Gribi redzēt mēslus, tad skaties

H-86-3Papildinājums “Latvijas Avīzei”

Kuri bija tie,

kas organizēja šo pretlatvisko referendumu ?

Nu ne jau karikatūriskais žīds Lindermanis. Viņš ir tikai un vienīgi komandu izpildītājs. Referendumu, neskatoties uz Tieslietu ministra protestu, organizēja ZRP un VIENOTĪBA.

Solvita Āboltiņa MēslaAinars Latkovskis MēslsViņu mērķis ir, neskatoties uz visiem „nacionāli emocionālajiem” paziņojumiem, ar dažādām „mahenācijām”, panākt krievu valodai valsts valodas statusu.

FOTO: Tādi izskatās ar nolādētības zīmi apzīmogotie kangari, kuri savu MŪŽSENO valodu aizvieto ar okupantu “bļeģtvaju” valodu. Mēles tādiem izraut būtu par maz… .

FOTO NOSAUKUMS:Ruskojazičnije mēsli”

Visi desmit šo partiju ministri atbalstīja šo antikonstitucionālo „orģiju” piešķirot TAI līdzekļus. Tāds Latkovskis un tāda Āboltiņa nu galīgi nevar bez šīs okupantu samazgu valodas. Un ziniet kāpēc viņi nevar bez šīs pretīgās „trīsstāvīgās” valodas ? Nevar tāpēc, ka šo kreatūru BŪTĪBA ir līdzīga cērmei, kur pretīgāk un kur vairāk smird, tur arī viņi lokās un jūtas kā mājās.

Nu nav šie mēsli latvieši !!!

Šeit vēl desmit smirdoši nodevības mēsli, kuriem nolādētības zīmogi iekalti pierēs:E. Rinkēvičs, D. Pavļuts, A. Vilks, R. Kozlovskis, R. Ķīlis, I. Viņķele, A. Ronis, I. Circene, E. Sprūdžs, L. Straujuma.

09.02.12  LRTT

==========================================

Šeit par šo tēmu LA:

Kāda valdība, tāda kārtība – latviski nerunās!

08.02.2012 Egils Līcītis

Kāda jēga ražot dokumentus, ka integrācijai iespējams notikt tikai uz latviešu valodas pamatiem? Kāda jēga Saeimas vairākumam pieņemt aicinājumu bloķēt prasību par krievu valodu kā otru valsts valodu? Kāda jēga pilsoņiem 18. februāra referendumā apstiprināt valsts valodu tās likumīgajā statusā ar lielu balsu vairākumu?

To visu sagrauj un aizslauka mūsu “latvisko” partiju ministru, deputātu neapturamā un neizravējamā, gluži vai slimīgā tieksme uzrunāt Latvijas pilsoņus svešvalodā, proti, krieviski. Elementārs pārcentības piemērs aizvakar. PBK (Pirmais Baltijas kanāls) TV ziņas beidz ar sižetu par Zemnieku saeimas un Saeimas draudzības spēli hokejā. Aizsardzības un iekšlietu komisijas priekšsēdētājs Ainārs Latkovskis priecīgs stāsta, kādos ātrumos bijusi spēle, kā viņš nesies pa laukumu kā meteors. Runā krievu valodā. Saeimas pirmā dāma Āboltiņa aizelsusies dalās iespaidos, kā pārdzīvojusi par komandu. Arī nefiltrē – po ruski mēļo. Minētais telekanāls ievērojams ar to, ka plaši reklamējas – vai gribi, lai Latvijā būtu otra valsts valoda? Davai, dui balsot! Jau iepriekš stipri izpalīdzējis sūknēt 187 tūkstošus parakstu. Tas ir zināmas ievirzes, lielā mērā “Saskaņas centra” rupors un pakalpīga taure. Izrādās, te arī “Vienotības” pārstāvji “jūtas kā mājās”! Nupat viņi teicās aizstāvam latvisku Latviju. Tikko tērgavāja, ka iešot skaidrot cittautiešiem, kas ir tas, uz kā balstās šīs valsts pamati. Citās TV pārraidēs politiķi neaizmirst palielīties, cik labi skolu beidzēji tagad protot latviski.

Bieži dzirdēta gļēvlatviešu kaunināšana, ka, sastopot krievu, uzreiz pielāgojoties un skriešus pārskrienot uz krievu mēli. Sasodīts, kāda mārrutka pēc divi nedēļas pirms valsts dzīvībai svarīga referenduma par hokejspēli jāvāvuļo krieviski!

PBK skatītāji taču nav dumji. Viņi redz – kāda valdība, tāda kārtība. Latviski te nerunās. Te neder pat tradicionālā gražošanās un taisnošanās – ak, mēs tikai gribējām saprotamā valodā krievu cilvēkiem darīt zināmu mūsu partijas politiku. Te politiķi vai nu ieņēmušies prātā, ka ar krieviem jāapietas kā ar jēlām olām, vai pazemīgi domā, ka vecākais brālis jāuzrunā viņa mēlē, un tad ir galīgi šreijā ar politiķu pašcieņu. Tā esam ieciklējušies, ja kāds “ņe poņimaju”, viņam bez mitas izdabās un runās krieviski, radot pasūtītās ērtības un komfortu. Manuprāt, šī ampelēšanās ir, mazākais, lāča pakalpojums, ja ne nodevība pret tiem Latvijas pilsoņiem, kuri nākamnedēļ ies un nobalsos pret otru valsts valodu. Tiktāl esam nonākuši. Un jā – jaunieceltais EP cilvēktiesību komisārs Muižnieks arī jau signalizē – kategoriska atteikšanās uzrunāt Latvijas krievus viņu valodā ir kļūda. Nu tad tikpat “nekļūdīgi” uz priekšu!

You may also like...

5 Responses

 1. NIKS FONTS saka:

  Tas ir naivi – komunistru varas pārmantotāji ir pie varas vēl šodien – īpaši tirāns Lembergs (bijušais LKP CK instruktors, kurš vēl pēc 4. maija valdības deklarācijas LKP rakstīja iesniegumu, ka dosies tur, kur viņu sūtīs partija. LKP biedru Lembergu nosūtīja uz Venspils pašvaldību, kur ar komunistu nomenklatūras darbiniekiem, maksājot ar no tranzīta uzņēmumiem gūtās peļņas kukuļus valsts amatpersonām, kas pieņēm lēmumus, izdeva labvēlīgus Lemberga interesēm likumus, prihvatizēja Ventspils tranzīta biznesu), ar kura gādību tika iedragāts privatizācijas process Latvijā, Latvijai kļūstot nabagai, Lembergam kļūstot par miljardieri.

  Valodu referendums, kur latviešus noveduši komunistu varas pārmatotājpartijas, to atzari ir nākošais morālais trieciens latviešiem.

  Refernduma nosacījumi ir šādi. Jāsavāc noteiktas skaits (ap 700 000 ) balsu, lai krievu valoda kļūtu par otru valsts valodu. Balsis, kuras tiek atzīmētas PRET, netiek atskaitītas no balsīm, kuras ir PAR.

  Līdz ar to, valsts varas turētājiem, novedot latviešus līdz šādam pazemojošam referndumama, vienlaicīgi jau masu medijos runājot par izmaiņām sastībā ar otras valsts valodas oficiālu statusu, skaidri redzami valsts varas turētāju mērķi – ieviest krievu valodu kā otru valsts valodu.

  Lai to realizētu, valsts varas iestādes, kurās strādā bijušie padomju laiku VDK darbinieki, kas šodien sadarbojas ar Krievijas iestādēm, aktivizēja R.Dzintara un V.Lindarmaņa darbības, lai nonāktu līdz referendumam, ar likumu noslēdza Krievijas robežu ar mērķi, lai Latgales iedzīvotāji negūtu ienākumus pierobežā šķērsojot Krievijas robežu, ievedot lētākas preces, padarot tos agresīvākus, kas dos papildus protesta balsis pilsoņiem, balsojot ar PAR. Papildus tiek agresijas veicināšanai, lai pilsoņi balsotu ar PAR, aizliegts rīkot Jūrmalā Jauno vilni.

 2. Miervaldis saka:

  Bet man toties ir apnikušas valdības un saemas dibenlaižas, bet es nepārmetu Grantiņam, par viņa svētīgo darbu!

 3. Miervaldis saka:

  Jābrīnās vien ir, kur Latviešiem tādas cērmes nāk ārā, kā āboltiņa!Bet par laimi, Latvieši, lielākā daļa ir vēl veseli, un miesās pilni!Pilni, kamēr čigāni un krievi tos vēl nav nodzirdijuši…

 4. Miervaldis saka:

  Loģiski kad, ja valdība sava politikā balstās uz savam iedomām, tad tā ir diktatūra!šķiet, kad āboltiņa krievam kurpes ir nolaizijusi par daudz….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.