Vēlreiz par radio MERKURS

Tribuāls 222. novembrī jau tika šajā i-vietnē rakstīts par radio MERKURU.

18. decembrī noklausījos kārtējo interviju ar “pareizi domājošo” Aivaru Gardu.

Viss šis raidījums bija provokatīvs, kurš, ja runā pēc būtības, bija nacionālo vienotību graujošs. Raidījuma vadītāja atkārtotā un tukšā muldēšana par okupantiem un dekolonizāciju bija demagoģiski retorisks vervelējums. Kāpēc tāds Garda vispār tika uzaicināts uz interviju, tā arī palika neskaidrs ?

Juris LapinskisKāpēc raidījums bija jāpārvērš par VL! nomelnošanas akciju, ar to pašu Gardas atbalstītāju Gedroicu priekšgalā ?

Foto: J.Lapinskis

Radio MERKURS neveicina dažādu viedokļu uzklausīšanu, bet gan brutālu latviešu tautas vienotības graušanu un nevēlamo latviešu nomelnošanu. Kāpēc tad Garda nevarēja stāstīt par saviem dižajiem nopelniem ? Kāpēc Lapinskis atļāva abiem AG veikt VL! nomelnošanu ?

Nē, lasītāj, tā bija apzināta provokācija, kuras uzdevums bija sēt neuzticības sēklu pret VL!.

Es, L.Grantiņš, esmu personīgi uz savas ādas izbaudījis Maskavas provokatora A.Gardas “viesmīlību” ! Šis dižais dievcilvēks, kā viņš par sevi domā, mani ir nosaucis par draņķi un meli. Tas viss notika tieši tad, kad pret LRTT tika uzsākta nomelnošanas kampaņa.

Tieši DDD avīze ar Gardu priekšgalā bija šīs nomelnošanas priekšgalā.

Aivars GardaAvīze DDD veic darbu, ko pasūtījuši Krievijas impērijas atbalstītāji. Garda ar savu avīzi veic latviešu tautas Garīgā potenciāla “nosūknēšanu” un novadīšanu izgāztuvē. Gardam arī ir i-vietne, bet tajā netiek publicētas ļoti labās intervijas, kurās runā par mūsu tautas SĀPI. Netiek publicēts tāpēc, ka interneta lasītāji ir jaunās paaudzes cilvēki ! Tieši tas ir nevēlams Lielkrievijas imperiālistiem, kurus Latvijā pārstāv Garda.

Foto: A. Garda- DEKOLONIZATORS  http://tautastribunals.eu/?p=1987

Kad reiz atgādināju Gardam, kā viņš varēja piedot roku tādam Ļeģājevam ?

Garda man atbildēja: “Ja viņš cīnās par to pašu mērķi, par ko cīnos es, kāpēc gan nesadarboties ?”

Toreiz tas bija par pederastiem… . Kad pirms pus gada uzrakstīju viņa palīdzei Lienei Apinei, vai viņa nevarētu pēc pāris nedēļām, kad tas vairs neatstātu iespaidu uz DDD avīzi, atsūtīt priekš LLRT vietnes kādu labu interviju elektroniskā variantā ?

Atbildi gaidu vēl šodien.

Aivars GedroicsLNF ar Gardu priekšgalā ir provokatori- latviešu tautas nodevēji.

Foto: A. Gedroics, DEKOLONIZATORA palīgs, kurš “uzspļāva” Brīvības piemineklim ar savu hitlerisko sveicienu.

Viņu uzdevums ir “nolaist gaisu” nacionāli domājošajai vecajai paaudzei un nobloķēt šo informāciju jaunajai paaudzei. Šo pašu uzdevumu veic arī radio MERKURS ar Lapinski priekšgalā. Lai arī ko nerunātu, beigās tiek paziņots, ka VL! ir tie nepareizie.

Pašlaik VL! ir vienīgie, kuri patiešām dara svētīgu darbu priekš latviešu tautas.

Protams, ka dekolonizācija ir vajadzīga.

Bet ir jāzina, kur un kam šis jautājums uzdodams. Apvainot TĀS neveikšanā VL! ir provokatīvs un naidu kurinošs jau pēc būtības. Gan Lapinskis, gan Garda, gan Gedroics to labi zina. Šie cilvēki nav nedz idioti, nedz arī muļķi…, tātad provokatori !

Beigās vēl gribas “tautas” valodā pasacīt: “Runājiet ,”mēslu vaboles”, par saviem darbiem un sasniegumiem, ja esat ielūgtas uz interviju, bet neaiztieciet tos, kuri liek jums mieru !“

LRTT   18.12.11

You may also like...

28 komentāru

 1. AG saka:

  Linardiņ, ja tavi bērni avīzes nelasa, tad nav visi tik dumji, ka pa i-tu vien prot rakāties! Bet VL “labos darbus” gan neredzu, nosauc kaut vienu, ja vari!

 2. AG saka:

  Tavu vārdu pēc nosprāgšanas un sapūšanas neviens nepieminēs, bet HITLERU atcerēsies, kamēr vien pastāvēs cilvēce! un beidz uz Hitleru dirst, plānprātiņ!

 3. informācija saka:

  http://sandraveinberga.lv/2011/12/17/usakovs-jauc-pedas-un-novers-uzmanibu-no-saviem-kontaktiem-ar-krievijas-izlukdienestu/

  Ušakovs jauc pēdas un novērš uzmanību no saviem kontaktiem ar Krievijas izlūkdienestu
  Posted on Decembris 17, 2011

  2011.gada 17. decembrī, papildināts 18.decembrī ar P.S.

  Pašlaik medijos uzskatāmi redzams, ka Rīgas mērs, liek lietā PR darbiniekus un advokātus, lai novērstu uzmanību no saviem kontaktiem ar Krievijas spiegošanas administrācijas (Krievijas vēstniecības) pārstāvjiem. Tagad vajadzētu kautrīgi klusēt, jo pēc pieķeršanas kompromitējošos sakaros, būtu jāatkāpjas no visiem saviem amatiem. Nekas cits jau Ušakova kungam tagad neatliek kā nodoties kaķkopībai, bet viņš sāk masīvu uzbrukumu ziņnesim (kompromat.lv pārstāvim Jākobsonam), kas atmaskoja šos viņa kontaktus ar impēriskā nostaļģijā grimstošas lielvalsts izlūkdienesta funkcionāriem un tēlot varoni.

  Šķiet, ka Ušakovs domā sekojoši: ja izdosies sabiedrībai „pataisīt“ žurnālistus par noziedzniekiem, kas, lūk, tikuši pie informācijas, kura plašai sabiedrībai nav jāzina (par viņa kā politiskas partijas līdera un galvaspilsētas mēra pagātni),tad viņš arī turpmāk paliks tīrs un nevainīgs. Kā balta papīra lapa sniegā!

  Taču šīs cerības ir veltas. Demokrātiskā sabiedrībā, kur katrai amatpersonai jārēķinās, ka publiskai personai nevar būt privāta sarakste (izņemot korespondenci ar sievu un bērniem, ja tādi ir!), jāņem vēra sabiedrības bažas par to, ka šī sarakste liecina par Latvijas politiķa ciešajiem sakariem ar mūsu valstij nesabiedroto valstu izlūkdienestiem.

  Tas ir skandāls.

  Tā ir sensācija pat skeptiķiem.

  Jāpiezīmē, ka Ušakova kungs var censties tēlot privātpersonu, taču reālā situācija viņa amatā liecina, ka viņš tagad vairāk kalpo nevis savai sievai vai saviem kaķiem, bet gan sabiedrībai un tautai, kuru viņš pārstāv gan kā savas partijas līderis, gan kā pirmā persona Rīgas domē.

  Tātad– ja reiz viņa e-sarakste nav ar savu līgavu/sievu vai mammu par to, kur viņi pavadīs nākošo vakaru, bet gan faktiski ir sarakste ar Krievijas vēstniecību par ļoti konkrētām aktivitātēm, tad notikušais faktiski nav nekāds privātās dzīves aizskārums.

  “Ir nepieļaujami, ka Eiropas Savienības dalībvalstī kāds var tikt apcietināts par informācijas publicēšanu medijos. Turklāt, konfiscējot žurnālista datorus, datu nesējus un serverus, var tikt apdraudēti žurnālista informācijas avoti, radot spiedienu uz žurnālistu un tādā veidā cenšoties panākt, lai viņš atklāj, kā ieguvis informāciju,” organizācijas “Reportieri bez robežām” galvenās mītnes Parīzē izplatīto paziņojumu aģentūrai LETA citēja Liepiņš.

  Manuprāt, šis ir tieši tas gadījums, kad sabiedrības informētība par vadoša politiķa un galvaspilsētas mēra pagātni un vārda un preses brīvības nosargāšana ir nozīmīgāki faktori nekā šīs amatpersonas sarakstes pārkāpums, jo šis cilvēks nav parasta privātpersona. Te būtu jāievēro samērības princips, kuru ievēro arī ES tiesas. Ja amatpersonas pārkāpums ir sabiedrībai būtisks, tās atklājēju nedrīkstētu sodīt, jo viņš ir ieguvis informāciju mūsu visu interesēs.

  Publiskām personām jārēķinās, ka kara cirvja vicināšana viņu reputācijai var nāk tikai par sliktu, ja tā vēršas pret preses brīvību un sabiedrības informēšanu par politiķus kompromitējošiem sakariem. Tas ir žurnālistu pienākums šādi rīkoties un atmaskošana šādā gadījumā ir tās pašas sabiedrības interesēs.

  Ušakova un Latvijas varas rīcība pret žurnālistiem noteikti atmetīs Latviju demokrātijas preses brīvības reitingos krietnu soli atpakaļ. To jau Latvijas vara nesen izdarīja Neo- I. Poikāna un I. Nagles lietā. Vai ar to vēl nepietiek?

  Nepatīkami.

  Vai to mums vajag? Vai mēs gribam dzīvot šādā sabiedrībā, kur ar mums šādi manipulē Ušakova kungs, kurš pēc izglītības un darba pieredzes esot pat žurnālists?

  Ja Ušakova kungs ir ar tīru sirdsapziņu un Latvijas patriots, tad viņa paša interesēs ir darīt visu, lai mums būtu nemanipulējama, drosmīga un brīva prese.

  Mediju misija ir smags pienākums un Ušakovam nav tiesību to ierobežot.

  Tik vienkārši tas ir.

  P.S. Ušakova kunga partija Saskaņas Centrs par saviem sadarbības partneriem Krievijā ir izvēlējušies Krievijas demokrātijas bremzes – Putina partiju Vienotā Krievija (ne demokrātiskos Jabloko vai citus progresīvākus Krievijas spēkus).

  Vienotā Krievija dara visu, lai turētu kontrolē un cenzētu masu medijus, viltotu vēlēšanu rezultātus (par ko saņem arī Eiroparlamenta nosodījumu) un citādi ierobežotu demokrātijas attīstību Krievijā. To pašu tagad, izrādās, mēģina darīt Ušakova kungs Latvijā. Kāpēc tāda izvēle, Ušakova kungs?

  Un vai te nav vietā pazīstamais sakāmvards “Pasaki, kas ir tavi draugi un es pateikšu, kas esi tu pats”?

  Links uz kompromat.lv ar N. Ušakova saraksti

  http://kompromatlv.wordpress.com/

 4. Ha ha saka:

  Ko ir padarījis ag ? Tukša vieta un latviešu nīšana. VL nav nekad uzbrukusi nevienai partijai. VL ag nav nekas jaatskaitās. VL ari nekad nav uzbrukusi LNF, Gardam ne tev smerdeli- ag.

 5. annamarija saka:

  Vai tad par visu šo te būtu jābrīnās? 4.maija kliķes atstātā un saudzības režīmā dzīvojošā Krievijas 5. kolonna visus šos nu jau vairāk nekā 20 gadus konsekventi veic darbību, kas nepārprotami virza Latviju atpakaļ krievu lāča pakampienos… Bet “valdošās aprindas” apgalvo, ka “tas ir demokrātijas apliecinājums”. Vai tad ir pārsteigums, ka arī SAB, uc “drošības” dienesti apdraudējumu Satversmei un drošībai saskata vienīgi nacionāli noskaņoto latviešu nedrošajos mēģinājumos iestāties par Latvijas un Latviešu interesēm.
  DIEVS, SARGI LATVIJU, ATTĪRI TO NO AUSTRUMIEM KALPOJOŠIEM MOŠĶIEM!

 6. Latvietis saka:

  cenzūra

 7. Miervaldis saka:

  Grantiņ – tā nu gan Latvieši nerunā!Būsi vācijā par ilgu sēdējis!Nu bet ja Garda ir vienīgais, kurš šķeļ Latviešus, tad viņš ir dikti viegli likvidējams!Nu bet mana doma bija – nevajag šķelt jau tā mazo saujiņu Latviešu aizstāvju, un ne Gardam, tev Grantiņ uz to nav tiesības!

 8. AG saka:

  Tu draudi Gardam?

 9. A.Balts saka:

  Tas, ka A.Garda ir nolamājis Tribunāla vadītāju, nav, protams, nekas labs vai slavējams. Tomēr neredzu iemeslu tāpēc vērsties pret radio “Merkurs” un tā raidījuma “Gaismas pils” vadītāju Juri Lapinski. J.Lapinskis ir nenogurstošs un jauneklīgas degsmes pilns Latvijas patriots, kurš aicina dažādus sabiedriski aktīvus un populārus cilvēkus uz saviem raidījumiem.
  Un, cik saprotu, nav J.Lapinskim ne tiesības, ne iespējas aizliegt vai norādīt saviem radio viesiem, kā domāt un kā izteikties! Par saviem izteikumiem atbildīgi ir paši runātāji, bet pats J.Lapinskis gan neko nepareizu vai Latvijai kaitīgu un nederīgu gan nav dzirdēts runājam.

 10. latvietis saka:

  Mums, latviešiem ir jāiztur, jāuzvar un jātic, ka agri vai vēlu pienāks diena, kad par Latviju rakstīs apmēram šādus vārdus.

  Latvija ir jebkura cilvēka sapņu zeme. Latvijā ir ļoti attīstīta ekonomika, rūpniecība, lauksaimniecība un kultūra. Latvija izceļas citu Eiropas valstu vidū ar eksportu, kas ir valsts galvenais ienākumu avots. Latvijā ir ļoti labi dzīvot. Latvijas iedzīvotāji lepojas ar savu valsti. Latviju vispasaules ekonomiskā krīze skāra ļoti nedaudz, jo 20 neatkarības gados valsts ir nodrošinājusies ar uzkrājumiem un finansu rezervēm, kā arī līdzekļiem ekonomikas un sociālās sfēras dotēšanai un stabilizēšanai. Latvijai ir ļoti stabila valūta – lats. Lats ir viena no visvērtīgākajām valūtām pasaules finansu tirgos. Latvijā ir ļoti zemas cenas un augsta preču un pakalpojumu kvalitāte. Latvijas lielākās bagātības ir tās bagātā kultūra, vēsture un cilvēki, kas dzīvo Latvijā. Latvijas valsts par viņiem ļoti rūpējas. Latvijas iedzīvotāji ļoti atbalsta savas valsts prezidentu, valdību un Saeimu. Latvijas valdība cītīgi strādā savas tautas labā. Tā ir ļoti godīga un gudra. No Latvijas aizbrauc tikai tie cilvēki, kuri negrib attīstīt Latvijas valsti. Latvijā katram tiek piedāvāts darbs un stabils, labs atalgojums, kurš ir vairākas reizes lielāks, kā citās Eiropas savienības valstīs. Sevišķi pieprasīti darba tirgū ir kvalificēti speciālisti un cilvēki ar augstāko izglītību. Latvijā ir ļoti attīstīta demokrātija, sociālās garantijas, izglītības sistēma, medicīniskie pakalpojumi, augsta dzimstība un ļoti zems noziedzības līmenis, kā arī nav prostitūcijas. Latvijā nav korupcijas. Latvijā nekad nav bankrotējusi neviena banka. Latvija izceļas pārējo valstu vidū ar augsto dzīves līmeni. Latvijā dzīvo ļoti laimīgi cilvēki. Tāpēc Latvija starptautiski ir atzīta par vislabāko valsti pasaulē.

 11. vēsture saka:

  Mūsdienu Latvijas valdošā mafija un tās atbalstošie specdienesti lielā vienprātībā un sadarbībā ar mūsu valstij naidīgiem citu valstu specdienestiem smalki un rafinēti nodarbojas ar genocīdu pret latviešu tautu,turpina Otrā Pasaules kara laikā iesākto.

 12. annamarija saka:

  Ak, Latvieti!
  Kaut man izdotos tādus laikus piedzīvot!

 13. Eduards saka:

  Pareizi ,,vēsture”saka-viss te ir smalki izdomāts un izkombinēts-ari’kam ir dota iespēja publiski izteikties-tas viss ir saskaņots ar varturiem.Ari’Garda un Lapinskis,kurus pazīstu personīgi,man ir atstājuši garīgi nepilnvērtīgu cilvēku iespaidu -ar lieluma māniju,zi’mēšanos,citu uzskatu ignorēšanu…Labākajā gadījumā šie cilvēciņi tiek izmantoti pie varas esošo interesēs,jo šķeļ cilvēkus ,sēj naidu …

 14. Kalvis > Eduards saka:

  Tu savu “nešķelto sabiedrību” vari redzēt katru gadu 9. maijā pie uzvaras p*mpja vai ik 16. martu melni-balti strīpainos apģērbos bļaustīdamies pie Brīvības pieminekļa! Ja esi debīls, tad nestāsti, ka citi tādi ir!

 15. Kalvis saka:

  L.Grantiņš kā VL! slavētājs varētu uzskaitīt arī tos pozitīvos darbus ar rezultātiem, kuru sekas būtu kāds labums Latviešu tautai! Lūdzu, uzskatiet!? Es personīgi tādus nevaru pat tā vienkārši atcerēties…

 16. Edgars Dambītis saka:

  Eduard,savu stulbo izteikumu par Juri Lapinski iespējams vari atiecināt pats uz sevi.Ja visi ikdienas dzīvē cilvēkiem izskaidrotu neliešu darbības,kā to dara Juris,tad tauta nejūsmotu par ,,labiem,, un smukiem komunistiem kas pāvalda Latviju,un to izpārdevuši krievžīdu švinistiem un starptautiskām cionistu organizācijām par jūdasa nieka grašiem.

 17. Eduards saka:

  Edgar,nu nesanāk man uz sevi attiecināt savus izteicienus-man netiek dota iespēja nekur publiski izteikties! Netiek pat rādīts kā cilvēki atzinīgi novērtē manis teikto!

 18. Jucis > Eduards saka:

  Tev publiski neļauj izteikties, jo tavs intelekta koeficients ir zem 100???

 19. Tev taisnība, Eduard saka:

  Tev taisnība, Eduard,neviens informācijas avots Latvijā nevar darboties, ja nav saņēmis atļauju no KLIĶES. Tie, kuri aizstāv Gardu un Lapinski, ir šīs KLIĶES radīti gaisa jaucēji.Lapinskis rada histēriķa iespaidu, kurš atbaida cilvēkus no dekolonizācijas tēmas. Tātad, KLIĶE ir sasniegusi vajadzīgo, degradējusi šo jautājumu. Lai veicas TT ar neliešu atmaskošanu.

 20. Miervaldis saka:

  Latvieti – pilnīgi izņēmi vārdus no mutes!Pēc tiesiskuma atjaunošanas valstī, tu tiksi apbalvots ar trīszvaigžņu ordeni, bet tādi kropļi kā black joker, šlesers, Godmanis, Pabriks, Baštiks, tiks nošauti, un nogrūsti grāvī, tā lūk!

 21. VL "labie darbi" saka:

  Integrācija būšot maksimāli iejūtīga, līdzjūtīga un līdzcietīga


  23.12.2011 Ilze Kuzmina
(1)

  Foto – LETA Kamēr Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM) uzskata, ka galīgā vienošanās par to, kam būt atbildīgam par integrācijas jomu, vēl priekšā, Kultūras ministrija (KM) jau uzņēmusies atbildību par šo jomu un pavēstījusi, ko integrācijas labā grasās darīt nākamajā gadā.


  “Mēs redzam, cik šis jautājums ir svarīgs,” tā pirms iecerēto integrācijas darbu prezentācijas sacīja kultūras ministre Žanete Jaunzeme-Grende (Nacionālā apvienība). “Šodienas uzdevums ir būt maksimāli cilvēciskiem, maksimāli uz sadarbību vērstiem, maksimāli iejūtīgiem, līdzjūtīgiem, līdzcietīgiem.”

  Par konkrētiem paredzētajiem darbiem gan runāja ministres padomniece integrācijas jautājumos Sarmīte Ēlerte (“Vienotība”). Viņa ir bijusī kultūras ministre, kuras vadībā tika izstrādātas un pieņemtas integrācijas pamatnostādnes, ko iepriekšējā valdība atbalstīja savā pēdējā sēdē.

  Nākamajā gadā sabiedrības integrācijas jomā KM iecerējusi darboties septiņos virzienos.

  Pirmais būs latviešu valodas virziens. Iecerēts piedāvāt daudzveidīgas valsts apguves formas un veicināt valodas lietošanu. Būšot valsts apmaksāti latviešu valodas kursi, kuros tiks ietverti arī Latvijas vēstures jautājumi, būšot moderna mācību metodika, īpaši raidījumi televīzijā un radio, kas palīdzēs valodas apguvē. Iecerēta arī kampaņa “Runāsim latviski”, kas notikšot nākamā gada otrajā pusgadā.

  Otrs virziens būšot skolēnu un jauniešu pilsoniskās līdzdalības veicināšana. Pasākumu plānā – konference, pilotprojekti un tamlīdzīgi. Būšot īpašs atbalsts dažādiem projektiem, kuros sadarbosies mazākumtautību un latviešu skolu skolēni.

  Trešais darbības virziens skaršot kultūrtelpu – mazākumtautības centīsies vairāk iesaistīt pasākumos, kas tradicionāli ir latviski. Būšot arī īpašs mazākumtautībām paredzēts interneta portāls.

  Ceturtais virziens būs saliedētas sociālās atmiņas veidošana – lai veicinātu piederību savai tuvākajai apkārtnei, Latvijai un Eiropai.

  Tikšot gatavoti viegli uztverami vēstures materiāli, veicināta novadpētniecība, ministrija sola īpašu atbalstu Okupācijas muzejam darbā ar skolēniem, apmaksātas ekskursijas. Tiks meklēti mazākumtautību līderi, kuru devums bijis nozīmīgs Latvijas neatkarībā un attīstībā un par viņiem stāstīs plašākai sabiedrībai. Organizēšot nometnes, kas būs veltītas vēsturiskām tēmām.

  Piektais virziens ir saiknes stiprināšana ar latviešiem ārzemēs, bet sestais virziens pievērsīsies Latgalei. Izpētīts, ka no tur dzīvojošajiem nepilsoņiem tikai divi procenti zina latviešu valodu, tāpēc valsts valodas kursi jo sevišķi nepieciešami šajā reģionā.

  Septītais virziens veltīts romiem – gan viņu integrācijai, gan romu holokausta apzināšanā un ietveršanā Latvijas sociālajā virzienā.

  Visiem šiem apjomīgajiem pasākumiem no KM budžeta iecerēts tērēt tikai 32 000 latu, pārējo naudu meklēs starptautiskās programmās. Piemēram, Eiropas ekonomiskās zonas finanšu instrumentu grantu shēmā “NVO fonds” varot rast pat vairāk nekā 7 miljonus latu.

  Ž. Jaunzeme-Grende uzsvēra, ka KM gan koordinēs integrācijas pasākumus, taču sadarbojoties ar citām ministrijām un citām iestādēm. Iepriekš valdošā koalīcija bija vienojusies, ka integrācijas jomu no KM pārņems IZM, taču nu integrācija atkal pārbīdās uz KM. Ž. Jaunzeme-Grende noliedza, ka par integrācijas jomu būtu bijušas politiskas cīņas. “Veidi, kā ražojam mītus, ir fantastiski! Pieņemiet mūsu patiesību! Neveidojiet jaunus mītus!” aicināja ministre.

 22. Miervaldis saka:

  pareizi grantiņ – Garda ir pajolītis, un tu to pareizi uzrakstiji, taču šaubos, kad viņam nebūs vieta pie tēvzemes uguns, un sava vadoņa!

 23. Miervaldis saka:

  “Latvieti” – tu savu niku esi godam pelnijis!Tavi sapni ir arī mani sapņi, vismaz līdzīgi tie ir.Taču tev nevajag aizmirst, kad šī majaslapa saucas tribunāls, takā aceries to!

 24. Miervaldis - AG saka:

  Būtu labi, kad Latviešu nacionālisti mekletu kopsaucēju, nevis rīvētu viens otru.Kā tu piemēram!

 25. Miervaldis - AG saka:

  Nu redz kāds tu esi.Tev ir tik vien tavs Garda, nu no vienas puses tas ir labi, bet no otras puses neviens cilvēks nav kā dimanta oliņa, un Garda jau ne tik!Vajag klausīties, nevis dzirdēt kā viens cilvēks ar tauri sauks no 11.novembra krastmalas lāčplēsi.Vajag vairākus cilvēkus, vairākus taurētājus, un nevis te meklēt Gardam un sev slapjus pamperus.Un ne tik to nevaidzētu darīt Jānim Silam, NA, Linardam Grantiņam, Leonardam Inkinam, un vēl daudziem citiem mūsu Latvijas cēlājiem!

 26. AG-Miervaldim saka:

  No visiem, ko tu minēji, vienīgi Leonards vēl bez Gardas būtu cieņu pelnījis, pārējie ir vai nu plānprātiņi, vai kangari!

 27. Krievs-pilsonis saka:

  Radio Merkurs ir vienīgais radio, kura cilveki saka ko doma un kā runa virtuves un vienigs ,kuramajā okupantu sauc vārdā un kur i SC i citus svokus sauc vārdā
  Es brinos, ka latvieš nacionalisti te lamā vien otru

 28. Miervaldis saka:

  Kriev – pilsoni – varbūt tu esi slēpts kremļa aģents, bet varbūt ne!Tas pirmkārt.Otrkārt – tu izvairies krievu saukt par okupantiem!Vai nu tu – diženais pilsoni nesaproti, kad krievi ir par daudz cilvēcei ļauna darijuši, kad baltijas valstu okupācija krieviem bija stipri no svara?Es tev nesaku, kad visi krievi ir okupanti, bet vai nu tu diženais pilsoni pats nevari okupantu nosaukt vardā?Jeb datora otra galā sēž kāds kramļa aģents?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *