Prāvests emeritus A.Kavacis- Vai būs izvēle ?

Andrējs kavacisVai būs izvēle ?

Saeimas vēlēšanas pavisam tuvu. Turpinās runas par vajadzību mainīt Vēlēšanu likumu un pat Satversmi. Taču ir skaidrs, ka pašreizējais Saeimas vairākums negrib atteikties no iespējas manipulēt ar ļaužu prātiem, jo līdzšinējā kārtība uzvaru vēlēšanās nodrošina “naudasmaisam” kura rīcībā ir “demagogs“.

Partiju programmām raksturīga nekonkrētība un vienpusība. Vēlētāji noteikti atbalstītu tādas partijas vai partiju apvienības, kuras skaidri formulētu savu nostāju morāles jautājumā: vai partija atbalsta tradicionālās kristīgās morāles vērtības, vai modernās, liberāļu izdomātās, kur jebkura perversija tiek piesegta ar cilvēktiesību plīvuru ?

Otrais jautājums: kā partijas aizstāvēs vēsturisko taisnīgumu un latviešu tautas nacionālo pašcieņu pret internacionālistu un kosmopolītu uzbrukumiem ?

 Trešais jautājums: kā partijas nodrošinās sociālo taisnīgumu pret visiem valsts pilsoņiem izglītībā, veselības aizsardzībā, pensiju un pabalstu jomās ?

 Šie ir jautājumi, kuros arī partiju apvienībām jāpanāk vienots viedoklis, lai pēc vēlēšanām solījumus varētu īstenot.

 Morāles jautājumā skaidra un brīdinoša ir kardināla Jāņa Pujāta nostāja. Kristieši nebalsos par partijām, kuras atbalsta nāves kultūru ! Ņemot vērā latviešu tautas traģisko stāvokli savā tēvu zemē arī neviens latvietis nevar balsot par tādām partijām. Ar savas tautas dzīvību nevar spēlēties pat lielās nācijas un tikai tāpēc tās ir lielas.

 Pie nacionālas pašcieņas jautājumiem pieder arī Latvijas vēstures mācīšana skolās. Varas partijas, kuras ir pieļāvušas Latvijas vēstures nemācīšanu skolā ir garīgi apzagušas mūsu jaunatni un ir atbildīgas par patriotisma trūkumu jaunatnē. Arī melīgu vēstures versiju mācīšana krievu skolās ir Latvijas un latviešu tautas pazemojums.

 Latvijas okupācijas faktu noliedzēji būtu izraidāmi no valsts.

Sociālā taisnīguma jomā ir jāņem vērā katra LR pilsoņa ieguldījums, mūža darbs un cilvēka cienīgu vecumdienu nodrošinājums. Līdz šim ārvalstu pilsoņi ar pavisam niecīgu ieguldījumu Latvijas attīstībā ir sociāli labāk nodrošināti par tiem, kuri te ieguldījuši mūža darbu. Arī nodokļu politikā jāievieš progresīvās likmes, citādi par taisnīgumu nav ko runāt.

 Ja kāda partija, vai partiju apvienība mēģinās apiet šo jautājumu bloku, tad tā nav vēlētāju atbalsta cienīga.

Gribas cerēt uz partiju apvienību “Vienība”. Ja tā sevī spētu apvienot uzticību tradicionālajām morāles vērtībām, partijas Visu Latvijai nacionālo stāju, Štokenberga kunga sociālo lietu izpratni, kā arī Jauno laiku cīņu pret korupciju, tad man būtu par ko balsot.

 Jautājums ir tikai,- vai Vienība apvienosies ar Visu Latvijai un visi kopā izveidos vienotu un nedalāmu VIENĪBU ?

30.12.09.

Turpinājums: “Valsts noslēpuma” aizsegā.   31.12.2009.

You may also like...

5 komentāru

 1. AG saka:

  Kavača k-gs, nāciet tak pie prāta, tai Vienībā ir vienīgi karjeristi, kas sen jau nodevuši nacionālās idejas un parādijuši sevi kā tipiskus pašlabuma meklētājus. Labāk mirt, nekā par tādiem balsot!

 2. pamela to AG saka:

  AG,nebalso par “Vienotību”,balso par SC,LPP/LC,TP un Ko ,tad nebūs pašam jāmirtst,nikna bite nokodīs vai no balkona novelsieties,jo tikai tajās “partijās”nav pašlabuma meklētāju,TUR VISI par tauitu un valsti.Tapēc tik tālu esam.

 3. AG saka:

  Es vienmēr balsoju par sevi, Pamela, vai arī vispār uz vēlēšanām neeju. Man, atšķirībā no tevis, ne tikai nav bail savu vārdu nosaukt, bet arī kandidēt.

 4. Reinis saka:

  Interesanti, kāpēc gan Kavača kungs pats izvairās iet kādos sarakstos politikā, bet musina citus? Mjā, te ir par ko aizdomāties.

 5. lipsts saka:

  Cerēt uz “Vienotību”? Kā var balsot par apvienību, kurā viens no redzamākajiem pārstāvjiem jūdass Pabriks?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *