HELSINKI- 86 dibinātāju un LRTT vadītāju Linardu Grantiņu.

===============================================

„LCTAG H-86 paziņojums“ http://tautastribunals.eu/?p=9718 pasaules sabiedrībai par notiekošo Latvijā ir satraucis ANTIKRISTA kalpus gan Izraēlā, gan ASV un Krievijā. Šajā ziņojumā bija pieminētas LIETAS, kuras nepaslīd vienkārši gar ausīm. Pašlaik notiek dažādu organizāciju konsultācijas, lai neitralizētu un iznīcinātu LRTT, līdz ar to arī visu latviešu tautu.

Bet beigās notiks Dieva teiktais:“Viņi visi tiks iemesti Elles zaņķī”, kur arī ir viņu īstās “mājas”.

Paziņojums vāciski: http://tautastribunals.eu/?p=9706

Lūk, pēdējā saruna ar R. Bunku:

LRTT: Labrīt, Bunkas kungs! Vai vakar bija sapulce? Vai bija atnācis Aivars Borovkovs? Kā beidzās sapulce?

Rihards Bunka: Jā. Sapulcē visi vienbalsīgi vienojās ka nekādas apvienošanās nenotiks. Bet tik pat vienbalsīgi vienojās izvērtēt prettiesisko Grantiņa darbību pašpasludinātā tribunālā!

LRTT: Kāpēc tādas izmaiņas plānos?

Rihards Bunka: Tinies dirst !

LRTT: Paldies, bunkas kungs, paldies.

===============================================

Latvieši, nedarīsim grēku, nenolādēsim Sātanu, bet NOLĀDĒSIM viņa kalpus. Sātans, PATS PAR SEVI, ir tikai ATSKAITES punkts.Viņš ir Dievišķās pasaules neatņemama sastāvdaļa.Viņa kalpi ir evolūcijas atkritumi, kuri paredzēti iznīcībai.

L. Grantiņš  LRTT & H-86    01.07.12

* Aivars Borovkovs

=======================================================================

Pirms LRTT publicē latviešu tautas nodevēja- kolaboracionista Riharda Bunkas “atklāsmes” par viņa “varenību”, iepazīsimies ar šiem diviem komentāriem:

Rihards Bunka1. Inguss Kudiņš ir specializējies krāpniecībā, sadarbībā ar Rihardu Bunku. Viņi uzdodās par taisnības cīnītājiem un melo, ka palīdzēs cilvēkiem, pierunā tos balsot sabiedriskajās organizācijās pret esošajiem vadītājiem, sagrābj nelikumīgi varu un tiek pie finanšu līdzekļiem, bet savā mājas lapā sec.lv publiski noķengā par zagļiem godīgus cilvēkus. Uzmanaties no viņiem un neiesaistaties ar viņiem nekādās attiecībās, daudzi ir jau smagi cietuši.
Par Riharda Bunkas afēru šobrīd jau notiek tiesas prāva Jūrmalas tiesā. Nožēlojami, ka viņš ir policijas darbinieks un valkā formas tērpu. Bauskā viņš jau ir palicis “slavens”. Cerams, ka visām šīm nelikumīgajām darbībām reiz tiks pielikts punkts un tas viss beigsies.

FOTO: Nav nekādu šaubu, ja Latvijā būtu palikuši otrie okupanti, tad tu sveicinātu: Heil Hitler !

2.R.Bunka ir mantojis krāpniecības īpašibas no tētiņa, kurš, kā AS Poligons valdes loceklis nemaksāja darbiniekien algas un krāpa valsti, jo daļas algas tika izmaksātas aploksnēs, bet mums potēja, ka esot valsts patriots un policijas pulkvedis. visa ģimenīte ir šmaukļu banda.

========================================================

Protams, ka šī intervija nav dota LRTT, bet šajā intervijā nekas nav sagrozīts.

LRTT pateicas visas latviešu tautas vārdā šim drosmīgam cilvēkam, kurš nodeva šo informāciju TT izvērtēšanai un publikācijai.

Vai tad Rihards Bunka “nesēž” H-86 atjaunotajā Latvijas Republikā ?

“Nelien nesaukts pie latviešu tautas GODA GALDA, atnāks Saimnieks un iemetīs tevi strutu bedrē, Rihard !”

Par to, ka Saimnieks nāks, vari nešaubīties.

================================================================================

Rihards Bunka: Latvijas juristu apvienība ir apstiprinājusi jauno stratēģiju, saskaņā ar kuru LJA ir jākļūst par dominējošo juristu organizāciju, izspiežot citas, vai pievienojot tās pie LJA.

LRTT: Priekš kam jums vajag apkopot  vairākas galvas vienkopus? Tu gribi būt vairākas sejas vienlaikus?  Tas nav labi, ka veidojas pār visiem dominējoša juristu monopola organizācija. Katram tomēr savs darbs jādara. Cilvēkiem jādod iespējas izvēlēties, kurš mērķis realizējams.

Rihards Bunka: Man ir viena seja. Un man šajā gadījumā ir saistošs biedru balsojums. Šis lēmums tiks realizēts neskatoties uz ārējiem traucēkļiem.

Ja tu traucēsi organizāciju pievienošanos pie LJA, mums nāksies izķengāt tevi un sakompromitēt tavu līdzgaitnieku acīs.

(LRTT piebilde: tu tik redz, cik dūšīgs savos draudos ir šis vieplis-visīstākās sātanista izpausmes)

LRTT: Tikpat labi arī tevi var izķengāt. Un kapēc tev tik ļoti vajag svešu organizāciju?

Rihards Bunka: Tev vajadzētu mazāk domāt par “mudacībām”.

LRTT: Kas ir mudacība? Tu  nevarēji  palīdzēt pret cinismu un negodīgumu tiesu sistēmā, bet gribi palīdzēt tautai ? Interesanti.

Rihards Bunka: Man personīgi neko nevajag. Es pildīšu biedru lēmumu, kamēr ieņemu priekšsēdētāja amatu. Pēc pārvēlēšanām decembrī to darīs nākamais priekšsēdētājs.

LRTT: Zini, Latvijā ir vismaz 10 000 biedrību. Ietekmīgas ir tikai dažas. Tās kur apgrozās miljoni, vai ir izcilas personības. Tev ir miljoni? Tev ir cilvēki ar vārdu?

Rihards Bunka: Zinu gan. No tām 17 ir juristu organizācijas. Tuvākā gada laikā mēs plānojam šo skaitli samazināt pusi, pievienojot pie LJA un piedāvājot iekļauties lielajā Valdē.

LRTT: Priekš kam tev to vajag, jo lai kā tu to darītu tiks dibinātas vēl jaunas un jaunas biedrības, jo nekad nebūs tā, ka bars sapratīsies.

Rihards Bunka: Es tev vēlreiz paskaidrošu. Mums LJA ir dzelžaina disciplīna. Demokrātija ir lēmumu pieņemšanas brīdī, kad visi aizklātā balsojumā izsaka savu piekrišanu vēlamajam lēmumam. Kad lēmums ir pieņemts, priekšsēdētājs, Pārstāvju nodaļa, Organizatoriskā nodaļa, un visas Sadarbības sektora grupas tiek orientētas uz izpildi.

LRTT: Zini, mums jau bija kompartija ar tādu disciplīnu. Tai nācās aiziet pagrīdē.

Man tas nav nekas jauns. Zinu, kas ir monopols.

Rihards Bunka: Ja sastopamies ar sarežgījumiem un nepiekāpīgiem cilvēkiem, kā Tu, kuri ir gatavi izšķirties par pretošanos, tajā vietā lai pievienoties citiem, kuri paši pietiekami ir cietuši no valsts sistēmas, tad mēs redzam, ka šāds cilvēks nav adekvāts un mēs veicam pasākumus viņa izolācijai un diskreditācijai.(LRTT:”vot” tā jau ir īsta komunista runa)

LRTT: Protams, to tu vari darīt. Ne tu pirmais, ne pēdējais, kas to saka.

Tikai nesaki “mēs”, jo kādu „mēs” vārdā tu vari rīkoties?

Rihards Bunka: Es pats neko nedarīšu. Priekš tam mums ir izveidots pietiekami liels “apkalpojošais aparāts”.

(LRTT piebilde:“apkalpojošais aparāts”, tās praktiski ir 5tās kolonas kaujas vienības, lai izdevīgā brīdī pārņemtu Latvijā varu un nostātos Krievijas pusē. Šī informācija ir tavs NĀVES SPRIEDUMS, biedr Bunka.

Redzi, jefiņ BUNKA, ja Dievs kādu grib sodīt, viņš tam atņem prātiņu)

LRTT: Runājot par apkalpojošo aparātu, Tu jau vienreiz man  teici, ka Tu komandē, viņi dara , bet tu aizmirsi, ka lauciņu, ko gribi, jau sen kontrolē citi.

Gribu redzēt, kā tu zem sava jumta dabūsi Aivaru Borovkovu.

Rihards Bunka: Ar Borovkovu nebūs viegli. Tamdēļ mēs sāksim apvienot citas organizācijas. Kad šis process beigsies, izteiksim pievienošanās piedāvājumu arī Borovkovam. Starp citu, Aivara Borovkova laiki ir pagātnē.

LRTT: Es varu pateikt ar ko tas beigsies. Varbūt tev ļaus paņemt citas organizācijas, bet kad tu būsi to izdarījis, tad tu kādiem vairāk nebūsi vajadzīgs. Man grūti iedomāties, ka tev kāds ļaus vadīt Latvijas juristus.

Rihards Bunka: Mēs esam uzsākuši milzīgu darbību pret dažādiem negodīgiem procesiem valstī. Ja tu mums pretosies, neviļus uzprasās doma par tavu piederību pie blēžiem. Un es neredzu nekā slikta, ka godīgie cilvēki, kuri bija veidojuši dažādas organizācijas, tagad vēlas cīnīties pret blēžiem kopā.

LRTT: Nu Tu sāc laipot. Ko Tu konkrētu esi palīdzējis man, maniem draugiem, kas bija saskārušies ar netaisnību tiesā?

Rihards Bunka: Viss ir vienkārši, vai nu Tu esi ar godīgiem cilvēkiem, vai esi pie blēžiem. Malā stāvētāji faktiski netieši atbalsta blēžus. Es daudz ko varētu darīt, ja tas cilvēks, kuru organizācija atbalsta ir LJA biedrs. Bet kamēr viņš ir ārpus LJA, statūti nepieļauj tērēt līdzekļus un resursus “svešo” atbalstīšanai. Nekāda sadarbības līguma mums arī nav. Es esmu formālists. Kamēr biedriem ir svarīgi paplašināt organizāciju, es to nodrošināšu. Kad doktrīna mainīsies, mēs pievērsīsimies citām lietām.Starp citu organizācijas stratēģiju nosaku es. Izeja ir ļoti vienkārša – pievienojies pie LJA un esi kopā ar citiem, kuriem ir skaidrs redzējums uz tiesību politiku. Daudzi no mums jau studē doktorantūrā. Pakāpeniski ar publikācijām mēs iespiedīsimies ar pareizo viedokli. Bet Tev līdzīgie malā stāvētāji ir vai nu mudaki un nesaprot apvienošanās izdevīgumu, vai ir blēžu pakalpiņi, kuriem dots uzdevums nepieļaut juristu organizāciju monopolizēšanos. —-Ja lasīji manu tekstu, tad es skaidri uzrakstīju, ka tie draņķi, kas nav kopā ar blēžiem, ir malā stāvētāji un attiecīgi MUDAKI. Es Borovkovu arī vairākas reizes esmu nosaucis par MUDAKU. Viņš 19.jūnijā nāks uz LJA sēdi un mēs viņam izteiksim piedāvājumu pievienoties, jo viņa valde jau kopš 2008.gada ir neliģitīma un nav reģistrēta Uzņēmumu reģistrā.Un mūsu uzdevums veikt skaidrojošo darbu starp mudakiem, lai tie par tādiem vairs nebūtu un pievienotos LJA. Bet tie kas noraidīs piedāvājumu tiks uzskatīti par mūsu ienaidnieku līdzskrējējiem.

LRTT: Vai tev ir arī palīgi, ka tik pārliecinoši runā ?

Rihards Mošķis

FOTO: Šis rīkļurāvēja skats izsaka, Bunkas kungs, tavu iekšējo pasauli.

Tu nekad neesi cilvēks bijis un tāds arī nebūsi.

Atceries, krievžīdu politikas īstenotāj un visa latviskā noliedzēj, tu kā ceļa laupītājs tiksi žogmalē noslaktēts no tiem, kuriem tu kalpo.

Rihards Bunka: Nu, protams, ka ir ! Piemēram mans vietnieks majors Vītoliņs ir Kriminālistikas pārvaldes eksperts. Arī Valdes loceklis majors Manavickis ir eksperts. Doktorante majore Kristīne Rupeika ir mūsu pārstāve MK. Doktorante kapteine Kitija Bite ir pārstāve Labklājības ministrijā. Doktorants kapteinis Juris Matisāns ir Pārstāvju nodaļas vadītājs. Majors Atis Stūris ir pārstāvis Sodu izpildes kodeksa darba grupā. Majors Jūlijs Počs ir pārstāvis IeM padomē. Kapteinis Aivars Vičāks vada Sadarbības sektora SS grupas. Doktorants prokurors Jānis Ievītis ir pārstāvis Aizsardzības ministrijā. Doktorants Turības pasniedzējs Nokolajs Ozoliņš ir pārstāvis Izglītības ministrijā. Kapteinis Raivis Bušs pārstāvis Ekonomikas ministrijā. Majors Inguss Kudiņš vada kontroles daļu RD Satiksmes departamentā. Majors Dainis Šaicāns ir LJA pārstāvis Saeimas komisijās. Majors Raimonds Iliško ir pārstāvis Tiesībsarga padomē. Diāna Belozerova vada Pašvaldības policijas juridisko nodaļu. Katrs no šiem cilvēkiem savā laikā ir smagi cietis no netaisnības. Un ja viņi aizklātā balsojumā ir izteikuši vēlmi par organizācijas attīstību, neredzu nekādu iemeslu nepildīt šādu lēmumu. Ja vēlies būt kopā ar mums, atliek tikai pievienoties.

(LRTT piebilde:kā redzams, tad šeit pieminētie ir visa krieviskā- antilatviskā piekritēji.

Tātad, 5. kolonas kodols)

LRTT: Jāšaubās, vai Borovkovs daudziem no Taviem nosauktajiem kolēģiem var būt domu biedrs.

Rihards Bunka: Nu tad lai iet nahren! Der noskatīties manu inteviju LJA mājas lapā, ko es devu Zanderam uz TV24.

Es tur apdirsu godmani. http://juristiem.wordpress.com/2012/06/08/lja-priekssedetaja-intervija-tv24/

LRTT: Nu, diez vai tik vareni bija ar to apdiršanu, biedr Bunka, ka tik tu pats neiepļurkšķināji savos  dubultkārtā saliktajos pamperos tiekoties ar Aivaru Borovkovu… .

Finito la komedia.

You may also like...

5 Responses

 1. viela pārdomām says:

  Amatpersonas deklarācija
  Deklarācijas veids: Kārtējā gada deklarācija – par 2011. gadu
  Vārds uzvārds: RIHARDS BUNKA
  Darbavieta: ‘LR TIESLIETU MINISTRIJAS IESLODZĪJUMA VIETU PĀRVALDE’
  Amats: Vecākais pasniedzējs
  Iesniegta VID: 27.03.2012
  Publicēta: 19.05.2012

  VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJS Latvijas juristu apvienība 40008080220 Latvija, Jūrmala, Juglas 2/4 / 8 – 11

  ANDRIS BUNKA Tēvs Ivara Godmaņa bijušais apsardzes priekšnieks

  Latvijas juristu apvienības statūti
  2. nodaļa
  2.1. Veicināt Latvijas kā tiesiskas un demokrātiskas valsts veidošanos un attīstību.
  2.2. Veicināt juristu profesionālo un kultūras izaugsmi.

 2. Māris says:

  Raksts 100% atbilst patiesībai ar vienu niansi, ka Bunku un Boravkovu mērķis ir Latviešu juristu apvienība, jo viņiem dārdzās latviskums.
  Raksta tonis un stils varētu nepatikt sievietēm, bet tas lietas būtību
  nemaina. Maz tādu cilvēku, kuri uzdrošinātos to publicēt, jo latvieši ir
  praktiski iztīrīti no Latvijas, palikuši ir lielākie kretīni, vecmeitas, zilie, pensionāri un idioti, kurus grib vadīt Bunku, Boravkovu saimnieki. Ceru, ka Bunku, Boravkovu tematika tiks izklāstīta arī turpmāk, saasinot juristu un juristeļu cīņu.

 3. Miervaldis says:

  Lai tevi zirgu ūsiņš vada, Grantiņ!Tavi nodomi ir cēli, un pelnijuši ūsiņa vadību!Bet Borokovs redzams ir gan Latviešu tautas atkritums, kurš gatavs aplaizīt zābakus, visiem, kuri viņam iedos 1000.latu!Atejā viņam vieta!

 4. Miervaldis says:

  100.punkti piekrītu Grantiņam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *