V. Freimantāls.Tiesnese Cence nekavējoties jāarestē !

www.tautastribunals.eu-12Valdis-Freimantāls1Ja bildē redzamās galvas pareizinās ar TŪKSTOTI, tad kopējais skaitlis norādīs cik LATVIEŠU dzīvības prasīja noziedznieces – tiesneses Cences apzināti netaisnīgā sprieduma taisīšana un čekistu 18.februāra nakts TERORAKTA “leģitimizācija”.

Atgādinu, ka pašnāvību līkne strauji kāpa pēc BRUTĀLĀS, V A R M Ā C Ī G Ā S atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanas 1993.gada 18.februāra naktī.
/Skatīt valsts statistikas pārvaldes diagrammu un nepielūdzamos skaitļus/.

Helsinki- 86 darbs ir jāturpina katram LATVIETIM. Visā valstī ir jāatjauno visas latviešu biedrības, lai cilvēki varētu aizstāvēt savas ĢIMENES pret komunistu un čekistu visatļautību Latvijā.

Latvieši ir nospiesti uz ceļiem partiju patvaļas priekšā!

Viltus Rīgas Latviešu Biedrība jau 22 gadus imitē latvietību un pastāv tikai tādēļ, lai nepieļautu patriotu pulcēšanos Latvijas sirdī Māmuļā. Tās uzdevums ir nepieļaut likumīgi atjaunoto 1938.gada statūtu ATZĪŠANU.

Visi tieslietu ministri ir saucami pie ATBILDĪBAS un tiesājami ar visu likuma bardzību pēc 1993.gada 18.februāra nakts traģēdijas par Latviešu tradicionālās, atjaunotās kultūras dzīves ZVĒRĪGO iznīcināšanu par komunistu un čekistu pretlikumīgo varas pārņemšanu valstī.

Sekojošie notikumi politikā un ekonomikā pielīdzināmi apzinātam teroram pret tautu, pielīdzināmi genocīdam pret latviešiem, radot neciešamus dzīves apstākļus milzīgam daudzumam latviešu ģimeņu. /pašnāvību cunami un emigrācijas vilnis/.

Maskētie komunistu un čekistu politiskie spēki ir kā vilki, kas uzvilkuši aitu kažokus.

Visbīstamākie vilki ir tiesībsargājošās institūcijās un likumdošanā!

Uzlikt ģimenēm NESAMAKSĀJAMI augstus nodokļus par to, ka tās dzīvo DZIMTENĒ, savās mājās, ir noziegums pret tautu – noziegums, par kura veikšanu valsts amatpersonas ir sodāmas visbargāk!Izraēla,Krievija, Mežviets, Kozlovskis, Āboltiņa, LRTT,DP.

Mums ir jāpanāk vienas amatpersonas saukšana pie atbildības par NOZIEGUMA veikšanu pret savu tautu! Pagaidām neviens no viņiem nav tiesāts un pat ne saukts pie atbildības – un tas ir latviešu tautas visu nelaimju tiešākais cēlonis. /visur salikti komunistu un čekistu rūpīgi selekcionēti un atlasīti kadri, kuri piesedz vilkus, aitu ādiņās ģērbtus, lai cik viņa purns ir asiņains/.

Ja vienu – to pirmo sauksim pie atbildības, iesāksies likumības atjaunošanas process Latvijā !

Uzskatu, ka tiesnese Cence ir pats NEKRIETNĀKAIS cilvēks Latvijā un pelnījusi Latvijas tautas mūžīgu nopēlumu – kā vācu tauta nopeļ Ādolfu Hitleru, kura rīcība valsts amatā likusi ciest tautai!

Viņu vara noirs kā džemperis, kad beidzamais valdziņš būs godīgu cilvēku rokās un tiks parauts, lai noārdītu vairs nederīgo, nevajadzīgo adījumu.

Rīgas Latviešu Biedrības likumīgi vēlēta amatpersona – goda tiesnesis, lūdzu Linardu Grantiņu oficiāli Helsinku 86 vārdā vērsties pie ASV kongresmeņiem un citām starptautiski ietekmīgām struktūrām, lai panāktu Latvijas noziedznieces nr. 1 , tiesneses Cences nekavējošu atstādināšanu no ieņemamā amata un arestu.

Esmu pārliecināts, ka tikai tā varam sākt likumības atjaunošanas procesu Latvijā ! /komunistu un čekistu paradīzē, kur visa vara ir KONCENTRĒTA komunistu un čekistu asiņainajās rokās, kur demokrātiju imitē un šī imitācija ir sasniegusi GINNESA rekorda līmeni uz mūsu planētas/.

Latvija.Dievs-Grantiņš- Rīga.Liepāja.LRTT. Ulmanis.L.-Grantiņš.-H-86-LRTT-Kopie3 - KopieLRTT piebilde:

LRTT(Helsinki-86) par katru atsevišķu gadījumu nesūdzas starptautiskām iestādēm, bet gadā reizi tas tiek darīts.

Biežāk tas nav arī vajadzīgs, jo viss, kas tiek ierakstīts šajā i- vietnē, ar garantiju nonāk lielo valstu izlūkdienestu rokās. Jo vairāk mēs piepildīsim šo LRTT i-vietni ar PATIESIEM rakstiem, jo ātrāk tiks gāzta komunistu- čekistu noziedznieku banda, kura atrodas Latvijā pie varas un veic graujošu darbību pret ES un NATO.

Ne jau aiz gara laika, Freimantāla kungs, viņi mani šovasar gribēja noslepkavot un līdz ar to arī tikt vaļā no šīs interneta vietnes.

Ievēro, kādas ārprāta pūles viņi pieliek, lai nomelnotu mani un Atmodu, kuru veica latviešu tauta. 2. decembrī, domāju, ka redzēsim kārtējo garīgo teroraktu.

Mēs, Valdi, viņus uzvarēsim, jo pastāvam PATIESĪBĀ !

Cence un ne tikai Cence, bet daudzi simti, ja ne tūkstoši, drīz stāsies Lielās Tiesas priekšā. Fizikas Likumus nav pat Dievs spējīgs izmainīt.

Ļaunums, kad sasniedz kritisko robežu- uzsprāgst, pats sevi iznīcina. Karmas Likums ir drausmīgāks par ELLI.

Vai Tu zini, Valdi, kāpēc ļauni cilvēki mirstot bļauj un drausmīgi baidās nāves ?

Tāpēc, ka ļaunās būtnes, kuras nesaņem enerģiju no DEBESĪM(Garīgās pasaules), viņiem vēl dzīviem esot izplēš dvēseles no miesas.

Nebaidīsimies, cīnīsimies un Dievs mums palīdzēs !

30.11.15       L. Grantiņš

You may also like...

9 komentāru

 1. Bet kas arestēs to tiesnesi?

  Tāpēc, vajadzīgs parakstīties par Saeimas atsaukānu!

  Pašreiz ir problēmas ar elektronisko parakstu, jo nedarbojās.

  programmas izstrādē ir iztērēti tikai 2,8 miljoni.

  Toties e-programma Robežsardzei iztērēja 22 miljonus un 12 miljonus samaksāja Maskavas pulkvežiem, kas tagad kontrolē ES Aaustrumu robežu!!!

  Kolosāls bizness!!!

 2. Paldies, ka publicēji manu rakstu!

  Paldies par patiesajiem vārdiem!

 3. AG saka:

  Kāds tad bija tas spriedums, nopublicējiet!

 4. jānis saka:

  Latviešu biedrība vienreiz ir jāatgriež atpakaļ tās likumīgajam īpašniekam Freimentālam, vai ne tā?

 5. Ko Jānis var murgot? Kādēļ šāda ironija? Rīgas Latviešu Biedrība ir iespēja katram latvietim , ievērojot tās likumīgos 1938.gada statūtus, piedalīties kolektīvās analītikas darbā, valsts atjaunošanas un tautas labklājības veicināšanai – turpinot latviešu kultūras tradīcijas.

  Rīgas Latviešu Biedrība nevar kādam piederēt!
  Cilvēkam var piederēt savs īpašums, ar kuru viņš ir tiesīgs rīkoties pēc sava prāta.

  Noziegums, ko veica 1993.gada 18.februāra naktī – ir pielīdzināms noziegumam pret pamatnācijas interesēm un uzskatāms par genocīdu pret latviešiem! Demogrāfiskas un ekonomiskas katastrofas, valsts bankrota apstākļos.

 6. čuguns saka:

  Ieskatieties Rīgas ielās. Rīgas dome ir radījusi bezpajumtniekus un tagad pati tos sit un mēģina slēpt. https://www.youtube.com/watch?v=bSPmdqpbOtQ

 7. laiki un tikumi saka:

  Kad Māmuļā liela noteicēja bija Benjamiņa, nu tad jau arī…
  …Bet tautas dziesma skuju svārkos
  Pie durvīm bikli mīņājās,
  Kā baidoties, vai traukos dārgos
  No viņas neiebirst kaut kas…

 8. Eduards Lunis saka:

  —Valdi! Kāpēc tikai Cence!? Vai zini kaut vienu iestādi vai ierēdni,,šajā valstī,, kurš strādā atbilstoši likumībai!? TE IR JĀMAINA PILNĪDI VISS PĀRVALDES APARĀTS, JO PAŠLAIK IR ACĪM REDZAMS – IR SALIKTI VISĀS ATBILDĪGĀS VIETĀS VAI NU GARĪGIE KROPĻI , VAI APZINĀTI NELIEŠI…
  Pāris dienas atpakaļ biju uz pieņemšanu Ģenerālprokuratūrā. Mūsu kolektīvo sūdzību Kalnmeijers nepieņēma, bet aizgāju pie dežūrējošās prokurores. Klausoties viņas muldēšanU, biju spiests izteikt nosodījumu viņas rīcībai un pajautāju , VAI VIŅAI NAV KAUNA PAR SAVU UN KOLĒĢU RĪCĪBU!?Sev par pārsteigumu, viņa man pajautāja-bet ko tad es esmu izdarījie, lai Latvijā būtu labāka dzīve!?Biju spiests pateikt, ka esmu izveidojis LATVIJAS GLĀBŠANAS KOMISIJU, kuras mērķis ir NEVARDARBĪGA LATVIJAS VARAS MAIŅA un ka aicināšu Tautu 4.maijā sanaķt kopā Daugavmalā, tāpat kā 89. un izteikt saeimai un valdībai neuzticību un ievēlēt Pagaidu valdību.Viņa novēlēja man veiksmi!

 9. Miervaldis saka:

  Jā, mēs dzīvojam mafijas apsēstā valstī, kur ik uz stūra ir viņu ieliktenis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *