LRTT. Kas tie tādi Antiglobālisti ?

MIGLA SARKANĀ

Anti

Foto: N. Kabānovs, J. Kaļķis un S. Graudiņš.

Lai runā pati fotogrāfija.  Tātad, kas uz tās ir redzams un kā tur nav ? Ir redzams krievu nacists(mēsls) Nikolajs Kabānovs, kurš noslaucīja savu krievžīdisko degunu Latvijas valsts simbolā- karogā ! 

Ja Antiglobālisti būtu Latvijas patrioti (par tādiem viņi sevi uzdod), tad viņi šim krievžīdu izdzimtenim salauztu degunu pirms viņš  paspētu atvērt savu smirdošo okupanta muti.

Bet tas nenotiek !

Kāpēc ?

Vienkārši tāpēc, ka N. Kabānovs ir no tās pašas brandžas, kuru pārstāv Antiglobālisti !

Un kas tad nav redzams šajā foto ?

Uz Antiglobālistu plakāta ir redzams “nosodījums”  SVF, EU un US, bet trūkst pats lielākais un asiņainākais Latvijas valsts un latviešu tautas ienaidnieks, bandītiskā Krievija !

Un kāpēc tad trūkst uz šī plakāta bandītiskā Krievija ? 

Nu tāpēc trūkst Krievijas, jo Antiglobālisti ir šīs pašas Krievijas “izperēti”. 

LRTT     15.06.11

You may also like...

66 komentāru

 1. god@heavennet.com saka:

  Ja mēs visi atnāktu uz šo nelabi smakojošo lapeli izteikt savas domas, Jūsu tukšā, neargumentētā, es pat teiktu- neartikulētā- pīkstēšana vienkārši pazustu kaut kur starp pierādījumiem, argumentiem un faktiem.. Jums nav nekā, tikai tukši apmelojumi, skaļas frāzes, vāji apmaksāts naids, mazs IQ un plika pakaļa :DDD
  aizrijieties ar savu naidu, sumpurņi :*
  jauku Jums vakaru, Kangarēni…

 2. asirietis saka:

  Grantinu es saprotu-noteikti kaa iesedinaja taa par gaili uztaisija,kadaa prsesshataa-nabadzinam vairaak negribejaas un vins parakstijaas-tos,kas par naudu ar saprotu-bet tos,kas kaa sektanti apstradati palikusi-gan nesaprotu-vai tad savas galvas nav?

 3. no malas saka:

  Jā, redzams smagi aizķerti tie viepļi -antiglobālisti-, ka tā te sasmirduši biezā slānī visās lapās! Kremļa podlaižas un kretīni ņudz un spindz te, kā iztramdīts lapseņu pūznis un panāks, ka vajadzēt tos izsvēpēt, ja vēl atmaskoti, tomēr smirdēs.

 4. asirietis saka:

  smird jau kad seit ienaak-tapec jau te tikai barins daunju arii uzturaas-patstavigs neliels barins

 5. Latvietis saka:

  Vai nebūtu labāk antiņglobālistus saukt par Maskavas vanckaru, kuru okupanti izperināja. Viņu īstā vieta Tvaika ielā.

 6. Miervaldis saka:

  Klau Asīrieti, no kurienes tu zini, kad LRTT ir sorosīti?Sadarbojies?nu tad drīzāk tu sadarbojies ar sorossu, ne Grantiņš!

 7. Miervaldis saka:

  Asīrieti – bet vai nav aizdomīgi, kad tik draudzīgs pret antiglobālistiem tas Kabānovs ir?!

 8. asirietis saka:

  tam nebij nekaada sakara ar draudzibu.gaidot mikrinu vins ieraudzija piketeetajus-tur pietura taisni 10m. attalumaa.Ka tas ir Kabanovs es uzzinaju tikai tagad izlasot seit jo man dzilji neinteresee partijnieki un vinju uzvardi.un vismazaak zinu uzvardus no krievu partijaam,jo tie pie varas nav bijusi un pa TV un masu medijiem netiek nepartraukti slavinati.
  Vins pieskreja tiesi tapat,kaa to butu darijis jebkurs cits opozicijas politikis-lai reklametu savu partiju-vinam no antiglobalistu puses ari tika dota atbilde,ka uz elli vina partiju,taapat,kaa visas citas-saruna neilga pat 5 minutes jo naca vina mikrins un vins aiznesaas

 9. Miervaldis saka:

  Asīrieti – paldies par informāciju!Tikai bez paranojas – tribunālisti kļūdijās, tas arī viss…..

 10. --- vēl saka:

  asīrietis muld un še ir aprakstīts viņa melu iemesls:

  no malas saka:
  2011. gada 19. jūnijs 2.05

  Jā, redzams smagi aizķerti tie viepļi -antiglobālisti-, ka tā te sasmirduši biezā slānī visās lapās! Kremļa podlaižas un kretīni ņudz un spindz te, kā iztramdīts lapseņu pūznis un panāks, ka vajadzēt tos izsvēpēt, ja vēl atmaskoti, tomēr smird

 11. Andris Orols saka:

  Kas šos te murgus sarakstīja? Galva saspiesta bērnībā, vai kā citādi?
  Antiglobālistiem nav nekā kopīga ne ar Maskavu, ne Vašingtonu, ne Briseli, ne jel ko citu! Pilnīgs vājprāts! Zālīti mazāk vajag pīpēt un visādus draņķus dzert!
  P.S. Starp citu Sigurds Graudiņš maijā jau ir izslēgts no AG biedrības par zemas kultūras komunikāciju, bet salīdzinoši viņa komunikāciju stils ir vēl jauks salīdzinoši ar šajā www atrodamo.

 12. no malas saka:

  jau teicu tev Andersen Orālais, beidz muldēt, lien pie saviem brāļiem urlām, kur tāda tizla ūdens liešana iet cauri uz urrā, ko tā norobežojies no sava bratana, kas ir te izgāzies un atmaskots, ceri turpināt mānīt tautu Latvijā, tikai smalkāk par to primātu Graudiņu?

 13. Miervaldis saka:

  Asīrieti – nu tu dod!Viss tev otrādi!Grantiņš ar savu komandu ir sorosīti, bet visi sektanti tādi labi jēriņi!Kad tik pats nēesi sektants!

 14. Miervaldis saka:

  Asīrieti kādēļ tu tā baidies no sorossa?Tev laikam tik ļoti bail, kad trīci no pirmajām aizdomām!

 15. Lets saka:

  Visiem zināms ,ka tie antiglobālisti ,kuri pa pasauli vandās ,ir Maskavas maizē . Un kāpēc tad mūsējie būtu savādāki ?
  Uz to norāda arī tes ,ka nekādi piketi vai citi pasākumi pret Krievijas nejēdzībām no mūsu antiglobālistiem nav rīkoti vai ļoti maz rīkoti . Un tieši viss ļaunums no Krievijas nāk . Es saku ,ka antiglobālisti ir nozombēti pajoliņi kas pilda Masavas rīkojumus un par to viņiem maksā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *