ASV prezidents atkal “izkakājās” Latvijā

TRASV prezidents atkal “izkakājās” Latvijā

Savādāk tas nav iespējams pateikt. Vienu cionistu nelieti dabūjām prom no Latvijas, kā nākošais “kaka” ir klāt.

Latvieši, sargieties !!!, jo pats Baraks Obama ir ķēries klāt Latvijas nepilsoņu problēmai !

Dž. Gārbere pārāk atklāti bija nostājusies pret latviešu tautas interesēm, un sevi parādījusi kā cionistu nelietīgo plānu īstenotāju. Viņa arī nopludināja informāciju krieviem, kura bija uzticēta ASV drošības dienestiem. Šīs cionistes neafišētā ObamaASVvizīte pie bandīta Urbanoviča pielika punktu viņas karjerai Latvijā.

Foto: Ja JŪS domājat, ka šie ir valstsvīri, tad maldāties par visiem 360 grādiem. Viņi vairāk atgādina prīmātus gan pēc domāšanas, gan arī pēc izskata.

Un šie ķēmi mums teikšot, kas jādara !

Atgādināsim šiem pasaules mēroga noziedzniekiem, ka latviešu tauta Latvijā ir galvenie lēmēji, bet ne kaut kādi tur primātveidīgie B. Obam Bamas un Pekaļalas.

Par Dž. Gārberes graujošo darbību Latvijā LRTT informēja visas NATO vēstniecības. Kā redzam, tad personāžas nomaiņa ASV cionistu plānus nemaina.

Nākošais ebrejs vēl nav no Senāta apstiprināts, bet jau paziņo, ka Latvijai ir ātrāk jāintegrē 300 000 krievu noziedznieku, kuri Latvijā atrodas pretlikumīgi.

Visi starptautiskie Likumi- Konvencijas saka, ka okupētājvalstij savi kolonisti pēc okupācijas jāsavāc. To, protams, ka negrib dzirdēt PASAULES ŽĪDISMS, kurš ir vainīgs genocīdā pret latviešu tautu ne mazāk, kā krievu šovinisti. Jaunais uzraugs no ASV Marks Pekala sāk ar referenduma skaitļu manipulācijām, kā jau tas parazītiskam demagogam pieklājas.

Katrs latvietis saprot, ka tās nav paša Pekalas domas, bet gan ASV un Krievijas noziedznieku plāni.

821 000 latviešu parādīja, ka viņi negrib ar krieviem un žīdiem neko kopīgu. Līdz šim krievi un žīdi Latvijā sevi ir parādījuši kā noziedznieku un slepkavu tautas. 273 000 krievi ir parādījuši, ka viņi nav integrēti un arī netaisās integrēties, bet gan pildīt šeit Krievijas asiņaino politiku. Tāpēc dzirdot Pekalas teikto par integrācijas turpināšanu, ir jāsaprot viens, vai nu viņš ir totāls šizofrēniķis vai Maskavas un Telavivas interešu lobētājs. Protams, ka šizofrēns viņš nav, tātad- noziedzīgās cionistu un krievu šovinistu sistēmas pārstāvis.

Bez mazākām šaubām var sacīt, ka tā ir ASV iejaukšanās Latvijas iekšējās lietās.

Tas norāda arī uz to, ka ASV ir slepena vienošanās ar Krieviju par Latvijas kā valsts iznīcināšanu.

Amerika sevi pēdējā laikā parāda ļoti negatīvi. Zvērības, kas tiek veiktas Irākā, Afganistānā un tai pašā Lībijā, komentārus neprasa.

ASV un Izraēla ne par mata tiesu nav labākas par Putina asiņaino Krieviju.

Naids pret Ameriku aug augumā, tāpēc, ka tā īsteno cionistu globālos tautu pakļaušanas mērķus.

Latvijā nacionālā naida kurināšanu veic tikai un vienīgi žīdi- jevreji, tas ir fakts, kas nav apstrīdams pat Elles ugunīs degot.

Par to varam lasīt Pērkina grāmatā “Ekonomiskā slepkavas grēksūdze.”

LRTT brīdina, ja ASV “nenobremzēs” savu jauno vēstnieku un nepalīdzēs latviešiem veikt LIKUMĪGO dekolonizāciju, tad drīz varam sagaidīt antiamerikāniskas akcijas arī Latvijā.

LRTT iesaka B. Obamam beigt īstenot žīdu cionistu politiku pasaulē un atgriezties pie HOMO SAPIENS morāles.

Dž. VašingtonsLRTT B. Obamam atgādina, ko reiz sacījuši viņa priekšgājēji par žīdiem:

Džoržs Vašingtons-1. ASV prezidents: Visai skumji, ka neviena valsts, kas vecāka par VIŅIEM neiznīcināja VIŅUS kā sabiedrības mēri un lielāko tās ienaidnieku, ar kuru klātbūtni tagad ,,aplaimota” Amerika.

Foto: Dž. Vašingtons

Bendžamins Franklins- amerikāņu zinātnieks, valsts vīrs-1706-1790 g.
200px-Benjamin_Franklin

Foto: Bendžamins Franklins

Lai kur arī tas nebūtu-valstī, kurā, neatkarīgi no to skaita apmetas uz dzīvi ebreji, tie pazemina šīs tautas morāli un komerciālo darījumu godīgumu. Viņi izolē sevi un nepadodas asimilācijai. Ja mēs, Konstitucionāli neizslēgsim Tos no ASV, tad nepaies ne 200 gadi, kad tie lielā skaitā apmetīsies pie mums, ņems virsroku, aprīs valsti un izmainīs mūsu valsts pārvaldes formu. Ja jūs neizslēgsiet tos no valsts, tad nepaies ne 200 gadi, kad mūsu pēcnācēji strādās tīrumos, lai uzturētu viņus. Tai pašā laikā viņi apmierināti berzēs rokas sēžot savos kantoros. Es brīdinu jūs, džentelmeņi, ja jūs neizslēgsiet ebrejus no mūsu valsts uz visiem laikiem, tad jūsu bērni pie jūsu kapiem nolādēs jūs. Padomājiet par to, ko viņi ir nodarījuši mums.

LRTT pieprasa ASV, Izraēlai un Krievijai izbeigt genocīdu pret latviešu tautu.

LRTT. 30.03.12

AR NOLĀDĒTĪBAS ZĪMOGU PIERĒ

Uzvaras asarasoo Šim izdzimtenim paklausīgi seko ASV un ES bezmugurkaulainie civilizācijas atkritumi.

Foto: Paradoksāli, bet ar šī KGBista palīdzību Krievija un Izraēla tiks “noslaucītas” no zemes virsas.

Novēlēsim šīm divām noziedznieku tautām LAIMĪGU CEĻAVĒJU UZ ELLI !!!

Foto nosaukums: ĒZEĻAUSIS

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ


You may also like...

14 komentārs

 1. AG saka:

  Bet vēl nesen linardiņš apgalvoja, ka NATO mūs no krieviem sargāšot! :)

 2. annamarija saka:

  Cik tālredzīgi ir bijuši abi ASV prezidenti.
  Par to integrāciju, ko mums iesaka: ASV jau tiktāl aizspēlējusies ar integrāciju un politkorektumu, ka tur atjaunojies rasisms. Tikai tagad nevis baltie atšauj melnos, bet otrādi…

 3. Ja tāds lielvalstu atblsts židoslāvu invāzijai Latvijā turpināsies, tad nevajadzētu brīnīties, ka latvieši arī kādu dienu kļūs par teroristiem, jo būs spiesti ar vardarbīgām metodēm cīnīties par izdzīvošanu paši savā zemē.

 4. es saka:

  ta lenam sak iet pa “lenina celu”.mes dzivojam Seit un Tagad.sis raksts ir tiraka patiesiba!!!

 5. Sigurds Graudiņš saka:

  LRTT – NEMĪZ RORĒ…!
  http://www.draugiem.lv/gallery/?pid=134979518

 6. Sigurds Graudiņš saka:

  Un te vēl mazdrusciņ…
  Pa REN TV [ krievu kanāls ] iet atmaskojoši fakti par masoniem – iluminātiem . Latvijas TV kaut ko tādu NEATĻAUJAS !
  Manuprāt , lielākā LRTT kļūda ir – JAUKT kopā židus , krievus zem jēdziena – BOĻŠEVIKI…!
  Izlasiet taču Juri Lina – Zem Sorpiona Zīmes…!!! Za BUGROM to var pasūtīt internetā pa 50 eiro.
  Latvijā šī grāmata ir tikai atsevišķās bibliotēkās , jo pārējās MANI DRAUGI izpirka desmitiem , lai GRJOBANNIJS LETIŅŠ to NEIZLASĪTU…! Un , nedod Dievs , ja vēl sapratīs…!

 7. Emīls saka:

  Šeit nu atklājās šī portāla un L.Grantina īstā seja-Kremļa izveidots melu portāls.ASV ir mūsu atbrīvotāji un labākie draugi-Kā ar tik melīgu muti Grantinš var maizi ēst?Laikam jau Kremlis ar tīriem ikriem baro.
  Irākā,Afganistānā un Lībijā ASV veic miera misijas un atbrīvo apspiestās tautas,tāpat kā palīdz Latvijai cīnīties pret oligarhiem.
  Kauns Kremlistiem Grantinam un kompānijai.

 8. Emīlam un Graudiņa kungam varu pateiks tikai vienu- nav vajadzīga sevišķi liela drosme, lai tēlotu varoņus, kamēr šī portāla īpašnieks atrodas slimnīcā un nevar atbildēt uz jūsu komentāriem. Manuprāt tā ir gļēva rīcība.

 9. streipulis > sirdspuķītei AG saka:

  Pareizi mīlumiņ AG NATO mums nav vajadzīgs , jo mīļā roģina mūs sargās. Labi mēs abi patusējām 16 martā sveču romantiskā gaismā. Man pat tev nebija jaizmakšā , ko ždanoka un korens visu sedza.Vienīgi esi pieņēmies svarā, ka baudot mīlas priekus mani gandrīz nospiedi.

 10. annamarija saka:

  Emīlam. Cik nesavtīga ir jeņķu mīlestība! Ja nolūkotā zeme neatdod savu naftu pa laba, tadviņi atsūta demokrātiju un brīvību ar raķetēm.Un mūs arī jeņķi sargā pavisam nesavtīgi: “civilizētā” veidā atbrīvo Latviju no pamatnācijas, lai būtu vieta jaunai Jūdejai: līdzās palestīniešiem jau žīdiem miera nekad nebūs. Bet te, Baltijas jūras krastā,- kas vainas?

 11. Eduards Lunis saka:

  Beidziet reiz ielaisties diskusijās ar primitīvajiem jeņķu un žīdu aizstāvjiem!
  Vakar biju aizgājis uz Zatlera saietu Kongresu namā.Iedeva dzeltenu apsaiti un ielaida Lielajā zālē.Kā jau bijām paredzējuši -zāle bija varbūt drusciņ vairāk par pusi. Uz skatuves sēdošie runāja par izglītības un’ekonomiskās attīstības ,,strauju ,,attīstību. Beidzot tiku pie vērda ari’es.Izteicu visiem zināmo, ka ar šiem ierēdņiem,ar šo valsts pārvaldi-nav iespējams neko attīsti’t!Ari’,ka pats gada laikā nevare’ju iesaķt uzņēmējdarbi’bu ierēdņu noziedzīgās darbības dēļ!Vēl paspēju pateikt-,man ņēma nost mikrofonu-aicinājumu uz latvijas Glābšanas Sapulci!
  Aicinu ari’Tribunāla apmeklētājus,kuri saprot,ka tiekam apzināti iznīcināti,un vienīgais celš ir NEVARDARBĪGA LATVIJAS VARAS MAIŅA LATVIJĀ! TAS IR ŠĪS SAPULCES GALVENAIS MĒRĶIS!
  Latvijas Glābšanas Komisija.

 12. NIKS FONTS saka:

  http://www.apollo.lv/portal/news/articles/269461

  Tas, ko raksta apollo.lv, vienmēr atbilst patiesībai, citi melo, sorry, šodien nav 1. aprīlis!

  Medijos jau ilgāku laiku “plunčājas” informācija, ka oligarhiem pret Repši šodien ir citādi nodomi.

  Negaidīti, kā raksta pietiek.lv, pirms “trīs lielo zivju” saieta atklājies, ka Repšem patiesībā oligarhi jau bija savulaik saziedojuši 699 999 LVL, kas tikuši pievienoti 300 000 LVL, ko saziedoja tauta ar nolūku, Repšes vārdiem runājot, “kas nepieciešami, lai valstī ieviestu kārtību”. Līdz šai dienai katram ziedotājam bijusi sava izpratne par “kārtību”, ko ar šo vārdu domājis Repše. Pirms ziedojumu savākšanas Repšes apsolījums, ja ziedojumos tikšot savākts 1 000 000 LVL, uzlika Repšem saistības pret oligarhiem un tautu, tādēļ oligarhi ar Repši bija norunājuši, ka 1 LVL simboliski un reāli jāpieliek saziedotajiem 999 999 LVL Repšem pašam, kas nodrošināšot kārtības ieviešanai ticamības momentu. Ņemot vērā, ka Repše to sev vien zināmu apsvērumu dēļ tomēr neizdarīja, nepievienoja saziedojumu kontam 1 LVL, saistības pret oligarhiem un tautu Repšem nebija jāpilda, ko arī Repše darīja – mēs redzam, kāda “kārtība” ir valstī iestājusies pēc tam, kad Repše neieviesa kārtību pēc savas sapratnes. Iespējams, ka, visticamāk, LVL ar vagoniem tiktu aiztransportēti uz Krievzemi, lai tiem citos vagonos sekotu krievvalodīgie, kas apsēduši Latvijas zemi…

  Ņemot vērā, ka Repše atkal ar “savas kārtības ieviešanas saprašanu” mēģina atgriezties politikā, oligarhi slepenajā saietā nolēmuši šoreiz Repši joka pēc “uzmest” un piedāvāt sadarboties par velti, nepieprasot pat tiem atmaksāt 699 999 LVL…

  Ar “shēmu” palīdzību oligarhi savukārt nodrošināšot Repši Briselē ar slepenajiem Vācijas valsts kases un ES struktūrfondu kontu kodiem, kur jau pie šīs lietas kā padomnieks strādā Godmanis, kad Repše būs nonācis politikā. Ņemot vērā neierobežoto naudas resursu pieejamību nākotnē, paredzēts, ka nauda tikšot izdalīta visiem Repšes un Latvijas oligarhu piekritējiem pēc viena principa – “katram pēc spējām panest” .

 13. Miervaldis saka:

  raksta autoram – zini cik gadus piespriež par antisemītisma propagandu?!Tas tā!Nu un ko es vēl varu teikt?!Un kā mēs noskaidrosim, vai arī šis vēstnieks nav Putinam pakaļas bučotājs?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *