Sākas agresija pret LRTT

H-86-3Krievu šovinistu un žīdu cionistu lielais “pīļdīķis” ir pamatīgi sašūpots pēc HELSINI- 86 pasaulē palaistā paziņojuma. Pat tik augsta ASV noziedzīgās kliķes pārstāve, kura aizstāv pasaules žīdu intereses kā S. Kilntone, ir “atdzīta” uz Latviju, lai noskaidrotu LIETAS BŪTĪBU.

Bet sāksim ar H-86 ziņojuma pirmajām reakcijām uz to:

klintoneMelnraksts tiek nosūtīts Latvijas NA(īstajai NA, kā vienmēr mēdz atgādināt šīs valdes loceklis Aivars Andersons), kura nolēma šo paziņojumu nolasīt radio MERKURS.

FOTO: Klintoni ir ASV perversākie valdības “pārstāvji”, kurus pie Latvijas “vārtiem” vajadzētu sagaidīt ar sūdainu koku, bet viņi šeit tiek uzņemta ar godu !

Tas netika nolasīts apsolītajā reizē, bet gan nedēļu vēlāk pilnīgi degradētā veidā. Tādā veidā to varēja izdarīt īsti “speciālisti”, kuri mācījušies manipulēt ar cilvēka apziņu. Toties pēc piecām dienām kopš tā saņemšanas, laikrakstā DIENA parādījās atspēkojošs raksts par šajā paziņojumā teiktā. Jāpabrīnās: kāda sagadīšanās, Lapinska kungs, vai ne !  Dižais dekolonizators Garda atsacījās to vispār publicēt.

Protams, ka šie cilvēki strādā kopā ar SAB un DP, bet tautā to/tos mēdz dēvēt pa vecam: par čeku. Nodrāzts vārds, bet doma pateikta saprotamā valodā, jo “mūsu” SAB un DP taču nestrādā latviešu tautas labā.

NoziedzniekiKad to atgādināju šiem biedr-kungiem, tad izvērtās briesmīga brēka un LRTT tuvu stāvošu cilvēku terorizēšana. Bet kā saka: suns zin, ko rijis.

FOTO: Šajā foto jūs redzat pasaules lielākā ļaunuma pārstāvjus. Viņi nekad neatļaus pielīdzināt komunismu nacismam, jo tieši šo divu nāciju pārstāvji bija vislielākie pasaules slepkavas un latviešu tautas bendes. Un tādi viņi ir vēl šodiem.

H- 86 paziņojums tika arī izsūtīts ES deputātiem, NATO pārstāvjiem Latvijā, kanclerei Merkelei, Vācijas prezidentam Gaukam un Latvijas pārstāvjiem ANO, kuriem tas bija jānodod ANO ģenerālsekretāram. Latvijas CTAG H-86 paziņojums, kurš tika izsūtīts uz titulētas lapas, bija rakstītas lietas, kuras nekādi nav iespējams “apiet”. Ja šajā ziņojumā būtu rakstīti nomelnojoši meli, tad jau nākošajā dienā pēc tā izplatīšanas es atrastos Vācijas Drošības iestādē. Bet pagaidām ir neiedomājams klusums pret Helsinki-86 grupu.

Toties, acīm redzami, notiek šim ziņojumam pakārtotas lietas.

Piecas dienas pēc šī ziņojuma Vācijas prezidents žīdiem aizrāda, ka HOLOKAUSTS nav jāpaceļ reliģijas līmenī. Vācijas prezidents kulturāli iespļāva žīdiem ģīmī. H-86 un Grāsa paziņojums darīja Vācijas prezidentu drošu. Izraēlas un ASV žīdu afēristi to visu labi sajēdz, un tāpēc Klintone atrodas Latvijā. Arī otrie pasaules “izredzētie”- krievu šovinisti tika šajā paziņojumā apvainoti un arī tie ir devušies uzbrukumā pret LRTT. Bet par viņu un viņu līdzskrējēju bandas nodomiem pastāstīšu nākošajā rakstā.

Helsinki 86 paziņojums latviski: http://tautastribunals.eu/?p=9718

Helsinki 86 paziņojums vāciski: http://tautastribunals.eu/?p=9706

Tas būs interesants stāsts.

Visas pasaules ļaunuma izdzimumi ir nolēmuši iznīcināt LRTT.

Paskatīsimies, vai ļaunajam izdosies iznīcināt tos, kuri seko Dieva Vārdam un Tiesiskumam ?

Jā nē, tad notiks pretējais.

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU !

Linards Grantiņš  29.06.12

You may also like...

6 Responses

 1. Turpinās Linarda Grantiņa uzbrukumi radio Merkurs un personiski Jurim Lapinskim un man. Ko tas varētu nozīmēt? Kādā veidā notiek LRTT tuvu stāvošu cilvēku terorizēšana? Kuri tiek terorizēti? Taču jāsaka, ka šī radio Merkurs apmelošanas kampaņa ir tikai paplašinājusi klausītāju loku. Par to “paldies”!!!

 2. Miervaldis saka:

  Grantiņam vajag atbraukt uz Latviju, un piedalīties gaiļa upurēšanās ceremonijā ūsiņam, lai zirgu ūsiņš vadītu Grantiņu, ko es arī novēlu.Kumeliņa piekariņš tev Grantiņ arī noderēs!

 3. Miervaldis saka:

  Nu un ko es vēl gribētu teikt?!Vācijai vajag būt tik varenai, kāda tā bija otrā pasaules kara laikā, bet tagad ko tādu sūtīt Vācijai ir bezjēdzīgi, kaut zināma loģika tur ir!Vācija ir trešā reiha mantiniece, tādējādi adresāts bija pareizs, bet Francija tur kādā sakarā?!

 4. Zelma saka:

  loģisks ir Miervalža jautājums, bet kas vispār notiek, kāpēc vieni patrioti rejas ar citiem, kam tautai ticēt

 5. Kūsiņš saka:

  Kādi vēl gaiļi un piekariņi? Tas Miervaldis ir galīgi aptaurēts.

 6. Miervaldis saka:

  ASV tak ir pakalpiņu bars!Krievija negrib ar ASV saķerties dēļ arābijas, jo tad pašai krievijai būtu slikti, jo redz no ASV plūst liela nauda, un no Izraēlas arī!Varbūt vienkārši Krievija negrib saķerties ar ASV, jo ASV pielien Krievijai, Krievijas ieroču eksporta dēļ?!Es nezinu….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.