LRTT atbilde PAMELAI

“PAMELAS” vēstule LRTT

Pienācis nu jau laiks tautu VIENOT, ne šķelt, ja negribi, lai Latviju kā Rīgu, savāc Kremlis. No jebkuras partijas ir atsijājami ļaudis un ir valsts cienīgi, jo pretējā gadījumā, JA VISI nelieši, nav vērts cīnīties par  mankurtu un kangaru valsti.
Bet valsts mums vēl stipri vajadzīga bērniem, mazbērniem un arī mums pašiem. Dievam netīkamos mēs paši atsijāsim, ja būsim gana gudri.Bet nīsties visai nācijai ir superbīstami, jo tas ir vajadzīgs tikai Kremlim, TP ,SC biznesam, maz laika palicis līdz 10.Saeimas vēlēšanām, bet tās noteikti būs un ,ja latvieši savā starpā nevienosies kopīgam mērķim. Zārks jau tukšs nepaliks un Putina biznesa plāns  realizēsies visā Latvijā.Tu mani atvaino, bet tavs tribunāls grasās kārt tikai latviešus, man tas nav pieņemami.
MANI lielākie ienaidnieki ir  vispirms- palikušie krievu militāristi, krievu okupanti, civilie un tad ++ latviešu KANGARI un MANKURTI.
KO TAD TU IESAKI vēlēt 10.Saeimā? Ne tikai jāgāna, bet arī jāmeklē Latvijai cienīgi cilvēki. Tiešām jāsāk cīnīties ne tikai “PRET”, bet ari  “PAR” kaut ko un t. i. par Latvijai cienīgiem politiķiem. Jāsāk būvēt Latvija no jauna.

————————————————————————————————————————————

 linLRTT atbilde PAMELAI.

Dievs, palīdzi man tikt galā ar draugiem, ar ienaidnieku pats tikšu galā !

Neapšaubāmi, tā kā Pamela domā daudzi un tāpēc ir svarīgi atbildēt uz šo vēstuli publiski.

 Tie, kuri “staigā” pa internetu, jau sen būs ievērojuši komentētāju PAMELU ! Pamelas komentāri ir vieni no nepatīkamākajiem pie varas esošajiem neliešiem. Var pat teikt, ka paši nepatīkamākie komentāri, tāpēc arī bieži tiek dzēsti. Pamelu pazīstu personīgi un zinu, ka viņai sāp mūsu tautas liktenis. Viņa grib saskatīt katrā latvietī kādu “graudiņu” mīlestības pret savu Dzimteni. Arī es to gribu un daudzi citi to grib! Bet, vai tad mēs visi neizdarījām vislielāko kļūdu pirms 20 gadiem, “saskatot” to “latvietību un taisnīgumu” tādos izdzimteņos kā Godmanis, Peters, Ulmanis, VVF, Šķēle, Repše….., nē, Pamelas kundze, uz šo “grābekli” otrreiz kāpt ir pašnāvība. LRTT pienākums ir nepieļaut muļķot tautu un katram nelietim iebāzt degunu viņa sataisītajos sūdos. Tieši tāpat, Pamelas kundze, kā Tu to dari savos komentāros !!! Vai nav dīvaini no tavas puses, ka LRTT paplašina neliešu loku nu, piemēram, ar tādu pretīgu kangaru kā Līdaka, bet Tu viņā gribi saskatīt patriotu….nē, viņš ir un paliek pretīgs latviešu tautas nodevējs un kā tāds arī tiks tiesāts. Protams, ka mūsu ienaidnieki ir krievu “piektā kolonna” , dažnedažādi žīdu pabiras-kūdītāji un atvaļinātie krievu armijas oficieri ! Bet, Pamelas kundze, vai lielākie mūsu tautas ienaidnieki neesam mēs paši ar savām bailēm un šaubām, un kangari ? Šīs trīs lietas ir daudz varenāks latviešu tautas ienaidnieks par visiem krievžīdiem un militāristiem kopā ņemot. Mūsu ienaidnieka mērķis skan līdzīgi tavējam, panākt to, lai mēs sāktu cīnīties pret šiem militāristiem un krievžīdu pabirām. Tā aizsegā kangari un bandīti varētu tālāk zagt un apsmiet latviešus. Ja tādi līdakveidīgie, vīķveidīgie nepieņemtu un nebalsotu par latviešiem un Latvijas valsts naidīgiem likumiem, tad šī “piektā kolonna” un krievu militāristi būtu līdzīgi tikai ēnai, kuri savas lielās pensijas atstātu Latvijas veikalos un bankās, un viņi pat veicinātu Latvijas uzplaukumu !!! Pamelas kundze, es Tevi jau vairākas reizes esmu uzaicinājis publicēties LR tautas tribunāla LAPĀ ar savu īsto vārdu, bet Tu vienmēr esi atsacījusies. Vai “tādam” ir tiesības kritizēt citus, kurš pats ir baiļu un šaubu apmāts ?

lapsa

Foto: Tāds izskatās “taisnības cīnītājs” – kāds Lāto !

Tāpēc, PAMELAS kundze, atmetīsim bailes un šaubas, aizstāvēsim savu daudz cietušo tautu atklāti, nosaucot savu vārdu. Tas būs tautai un Dievam patīkams Darbs. Ar segvārdiem sevi cenšas izcelt pagrīdnieki, un pagrīdē, kā Tu zini, mīt tikai žurkas ! Un žurkas šodien ir savairojušās bezgala daudz !!!

yuFoto: Un tas ir “kāda”  Lāto šefs, komuņists, noziedznieks pret cilvēci, DP “patrons”-  Reiņiks !

Cilvēki no DP pabirām tiek apstrādāti un iebaidīti dažādos veidos. Piemēram, nevēlami ir tādi V. B. un K. Z.. DP liek savam darbiniekam L. Lapsam iesūdzēt viņus tiesā par goda aizskaršanu….rezultāts- šie cilvēki uz kādu laiku, vai arī pavisam, apklust… .Vai arī tā paša DP ģenerāļa Reiņika švaļu banda apstaigā LRTT piesēdētājus, baidot ar kriminālprocesiem, jo pret LRTT priekšsēdētāju ir uzsākta starptautiska kriminālvajāšana, lai izdotu 4. maija “Latvijas kangaru bandai”, tiesāšanai… u.t.t.u.t.joprojām!

ziem

LRTT Tevi, PAMELA, gaida savā LAPĀ ar īsto vārdu un uzvārdu!!!

Izglābts tiek tas, kurš pastāv Patiesībā !!! (Tā rakstīts Svētajos Rakstos)

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU.

 

 

 

LRTT Tev, PAMELA, un pārējiem, PATIESĪBĀ dzīvojošiem, novēl priecīgus Ziemassvētkus un Jaunajā 2010. gadā- veselību, veiksmi un beidzot saņemt DROSMI aizstāvēt savu daudz cietušo tautu !

L.Grantiņš              20.12.2009

You may also like...

5 Responses

 1. AG says:

  Jā, es zinu Palmiru Lāci, bet nez vai tā būs Pamela?

 2. pamela says:

  Esmu “sašauta”par tavu atbildi -PUBLISKI!Saki,kamdēļ tev tik ļooti vajadzīgs mans uzvārds?Kapēc es to nelietoju -esmu tev skaidrojusi 1)tas famīlijs nepieder man vienai ,2)es varu nosaukties par Bērziņu,Petrovu utt.,BET TAS NEMAINĪS LIETU KĀRTĪBU t.i., manus pasaules uzskatus ,attieksmi pret Latviju un latviskumu,godīgumu,nodevību,nelietību,mankurtismu,lielummāniju /Šlesers ,Lembergs,Šķēle,Urbanovičs,Ušakovs utt./desmit DIEVA baušļiem,tautas ignorēšanu un piesmiešanu……..Tā visa Latvijā ir PĀRPĀRĒM,BET es arī TICU,ka var atrast Latvijā arī valstsvīru un sievu cienīgus ļaudis.TIEM ir pienācis laiks tapt atrastiem,izgaismotiem,aprakstītiem,intervētiem masmēdijos.Lesčinski,LEMBERGI/kura liecinieki “netīšām”mirst kā mušas brieduma gados/ SEN nav REKLAMĒJAMI ar savām nelietībām.
  Redz’cien,Grantiņa k-gs,tu saki,ja mās cīnīsimies pret “krievžīdiem”,tikmēr “mūsu”mankurti visu izzags ,piesmies letiņus,BET vai tad tu nepamanīji,ka tas jau ir noticis /esam izzagti,piesmieti/ un tas NOTIEK SAEIMĀ “bāleliņiem”balsojot kopā ar SC “krievžīdiem”.UN KAS IR PATS TRAKĀKAIS ko TU NEESI PAT PAMANĪJIS – kamēr mēs cīnījāmies PRET LETIŅIEM/tev tak Lembis pieņemams!/ “KRIEVŽĪDI”RD jau kopā ar mankurtu Lesčinski sagrābuši varu.UN nu pa Rīgu un Latviju ATKAL gracē MOSKAĻI ,pat bez tankiem.
  Tu esi daudz ko palaidis nepamanītu.
  Grantiņa k-gs,man ļooti žēl,ka tu neesi mani “pārkodis”vai sapratis,ja uzskati,ka es aizstāvu godmaņus,ulmaņus,peterus ,LEMBERGUS utt.,ka esmu bailīga,šaubīga,kangaraina,un PAT ŽURKA no pagrīdes.
  To “ZURKU “u.c. uzskatu kā sev dāvātu Viestura ordeni.Pateicos!
  Tikai tā “DISKUTEJOT”TU šķel vēl to nedzaudzo latvisko kas še palicis pāri.Nevietā un nepareizais vārds cilvākam var nodarīt MILZĪGU ! ļaunumu un pat nogalināt!!
  Pēc tāda tava komentāra pazūd arī “PAMELA”.

 3. A.Balts says:

  Uzmanīgi izlasiju abu patriotu dialogus un nešaubīgi varu teikt, mūsu ienaidnieki berzē priekā rokas, jo pat viņi ar visu savu melno 70+18 gadu čekas pieredzi nespētu tik ļoti radīt jukas, neizpratni un galu galā tautas bezdarbību, kā šāda,nepamatoti uzbrūkoša attieksme pret savējiem, domubiedriem. Pret labākajiem un latviskumu aizstāvošiem cilvēkiem, kas cīņā pret okupantiem varētu būt tautas līderi.
  Man žēl, ka tik maz Jūs Grantiņa kungs, veltat laiku situācijas izpratnei, tiem procesiem, kas šeit notiek, par augošiem, organizētiem pretspēkiem visam latviskajam Latvijā. Tapēc taisnība ir Pamelai, ka nav īstais laiks esot neaizsargātam, praktiski anonīmu ienaidnieku ielenkumā sevi izgaismot, lai izšķirošā brīdī tiktu neitralizēta (labākajā gadijumā). Ņemot vērā čekas-fsb paņēmienus, tā mēs varam palikt bez neviena pārliecināta nacionāla cilvēka, kurā tauta varētu ieklausīties, kritiskā brīdī.Mēs neesam atklātā frontes līnijā, kur jau pēc formas tērpiem var atpazīt savējos no svešajiem urlām. Nē, mēs esam piektās kolonnas ielenkumā un mums ir jādarbojas puspagrīdes apstākļos, jo kā valdībā, tā policijā un armijā visu izšķirošā brīdi noteiks kadri, vai tie būs patroti, vai nodevēji, nopirkti vai iefiltrēti. Un tieši vadoņi noteiks rezultātu, noteiks virzienu tautai uz latvisku valsti vai uz nožēlojamu Ru provinci
  Grantiņa kungs, to taču viegli pārbaudīt, pārbrauciet uz Latviju un skaļi,neslēpjoties ar savu vārdu turpiniet šo pašu patriotisko darbību.
  Varu derēt, ka pēc pavisam neilga laika jums mainīsies viedoklis.
  P.S. Jā, un ņemiet līdz jums dārgus, svarīgus cilvēkus, radus, bērnus, vai nodibiniet te ģimeni un tad parunāsim vēlreiz. Varbūt kļūdos, bet tas ir mans viedoklis. Vienam viegli būt deklaratīvam un drošam.
  Un gribētu lūgt pieminēt arī LRTT notiesāto cilvēku noziegumu aprakstu un faktus, kas tos pierāda, vai cita veida nopietnus pierādijumus, vārdus, uzvārdus utt.visu ko variet atklāt.

 4. L.G.-Balta kungam says:

  Balta kungs, tāds ir mans tel.0049 251 261365.Vai uzdodiet savu, es Jums atzvanīšu. E-pasts/ L.Grantins@hotmail.de /Sūtiet šurp savu foto un tekstu….viss tiks publicēts. Balta kungs,-tauta ies bojā ja mēs neizravēsim nodevības un gļēvulības sēklu jau tās iedīglī… .Par Jūsu komentāru es neapvainojos, lai tādi kā Jūs varētu brīvi izteikties es 1986.biju gatavs savu dzīvību atdot…
  Vēlu jums veiksmi Jaunajā gadā,protams, arī drosmi!!!

 5. AG says:

  Ja jau “Pamela” nesaprot SOrosa fonda graujošo darbību, ko tad par viņu lai saka – vai nu jukusī vai demagoģe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *