J. Zīverts. Tests

Tests Latvijas nodevējiem.

Jānis KopieA. Hermaņa kunga spriedums pareizs un tam pilnībā piekrītu, tikai no manas puses neliels precizējums.

http://www.diena.lv/diena-tv/valodas-referendums/hermanis-referendums-ir-tests-latvijas-nodevejiem-13932126

Šis referendums ir sekas tai lielai nodevībai, kura sākās jau 1940.g. 17. jūnijā. Tūlīt pēc Latvijas okupācijas no šķirbām izlīda “sarkanā mēra baciļi”, kuri sāka savu melno darbu, līdz pat šodienai, šim brīdim.

4. maija noziedzīgā kliķe(valdošā) ir tikai šīs “sarkanās sērgas” mantiniece un darba turpinātāja. Vēl nav pilnībā saskaitītas vēlētāju balsis, kad šīs valdošās kliķes(noziedzīgās) sulaiņu bars vaimanā,- ko nu darīt ar šo okupantu un šovinistu baru, kuri skaidri un gaiši nodemonstrēja savu attieksmi pret Latviju un latviešiem. Kā nu šos apčubināt un ērtāk iekārtot, lai nebūtu jācieš no latviešu likumīgās prasības aizvākties uz savām mājām- Krieviju.

Vilkus “integrēt” aitās izdevīgi vienīgi pašiem vilkiem.

Apkārt tik daudz šašlika !

Prieks un sajūsma !

Nevar sajukt eļļu ar ūdeni !

Nevar !

Tāpat nevar vilku iemācīt dziedāt, tas vienalga, tikai gaudos !

Šis , 4. maija noziedzīgās valdošās kliķes noziegums pret savu !?, latviešu tautu turpinās.

Nodevība un genocīds pret latviešiem turpināsies līdz brīdim, kad Latvijā sagaidīsim Taisnības augšāmcelšanos !!!

Šī Taisnība ir Tiesiskums !

Šī Taisnība ir DDD !

Cita ceļa NAV !

Ar cerībām uz veselo saprātu,

J. Zīverts.

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

H-86-3LRTT pilnīgi piekrīt Hermaņa kungam.

Taisnībai ir viena noziedzniekiem ļoti nepieņemama īpašība, un tā ir – vienmēr un visur teikt pēdējo VĀRDU. Un vēl, nodevēji un genocīda īstenotāji vienmēr tiek sodīti ar NĀVI.

Mūsu deputā-teļi, atskaitot VL!, tiks tiesāti pēc Starptautiskjiem Likumiem par genocīda īstenošanu pret paša tautu. Šis Starptautiskais Likums, par šāda veida nodarījumiem, paredz LASO !

Reiniks un Kažociņs, kuri veicinājuši un tuvinājuši asins izliešanu starp okupantu noziedzniekiem un pamattautu būs pirmie, kuri tiks vilkti uz SKATUVES.

Abus jāņus nepaglābs ne žīdi ne krievi, jo sūdi riebjas visiem.

29.02.12

http://www.diena.lv/diena-tv/valodas-referendums/hermanis-referendums-ir-tests-latvijas-nodevejiem-13932126

220px-Nestroy_2010_27_Alvis_HermanisPazīstamais teātra režisors Alvis Hermanis par 18. februāra referendumu LTV raidījumā “100 grami kultūras”:

“Gan bankās, gan mašīnbūvniecībā ir tā saucamie “stresa testi”. Ja mēs referendumu uzlūkojam kā “stresa testu”, tad tā ir brīnišķīga Dieva dāvana. Par diviem miljoniem latu mēs dabūjam visu valstij neuzticamo pilsoņu sarakstu. Jo 18. februāra referendums ir tests šīs valsts nodevējiem. Ne vairāk, ne mazāk, sauksim lietas īstajos vārdos. Visa tā “daiļslidošana”, ko piekopj daži latviešu pseidointelektuāļi, un aicinājumi nepiedalīties referendumā ir brīvprātīga pierakstīšanās valsts nodevēju sarakstā. Nevajag te ar kaut kādu eiropeisku politkorektumu sevi mānīt – ir nodevēji un ir mūsējie. Varbūt šoreiz viss vēl beigsies labi, bet, ja valstij tiešām būs kāds kritisks brīdis, tad šis nodevēju saraksts mums būs priekšā un būs zināms…

Šis tests arī pierāda, ka mūsu valsts specdienesti ir pilnīgi neuzticami. Ja viens nepilsonis var savārīt tādus “sūdus”, tad tas ir tikai uz specdienestu atbildību. Es domāju, ka tā ir nolaidība vai apzināta pretdarbība. (..)

Latvieši ir stipri aizrāvušies ar politkorektumu, visa citādā saprašanu. Mēs jau redzam, pie kā tas novedis Eiropā… Ir lietas, kas jāaptur pašā saknē. Nevajag nekādu toleranci un iejūtīgumu. Ja pie tevis mājās atnāk kāds ciemiņš, tad viņam ir jāpieņem tavi noteikumi, un viss. (..) Man piedāvāja parakstīt to “Labas gribas manifestu”. Es to pārlasīju. Tāds ezoterisks teksts – visi cilvēki brāļi un tā tālāk. Visi to gatavi parakstīt, arī Zatlers, lai gan manās acīs viņš ir viens no galvenajiem šī ugunskura kurinātājiem, jo viņa koķetēšana ar “Saskaņas centru” tiešā veidā noveda pie Ušakova iesaistīšanās šajā lietā. Lindermans gan jau arī labprāt parakstītu šo manifestu, visi to parakstītu. Bet nevar vienkāršot lietas. Tā ir problēmu paslaucīšana zem tepiķa. Ir jāpasaka skaidri – kuri ir nodevēji un kuri mūsējie!”

You may also like...

13 Responses

 1. Dzenis saka:

  Alvis Hermanis ir Patriots!

 2. Eduards Lunis saka:

  VISAS LATVIJAS CILVĒKI,KURI SAPROT,KA TĀLĀK TĀ NEDRĪKST TURPINĀTIES –
  UZ LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCI-4. MAIJĀ PL.12-OS RĪGĀ,PRETĪ OKUPĀCIJAS MUZEJAM!
  Latvijas Glābšanas Komisija.

 3. annamarija saka:

  Man vienmēr ir paticis A.Hermaņa striktums. Viņš ir mūsējais līdz kaula smadzenēm.

 4. NIKS FONTS saka:

  Var jau dzirdēt kādu saprāta dzirksti no Hermaņa, skatījos šo raidījumu.

  Bet nepiekrītu tam, ka viņš mani nosauca par nodevēju, jo negatavojos piedalīties valodu referendumā un arī nepiedalījos.

  Neesmu nekāds nodevējs, jo man nav jādanco pēs kāda nepilsoņa stabules. Man ir LR Satversme. Referendums bija ar POLITISKU lēmumu.Uzskatu, ka referendums bija tests latviešu pašapziņai un ticībai savai valstij. Izrādās, ka nav ne pašapziņas, ne ticības, jo uz pirmo komunistu-fašistu varas svilpienu kā aitas aizskrēja uz referendumu, kura rezultāts bija vajadzīgs referenduma organiztoriem nākošiem noziegumiem pret latviešu tautu. Tie pārliecinājās, ka latvieši ir aitas, kuras skrien uz svilpienu un netic LR Satbersmei.

 5. referē saka:

  Josifs Korens runā skaidru un patiesu valodu,viņš brīdināja ka viņa valstī un ar viņa karogu 16. martā nedrīgst iet.Par to valsti un karogu ir pareizi,bet uz Baltu zemes nedrīgst pastāvēt svešas valstis un viņu karogi.

 6. Ernis Purnis saka:

  Jā, no visa mūsu plašā kulturālo, inteliģento, radošo profesiju ļautiņu milzu bara TIKAI VIENS skaļi un publiski pateica taisnību – Alvis Hermanis!
  Nu, ja tāds ir mūsu tautas elites -inteliģences avangards, tad arī uz priekšu mūsu tautai nav nekas labs, taisnīgs un krietns sagaidāms no tādas bailīgu, pašslavinošu un pašapmierinātu mankurtu bara. Provinciāli mākslu jomu “vietējie varoņi” kas ņudz un spindz ap savu karjeriņu un savu biznesiņu, vienlaikus pazemīgi izdabājot varnešiem un to norādījumiem, ko slavēt, ko nopelt, kuru ignorēt un galvenais – visu, ik pīkstienu vienmēr saskaņot ar “augstākstāvošo” vadību.

 7. Miervaldis saka:

  Jā Hermani – patreiz, ar okupantim meņgēties – nav prāta darbs!

 8. Miervaldis saka:

  Malacis herman – esi mūsējais!Un tādēļ es tev piekrītu!

 9. skorceni saka:

  Apnik runaat,ir pienaacis laiks riikoties,jo shii vara ir jaadzen prom….lai dzivo legions,tas bija,ir un buus!16 martaa tiekamies RIGA….

 10. AG saka:

  Vai Hermanis atbalsta dekolonizāciju?

 11. Eduards Lunis saka:

  VĪRI-UZ PRIEKŠU!TIEKAMIES 16.MARTĀ!

 12. Miervaldis saka:

  Man jau arī patīk, kā Hermanis runā!Pareizi viņš jau arī runā.Viņš ir mūsējais.

 13. Miervaldis saka:

  Pareizi jau Hermanis runā!Kādēļ Grantiņš viņu neaicina savā kompainā?!Puika tak malacis!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.