Pārmaiņas. “Ruskij mir” rokraksts ir visur vienāds

“Ruskij mir” (krievu okupantu) rokraksts visās zemēs un pret visām tautām ir identisks, to viņi paši pierāda vēlreiz un vēlreiz. Tie kuri te dzied līdzi, tai daudzmiljonu šakāļu bandai, sagaida tāds pats liktenis kā šakāļu barvedi.

LRTT

Tieši tā, visus šos gobZEMJUS & šleserZEMJUS un arī levitZEMIEŠUS & kariņZEMIEŠUS, sagaida “šakāļu barveža” liktenis. Šeit teiktajā nav nekāda mistika, bet visvienkāršākā matemātika un matemātika ir visas ESĪBAS pamats. Ja mēs dzirdam VIDEO noslēgumā, ka pat advokāts piedalās sava aizstāvamā spīdzināšanā, tad normāla cilvēka saprāts “uzvārās”. Atceros savu pēdējo ārprāta arestu pirms sešiem gadiem. Tie, kuri mani arestēja un arī tie, kuri pavēlēja mani arestēt, nav pieskaitāmi pie cilvēku rases. Zvēri viņi arī nav,- viņi ir ļaunuma iemiesojumi, kuru priekšā jebkurš zvērs ir eņģelis… . Visi šie mežvieti, leviti, dzintari, borovkovi, godmaņi & co, ir vienas teātra trupas “aktieri” ! Viņi visi, apzogot latviešu tautu un Latvijas valsti, ir kļuvuši par miljonāriem !

No LRTT arhīva

L. Grantiņa zvēriskais arests arī kalpoja tautas iebiedēšanai.

Tā organizators bija tieši Egils Levits. Viņš arī sagādāja fiktīvo ES aresta pavēli uz kuras, domājams,  bija E. Levita paraksts. DP arestētāju banda sacīja, ka tāda pavēle esot, bet uzrādīta netika ne man, ne manai sievai un pat ne advokātiem, kuri mani pēc ģimenes nolīguma aizstāvēja. Mana sieva aresta brīdi pieprasīja, lai parāda šo pavēli. DP izdzimums atbildēja: “Mēs pavēli jums nerādīsim, tikai šīs pavēles nr. varam nosaukt.” Kad sieva iegāja virtuvē, lai paņemtu rakstāmo un papīru, varonīgie DPistu sadisti pa to laiku bija pazuduši.

LevitsGrantiņšGodmanisLRTT

Kā jau pieminēju, šī pavēle un arī ne šīs pavēles nr. netika uzrādīts arī pēc advokātu pieprasījuma, kaut gan LIKUMS saka, ka pirms man uzlika roku- dzelžus, bija jāiepazīstina ar šo Eiropas pavēli.

15.09.21

You may also like...

10 Responses

 1. Gundars Valdmanis atmaskojis Ojāru Blumbergu, Ilmu Čepāni, Alfrēdu Čepāni saka:

  Gundars Valdmanis par Ojāru Blumbergu, Alfrēdu Čepānu un Ilmu Čepāni

  Gundars Valdmanis (1940 — 2005) bija administratīvais un finanšu darbinieks, Latvijas politiķis, 6. Saeimas deputāts, tautas kopas “Brīvība”dibinātājs. Studentu korporācijas Talavija filistrs.
  Viņa tēvs Alfrēds Valdmanis (1908 — 1970) bija politisks darbinieks, bijušais Latvijas finanšu ministrs(1939 — 1940), vācu okupācijas laikā pašpārvaldes tieslietu ģenerāldirektors, Ņūfaundlendas (Kanāda) ekonomikas attīstības ģenerāldirektors.

  Izglītība
  Valdmanis mācījās Bišepa koledžas internātskolā. 1956. gadā pabeidza Monreālas sešgadīgo latviešu sestdienas skolu. 1961. gadā pabeidza Makgila universitāti

  Darba vietas emigrācijā

  Pratt & Whitney Canada (1961 — 1975)
  Aluminium Company of Canada (1975 — 1979)
  Federal Business Developpment Bank (1979 — 1987)
  Lafferty, Haarwood & Co (1987)

  Bijis James Bay Cree indiāņu konsultants, strādājis Ķīnā ar kompāniju Dynamics Capital saistītā uzņēmumā Targa International Hong Kong Monreālā, kļūstot parfizikas un matemātikas bakalauru. 1975. gadā Makgila universitātē Monreālā ieguva uzņēmumu vadības maģistra grādu.

  Darbība Latvijā
  1991. gadā atgriezās uz dzīvi Latvijā. Konsultēja Latvijas valdību ekonomiskos jautājumos. Izmantojot savus sakarus ASV, Kanādas un Lielbritānijas augstākajās aprindās, mēģināja realizēt vairākus vērienīgus projektus no kuriem neviens tā arī netika ieviests dzīvē, daļēji izņemot šitaki sēņu audzēšanas projektu.
  Ietilpa Latvijas Hipotēku un Zemes bankas izveidošanas darba grupā un bija bankas pagaidu vadītājs. 1995. gada septembrī no Vienības partijas saraksta ievēlēts 6. Saeimā. Kļuva slavens ar kaismīgām un tiešām runām, aktīvi iestājās pret sabiedrisko interešu neievērošanu. Vairākkārtīgi ar speciālu Saeimas balsojumu tika izslēgts no Saeimas sēdēm. Plašsaziņas līdzekļos pārsvarā izsmiets, attēlots kā nenopietns cilvēks, kurš nāk uz Saeimas sēdēm šortos, mīl iedzert un tukši pabļaustīties.
  Piemēram, avīze Rītdiena raksta: “Pirms diviem gadiem Buzajevs sacēla tādu trādirīdi, ka uz sešām sēdēm tika diskvalificēts. Pirms viņa līdzīgu varoņdarbu bija paveicis vienīgi leģendārais Tālavas tauru īsbiksis Gunārs Valdmanis”
  Dibināja deputātu grupu “Tālavas sardze” un tautas kopu “Brīvība”. Deputātu grupa drīz izjuka preses izsmiekla dēļ, bet tautas kopa “Brīvība” 7. Saeimas vēlēšanās nepārvarēja 5% barjeru.
  Kandidēja 8. Saeimas vēlēšanās no Sociāldemokrātiskās labklājības partijas saraksta, netika ievēlēts.
  Gundars Valdmanis nomira 2005. gada janvārī 64 gadu vecumā, nāves iemesls nav zināms.

  Starp dzirnakmeņiem
  2000. gadā par saviem līdzekļiem izdeva autobiogrāfisku grāmatu Starp dzirnakmeņiem. Grāmata tika izdota arī krievu valodā (Жернова).
  Grāmata ir unikāls latviešu politiskās autobiogrāfijas darbs. Autors, tieši, atklāti, vispusīgi, bez aizvainojuma apraksta notikumus, kuros ņēmis dalību un kam bijis liecinieks. Grāmata paver ne tikai Latvijas, bet arī globālās politikas aizkulises. Autora atklātums, zināšanas un plašais skatījums šo autobiogrāfisko darbu pārvērš par sava veida mācību līdzekli sabiedriskiem darbiniekiem.
  Grāmatā ir minētas ļoti daudz sabiedrībā plaši pazīstamas personas, daudzas no kurām nesmuku rīcību sakarā. Piemēram, Gunārs Meierovics, Aristīds Lambergs, Brunis Rubess, Jānis Eihmanis,Ojārs Blumbergs, Einārs Repše, Ilmārs Rimševics, Uldis Klauss, Silvija Lejniece, Gundars Strautmanis, Aija Bauere, Gatis Deksnis, Jānis Vaivads, Viktors Skudra, Daumants Znatnajs,Vladimirs Makarenko, Visvaldis Lācis, Gunārs Birkmanis, Ilze Bērziņa, Juris Sinka, Roberts Dilba un citi.
  Grāmata dod ieskatu arī specdienestu darbības mērogā un metodēs. Ir aprakstītas gan laulāto pavedināšanas metode, gan CIP drošības garantēšanas metode, autors pastāsta kā viņu mēģināja vervēt un kāda nelietība viņam bija jādara kā piekrišanai sadarboties. Valdmanis nosauc augsta līmeņa Krievijas militārais izlūkdienests (GRU) virsniekus (Ojārs Blumbregs, Alfrēds Čepānis, Ilma Čepāne). Tomēr pats interesantākais ir daļēji Lielbritānijas, daļēji pārvalstiska mēroga specdienestu darbības metožu aprakstā. Ar šo organizāciju Valdmanis saskārās vienas no spiegu dzimtas — Flemingu – atvases personā, kas ceļoja pa pasauli Šveicē bāzētas reliģiskas labdarības organizācijas Moral Re-Armament (2001. gadā mainīja nosaukumu uz Initiatives of Change) aizsegā.

  Spilgti citāti

  „Strīds sākās par to, vai Latvijai jābūt tiesiskai valstij. Es teicu, ka Latvijai jābūt, pirmkārt, morālai valstij, un nav jāievēro tie likumi, kas sargā tautas nelabvēļus.”
  „Latvijas ceļš — šis dīvainais bijušo komunistu un Gunāra Meierovica draugu veidojums ar elitārām pretenzijām, ko es uzskatu par zināmu Amerikas aprindu lolojumu.”
  „Vieni meli prasa citus melus un beidzot visus melus nevar atminēt un pretrunas novērst”
  „Mūsdienu Latvijas prese ir pārvērtusies par to, ko marksisti kādreiz dēvēja par opiju tautai.”
  „Aptuveni katrs trešais sabiedrisko amatu turētājs latviešu trimdā kalpo slepenajiem dienestiem. No tiem aptuveni viena trešdaļa ir kaut kādā veidā kompromitējušies, ļauj sevi manipulēt un vadīt īsā saitē.”
  „Latvieši trimdā tāpat kā Latvijā ir sadalījušies vilkos un avīs. Vilki abās okeāna pusēs labi saprotas un sadarbojas, bet aitas tiek atstumtas malā.”
  „Mazāk attīstītas valstis, ja tās neaizsargā savu tirgu, neglābjami tiek iedzītas parādu verdzībā un paliek par kolonijām. “Brīvais tirgus” ir tikai runga, lai piespiestu vājākās nācijas pakļauties izlaupīšanas procesam.”
  „Ja stāvoklis būtu izprasts, ticami, ka rūdītie disidenti, antikomunisti, cīnītāji par demokrātiju un nacionālo pašnoteikšanos – visi būtu vienojušies ar komunistu laika fundamentālās zinātnes, ārstniecības, medicīnas un pedagoģijas darbiniekiem, lai Latvijā novērstu izlaupīšanu un SVF šoka terapiju. Bet tie ideoloģiskā aparāta darboņi, kas gribēja sevi iekārtot pēcboļševiku Latvijā, spēja nodrošināt šo izpratnes trūkumu.”

  Atsauces
  ↑ 1,0 1,1 Valdmanis, Gundars (2000), ”Starp dzirnakmeņiem”, ISBN 9789984947808 ↑ ”Lunkanās, mēles” (19.07.2005), avīze ”Rītdiena”

  Ārējās saites

  “Starp dzirnakmeņiem”
  Gundara Valdmaņa lapa Saeimas mājaslapā

  Politiskā partija LVP Tautas kopa “Brīvība” KDS
  Augstskola Makgila universitāte
  ***
  Gundars Valdmanis dzimis 08.10.1940. bija uzņēmējs, sabiedrisks darbinieks un aktīvi darbojās Latvijas Republikas teritorijā līdz 2005. gadam.

  Atbilstoši SIA Lursoft, preses un interneta resursu datiem, Gundars Valdmanis bija saistīts ar šādām organizācijām:

  Valsts akciju sabiedrība “”Privatizācijas aģentūra””
  SIA “”PĀRSLAS HOLDINGA SABIEDRĪBA””
  Latvijas Daudzbērnu ģimeņu izglītošanas atbalsta fonds
  Latvijas krājaizdevumu sabiedrību asociācija
  Okupācijas terora upuru atbalsta dome

  Viņš nomira 64 gadu vecumā, 2005. gadā.

 2. interesanti saka:

  Interesanti ir tas, ka visas gobzemiešu aktivitātes plaši tiek atspoguļotas masu medijos. Visi zin, ka neapmierinātie varēs iet 18. septembrī…
  Par Grantiņu vispār nekas nebija no medijiem zināms, vienīgi Pietiek ziņoja par viņa arestu.

 3. Paldies saka:

  paldies, Rainer!

 4. Anonīms saka:

  Nu lūk Grantin kā parādās tava kultūra, ka latgaliešu zinātnieki ir jau tie neaptestie. Tu esi visu gudrais chulis, kas zin visu par visu. Savas augstprātības cenu jūs neesat izpratuši 2 pasaules kara laikā un neizprotat vēl sho balto dienu. Kad ej dirst, tad paņem vienmēr līdzi K. Ulmaņa foto bildi, lai tev tas ģermāņu izdzimtenis palīdz izdirsties! Nedobitijs fašists.

 5. no malas saka:

  tam Anonīms 2021. gada 16. septembris 21.36 ir vajadziiga psihiatra paliidziiba, jeb vienk. pa purnu par tik truli rupju smirdonu te! Pilniigu nespeeju argumenteet shis kremlins pieraada ikreiz, bet te veel nodemonstree savu okupantu stila idiotismu un neaudzinaatiibu, kas gan visiem zagliem-komunjagaam piemiit!
  .
  .
  .
  Admins
  Protams, ka cilvēks ir psihiski deformēts….un tādi mums ir: sākot no Levita un beidzot ar Gedroicu… .
  Un, antivakseri jau arī ir no tās pašas dimensijas… .

 6. Sveiks , L.Grantiņ ! :) saka:

  Un Tu pats esi psihiski traumēts jau sen. Vakcerējums Tevi vispār degradēs lēnām …;)

 7. AG saka:

  Tu jau dabūji spravku par nepieskaitāmību, lai nevar tevi tiesāt? :)

 8. Anonīms saka:

  Protams Grantin, ka tikai chulji ir tie garīgi atistitie! Chulim it visur kremļa pakalpiņi, ka tik tev norāda un līdzīgiem bez jūsu līdzdalības zhidu revolūcija krievi zhidus apsistu. Tavam ģermāņu izdzimtenim norādīja dzīves laikā, ka viņš ir nodevējs, bet jūs bijāt augstprātīgi tad, kā arī šodiena. Vai latgalieši jums ir bazusies virsa ar savu valodu un savus cilvēkus stukejusi ciema pashparvaldes? Ja tu dirs, tad tavi sūdi ir visu svētie, bet tev norāda, ka tu savā virtuālajā bendes lomā neko neesi panācis un nepanāksi. Ja tev iedotu reālu varu, tad tu pats klusi par tirānu. Slaktesi un karsi ikvienu, ka jūsu sektantiska gara būtība nav pieņemama. Garbatova grob izpravit! Tā ir jūsu pašu Karma, ko paši sejat to arī šodien ēdat. Jūs esat neglābjami un paši vien saņemsiet galveno dzīves godalgu no Vīra nr. 19.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.