E. Lunis saka:Grantiņam ir šizofrēniskas novirzes

Zaļš-tautastribunals.eu4Uzmanību !!!

Sakarā ar pēdējā laikā notiekošo ārprāta agresiju pret mani un man tuviem cilvēkiem, iesaku visiem, kuriem interesē Atmodas laika vēsture: kopējiet šai vietnē esošos materiālus. Neviens vārds šeit nav nepatiess. Pastāv iespēja, ka šo vietni- tautastribunals.eu, starptautiskā cionistu- komunistu banda var piespiest  slēgt. Pēc daudziem gadiem, kad es vairs nebūšu, šiem dokumentiem- atmiņām būs liela vērtība.

Eduards Lunis
tautasdziednieksedua@inbox.lv
62.85.000 00

–Diemžēl-manS viedoklis pēdējā laikā izmaini’jies, redzot viņa aktivitātes!

Ir arī parādījušies cilvēki, kuri varētu atbrīvot Latviju no komunistu -noziedznieku varas! Grantiņa rīcībā ir parādījušās šizofrēniskas novirzes-SAVAS PERSONAS IZRA’DĪŠANĀS UN NEMĀCĒŠANA IZMANTOT PASAULĒ ATZĪTU CILVEĶU FAKTUS!

Sātanisti, kuri šodien pārvalda Latviju, cenšas mani dzēst no cilvēku atmiņas un ir arī mēģinājumi, no šīs bandas puses, mani pataisīt par garīgi slimu. Par manis paveikto tiek uzņemtas filmas bez manis. Manis veiktais tiek “pierakstīts” provokatoriem un mūsu tautas slepkavām. Pirms diviem gadiem neizdevās mani noslepkavot, tad tagad jau valsts līmenī tiek darīts viss, lai mani pataisītu par garīgu slimnieku. Par tiesas orgānu darbību šajā virzienā pastāstīšu kaut kad nākotnē, kad būs vairāk zināms.

Visi turpmākie raksti būs par to, kā tieku pataisīts par neesošu.

Bet šodien par kāda kārtējā DP “cīnītāja” uzpeldēšanu- mums visiem pazīstamo Eduardu Luni.

Šīs vietnes lasītāji ir ievērojuši, ka es viņam esmu vairākkārt jautājis, vai viņam ir uzradušies padomdevēji, jo viņa uzvedība ir palikusi pavisam dīvaina. Sabiedrībā sācis izsacīties, ka L. Grantiņš esot šizofrēniķis.

Ir ievērots, ka E. Lunis apgrozās Ždānokas sabiedrībā.

Viss jau var sadzīvē gadīties, ka aiz dusmām kādu nosauc šādā vārdā, it sevišķi  tad, ja neklausa viņa, kā viņš pats uzskata, vērīgajiem padomiem. Bet, ja šāda doma tiek pausta soc-tīklos, tad tā iegūst jau pavisam citu statusu. Šis  ir tas gadījums, ka Eduards Lunis pilda viņam uzdoto uzdevumu. Es ievietoju šajā rakstā viņa komentāru, kur tas tiek pausts. Viņš arī uzskata, ka esot parādījušies tādi, kuri varētu Latviju atbrīvot no komunistiem !!! Kuri tie ir, viņš nesaka, bet cenšas apgalvot, ka neizmantoju pasaulē atzītu cilvēku faktus. Kaut gan tie, ievērojot arī viņa ieteikumu, pēdējā H- 86 ziņojumā starptautiskām organizācijām, ir ierakstīti trekniem burtiem. Bet laikam tā jau arī ir tā problēma, kas nepatīk valdošajai kliķei un pats Lunis krita tai par upuri. Lūk šis teksts, par kuru viņš runā, kas it kā neesot: ES un ANO pienākums ir gādāt, lai viss latviešu tautai un Latvijas valstij nozagtais tiktu atdots atpakaļ. To, ka Latvijas valsts ir “nozagta”, saka Maiks Hadsons, Volstrītas ekonomists un Kanzassitijas Misūri Universitātes profesors, kurš konsultējis daudzu pasaules valstu valdības un ANO. http://tautastribunals.eu/?p=33495

Edgars Dambītis.LRTT.L.Grantiņš

Reiz jau bija tāds gadījums, kad pēc mistiskas(vairāku dienu) LRTT biedra Edgara Dambīša pazušanas, viņš man pēc uzrašanās pavēlošā toni lika svītrot no paziņojuma starptautiskajām iestādēm pašu galveno teikumu. Interesanti tas, ka visas šīs dienas E. Dambīša skaips rādīja “zaļu“. Tātad, DP savāca tur pat no ķēķa, ka datoru nepaspēja izslēgt.

Nu, un ja iemet 203 kamerā, kurā es pabiju pirms diviem gadiem, tad jau pēc dienas Dambīša kungs tika “uzvests uz pareizā ceļa !”

Vēlāk man kāds atsūtīja foto, kur E. Dambītis draudzīgi diskutē ar mūsu tautas slepkavu Aivaru Borovkovu… .

Lūk, tā tiek lietas kārtotas krievžīdu- komunistu un čekistu pārvaldītajā Latvānijā !

Redzi, Eduard Luni, tu esi pats sevi iemetis Laiktelpas miskastē un nekad vairs no tās neizlīdīsi.

No šīs dienas tu pats sevi esi pataisījis par apsmieklu visu acīs.

Nav jau Lunis viens tāds. Visi dižie “patrioti”, sākot no Gardas, Inkina, Rožkalna un beidzot ar Lapinski, Andersonu un citien mazāk pazīstamiem “varoņiem”DP vadībā dzied šo dziesmu, ka Grantiņš ir garīgi slims.

Tas interesantākais, ka šo “varoņu” vārdus jūs neatradīsiet ne zem viena dokumenta, kas aizstāv latviešu tautu no šī sarkanā mēŗa !!!

Secinājums viens: Viņi visi ir šī mēŗa baciļi !

Dievs, dodi katram viņa pelnīto algu !

20.04.17       L. Grantiņš

You may also like...

10 Responses

 1. Eduards Lunis saka:

  —Paldies , Linard, par manas necilās personības izrādīšanu Tribunālā! Diemžēl, neesi ievērojis to, ka esmu TAUTAS DZIEDNIEKS- PIE TAM -ARĪ MANA TĒVA MĀTE BIJA TAUTAS DZIEDNIECE UN KAU VIŅA IR JAU AIZGĀJUSI NO ŠĪS PASAULES JAU 1974. G. -VIŅU VĒL LĪDZ ŠIM LAIKAM DAUDZI AR LABU ATCERAS… Arī es esmu mācījies un studējis TAUTAS DZIEDNIECĪBU, PAT BRAUCIS UZ PRĀGU PIE PASAULĒ ATZĪTIEM DZIEDNIEKIEM MĀCĪTIES.. UN MANS MĒRĶIS-ATBRĪVOT MANU DZIMTENI LATVIJU NO ĻAUNDABĪGĀ AUDZĒJA, KURŠ IR PĀRŅĒMIS UN IZNĪCINĀJIS MANU UN TAVU UN VISU SAVU ZEMI MĪLOŠO CILVĒKU VISSVĒTĀKO VIETU-LATVIJU!? uN DIEMŽĒL-REDZU ,KA TAVA RĪCĪBA NAV ATTĪSTOŠA,KURA VARĒTU PAĀTRINĀT ATBRĪVOŠANOS NO NOZIEDZNIEKU VARAS..
  –Jā , bet Ždanoka gan nav manā gaumē, tāpēc lūdzu nepin viņu man klāt! Viņa man ir pretīga gan morāli, gan fiziski-tas ir izveidojies tā, redzot viņas aktivitātes, viņas darbību…
  .
  .
  .
  Admins
  Nu redzi, Luņa kungs, Ždanoka tev pretīga, Grantiņš šizofrēns… un tavs mērķis atbrīvot Latviju no ļaundabīgā audzēja, bet galvenais, ka esi tautas dziednieks !

 2. Eduards Lunis saka:

  —Lūk-GALVENAIS IR BŪT HELSINKI AIZSĀCĒJAM!? šizofrēnijas raksturīgākās pazīmes-SEVIS IZCELŠANA ,LIELUMA MĀNIJA, AUGSTPRĀTĪBA…BET VIŅI IR ĻOTI STIPRI APVELTĪTI AR IZDOMU…!?
  .
  .
  .
  Admins
  Eduard, nenāc vairs šeit. Ej tur, kur valda “veselais saprāts”… .

 3. ome saka:

  kads tautas dziednieks? tas noziimee,kas shis teevinsh ir pesteljoties! kauns veciit,savos gados nodarboties ar okultismu. Neskalo smadzenes nevienam reali domajosam cilvekam,jo visiem sen zinams,kas saistas ar dziedniecibu,tam dvesele iekjilaata velnam. Ej uz baznicu,izsuudzi grekus,lai Dievs tevi atbrivo no satana valgiem.+++
  .
  .
  .
  Admins
  Ar to baznīcu šodiem ir pabēdīgi, jo tājā valda tieši sātanisti !
  Dievs ir skaidrā prātā un dabā.
  Un diedelēt grēku atlaišanu, ir pēdējais kas var būt !
  Dievs nevienā vietā nav pasludinājis grēku piedošanau. Tas ir Sātana izgudrojms… .

 4. Aelita saka:

  Es gan arī esmu runājusi Linardam pretī, kad bija runa par suverenitātes atņemšanu. Tas tāpēc, ka es īsti neuzticos ne austrumiem, ne rietumiem. Ne arī pašmāju kundziņiem, kas diezgan ir izklanījušies uz visām debess pusēm. Es sapratu, ka rietumiem mēs vajadzīgi kā patērētāji, nevis kā ražotāji un konkurenti. Runājot par austrumiem – ja nebūtu atmodas, tad Dievs zin…mēs jau Latvijā būtu mazākumā, te būtu daudzmiljonu Rīga utt. Varbūt mums vajadzētu ņemt piemēru no poļiem, kas spēj pastāvēt par savām interesēm. Bet tojau no mūsu valdošajiem nesagaidīt, šķiet, viņiem vairāk rūp personīgie labumi.
  Tas, ka Latvijā krievvalodīgie ir diezgan vienoti, bet latvieši sašķelti, arī ir fakts. Pie tā tiek piestrādāts. Baidās jau no nacionālisma. Pirms kara valdošā ideoloģija bija nacionālisms, bet te bija daudz viesstrādnieku, un visiem bija labi.

 5. Aelita saka:

  Eduardam. Vai sava teksta regulāra izcelšana ar lielajiem burtiem neliecina par lielummāniju? :-)
  Un vai tas nebijāt jūs, kas teica, ka Linardam jābūt par prezidentu? Gribētos ieteikt dziedniekam palasīt kaut vai populāro med. enciklopēdiju, tur par šizofrēniju rakstīts savādāk.
  Man arī ir gadījies, ka kāds no bijušiem draugiem sarunā kādas riebeklības, iespējams, pēc apmaksāta pasūtījuma.
  .
  .
  .
  Admins
  Ceļš, kuru es Padomju laikā gāju, bija platāks par platu.
  Tas bija brīvs visiem… , bet gājēji bija ļoti, ļoti maz… .
  Es pa to gāju… .
  Toreiz man klusi ar piesardzību sekoja tikai daži… .
  Bet cik vareni pamācītāji man uzradās tad, kad nekas vairs nedraudēja… .
  Nav izdevies redzēt, ka šiem varoņiem būtu kaut zilums zem acs, kur nu vēl lauzti kauli un eksikutēti !
  Šo “varoņu” vārdus jūs neatradīsiet ne zem viena dokumenta, kas tiek rakstīts, lai aizstāvētu tautu… .

  Pat par čekistu mani dēvēja, par idiotu, par šizofrēniķi, un ir tādi, kas vēl šodien to dara… , bet pienāks brīdis, kad tiks izmaksāti rēķini… .
  Aizmirsts netiks nekas: Karmas Līkums ir nežēlīgs !

  Vētra reiz pierims, straumes uzplēstie mēsli ieņems savu vietu un tie, kuri pastāvējuši Patiesībā, savu vietu.

  Mana tauta būs reiz brīva, par to lai nešaubas šodienas slepkavas un laupītāji… .

 6. Māris M. saka:

  Eduardam.

  Eduard, kas tev liedza bez Linarda darīt to, ko uzskati par pareizu? Vai tad, ja viedoklis kaut kur nesakrīt, bet mērķi sakrīt, otrs jāsauc par šizofrēniķi? Ja uzskati, ka zini labāk kas un kā jādara, tak varēji to klusējot darīt un pierādīt Linardam ar sava darba rezultātu viņa “nemācēšanu” un to, ka “māki” labāk.
  Aiz cieņas pret Linarda paveikto un viņa nesto upuri latviešu tautas labā varēji paklusēt un rīkoties. Nesaskaņas tad būtu izpalikušas (ja vien to radīšana nebija tavs mērķis).
  .
  .
  .
  Admins
  Lūk, tad arī atslegas vārdi:(ja vien to radīšana nebija tavs mērķis)

 7. Valdis Freimantāls saka:

  Visskumjākais ir tas, ka 4.maija valstī Latvijā, šķiet, NEIESPĒJAMI ir neapmierināto ģimeņu problēmas tieši risināt ar leģitīmas sabiedriskas, S T A R P T A U T I S K A S, cilvēktiesību aizstāvības organizācijas “Helsinki – 86” tiešu klātbūtni.

  Tā sauktās “PARTIJAS” ir valdonīgi aizēnojušas cilvēktiesību aizstāvības galveno “ŠĶĒPU” – Helsinki-86.

  Dažādās mērcēs pasniegto “politisko” ēdienkarti sastādījuši pieredzējušie komunistu un čekistu “pavāri”.

  Es būtu priecīgs, ja katrā pilsētā, katrā ciemā, 24 stundas diennaktī darbotos neatkarīgai H – 86 cilvēktiesību aizstāvības centri! (latviski, demokrātiski un koordinēti).

  Tas, ka šodienas 4. maija Latvijas valsts pretlatviskā – korumpētā politiķu saime apkaro H-86 ir redzams katram.

  Katra godīga latvieša svēts pienākums ir sekot H-86 likumīgajām, S T A R P T A U T I S K A J Ā M cilvēktiesību aizstāvības aktivitātēm, atbalstīt tās un sekmēt likumības atjaunošanu Latvijā!

  Patiešam dīvaini, ka daži domā savādāk!

  Māra komentārs ļoti vietā un pamatots!

  Aelita skaidra ka avota ūdens, saprotama un loģiska.(kā vienmēr).
  .
  .
  .
  Admins
  Mēs visu, Valdi, reiz koriģēsim un pie tam vēl ar ANO mandātu kabatā.
  Visiem dižzagļiem un viņu ģimenes locekļiem, kuri ir rijuši latviešu tautai nozagto, starptautiskā arēnā izpildīsim ASM !
  Viņi saņems tikai to, ko paši godīgi nopelnījuši !

 8. Aelita saka:

  Valdim. Neviens nav ideāls, man arī ir gadījies diezgan dzīvē kļūdīties, reizēm mēs spriežam pārāk kategoriski. Bet arī mūsu labvēlību var izmantot… Un dzīvē ir tik daudz pretrunu… Mūsu Satversme ir laba, tā nosaka, ka vara pieder tautai, bet cik tālu mēs no tā esam, vai tad viss notiek pēc tautas prāta? Vai tauta grib, lai lielākos labumus gūst valdošais mazākums? Lai kādiem vārdiem Grantiņš viņus nosauc, bet viņi domājas esam vareni, tak jau viņiem paklausa iestādes un mediji, tās ir plašas aprindas, pārāk spēcīgs pretinieks…
  .
  .
  .
  Admins
  Mūsu pretinieks ir cionisms.
  Tas arī šos civilizācijas pabiras, kuri šodien ārda Latviju, ir ielicis visos vadošos posteņos un viņš ar viņus aizstāvēs.
  Šodien viņi vareni, bet rīt jau izgāztuvē.
  Tāds ir noziedznieku liktenis.
  Vai viņi jūtas vareni, ir jāšaubās.
  Suns zina ko rijis…. .

 9. No Maarupes saka:

  Cionisms ir nacistu, komunistu pereeklis, arii juudaisma maciiba ir rassitiska un tie ir pasaules tautas apdraudoshaakaa seerga!
  Ja kaut tikai laviesi vien apvienotos kopiga ciinaa, tad sho cionistu pakalpini-cekisti, komunisti, vergu dveeseles buutu bezspeeciigi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.