Kur palicis SC ar Urbanoviču priekšgalā

urabanovicsKārtējo reizi krievžīdu un kangaru partija SC parādīja savu īsto seju.

Foto: Nu neveras mute šo kropli saukt latviskā vārdā

Foto nosaukums: Istorik-žopamorda

25. martā ne Urbanovičs, ne viņa krievu un žīdu banda, nebija manāma pie Brīvības pieminekļa. Protams, ka tas ir likumsakarīgi, slepkavas taču neies likt ziedus uz savu upuru kapiem.

4.maija kliķe šiem slepkavām un viņu sapuvušajiem pēcnācējiem nelikumīgi piešķīra pilsonību.

Kā pateicību par to, šie 270 000 izdzimteņi, ietrieca latviešiem nazi mugurā. Latviešu tautas lielākajā sēru dienā SC neuzskatīja par vajadzīgu pagodināt latviešu tautu ar savu klātbūtni. Tas ir vienkārši pretīgi, bet vēl pretīgāk ir tas, ka tūlīt pēc šī nodevības akta Zatlers, Dombrovskis un Vaidere vēlas vēl aktīvāk “integrēt” šos izdzimteņus. Komuniste Vaidere žvadz, ka esot jāatrod jauns ceļš, kā integrēt šos nelikumīgos kolonistus-okupantus, bet ne ar vienu zilbi nepiemin, ka Latvijā būtu jāatjauno tiesiskums.

Citu jau arī no šīs komunistiskās noziedznieces nevarējām gaidīt.

Koruptais Zatlers savas krieviskās izcelsmes sievas mudināts nekavējoties paziņoja, ka nu visiem okupantu pēcnācējiem automātiski esot jāpiešķir pilsonība. Ir kļuvis zināms, ka atrodoties Maskavā pie Putina Valdiņa sieva Ļiļa esot spēlējusi galveno „vijoli”. Laikam jau cer, ka pēc Latvijas pievienošanas Krievijai kļūs par Latvijas guberņas gubernatora sievu… .

Dombrovska paziņojums par integrācijas aktivizēšanu ir saprotams, jo viņam putinisti un sorosisti  naglo krēslu Briselē.

Dies nedod, ja kaut ko nepareizi pateiks.

Un pareizi jau interneta komentāros raksta: šim poļu pīļģīmim ir uzspļaut uz latviešiem.

Referendumā latvieši parādīja, ka viņi negrib dzīvot kopā ar okupantiem, bet iznireļi ar Dombrovski, Zatleru un Vaideri priekšgalā, šī referenduma jēgu apsviež ar kājām gaisā.

Bet pats galvenais !!!, mēs pārliecinājāmies, ka krievi un žīdi ir zvēri, kuriem nekad nedrīkst ticēt.

Reiz pienāks diena, kad visa pasaules sabiedrība šīs divas tautas pasludinās ārpus likuma. Ko tas nozīmē, paskaidrojumi nav jāsniedz.

Tad notiks tas, kas ir rakstīts „Jāņa parādīšanās grāmatā”.

28.03.12

You may also like...

16 komentārs

 1. Latvietis saka:

  Nolādētie okupanti ,žīdi un latvijiešu nodevēju banda jau neies pie Brīvības pieminekļa pieminēt pašu veiktās izsūtīšanas . Tie ies tikai tur celt naidu un provokacijas pret latviešiem .
  Kad nolādētā 4.maija kliķes nodevēji 4. jūlijā līž dirsā pretīgiem žīdiem bez ziepēm .Šo 4.julija prieka gaudošanas dienu vajag izsvītrot no svētku dienu saraksta.Tiem jau ir to aizvietotājs 9.maijs.

 2. Ivarovičs saka:

  Nodevēji ir jātiesā un publiski jāpakar

 3. Ivarovičs saka:

  Bet nevajag izcelt tautības, tautas kā visos grēkos vainīgās, jo zagļi ir visu tautību un nodevēji un okupanti ir visu tautību tāpat kā kārtīgi un patriotiski cilvēki ir visu tautību pārstāvji LV! Cita lieta proporcijas.

 4. NIKS FONTS saka:

  http://www.apollo.lv/portal/news/articles/269413?ref=news-bt

  Vp Bērziņa, Valmieras mafijas grupējuma locekļa izteicieni, kritizējot Dombrovski, ir saskaņoti ar LV oligarhiem, kuru vidū ir arī Vp Bērziņš – par oligarhu kļūstot līdzīgi Šķēlem un Lembergam – par valsts naudu prihvatizējot valsts uzņēmumus, kas nes peļņu, vai tikuši pārdoti.

  Ar Valmieras politmafijas grupējumu sadarbojas arī Lembergs, kurš piedalījās 21 Unibankas filiāles prihvatizācijā. Vp Bērziņš, bijušais komunists, Valmieras pilsētas izpildkomitejas vadītājs, par oligarhu un miljonāru kļuva privatizējot par valsts naudu Unibankas un Lodes akcijas, vēlāk pārdodot ārzemniekiem.Par VP kļuva, saskaņojot bīdīšanu amatā ar LV oligarhiem, atbīdot malā Zatleru.

  Valmieras mafijas grupējumam, kurā ir arī Vp Bērziņš, bij. Valmieras izp.kom.pr-js, bij. komunists, G.Bērziņš, Naglis, Šadinovs, Slakteris, Kalvītis, Muižniece, Grūtups u.c. ar LV oligarhiem, tostarp Lembergu, ir savi plāni, kas nav labvēlīgi Dombrovskim, jo tiek plānota ar Repšes palīdzību, kā kalpa, jo tam parāds 1 milj. latu, jaunas partijas dibināšana, kas būs APVIENOTĀ OLIGARHU PARTIJA, ko likt pretim SC un Krievijas politiskajai ietekmei, tādējādi cerot uz latviešu politisku atbalstu.

  Patiesais oligarhu ar Repšes virzīšanu mērķis ir savtīgās privātās oligarhu intereses – privatizēt ostu teritorijas, kas vēl pēdējais “neprihvatizētais” kumoss, ko cer iegūt par oligarhu rīcībā esošajiem, pirktajiem privatizācijas sertifikātiem u.c. Jo LV oligarhi, LV politmafijas locekļi, caur Ģenerālprokuratūras kabinetiem staigā augstu paceltām galvām, norādot, kā izskatīt lietas, turklāt Vp Bērziņam atskaitās SAB, DP, Ģenerālprokuratūra, KNAB.

 5. NIKS FONTS saka:

  Ej un dari, kā tev liek Putins, Ļindermans, Zatlers (Kirhenšteins),Ušakovs, Dombrovskis, Eļerte – dodies un balso uz referendumiem, bēdz uz Rietumiem, lai izdzīvotu, atjēgsies, kad Latvijā krievi tevi vairs NEIELAIDĪS-
  Saeimas spīkere tāpat būs Āboltiņa,
  Vp – Berzins,
  Zatlers (Kirhenšteins) ārlietu ministrs,
  Ušakovs Aizsardzības ministrs,
  Urbanovičs SAB vadītājs,
  V.Ļindermans DP priekšnieks
  Ždanoka Izglītības ministre
  S. Eļerte integrācijas lietu ministre
  Vp Berzins – “Es , ve, ve, palikšu savā vietā,me, me, jūs palieciet savā vietā , ve, ve, me, me.”.

 6. Liene saka:

  Vispār jau traģiski!
  Interesanti, cik mēs tādu latviešu esam, kas domā, ka, lai būtu latviska Latvija, ir jāveic dekolonizācija? Jo intergrēt tos krievžīdus nav iespējams un nevajag, jo viņi tikai saindē Latvijas gaisu. To viņi lielā mērā jau ir izdarījuši! Vairākums latviešu vairs nesaprot, kas ir melns, kas balts un apzināti vai neapzināti rīkojas pašiznīcinoši, domādami, ka rīkojas politkorekti.
  Šis pats Kažociņš ir pārliecināts, ka ja SC būtu ņemts valdībā, valodas referenduma nebūtu! Varbūt nebūtu. Bet savus darbus saskaņā ar KF viņi veiktu jau no iekšienes būdami valdībā. Krievijas interesēs Latvijā ļoti daudz var izmainīt likumos arī netaisot referendumus.

 7. skorceni saka:

  vinji ir pedeejie meesli,kurus vajag vienkarshi likvidet…..4.maijs tuvojas!

 8. Nesigurdelis Negraudelis saka:

  -jā graudeli, skumji, ka nav mums kādi desmit Abdulmuslimovi, kas palīdz finansiāli nacionālākajai Saeimas partijai, tad gan tu un tavi kremļi fani ķērktu pavisam lopiski aizkautu cūku balselēs

 9. vēsture saka:

  Vai kādam ir šeit skaitļi vai kādi fakti :
  – cik latviešu un latviešu izcelsmes cilvēku tik nošauti Butovā ( cerams, ka šejienes publikai ir zināms nosaukums).
  – cik nošauto ir Komunarkā,
  – kādas vēl ir šaušanas vietas,
  – kas notika ar Kalnbērziņa ģimeni,
  – cik liela bija latviešu diaspora Krievijā ?

 10. Miervaldis saka:

  Nē, raksta autors faktiski visu pareizi ir uzrakstijis, tā mauka Vaidere visu zin, kas notiek ar Latviešiem, nu bet Putinam pakaļiņu bučot gribas, jo par to tā dabūs no Putina treknu desas luņķi!Un nav zemiskāku deģenerātu par šiem rakstā minētajiem kangariem, viņi vispār nav cilvēki, bet gan putina tupeļlaižas, cerībā dabūt treknu desas luņķi, viņi vispār būtu pelnijuši, lai Grantiņš izaudzē pupu, uzkāpj pa pupas zariem, līdz pašām debesīm (!) atrod tur Dievadēlu Jāni (Grantiņam ir lūša acis), un mīļi palūdz āmuru, ar kuru no Dievadēla Jāņa bišu dzeloņiem viņš izkaļ sev zobentiņu, nokāpj lejā, un nodur visus šos te parazītiskos, deģeneratīvos radijumus, nu un tad ausīs jauna saule!

 11. Latvijā būtu nopitnāk jāpadomā par pilsonības anulēšanu šādiem židoslāviem un viņu izraidīšanu no valst. Izraidīšana no valst- tas ir vienīgais mepilsoņu problēmas risinājums. Nekādu labumu viņi Latvijai nenes, un patiesībā it Krievijas imformatīvās telpas marionetes.

 12. vēsturnieks saka:

  Vēsture atkal kopijas lasījis,kāpēc neraksti kas slepkavoja,vai varbūt esiet viena tautība ?

 13. Artis saka:

  Šis raksts izskatās pēc Maskavas FDD pasūtījuma.Arī pareizrakstība klibo… Vārdu sakot -provokatori.

 14. Miervaldis saka:

  Pidars Godmanis sen pelnijis jēlu seju, un nošaušanu rīgas centrālcietumā, nu bet vēl viņam, viņa kurpjlaižas Dombrovskis ar Reiniku bučo viņa žīdu kurpes, un tas viņam iesilda sirdi….Latviešu tautā ir maz tādu eksemplāru kā Dombrovskis un Reiniks, tādu eskemplāru, kuri zin, kad tieši Godmaņa valdība aplaupija savu tautu, jo suns zin, kur kas smird, un ar viltu šis lapsīgais suns ielīda, tieši treknākajā vietā!Godmanis ir pretīgs mūdzis, visīstākais kangars, un nezin, kad Latviešu tautā luņu ir maz, kuri neapzinās, kad Godmanis ir valsts un tautas apzadzējs, kurš pelnijis, lai viņam sadod jēlu seju, pēc tam nošaut pierē, ak jā, es to redzu, savos sapņos es to redzu, un kad atjaunosies Latviska Latvija, tas tiks arī izdarīts, un tāds Godmanis, kuram par savu tautu ir nospļauties, vairs nelīdīs nekur zagt, vairs arī nevarēs, jo viņš saņems lodi pierē, saprati Godmani, tad tu vairs nelīdīsi savu tautu apzagt, un iedzīvoties uz savas tautas rēķina, uz nabagajiem pensionāriem, kuriem tāpat viss atņemts, zogot saviem tautiešiem algu, mīcīties ar sev līdzīgiem kangariskiem izdzimteņiem, kuri ir tādi paši draņķi kā tu, tava banda, ar tevi priekšgalā, kuri darija visu, lai uz mūžīgiem laikiem krievi, un Latviešu tautas atkritumi, te būtu kungi, pat atbalstija to, kad krievu un čigānu bastardi piedzirda mūsu jauniešus, un tu to labi zināji, bet neko nedariji, tas nav Latvijas liktenis nē, tas ir tik vien tāds laikmets,pēc kura nāks apgaismības laiks, mūžīgs apgaismības laiks, jo nav jau vairs ko zagt un atņemt, , nu bet ja Godmanis domā kad viņa līdzīgo kundzības laikmets būs mūžīgs, tad jājautā – kur Latviešiem rodas tādi mēsli?!Nu tas ir tas pats, kad uz lielām pārmaiņām sūdi uzpeld virspusē, un Latvieša pienākums ir šos sūdus izsvēpēt, nu un es nesaku, kad Latvieši būtu agresīvi, taču pasīvi gan!Laikam gan jānotiek kam lielam, lai tas letiņš atjēgtos, un sāktu cīnīties, kā kārtīgam Latvietim pienāktos.Es zinu – Latviešu karavīrs ir pelnijis karavīra Mēnesstiņa zobentiņu, tam es ticu jā, un protams kad Latvieti ir grūti iznest no pacietības, tas tiesa, nu bet kad viņš redz, kad iet runa par savu tēvzemi,tad viņā visādā ziņā mostas Lāčplēša gars, jo viņš to redz, un saprot!Tas tā!Nu un ko es vēl gribētu teikt?!Nelien Godmani nekur, kā čigāns, jo ai kā tu dabūsi trūkties cietumā, vēl stiprāk nekā pelnijis, un tavi, un tavu līdzīgo stutes Dombrovskis un Reiniks sen paši būs notiesāti un nošauti, un ja tu arī būsi izdzīvojis, tev Latvijā nākotne nebūs, jo godīgi tu neko nemāk darīt, tādu luņu, kā Dombrovskis un reiniks starp Latviešiem nebūs un tādi kā tu, būs derīgi tik vien nokaušanai, gaļas ieguvei….

 15. Miervaldis saka:

  Tam Urbanovičam sejas vietā dirsa, tas skaidri redzams.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *