Vai deputāta kandidāts drīkst būt “stukačs”?

Latviešu Jūdas

Bijušais Nacionālā teātra aktieris Rolands Zagorskis ir bijis čekas ziņotājs. Jānis Skanis un Svetlana Bless atminas padomju laiku teātrī.

 Bijušais Akadēmiskā drāmas (tagad – Nacionālā) teātra partijas komitejas sekretārs Rolands Zagorskis visdrīzāk ir bijis priekšzīmīgs čekas ziņotājs.

Nacionālajā teātrī (padomju laikā – Akadēmiskajā drāmas teātrī) visi zināja vai vismaz nojauta, ka aktieris Rolands Zagorskis ir ziņotājs. Vienīgi šaubas bija par to, kam viņš īsti slepeni pienes ziņas – komunistiskās partijas Centrālkomitejai vai Valsts drošības komitejai?
Tagad Totalitārisma seku dokumentēšanas centrs paziņojis, ka Zagorskis tik tiešām ir „čekas maisos” un tiek apšaubīts viņa godīgums, kandidējot Saeimas vēlēšanās no „Daugavas racēju” partijas „Daugava – Latvijai” saraksta.
Kasjauns.lv jautāja bijušajiem Zagorska kolēģiem, vai viņi ir nojautuši par sava skatuves partnera „nedarbiem”.

 

Svetlana Bless: „Zagorskis dzīvē varēja izsisties arī bez sadarbības ar čeku, jo bija talantīgs aktieris.”

S.BlessBless savulaik savu kolēģi ziņotāju „nolikusi pie vietas”, viņam sakot: „Es esmu latviešu strēlnieku mazmeita. 1937. gadā manu ģimeni Krievijā (esmu dzimusi Sibīrijā) pasludināja par spiegu ģimeni un pielika pie sienas. Un tādēļ liec mani mierā! Vai varbūt tu vēl kaut ko gribi zināt?”. Kopš tā laika Zagorskis ar Bless vairāk nav runājis par politiku un „kutelīgiem jautājumiem”.

Bless atminas, ka Zagorskim patika gan iet uz krogiem, gan izrādīties, un, iespējams, tādēļ viņš arī tik cieši ir saistījies ar padomju institūcijām. Aktrise arī atceras laiku, kad barikāžu laikā Nacionālajā  teātrī iestudēja „pēc formas un satura” pretpadomisku lugu – „Ar būdu uz baznīcu”. Viņai kremt, ka Zagorskis toreiz esot bijis pret šo iestudējumu un bija dusmīgs, ka teātris atļaujas iestudēt lugu, kas veicina Latvijas neatkarības atgūšanu. „Zagorskis negribēja, ka „izlien” neatkarīga Latvijas Republika,” saka Bless.

Pašai Bless ar čeku gan nav bijušas saistības. Viņu ir saukuši uz „stūra māju” skaidroties par skatuves mākslinieces brīvdomīgiem izteicieniem dažādos pasākumos un uzvedumos, bet viņa vienkārši nav gājusi. „Man nebija bail, jo es nejutos vainīga,” teic Bless.

 Jānis Skanis: „Zagorskis baudīja tādas priviliģējias, kādas citiem nebija pieejamas.”

J.SkanisJānis Skanis: „Zagorskim bija vaļā visi krogi!”

Jānis Skanis kasjauns.lv atzina, ka čeka viņu nav savervējusi tāpēc, ka viņš tai neesot bijis „ne pietiekami drosmīgs, ne labs”.
„Tomēr čekas cilvēki teātrī bija. Nezinu, ar ko viņus savervēja – ar mantu, ar varu… Es nezinu, kas tas ir. Tomēr teātrī bija šie „īpašie cilvēki”, kas izdarīja spiedienu, kam bija vara.”
Uz jautājumu, vai šis „īpašais cilvēks” varēja būt arī Zagorskis, Skanis atbild:
„Kāpēc ne? Ar pirkstu nevaru norādīt un pateikt: „Jā!”, jo nav pierādījumu. Tas ir tikai pieņēmums. Domāju, ka Zagorskis tāds varētu būt bijis, jo viņam bija privilēģijas, kas nebija citiem, piemēram, gan darba ziņā, gan mašīna, kas toreiz skaitījās ļoti liels luksuss. Zagorskim bija vaļā arī visi krogi, kuros tolaik tik vienkārši nevarēja nemaz tikt iekšā. Zagorskis bija teātra partijas komitejas sekretārs. Viņš varēja bez ierobežojumiem braukt uz viesizrādēm ārzemēs, kas arī tolaik bija ļoti problemātiski.
Tagad viņš ir prom no teātra, bet varu teikt, ka mūsu starpā bija ļoti labas attiecības, jo kopā organizējām gan teātra sporta aktivitātes, gan citas jautras izdarības.
Jāpiebilst, ka Zagorski sevišķi nevarēja ciest režisors, Nacionālā teātra mākslinieciskais vadītājs Alfrēds Jaunušans.”

=======================================================

pupUn te vēl viens civilizācijas atkritums, kurš no DP tiek bīdīts deputātos- Konstantīns Pupurs. Nožēlojama krievu militārista atvase ar visām no tā izrietošām sekām. Bijušais H-86 biedrs. No H-86 patriekts par nepiedienīgu uzvedību. Pēc tam patvērumu atradis Jura Ziemeļa čekas veidotajā Rīgas nodaļas H-86 grupā. VDK uzdevumā izbraucis no Latvijas, lai veiktu graujošu darbību. “Neizprotamā” veidā bijis arī par M. Gorbačova tulku. Arī neizprotamā veidā ticis klāt pie slepeniem VDK dokumentiem. Iefiltrējies LRT tribunālā, lai ziņotu par tā darbību kgbistiem.

Konstantīns Jevgeņjevičs Pupurs ir raksturojams kā morāli ētisks padibene.

Partija VL ir tikusi informēta par Pupura sadarbību ar mūsu valsts nodevējiem, bet neskatoties uz to, šis latviešu tautas nodevējs tiek pieņemts VL un kandidē uz 10.Saeimu. To, ka K. Pupurs ir VDK ziņotājs ir atklāti pateikusi Vaira Vīķe Freiberga. Arī pats Pupurs ir rakstījis vēstuli savam kolēģim, kurā apliecina, ka ir iefiltrējies LRTT rindās “kādas” iestādes uzdevumā.

Pupura vēstules fragments ASV pilsonim Bībelniekam:  Konstantīns man rakstija par šo lietu: “Grantinsh beidzot uzkeries!! Es jau visu pareizi izrekinaju, zinot vina raksturu un intelektualo potencialu… (kura vispar nav), zinaju ka uzkersies.”
Ar cienu,
Konstantins Pupurs

VVF atbilde Bībelniekam, kad viņš gribēja Pupuru izvirzīt apbalvošanai ar Triju Zvaigžņu ordeni:

 A. god Bībelnieks kungs!  

Ne jau viss ir zelts, kas spīd. Arī patriotiskās un disidentu grupās čekai izdevās iefiltrēt savus aģentus un ziņotājus. Diemžēl tā tas ir un par to ir liecības.

 Ar cieņu, Vaira Vīķe Freiberga.”.

Un te kāda Konstantīna Pupura pa E-pastu Grantiņam sūtīta vēstule:

Von: pupurs@aol.com
Gesendet: Montag, 13. April 2009 06:35:45
An: l.grantins@hotmail.de

Tu labak atsuka manu….zilais duriks! :-))

Tāda veida vēstules ir daudz. Tas viss norāda uz šī cilvēka morāles līmeni. Vienkārši, deģenerāts ar krieviskām izpausmēm. Nu, kurš normāls latviešu vīrietis piedāvās, lai viņam atsūkā ?

 Kā redzams, VL ir gatavi šim puslatviešu deģenerātam atsūkāt.  

Tas viss tikai norāda, ka Visu Latvijai “kantoris” atrodas DP iestādē.

==================================================

Un šeit vēl kāda pretīga stukača, latviešu tautas pabiras vēstījums:
30 sudraba grašu īpašnieksBijušais Latvijas Pirmās partijas līderis un bijušais iekšlietu ministrs Ēriks Jēkabsons plāno sadarboties ar Visu Latvijai!, sniedzot padomus politikas un drošības jautājumos, Dienai apstiprināja Visu Latvijai! līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Ē.Jēkabsons Dienai pieļāva iespēju arī iestāties partijā Visu Latvijai!, taču neplāno kandidēt vēlēšanās.

Savu izšķiršanos atbalstīt Visu Latvijai! un TB/LNNK viņš pamatoja ar to, ka tas ir vienīgais politiskais spēks, kas apzinās, ka latvieši var zaudēt savu identitāti, «jo Krievijai ir vēlme atgūt savu ietekmi Austrumeiropā un Baltijā».

 Anekdote anekdotes galā ! Jēkabsons un latvietis !!! Šī VDK smurguļa vadībā Latvija nonāktu Krievijas apkampienos jau nākošajā dienā pēc viņa ievēlēšanas.

Kas tad īsti ir VL, ja tik atklāti tiek rādīta attieksme pret mūsu tautas bendēm ?

Tas jau arī ir komunistu uzdevums, šķelt latviešu tautu, nepieļaut izveidot vienotu dūri triecienam pa Krievijas interešu atņirgtajiem zobiem ! Tāpēc jau arī tik atklāti tiek uzņemti VL rindās nodevēji, lai atbaidītu vēlētājus.

Tieši VL ir tie, kuri lej ūdeni uz “Saskaņas centra” dzirnavām. .

Par to, Raivi Dzintar, Tev reiz tiks bargi jautāts !

LRTT 15.08.2010

Materiāls ņemts arī no www.kasjauns.lv

You may also like...

43 Responses

 1. no malas saka:

  :-))))…bet karavana iet tālāk.

 2. baa saka:

  Man prieks, ka nepazīstu viņus.:) Toties man ir zināmi citi.:D

 3. vesturnieks no malas saka:

  1)”…kurš no DP tiek bīdīts deputātos…” Ludzu publice neapstridamus pieradijumus, ka vins ir bidits tiesi no DP.
  2)”… krievu militārista atvase…” Tevs Pupuram pec tautibas bija polis/lietuvietis (celies no Gorzowa Velikopolski un Ignalinas), Latvijas Kugniecibas Flote no 1961.gada (vecakais kapteina paligs, velak kapteins). Miris kaut kur 90s gg.
  3) „… No H-86 patriekts par nepiedienīgu uzvedību” Kas tad vinus patriec, Tu varbut? 4.maija 1988.gada, Zarins, Tomsons, Vitola, Geide, Pupurs, Silaraups-visi helsinkiesi, plus Baikavs, Ofkans, Freimanis, Berklavs, Veveris, Rozkalns, Bergmane-visi bijusie politieslodzitie, atgaja no Dr.Vidina t.s. grupas frakcijas, kas atrodas zem tavas un Zukovska (1991.gada atzinas par sadarbosanos ar VDK) ietekmes un izveidoja Rigas nodalu Jura Ziemela vadiba. Cik ir zinams, so gala rezultu bija panacis tiesi tu, Grantin, un pec VDK rikojuma. 1987.gada Tu pats atzinies Atdzimsanas un Atjaunosanas Luteranu grupas biedrim Marim Ludvigam, ka esi parakstijis sadarbosanas dokumentu ar VDK, ari tani pasa laika, 7.novembri 1988.gada, pec VDK luguma, tu uzstajies LPSR Televizija, zakajot latviesu tautu un noliedzot Latvijas brivibas ideju. Pec savas valsirdigas atzisanas M.L. un uzstasanas pa republikas TV, tu jau labi zinaja, ka Latvijas politieslodzito, ka ari citu helsinkiesu acis tu vairs neesi nekas. Tava pedeja ceriba bija jaunienacejs grupa, Dr. Vidins un VDK agents Ivars Zukovskis. Neskatoties uz to, ka pat Gunars Astra, tavas klatbutnes Latvija pedeja diena ( vagonas tambura), bridinaja tevi nesaskelt grupu ar Jura Ziemela izslegsanu un izbeigt izplatit pret so cilveku nepamatotas baumas un tenkas, tu, rikojoties caur Dr.Vidinu, Ivaru Zukovski un vel tur caur daziem grupas jaunienacejiem, panaci grupas saskelshanu. Palidziba no Rietumiem H-86 grupai so savstarpejo nasaskanu del tika aptureta. VDK uzdevums tika izpildits uz piecinieku! Un tas ir tavs “judu” piecinieks….Grantin!
  4)” … Jura Ziemeļa čekas veidotajā Rīgas nodaļas H-86 grupā…” Ludzu, publice neapstridamus pieradijumus, ka Juris Ziemelis bija VDK agents, tas ir vina zinojumus chekai, vina segvards utt.
  5)”… lai veiktu graujošu darbību…” Ta, nu par Tavu graujosu darbibu Rietumos, es jau runaju ieprieks, bet tagad konkreti pasaki, ko sagrauj (Trimda vai Latvija, rikojoties no Rietumiem) Pupurs? Tiesi konkretus faktus.
  6)”… “Neizprotamā” veidā bijis arī par M. Gorbačova tulku..” Kapec neizprotama? Starp citu, vins bija par tulku ne tikai Gorbachevam, bet ari vairakiem cilvekiem no bijushas PSRS, tadiem, ka Olegam Tabakovam (aktiers), Uspenskim (dzejnieks), akademika Andreja Saharova sievai Elenai Bonars utt. Tas bija rikojums no ASV federalas valdibas Bostona, perioda, kad Pupurs tur stradaja pie muitas un imigracijas departamenta, ka MA pavalsts sabiedriskais parstavis. Vai tavas acis tas ir noziegums?
  7)”… Arī neizprotamā veidā ticis klāt pie slepeniem VDK”. 1997.gada Pupurs sanema vestuli no Indula Zalisa (Totalitarisma seku dokumentesanas centra, TSDC) ar lugumu atlaut nodod atklatiba (publiskosanai) „chekas maisos” visus esoshus dokumentus attieciba pret vinu. Velak, kopijas tika parsutitas no TSDC Pupuram uz ASV un viena dala tika publiceta Latvija. Pilna versija (tulkota uz latvieshu valodu) tika publiceta 2006.gada zurnala „Latvietis” No 3.
  8)”… Iefiltrējies LRT tribunālā…” Ar kadu noluku? Graut ko? Tu tak savus „aforismus” nemaz neslepi. Tik tiesam, jautajums, ka tev izdevas savos tiklos dabut tadu inteligentu cilveku ( Magistru no Londonas Ekonomiskas Skolas, Profesora Asistentu Njoportas Kara Flotes Skola un velaku realas kaujas virsnieku)??!!! Labi, ka vins atri vien (acim redzot saprata ar ko vinam ir darisana) atstaja tavu veidojumu, ko tu nelikumigi un bez nekada pamata sauc musu Tautas varda.
  9) Nu bet, kas attiecas uz tam mistiskam vestulem, tad pats Pupurs nekur publiski to nav apstiprinajis, bet tu ari, laikam attieciba uz so jautajumu tomer atkal blefo. Freibergas vestule mierigi vareja but adreseta tavai personai, kadam citam, vai ari vispar ne pa temu. E-vestules, vispar nav nopietni nemamas.
  10)”… Tas viss tikai norāda, ka Visu Latvijai “kantoris” atrodas DP iestādē” Redzi, Grantin, es pienemu, ka ar saviem argumentiem, es pietiekosi labi pieradiju, ka vismaz, kas attiecas uz Pupuru, tad tava sacerejuma nav ne kripatinas taisnibas, tas viss nebalstas uz faktiem, bet tikai uz emocijam un personiskiem aizvainojumiem. Lidz ar to, ari tavs apgalvojums, ka VL ir DP kantoris ir nepamatots un vienkarsi klaji meligs.
  Tagad, kas attiecas uz E.Jekabsonu.
  1)”… Jēkabsons un latvietis !!!” Hmm, Grantin, a kas tad vins ir? Atlidojis uz musu zemi Annunaki? Paklau, vai tu pats esi tirasinigs, jeb tev tomer, spriezot pec bildem, tev tomer kaut kas dienvidniecisks ir piejaukts, ko? Labi, tu tikai nenem launa, jo te nav nekas personisks.
  2)”… Šī VDK smurguļa vadībā Latvija nonāktu Krievijas apkampienos jau nākošajā dienā pēc viņa ievēlēšanas.” Un „…Tieši VL ir tie, kuri lej ūdeni uz “Saskaņas centra” dzirnavām…” Sadus vardus un tadu apgalvojumu vareja uzrakstit tikai psihiski nelidzsvarots individs. Grantin, tu to esi rakstijis?
  3) Vardu sakot, Grantin, pirms tu kaut ko apgalvo, ludzu savus vardus apstiprini ar faktiem, citadak iznak, ka visa tava majas lapa izskatas pec vienas milzigas blefosanas, kas ir domata naiviem un emocionali nelidzsvarotiem cilveciniem.
  Veselojies,
  Labu velot,
  „Vesturnieks”

 4. Konstantīnam Pupuram saka:

  “Iemācies”, Konstantīn, savus sacerējumus rakstīt zem sava vārda.Cieni savu mātes doto vārdu, lai arī kāds viņš būtu.Jo pagrīdē mīt tikai žurkas… . Kāds tu “vēsturnieks no malas”, tu esi viens pretīgs gļota, kurš raksta ziņojumus, attiecīgajām iestādēm, par saviem līdzcilvēkiem. Un nerunā citu vārdā.Tāds Ludvigs vispār neeksistē, bet ir Māris Ludviks. Ludviks tev neko tādu nav teicis, jo tevi nepazīst.Ludviks arī Rožkalnam tādus murgus nav sacījis. Tas lūk ir M. Ludvika nummurs 29282999 pazvani viņam, nekaunies. Kas attiecas uz slepeniem dokumentiem, tad no kurienes tu dabūji izziņu, kuru tu kādreiz aizsūtīji Grantiņam, ka VVF ir čekas aģente ar iesauku KLUKSTE ? Redzi, Konstantīn, Grantiņš nevienu tavu pretīgi jēlo komentāru nav izdzēsis, kaut gan tas ir tikai dažu sekunžu jautājums ! Tie ir tik pretīgi un melīgi, ka grēks ir tos dzēst. Un,- pienāks diena, kad tu ar viņiem aizrīsies… .

 5. vesturnieks no malas saka:

  Labi tad, busu jums par Pupuru, bet KLUKSTE, to jau visos savos komentaros liek tikai Grantins. Ja ne vins to izdomaja, tad lai tak publice to “mistisko” dokumentu ar Pupura komentariem sava majas lapa, sarunats? Tel. parbaudiju, nedarbojas, tapec beidz seit blefot!!
  Draudzin, neklepo un dzivo vesels!
  “vesturnieks”
  PS lamaties nav pieklajigi, jebs tomer nervi vairs tev netur, Grantin?

 6. Konstantīnam Pupuram saka:

  Konstantīn, telefons darbojas ! Kartējo reizi pretīgi meli un šos melus var pārbaudīt jebkurš.Un konstantīn, nekad un nekur nav teikts, ka tavs tēvs ir krievs, bet gan krievu militārists. Arī Alksnis ir krievu militārists… .,

 7. Daugavietis saka:

  Nekad neaizmirsīsim, ka Padomju laikos, pateicoties tādiem stukačiem radās politieslodzītie un pildījās “Gulāga arhipilāgs”. Politieslodzīto nometnes padomju laikos par «Gulāga arhipelāgu» nokristīja izcilais krievu rakstnieks Aleksandrs Soļžeņicina kungs, dodot šo nosaukumu savam slavenajam romānam. Nosaukumā izmantoti trīs jēdzieni krievu valodā, tie ir − valsts, cietums, arhipelāgs. Manuprāt, trāpīgs un perfekti raksturojošs boļševiku totalitārās cietumu sistēmas apzīmējums un ļaunuma impērijas traktējums.

 8. Interesanti saka:

  Nesapratu, kāds ir sakars Jēkabsonam un Pupuram ar “Vai deputāta kandidāts drīkst būt “stukačs”? ” nosaukumu? Ja autors gribēja būt tik konsekvents, kamdēļ, izņēmot R.Zagorsku, viņa rakstā nav pieminēti arī parējie seši Saeimas t.s. kandidāti? Tāds iespaids, ka Grantiņam kartējo reizi kāds “govs bija iekodis kājā” un autora apmelošanas kampaņai ir galvenais mērkis nevis tie septiņi “maišelnieki”, bet Pupurs ar Jēkabsonu. Vispār, triks ir diezgan lēts, bet pati publikācija ir ļoti tendencioza un vienkārši smieklīga!

 9. pavisam atklāti saka:

  Redzēju sižetu televīzijā – aktieris Rolands Zagorskis tur sēž kā liekais, lai mudinātu tautu iznīcināt Daugavu. Viņu taču pazīst,viņam taču tauta uzticās, gan jau balsos.

  Latviešiem ir tāds sakāmvārds: apetīte aug ēdot. Runājot cēlus vārdus un piesedzoties ar labdarību ir paņemtas lielas summas par Dienvidu tiltu, Gaismas pili u.tt. Tagad grib paņemt lielas summas, piedāvājot Ostapa Bendera cienīgu projektu – Daugavas baseina kuģošanu uz Melno jūru. Un visos šajos projektos kūmās stāvējis Aivars Borovkovs, Ivars Godmanis, Guntis Rāvis, Gunārs Ķirsons u.c.

  Taču, pateicoties atmaskojošiem rakstiem, viņu alkatība tiek atmaskota. Pienāks laiks, kad viņi nevarēs sadalīt naudu un tad sāks zobus griezt viens uz otru, nododot viens otru.

  Kas viņi tādi ir ka viņiem atļauts sistemātiski veikt Latvijas valsts nozagšanu?

  Avots: http://www.delfi.lv/news/national/business/article.php?id=31292605

  Daugavas ūdensceļa virzītājus brīdina par nelikumīgu akciju piedāvāšanu

  Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome ceturtdien nolēmusi izteikt biedrībai “Jaunais Zīda ceļš” brīdinājumu par to, ka Daugavas – Hersonas ūdensceļa idejas virzītāji piedāvā iegādāties vērtspapīrus, kuru piedāvājumam nav saņemta Komisijas atļauja.

  Komisija pēc TV3 raidījumā “Nekā personīga” sižeta “Daugavas racēji aģitē ieguldīt naudu Daugavas padziļināšanas projektā” saņēmusi vairākas vēstules no personām, kas vērsa uzmanību uz iespējamu normatīvo aktu pārkāpumu, piedāvājot sabiedrībai, galvenokārt pensionāriem un studentiem, iesaistīties projektā “Daugava-Latvijai”, kļūstot par akciju sabiedrības “Ūdens enerģētikas un transporta sistēma Rīga-Hersona-Astrahaņa” akcionāriem un vienlaikus par biedrības “Jaunais Zīda ceļš” vai biedrības “ARHA” biedriem.

  Komisija analizēja projekta interneta mājas lapā norādīto informāciju par akciju piedāvājumu, kā arī biedrību “Jaunais Zīda ceļš” un “ARHA” organizēto sanāksmju materiālus, un secināja, ka, piedāvājot sabiedrībai iegādāties akciju sabiedrības “Ūdens enerģētikas un transporta sistēma Rīga-Hersona-Astrahaņa” akcijas, ir pārkāpta Finanšu instrumentu tirgus likuma norma, kas liedz piedāvāt iegādāties vērtspapīrus, kuru piedāvājumam nav saņemta Komisijas atļauja.

  Gan minētajā mājas lapā, gan biedrību organizētajās sanāksmēs sabiedrībai viennozīmīgi sniegta informācija par akciju sabiedrības “Ūdens enerģētikas un transporta sistēma Rīga-Hersona-Astrahaņa” vienas akcijas pārdošanas cenu, kā arī nosacījumi un kārtība, kādā akcijas var iegūt īpašumā. Papildus sniegta informācija par tiesībām, kas saistītas ar vērtspapīriem, kā arī norādīti šāda akciju piedāvājuma iemesli un ieņēmumu izlietojums.

  Komisija vērš uzmanību, ka jebkuram interesentam atbilstoši biedrības “Jaunais Zīda ceļš” statūtu noteikumiem ir tikusi sniegta iespēja iestāties biedrībā, nopērkot akcijas, par kuru iegādes kārtību tiek publiski sniegta informācija. Komisija norāda, ka gan aicinājums iestāties biedrībā, gan uzņemšanas biedrībā nosacījums – vispirms iegādāties akcijas un parakstīt likuma projektu par projekta ietekmes uz vidi noteikšanai realizāciju – ir savstarpēji saistītas un publiski reklamētas darbības, vienai no kurām – akciju piedāvājumam – ir jāsaņem FKTK atļauja.

  Komisija ir pieprasījusi akciju sabiedrībai “Ūdens enerģētikas un transporta sistēma Rīga-Hersona-Astrahaņa” un biedrībai “Jaunais Zīda ceļš” izbeigt reklamēt akciju publiskā piedāvājuma izteikšanu publiskās sanāksmēs un masu informācijas līdzekļos, kā arī veikt attiecīgas izmaiņas mājas lapā.

  Tai pat laikā Komisija norāda, kā šai akciju sabiedrībai kā jebkurai citai ir tiesības ikvienai personai piedāvāt iegādāties akcijas atbilstoši pamatkapitāla palielināšanas noteikumiem slēgtās emisijas ietvaros. Tāpat biedrība var pārdot sev piederošās akcijas, neizmantojot publiskos informācijas līdzekļus piedāvājuma reklamēšanai.

  Taču ieguldītājam pirms izvēles izdarīšanas būtu jāiepazīstas ar konkrētā akciju piedāvājuma emitenta (komercsabiedrības) attīstību, organizatorisko un pārvaldes struktūru, galvenajām darbības nozarēm un tās vietu konkrētajā tirgus segmentā, ja iespējams, ar finanšu radītājiem, dividenžu izmaksām, galvenajiem riskiem tā komercdarbībā, kā arī jānovērtē vai konkrētajā akciju piedāvājumā noteiktā akcijas cena (pieci lati) ir atbilstoša patreizējai situācijai tirgū un nākotnes perspektīvai, t.i. Komisija iesaka vērtēt emitentu pēc tiem pašiem kritērijiem, pēc kādiem vērtē jebkuru biržā esošu uzņēmumu.

  Komisijas biroja vadītāja Anna Dravniece norāda, ka “ikvienam ir pārdomāti jāizvērtē, vai ieguldījums konkrētā akciju piedāvājumā ir atbilstošs tā interesēm, iespējām un kāds būs tālākais šo ieguldīto līdzekļu izlietojums un atdeve”. Komisija iesaka būt uzmanīgiem, ja tiek solīti lieli labumi, lielas dividendes vai vēl kādas priekšrocības, iegādājoties vērtspapīrus. Tāpat FKTK vērš iedzīvotāju uzmanību, ka, ja persona saņem jebkādu vērtspapīru pirkšanas piedāvājumu, tai ir iespēja Komisijas mājas lapā pārliecināties, vai minētās komercsabiedrības akcijas vai citi vērtspapīri ir iekļauti Komisijas reģistrēto vērtspapīru prospektu sarakstā.

  Tāds pats saraksts Komisijas mājas lapā ir atrodams arī ir par vērtspapīriem, kurus atļauts piedāvāt Latvijā, bet atļauja piedāvājuma izteikšanai ir dota kādā no Eiropas Savienības dalībvalstīm.

  Jau vēstīts, ka ideja par ūdensceļa izveidi kravu transportēšanai starp Baltijas un Melno jūru radās jau pagājušā gadsimta sākumā, tomēr projekts allaž vērtēts skeptiski gan lielo izmaksu, gan vides aizsargu iebildumu dēļ.

  2001.gadā tā dēvētā Daugavas–Dņepras ūdensceļa projekta autori no pašvaldībām, kas atrodas upes krastos, savāca 67 tūkstošus latu projekta izpētei, taču tālāka virzība tā arī nenotika.

  Pašlaik šo ideju mēģina atdzīvināt no jauna. Pēdējā laikā izveidotas biedrības “Jaunais zīda ceļš” un “Arha”, akciju sabiedrība “Ūdens transporta sistēma Rīga–Hersona–Astrahaņa”, nesen izveidota SIA “Deul” un akciju sabiedrība “Enerģētika un ūdens transports”.

  Lai kopā ar Baltkrievijas kolēģiem izvērtētu iespēju izmantot Daugavas baseinu kuģošanai, Satiksmes ministrija (SM) janvāra beigās izveidoja darba grupu. Jautājums par Daugavas izmantošanu kuģošanai apspriests Latvijas un Baltkrievijas starpvaldību komisijas sēdē pērnā gada oktobrī un tad arī AS “Enerģētika un ūdens transports” pārstāvji prezentējuši kuģošanas ideju un aicinājuši abu valstu valdības izveidot starpvaldību darba grupu, lai izvērtētu iespējas izmanto Daugavas baseinu kuģošanai. SM norāda, ir nepieciešami apjomīgi pētījumi, kas dotu iespēju izvērtēt projekta ietekmi uz tautsaimniecību un vidi, kā arī tā ieviešanas izmaksas un ekonomisko pamatojumu.

  Pēc AS “Enerģētika un ūdens transports” valdes priekšsēdētāja Ulda Pumpura aprēķiniem, Daugavas ūdensceļa izveidošana varētu izmaksāt aptuveni divus miljardus eiro (1,4 miljardus latu). Pumpura vadītā kompānija, kas pieder ekspremjeram Mārim Gailim, “Rīgas kuģniecības” līdzīpašniekam Vasilijam Meļņikam, “Lido” saimniekam Gunāram Ķirsonam, būvniekam Guntim Rāvim, pārtikas rūpniecības uzņēmējam Atim Sausnītim un citiem sabiedrībā zināmiem uzņēmējiem, Daugavas savienošanu tālāk par Baltkrieviju, attiecīgi ar Dņepru un Volgu, uzskata par lieku.

  Savukārt biedrība “Jaunais zīda ceļš” sākusi parakstu vākšanu par referenduma ierosināšanu Daugavas-Dņepras-Volgas ūdens ceļa izveides atbalstam. No 26.janvāra pie visiem Latvijas notāriem bez maksas jebkurš interesents var parakstīties, lai par projekta “Daugava – Latvijai” realizāciju tiktu ierosināts referendums. Projekts “Daugava – Latvijai” paredz elektroenerģijas ražošanu no atjaunojamiem resursiem un kuģojama ūdens ceļa izveidi, kas savienos Baltijas, Melno un Kaspijas jūru pa Daugavas, Dņepras un Volgas upēm, mākslīgi izveidotiem ūdens ceļiem un hidrotehniskām būvēm.

 10. pavisam atklāti saka:

  Turpinājumā personas ar kurām saistīts Rolands Zagorskis. Pasaki, kas ir Tavi draugi un es pateikšu, kas esi Tu, vai ne kādreiz biedri Zagorski, tagad Zagorska kuns?

  Avots: http://eogre.lv/lv/index.php?option=com_content&view=article&id=478:zz&catid=17:aktuli&Itemid=5

  “Jaunais Zīda ceļš” ?

  SM attiecīgi ir izveidojusi darba grupu, lai izvērtētu priekšlikumus par iespējām Daugavas baseinu izmantot kuģošanas vajadzībām.

  Darba grupai būs jāapkopo AS “Enerģētika un ūdens transports” un AS “Ūdens enerģētikas un transporta sistēma Rīga-Hersona-Astrahaņa” priekšlikumi. Kopīgi būs jāizanalizē arī vides, enerģētikas un hidrogrāfijas speciālistu viedokļi un argumenti. Tāpat jānoskaidro nozares asociāciju viedoklis par kravu un pārvadājumu potenciālu, ietekmi uz tautsaimniecību un aptuvenas aplēses no finansiālajā aspekta.

  Kā ziņots, pēc AS “Enerģētika un ūdens transports” valdes priekšsēdētāja Ulda Pumpura aprēķiniem, Daugavas ūdensceļa izveidošana varētu izmaksāt aptuveni divus miljardus eiro (1,4 miljardus latu).

  Pumpura vadītā kompānija, kas pieder ekspremjeram Mārim Gailim, “Rīgas kuģniecības” līdzīpašniekam Vasilijam Meļņikam, “Lido” saimniekam Gunāram Ķirsonam, būvniekam Guntim Rāvim, pārtikas rūpniecības uzņēmējam Atim Sausnītim un citiem sabiedrībā zināmiem uzņēmējiem, Daugavas savienošanu tālāk par Baltkrieviju, attiecīgi ar Dņepru un Volgu, uzskata par lieku.

  “Mums pilnīgi pietiks ar Baltkrieviju. Šī valsts strauji attīstās, viņi varēs savas preces pa taisno aizgādāt līdz Baltijas jūrai un tālāk,” intervijā laikrakstam “Neatkarīgā” norāda Pumpurs.

  Savukārt biedrība “Jaunais Zīda ceļš” sākusi parakstu vākšanu par referenduma ierosināšanu Daugavas-Dņepras-Volgas ūdens ceļa izveides atbalstam. No 26.janvāra pie visiem Latvijas notāriem bez maksas jebkurš interesents var parakstīties, lai par projekta “Daugava – Latvijai” realizāciju tiktu ierosināts referendums. Projekts “Daugava – Latvijai” paredz elektroenerģijas ražošanu no atjaunojamiem resursiem un kuģojama ūdens ceļa izveidi, kas savienos Baltijas, Melno un Kaspijas jūru pa Daugavas, Dņepras un Volgas upēm, mākslīgi izveidotiem ūdens ceļiem un hidrotehniskām būvēm.

 11. pamela>>vēsturniekam saka:

  Trakoti skaļa nika .Nu tam kokam ir tie DIVI !!! gali.Kā tad jūs pierādīsiet ar FAKTIEM?!,ka Grantiņa nosauktie kungi NAV ??!! sadarbojušies ar VDK.Daudzi tika apvainoti,bija ļauži,kuri gāja tiesas ceļu,BET KURŠ no VDK atklās sevi un savus “klauvētājus”vēl jau daudzi noder arī ŠODIEN.Vakar TV intervēja Johansonu un vēl vienu lielu VDK pēdejo šefu.Citēju:”Par Godmani runā un Johansons raksta,ka viņš bija varbūt IR ? VDK kadru darbinieks,bet maisos nav.Atbilde – 1-ās nodaļas maisi ir Moskovā!”.UN KURŠ ticēs,ka SC un Urbanovičs / komsomola sekretārs!/ nav VDK AKTĪVIE darboņi?!Mūsu kuslā DP,SABs negrib vai nespēj pierādīt,ka Kremlis šos 5-tās kolonnas salašņas materiāli uztur!!Kažociņa,Kruka,Mamikina,Ulmaņa ,Urbanoviča/BIŠKEKA!!/, Pundura no Vevtspils, pēkšā vēlme pārdot Krievijai Vent.naftu un pārejo,VDK ofiņa Savicka gānīšanās par valsti un tautas apsaukāšana par susuriņiem VALSTS SABIEDR.TV !!!utt.par KO tas viss liecina?
  UN es NETICU nevienam “disidentam”- BIJUŠAJAM,kuri tikai tagad,kad virsroku ņem viss padomiskais,prokrieviskais pēkšņi atgriežas Rodinā un zibensātrumā lien politikā.
  ‘” Vēsturniek”arī jūs mani nepārliecinājāt,jo visai vāji un neprecīzi atainojāt H-86 darbību,laikam “skatā no malas”jebšu laika zobs!
  Tālāk!Domaju,ka neapstrīdēsiet faktu,ka katram letiņam ir čupa raadu,draugu,paziņu kā Vācijā tā ASV.Daudz informācijas pat vairāk kā Grantiņam.Gan par Pupura Minhauzena cienīgiem piedzīvojumiem,gan kikboksa – “svētā tēva”sprediķiem no kanceles,kur latviešu sabiedība bija šokā par šī VDK salašņas sprediķiem.Ja ir radi Bostonā,pajautājiet.
  Žēl,ka nesekojat VDK/ФСБ/ darbībai un metodēm.Tad jau saprastu,kurš sagatavotais “disidentu”vilnis šis būs.TIKAI nu ļooti vāji kadri!
  Neplēsiet “TIĻŅJAŠKU”,jo nav jābūt ģen.Johansonam un pat ne Kažociņam,nerunājot par mūsu mūļo Reiņiku ,lai zinātu,ka KO dara Latvijā KF vēstniecība,Moskovas nams u.c.odžu midzeņi.
  LAIKS un DZĪVE RĀDĪS,bet jums iesaku.PAKLUSĒJIET!Palasiet J.Vtjurina grāmatu Россия глазами русского либерал консерватора Jumava,2010.g.
  “Vēsturniek”,šie Latvijā atstātie VDK maisi ir priekš Ķenčiem,ne vairāk.Īstie ir Kremļa nepieejamos arhīvos un viņu tovarisči darbojas vēl ŠODIEN,jo Latvija tiek rauta atpakaļ Kremļa apkampienos tieši ar VIŅU ,1-ās nod. MANKURTIEM.
  Liekat mierā tāqs sīkās kazragas.Tās atstātas priekš ūdens duļķošanas un kašķa letiņu starpā.Arī TT lapā nav minēts neviens KRIEVU !! stučītājs.TU re okupanti ir tīrāki par pamatnāciju?!NONSENS!!!

 12. Morfijs saka:

  “Svētāis tēvs” Jēkabsons bija no Chikāgas, bet nevis no Bostonas… un iekšlietās vienlaicīgi (jocīga kombinācija). Pupuram bija neparasta dzīve, pilna ar piedzīvojumiem, Grantiņš vienkārši nepieskaitams lūzers un tā tur visi no viņiem, disidentiem. Jā, visa visumā PAMELAI tomēr ir taisnība!

 13. arejs saka:

  Šajā Zemītē ir maza nacionalitātes piederība.Ja cilvēkam nav savas nacionalitātes,tad pēc nacionalitātes ,,cilvēks noziedznieks,,.
  Sātans ar mums spēlējas,kad mēs nedomājam pareizi.Nacionalitāte
  jau 90-tajos gados zināja kas ir Rožkalns,Pupurs un vēl daži.Šobrīd
  viņi nav to vērts lai par viņiem runātu.,,Cilvēki noziedznieki,, par
  viņiem vēlēs un vai tad nav vienalga kuri pavēles izpildīs.

 14. arejam un mums visiem saka:

  Arejs, no kura laika Tvaiku iela ir pieslegts dators? Aizej labak un izguli savu dullumu.
  Bet Pamela, starp citu, te pasvieda diezgan labu ideju. Nolemu siem divainisiem, katram pieskirt savu niku, un proti, “jukusais minsterietis” (grantins), “jenku dzeims bonds no sarkandaugavas” (pupurs), “svetais kikbokseris no chikagas” (jekabsons) un “vistaisnigakais aferists” (rozkalns)…;-))))))))))))))

 15. Fredis-> mums visiem saka:

  Cooool! Nevienu no viņiem nezinu, bet visi niki man patīk!! 10++

 16. jokeris saka:

  Pupur, no desmit komentāriem septiņi ir tavi. Ej paslauki ielas, ja nav ko darīt.

 17. black_joker saka:

  te ir 16 komentāri – kuri tad būtu Pupura šizoīdie varianti?

 18. vesturnieks ->black_joker saka:

  Neredzu nevienu, tikai Grantina.

 19. pavisam atklāti saka:

  Avots: http://rokasgramata.com/

  Uzminiet nu, kam būs pienākusi kārta rīt?
  Lielu pirmdienas daļu serverim, uz kura atrodas mājas lapa http://www.rokasgramata.com, nācās izturēt masīvus datoruzbrukumus, kuru veicēju mērķis acīmredzami bija viens – panākt, lai informācija, ko publicējam, nebūtu pieejama interneta lietotājiem Latvijā.

  Mums, šīs informācijas publiskotājiem, patiesi glaimo šī atzinība, kas skaidri norāda – zagļiem ir sāpīgi trāpīts, zagļi ir sarosījušies, zagļiem nepatīk patiesība, un ar zagļiem šādā veidā tiešām var cīnīties.

  Taču, ja tie, kas mums – visai Latvijai – aizvadītajos gados ir nozaguši simtus miljonu, domā, ka ar šādām metodēm viņiem izdosies panākt, lai Latvijas sabiedrība šo informāciju nesaņemtu, mēs ar prieku viņiem pierādīsim, ka viņi kļūdās.

  Lai nedaudz sarūgtinātu enerģisko zagļu dzīvi, mēs esam noslēguši rezerves līgumus ar vairākām hostinga kompānijām Islandē un Čīlē, kur šajās valstīs pieņemto normatīvo aktu dēļ mūsu „varoņiem” un viņu pakalpiņiem būs īpaši grūti panākt savu.

  Papildus tam esam reģistrējuši vēl vairākas vietnes, kurās vajadzības gadījumā publicēsim jaunos materiālus no sērijas „kā nozagt (un tērēt) miljardu”.

  Kādus tieši? Nākamnedēļ ķersimies pie kā nopietnāka, bet šonedēļ vēl turpināsim iesildīties, stāstot par, iespējams, pat ne pārāk likumīgi sazagtās naudas tērēšanu. Tā ka rīt varat gaidīt ko patiešām eksotisku – nelielu, bet izteiksmīgu. Uzminiet nu – kurš zaglis par savu tiesību aizskārumu rīt brēks visskaļāk?

  Savukārt visiem citiem, kas brēc par zagļu tiesību aizskaršanu, teiksim īsi: šajā valstī, kur prokuratūra bez sarkšanas oficiāli atzīst, ka visi mūsu slakteri, godmaņi un pārējās krūmanes „Parex bankas” pārņemšanā esot rīkojušies pēc labākās sirdsapziņas un izcili profesionāli, neatliek nekas cits kā ar pirkstu rādīt – re, tā jūsu un mūsu nauda tika nozagta un tā šī nauda tika iztērēta.

 20. pupuram saka:

  pupura kungs.kā tas nākas,ka nepilna gada laikā jūs krasiesat mainījis savas domas, par partiju, Visu Latvijai? Kāds, mans paziņa teica,ka jūs Visu Latvijai saskatāt jaunos mantraušus, kuri tiecas pēc varas un ka viņiem nav vadītāji.Izskatās ka esat krasi mainījis savus uzskatus par partiju.Vai varbūt esat tur iefiltrējies kā spiegs?

 21. zagorski saka:

  Esi goda vīrs un paliec tikai kā teātra aktieris,nevis kā politiskais āksts un stukača.

 22. lasītājs saka:

  Līdz šim vienīgais, kurš iekļauts čekas kartotēkā un godīgi, publiski nosodījis savu sadarbību ar VDK, ir ārsts Georgs Andrejevs. Pārējie izvairīgi klusējuši, daļa tēlojusi izbrīnu.

 23. lasītājs saka:

  Starp citu, fakti, tāpat kā vēsture, nenoveco. Agri vai vēlu viss noskaidrosies.

 24. Kronis saka:

  Statistika.
  PSRS laikos -Latvija katrs 4.VDK agents vai zinjotajs.
  Taa kaa viens vai otrs stradaja shai sistema ,pasham varbut pat nezinot .
  Ari Jums Grantinj kungs par sevi maz kas zinams.
  Tad shodien , kur lai njem tadu kursh nav bijis saistiba ar sho organizaciju, ???
  Taas visas ir politiskas spelites.
  Beidziet tak vienreiz , saksim stradat , un katrs esam labie , ko tad mes esam tadu paveikushi ,par ko berni mus atceresies.
  Vai tad shodienas valdibas kungi neviens pats komjaunietis nav bijis ???
  Tad luk , varbut vienreizz ir jasak kas darit , bet nevis pa tuksho sheit salmus kult ,un vederu dzeset.
  Uz Priekshu , un beidzat dzivot atpakalj gaita.
  Cepurites par mums smej ik vakaru, kur shitadi auni.

 25. A.Balts saka:

  Grantiņu par psihiski slimu uzbāzīgi ar dažādiem nikiem dēvē vienīgi kgb-fdd krievu specdienestu uz “aķa” smagi noķertie mēsli, kā bļec pļecka ar saviem 10 nikiem utt., jo joprojām šie kremļa vergi nesajēdz, kā var pretoties tik, pēc viņu domelēm stiprai un bagātai krievijas valsts subsidētai fileāles bandai? Nav brīnums, ka viņu nožēlojamajai verga dvēselei patiesi liekas, ka tikai traks var palikt pie sava un cīnīties par savu nodoto, okupēto un nodevēju pārpilno Tēvzemi?
  Bet Grantiņš ir ļoti loģisks, konsekvents un zinošs cilvēks, kas dara godu Latvijai un viņa un daudzu citu līdzīgu neuzpērkamo patriotu darbi tiks nākotnē ar cieņu pētīti un pretošanās kustības Zelta fondā glabāti.
  Un runājot par provokatoriem, visu parāda darbi- ne VL kā partija, ne Dzintars individuāli nepieprasa valsti smacējošo psrs kolonistu likumīgo atgriešanu viņu mītnes zemēs, vai citur pasaulē-oficiālo dekolonizāciju!
  To nekur nepiemin savās TV reklāmās arī “lielais disidents” Rožkalns, nedz Pupurs un noteikti nēpiemin Jēkabsons (“svētais tēvs” trenuškās-kā tauta ņirdzot iesauca)?! Vai nav dīvaina pilnīga saderība ar pārējiem korumpētajiem un gļēvajiem valdību un partiju spces vīriem? Un no visa šī lielā bezgožu bara, trekni uzturēta uz aplaupītās latviešu tautas rēķina, tikai divi, DIVI vīri no Saeimas tribīnes pieprasija to, ko tauta gaida no šiem gļēvuļiem jau 20 gadus – sākt atbrīvot Latviju no nelikumīgi palikušajiem 30 000 militārokupantiem ar ģimenēm (tas ir vismaz tātad 90 000 mums neidīgas personas) un no civilokupantiem, kā arī realizēt likumīgi starptautiski atdzīto dekolonizāciju! Tikai divi no visiem vēlēti godavīri – V.Lācis un A.Kiršteins.
  Tad kas gan VL ir par nacionālu un patriotisku partiju, ja skandina visu ko, bet par reāli patiesi nepieciešamo valstij un tautai – ne vārda?

 26. A.Balts saka:

  Vēl gribu piebilst, ka piekrītu un atbalstu Pamelas rakstīto vērtējumu!

 27. black_joker saka:

  Savukārt Grantiņu kaismīgi aizstāv pats Grantiņš ar ntiem nikiem un daži aktīvākie un senilākie viņa slimības biedri. Nekas, vēlēšanās SC vinnēs un iespējams pieņems kādus mērus pret galīgajiem interneta pļūtītājiem

 28. labi->black_joker saka:

  Piekritu attiecībā par to Grantiņu, bet kas attiecās uz vēlēšanām tad SC nevinnēs!!! Mēs to nepieļausim! ja vinnēs, tad mums visiem būs kirdiks, to tu gribi? Tu tak esi latvietis, apdomājies! Tāpēc lai paliek Vienotība ar VL/TB/LNNK.
  A.Balts, vai tu vispār soproti ko tu raksti?

 29. Pilseetnieks saka:

  Ha,ha,ha nu tas black jockers pat savu krievu ikdienas valodu nemaak noslept, nu kursh latvietis, iznemot kremla un komunistu pakalpinu rakstiis ” par pienemtiem meeriem” un citur taadaam pashaam sarkano stila “peerleem”? Meerkakis un pakallaizitaajs okupantiem, tas ir tas black joker, vai kaa pareizaak te vinu sauc-bleck pleckla!
  Tadu suudu suudiigs liktens gaida, to tasa meesls lai atceras, kad buus kirdik, ka tika zeeliigi briidinaats!

 30. Pilseetnieks saka:

  “labi” , viss ir pareizi ko raksti, bet par “baltu” nepiekriitu, jo lasu regulaari visus vina un citu nestandarta vecu rakstus delfos un apollo un vinhs raksta loti logiski un galvenais-no sirds, ne kaa prpfi-politiki!
  Nesapratu, ko tu nesaprati vina rakstiitajaa?

 31. black_joker saka:

  “pilsētniek”- kā nu tu šoreiz esi nosaucies- atver ausis un paklausies, ka runā cilvēki uz ielas un citur- Endzelīna laika valodā pat oficiāli nerunā, kur nu vēl neoficiāli. Te nav nekāda valodniecības klubiņa mājaslapa, ja kas.
  “labi”- nekāda kirdik nebūs SC uzvaras gadījumā – tikai vecie partiju vēži dabūs lidot no savām siltajām alām laukā un jauni, sparīgi omāri līdīs vietā :):):)

 32. to black-joker saka:

  Jūs esat ielīdis nepareizajā portālā.Jūs būsiet vienīgais kas balsos par asiņaino Biškeku solītājiem no SC.RD jau ir salīduši jūsu “omāri”,drīzāk gan piraijas ,visos caurumos veselām ģimenēm ,pat bez valsts val.zin āšanām un nu Rīgā rāda “kuzkinu matj”.Lužkovs ar Putinu nespēj Lielo teātri Maskavā saremontēt,bet skat cik fiksi salaboja Krievu drāmas tejāteri un par kādām cenām.Būšot labākais Eiropā.Pārpildīta Rīga,Jūrmala atkal ar krieviem.Latvietis atsviests 1986.g.līmenī cilvēktiesībās.Čekisti,ne “maišelnieki”pārņem varu Latvijā.Savickis/ VDK ofiņš!/ gānās par valsti un tautu VALSTS TV !Kremļa suns Urbanovičs draud ar Biškeku,ja viņam traucēs izveidot jaunu Trešā reiha republiku!Mankurti bauro par to,ka SVF okupējusi Latviju,bet viņi ir tikai ļāvuši mums nenogrimt.ĪSTIE okupētāji atkal ir Kremļa gebešņiki no īstiem Kremļa VDK arhīviem,kur Latvijai piekļuve nav iespējama.To labi apjēdz tādi kā Godmanis,Urbanovičs,Lesčinskis utt.
  Atliek vien tik sagaidīt atjaunoto GULAGU.

 33. black_joker saka:

  Nu es vispār neesmu nekad balsojis un netaisos to darīt, jo mana politiskā pārliecība to neļauj. Par SC nobalsos visi tie, kam līdz brošai ir nacionālo partiju riešanās savā starpā un pilnīga impotence ekonomiskajos jautājumos. Priecājies, ka krieviem Jūrmalas kūrorts ir vajadzīgs un arī Rīgā kāds ieskrien, priecājies, ka to teātri saremontēj, jo redz pašiem nav vēlēšanās ko remontēt- atbirs pārāk maz savā kabatā. VDK ofi]ni sen biznesmeņi un politiķi- kas tev par daļu, ka kādreiz viņi izmantoja to iespēju, par kuru tu spļaudījies? Viņiem galvas strādā atšķirībā no tevis, kuram galva domāta kā korķis, lai baloži nepieķēza krūšukurvi….

 34. viedoklis saka:

  2010. gada 11. augustā portālā “Kasjauns” publicēts raksts “Kolēģi liecina par Zagorska tumšo pagātni”.

  Te ir pieminētā portāla raksta links: http://www.kasjauns.lv/lv/news/kolegi-liecina-par-zagorska-tumso-pagatni&news_id=26389

  Pievērsiet uzmanību komentātriem, ko tauta runā.

  mjā 11.08.2010 13:32
  Tagad vismaz saprotu, no kurienes tas Zagorska naids pret Latviju. Tikai savas valsts un tautas nīdējs var izdomāt Daugavu iztaisnot un nobetonē, prasot naudu priekš tā no aptaurētiem pensionāriem.

  vajag tikai rakt 11.08.2010 13:36
  nu gan baigā partija atradusies!
  domā, ka ar tādu reklāmseju var piedabūt vēlētājus?

  Ivars 11.08.2010 13:42
  Neko daudz par Zagorski nezināju, bet pirms laika viņš TV kaut kādā žūrijā vērtēja princešu pretendentes un vienai maigai būtnei piesējās par apakšbiksēm, novedot meiteni līdz asarām… Nu, pasakiet, kurš normāls vīrietis ko tādu darītu? Turklāt vēl publiski?

  Stella 11.08.2010 13:43
  Kas viņam ko līst,slava pazudusi?Grib atkal,lai viņu ievēro un runā????Tiešām pretīgs,glumš tips…

  boļšaja lopata 11.08.2010 13:45
  Redz kā iet! Gribēja pārrakt Daugavu, bet izraka lielu nesmukumu!
  Ir tāds teiciens – nelien, kur nevaig, dabūsi pa nagiem!

  rf 11.08.2010 13:49
  tas, ka vins ir glumeklis un paavs man bija skaidrs jau taapat :) Un vel pa virsu stukach.
  Piekritu taadam

  Viņa 11.08.2010 14:19
  Biju lieciniece Zagorska pretīgam izlēcienam kādā korporatīvā pasākumā. Kad uzaicinātā jaunā dziedātāja bija pabeigusi dziesmu, viņš pieklumburēja (tāpēc, ka bija jau krietni sameties konjaku) pie mikrofona un skaļi – lai visi dzird – teica: Tev ir lēta kleita, bet te sēž bagāti veči….

  Endzelīns 11.08.2010 14:28
  A par kuru Zagorski ir runa?
  Viņš taču reizes 5 uzvārdu mainījis un tagad ir Rolands Rolands.
  Vai tas ir tas pats? Un vispār, kurš no Rolandiem ir Zagorskis, un kurš – čekas stukačs? Un kurš ir smukģīmītis aktieris?
  Netieku gudrs!

  patriots 11.08.2010 16:32
  Gobziņš un Zagorskis lokās kā zuši uz pannas….Tās ir pilnīgās muļķības, ka jaunieti ieraksta aģentu sarakstos tāpēc, ka kādam no vecākiem bija “dopusks”.
  1) Man ABI vecāki strādāja militāri rūpnieciskā kompleksa uzņēmumos, bet “maisos” neesmu.
  2) Arī man ir bijušas pārrunas ar VDK virsniekiem, bet “maisos” neesmu.
  3)Arī man PSRS laikā augstskolas kara katedrā bija jāparaksta papīrs par ziņu neizpaušanu, bet “maisos” neesmu.
  Ticami, ka armijā sevišķā nodaļa R.G. savervēja – lai “stučītu” diensta biedrus. Var jau būt, ka piekrita mīļā miera labad, bet reāli neko neziņoja…
  Ir pamats uzskatīt, ka daudzi sabiedrībā pazīstami cilvēki ir savervēti tieši obligātā dienesta laikā Pad.Armijā, “čekas maisos” viņu nav, jo viņi vareja netikt nodoti tālākai izmantošanai LPSR VDK un šis senais sadarbības fakts ļauj manipulēt ar šiem cilvēkiem vēl tagad…
  Interesanti, ka pats Gobziņš intervijās spītīgi izvairās PAT TAGAD stāstīt par karaspēka daļu, kurā dienējis – tātad viņš klusēšana zvērestu ievēro, kaut arī valsts, kurai šis zvērests dots, vairs nepastāv. Zīmigi, vai ne? Varēja, protams, čekas “opers” skaita pēc piereģistrēt ziņotāju, kurš nekā reāli neziņoja, bet neaizmirstam, ka vervēšana atļauju “operam” deva viņa priekšniecība, kura sankcioneja vervēšanu no lietderības viedokļa. Tos, kuri neko lietderīgu pavēstīt nevarēja vai tos, kuri vienkārši turēja muti, čeka nevervēja….

  Katrs pats var izlasīt daudz atmaskojošu rakstu par zagorski, godmani, borovkovu. Dievs, lūdzu atbrīvo pasauli no šiem civilizācijas atkritumiem.

 35. pavisam atklāti saka:

  http://www.apollo.lv/portal/news/articles/212165

  Zagorskis zinājis, ka viņa uzvārds atrodams «čekas maisos»

  «Apollo», redakcija@apollo.lv
  Svētdiena, 22. augusts (2010) 20:34

  Aktieris Rolands Zagorskis jau pirms pieciem gadiem vērsies pie «čekas maisu» glabātājiem Totalitārisma seku dokumentēšanas centrā. Toreiz viņš saņēma rakstisku apstiprinājumu, ka maisos ir atrodamas ziņas par viņu kā Valsts drošības komitejas (VDK) aģentu, atsaucoties uz neoficiālu informāciju, ziņo raidījums «Nekā personīga».

  Zagorskis medijiem tikai minējis, ka Nacionālajā teātrī strādājot, bijis kompartijas komitejas sekretārs, taču visiem zināms, ka kompartijas pārstāvjus bija aizliegts vervēt.

  Pēdējais Latvijas PSRS VDK vadītājs Edmunds Johansons intervijā «Nekā personīga» atgādina, ka čekas darbinieki savulaik devuši konfidencialitātes zvērestu, tāpēc esot saprotama vēlme savus aģentus nenodot. Gluži vai apliecināms frāzi par čekistiem, kuri nekad nav bijušie.

  Johansons norāda, ka ir visai skeptisks par čekistu un aģentu prāvām. «Manā izpratnē, ja viņš ir sadarbojies ar komiteju, jo viņš ir maldinājis, melojis, aprunājis kādu, kura rezultātā cilvēks notiesāts, ierobežotas viņa tiesības, jā, tādi, ir jāsauc pie atbildības. Bet tas ir redzams krimināllietās, un tas ir liels darbs. Tādu ir vairāki tūkstoši no 50. gada sākot. Bet paņemt tikai tukšu kartiņu, ka tu nezini, ko viņš ir darījis – tā jebkuru var apvainot.»

 36. Baiba saka:

  jā, kur vien tas blec_pļecka ir ielīdis rakstīt, tur viena baiga sarkano mēslu smaka it smirdīgi dvako no katra trulā kangareļa iedrukātā vārdeļa

 37. viedoklim saka saka:

  Patriots-pēdējais neliešu patvērums.Patriotam visur esot bijis
  dopusks gan pie maisiem gan čekā.Ko šeit raksta par puišeļiem, tad
  Latvijā bija daudz vairāk kā puse ziņu pienesēji.Interesanti būtu
  palasīt par ziņu uzklausītājiem,piemēram patriota.

 38. no malas saka:

  Andrejevu un godīgumu čekas sakarā gan lūdzu kopā nelieciet

 39. Baiba saka:

  Laiks patiešām visu saliks pa vietām, bet ko darīt, ja laika mums vairs nav? Un kremļa kangari, nopirktie, uzpirktie un vienkārši gļēvie pazudinās mūsu zemi, ja tos neatmaskosim un tos neapturēsim, vai ja citādi tos neitralizēsim!

 40. fon PH saka:

  Urlas tikai barā ir karotāji, gudri jāatšķeļ tos no kremļa siles un tie ātri kļūs citi un citādi

 41. Grāls saka:

  Nu kapec medicina ir bezspeciga grantinja gadijuma?
  Varbut vinjs tiesham nemaz nav slims? Bet tiesham afinets nelietis.
  Bet, vesturnieks apstirpinaja daudzu aizdomas par grantinju, ka nodeveju.
  Vinja aizbraukshana joprojam migla tita.

 42. pharmacy saka:

  http://www.canadianhealthcareshop.org/#4356 Lowest prices for ED drugs: Viagra, Cialis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.