LRTT. 4.maija kliķe nervozē

Kā Bērziņš, tā idiots.

 

Laikam jau šis latviešu uzvārds ir Velna apsēsts.

H-86-3Visi bērziņi, kuri iesaistījušies politikā, ir zagļi, bandīti un nodevēji. Gandrīz vai jāsāk domāt, ka tur savu „pirkstu” pielicis Staļins.

http://www.diena.lv/latvija/politika/gundars-berzins-latvija-virzas-uz-maksligi-izraisitiem-etniskajiem-konfliktiem-13920817

Skat’, atkal viens Bērziņš norej VL! un līdz ar to visu latviešu tautu. Šoreiz tas ir politisko krahu piedzīvojušās TP šeptmanis, Latvijas valsts un tautas izzadzējs lielos apmēros Gundars Bērziņš. Kāpēc tad no zila gaisa vajadzēja tādas stulbības runāt ? Nu tāpēc, ka to liek attiecīgas iestādes, kurās strādā bijušie KGBisti- 4. Maija kliķes DPisti. Un sarunājis, šis nekoptais un nosmulušais vieplis, ir tādas muļķības, ka mati ceļas stāvus.

Lasiet šeit un brīnieties: “Ārkārtīgi liela kļūda bija Visu Latvijai! vasarā organizētā kampaņa vākt nepieciešamo parakstu skaitu Satversmes grozījumu ierosināšanai par izglītību tikai latviešu valodā. Kāpēc nevar mācīties no Eiropas pieredzes, kur Vācijas kanclere Angela Merkele paziņojusi, ka integrācijas politika attiecībā pret turku diasporu bija kļūdaina? Citiem vārdiem sakot, tas nozīmē, ka no turka nevar “uztaisīt” vācieti – var tikai padarīt maksimāli lojālu valstij. Tikmēr mēs nez kāpēc mēģinām krievus padarīt par latviešiem.”

 

To, ka VL! grib aizstāvēt, nu jau kritiskā stāvoklī nonākušo latviešu valodu, ko pie varas siles esot, šis pats kretīns ir degradējis, viņš sauc par vislielāko kļūdu !

Par Vāciju, Merkeli un turkiem Gundars ir sarunājis tādas muļķības, ka pat zirgam smejoties piemestos caureja. Kaut ko tādu Merkele nekad, pat murgos, nevar pateikt. Par turkiem un integrāciju tika teikts tieši pretējais: ka integrācija ir bijusi kļūda…, tālāk bija jāsaprot, ka viesstrādniekiem būtu bijis labāk nedot šo iespēju. Merkeles latviskais variants skanētu šādi: ”Krievi nav vēlējušies integrēties, tāpēc atliek tikai viens variants: čemodan, vokzal, zemļa ciļinnaja!”

 

Un Bērziņš muld tālāk…, ka mēs gribot krievus padarīt par latviešiem!

 

Nē, noziedzniek Bērziņ, latvieši grib pavisam maz, lai krievu okupanti cienītu to zemi un to tautu, kas viņiem šeit atļāva palikt pēc visiem tiem asins darbiem, ko viņi- krievi- ir veikuši. Kā redzams, tad tādiem, kas māk tikai slepkavot, izvarot un laupīt, atgādināt par morāli ir veltīgi.

 

Pielīdzināt VL! krievžīda Lindermaņa bandai ir nelietības augstākā pakāpe.

 

4182150_ORIGINAL_1323929983.jpgKāpēc tad pēdējā laikā tiek aktivizēti bijušie politiķi un zagļi izteikties pret latviešiem un latvisku Latviju ?

 

Foto:Nu ko jūs, ja VL! būs pie teikšanas, tad taču man “hana””, teica mani krievu un žīdu koriši.

Atbilde nav jāmeklē aiz trejdeviņām zemēm, tā ir ierakstīta šo bērziņu purnos. Viņi zina, ja varu realizēs VL!(latviešu tauta), tad tādi gundari, andri un pārējie bērziņi tiks aizmesti aiz restēm jau pirmajā dienā pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā. Šim pašam gundaram karātavas ir garantētas par Abrenes atdošanu Krievijai un valsts izzagšanu grandiozos apmēros.

 

Tāpēc jau arī šie Gara kropļi uzstājas pret VL! un latviešiem.

 

Jā, Gundar Bērziņ, tu esi nodevējs un saņemsi to, ko nodevējs pelnījis- karātavas ! 

Par to tu vari nešaubīties, tas ir vienīgi laika jautājums.

15.12.11

You may also like...

13 Responses

 1. no malas saka:

  -šis bērziņš, pēc šķeles un kalvīša ir vai pats pretīgākais kangars un demagogs, muižniece ar slakteri vēl arī tā, labi šai mērgļu pārī der
  -tad tikai rindā tālāk smako godmaņi, sleseri, ameriki,kehri,pantelejevi,birkavi,aldermanes,muižnieki un vēl ČUPA lidzīgie pretlatviskie un noziedzīgie elementi

 2. Atmodas laikā radās atziņa, ka mūs var glābt tikai sava Valsts, ka nedrīkst ticēt nevienam komunistam. Šobrīd mēs savu valsti esam zaudējuši un vara joprojām ir komunistu un viņu līdzskrējēju rokās.Nožēlojami, bet fakts.Kamēr Latvijas patiesie pilsoņi to neapzināsies, tikmēr nekas labs nākotnē nav sagaidāms.

 3. Dakters saka:

  Vai ir arī varbūt kāds Ozoliņš vai Grantiņš kas uzņemtos vadīt šo valsti?
  Un nebūttu jāsauc par idiotu un karātavas netiktu izmantotas??
  Bet kur lai nākotnē ņem tos patiesos Latvijas pilsoņus>>>????

 4. annamarija saka:

  Jā… To berzinu mums veselām buntēm. Un no visiem pil inde un nodevības atbaidošais smārds liek novērsties. Vai bildē redzamais ir GB? Manuprāt, viņu ēd vēzis… Tā ir visu nodevēju alga.

 5. vārds saka:

  Kaimiņam latvietim Gundars Berziņš nekad nav palīdzējis, bet tas viņam netraucē pamācīt dzīvot “visplašākās sabiedrības masas”.
  Kas tad nu, Gundar Bērziņ, uznācis? Slikti sapņi nomoka ? Par priHvatizētiem īpašumiem satraucies ? Un kas tā par lāsta zīmi uz sejas ? Pat mežācūku medības vairāk nepalīdz aizmukt no sirdsapziņas, ko?

 6. Lachplesis saka:

  Pilniba piekritu berzinam.
  Es neuzskatu ka mums butu jaintegre visi tie puscilveki un jamegina no vinjiem iztaisit latvieshus. Latvija dzivojoshie krievi ir truli un prasti cilveki.Iemacot vinjiem latvieshu valodu mes dodam vinjiem iespeju but noteicejiem.

 7. Kristers V saka:

  Man liekas, ka šīs lapas veidotājiem būtu lietderīgi pāris gadus pasēdēt aiz restēm Vai arī psihiatriskā ārstniecības iestādē.

 8. Miervaldis saka:

  Paklausieties vai Grantiņš nāvessodus nav bišķiņ par daudz salicis?

 9. Miervaldim teikšu, ka Tautas Tribunāls nav “salicis” nāvessodus, bet gan augstākos soda mērus, par ko lems taisnīga tiesa taisnīgi atjaunotajā Latvijas valstī. Civilizētā pasaulē par valsts un tautas nodevību tāds soda mērs ir ļoti taisnīgs attiecībā pret pavalstniekiem.

 10. Imants saka:

  Vai Jūs, Andersona kungs, nelasījāt šo rakstu?
  “Jā, Gundar Bērziņ, tu esi nodevējs un saņemsi to, ko nodevējs pelnījis- karātavas.”

 11. Miervaldis saka:

  Palabošu – gan jau Grantiņš pareizi liek tos nāvessodus, ne mana cūka, ne mana druva.

 12. informācija saka:

  http://www.kompromat.lv/

  2011.11.16 kompromat.lv publicē Rīgas mēra Nila Ušakova saraksti ar krievijas vēstniecības pārstāvi Aleksandru Hapilovu, kurš tiek turēts aizdomās par spiegošanu Krievijas interesēs.

  2011.11.18 pret kompromat.lv tiek uzsākti nepārtraukti hakeru uzbrukumi, kas vēl aizvien nav beigušies.

  2011.11.21 kompromat.lv par uzbrukumu portālam vēršas Ekonomikas policijas Kibernoziegumu apkarošanas nodaļā, bet nekāda aktivitāte no atbildīgā inspektora Aleksandra Bebra (ALEKSANDRS BEBRIS) netiek izrādīta.

  2011.11.22 pēc ziņām portālos par kompromat.lv uzlaušanu Latvijas IT drošības incidentu novēršanas institūcija CERT.LV sazinās ar kompromat.lv un piedāvā palīdzību incidenta risināšanā. Izskatot log failus, CERT.LV izdodas identificēt uzbrucēju, un CERT.LV ir gatavs vajadzības gadījumā piedalīties lietā liecinieka statusā.

  2011.12.03 inspektors Aleksandrs Bebris paziņo, ka Kibernoziegumu apkarošanas nodaļai ir svarīgākas lietas, kas jāizmeklē, un nekādas tālākas izmeklēšanas darbības netiek veiktas, kaut arī iesniegtie pierādījumi ir vairāk nekā pietiekami vainīgo aizturēšanai.

  2011.12.14 inspektors Aleksandrs Bebris uzaicina kompromat.lv servera uzturētāju Edmundu Zālīti sniegt liecības kompromat.lv uzlaušanas lietā. Inspektoru Bebri sevišķi interesē kompromat.lv servera tehniskie parametri, kā arī tas, vai tiek veikta rezerves kopēšana. Tāpat inspektors vēlas uzzināt arī piekļuves paroles, kuras, pamatojot ar drošības apsvērumiem, netiek atklātas.

  2011.12.15 plkst. 12:30 Kibernoziegumu apkarošanas nodaļas inspektors Aleksandrs Bebris ar vēl trim policijas darbiniekiem maskās ierodas Pasaules tirdzniecības centra telpās un, ar lauzni uzlaužot durvis, iekļūst interneta kluba telpās. Pēc pusotras stundas policisti dodas prom, līdzi paņemot kompromat.lv serveri, serveri ar uzrakstu “backup” un divus optiskos diskus ar uzrakstu “Norton Systemworks 2005” (spriežot pēc protokola, kas rakstīts, izmantojot sliktas kvalitātes koppapīru). Kratīšanu pieprasījis VP GKPP ENAP 4. nodaļas izmeklētājs Nauris Liepiņš un akceptējis tiesnesis Rinalds Silakalns. Kratīšanā piedalījies Aleksandrs Bebris un Pēteris Reinfelds.
  Vienlaikus savā dzivesvietā tiek aizturēts kompromat.lv žurnālists Leonīds Jākabsons.

  kompromat.lv vārdā

  Edmunds Zālīte
  edmunds.zalite@gmail.com

  http://kompromatlv.wordpress.com/

 13. Skorceni saka:

  Viss jau būtu labi,bet ko lai dara ar žīdu un komunistu pakalpiņiem!?ir laiks novākt un tiesāt žīdu prostitūtas,kas apzaga valsti un tautu,kas izputināja jebkādu ražošanu.sākot ar ulmani,vīķi,goodmani,birkavu,bet ušakovus,lindermaņus,lipmaņus un pārējos iches un jozefus koferos iekšā un sadalītus pa gabaliem un žīdiem uz ameriku vai izrēlu…!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.