Krievs ir un paliek krievs(E. Ponasenkovs)

Par mūsu “godāto un respektēto” Panasenkovu ! Latviet, visi viņi ir no šakāļu cilts !

Ponasenkovs parāda savu krievisko idiotismu. Brīvību- neatkarību kaukāziešiem nedrīkst dot tāpēc, ka pie Krievijas robežām var rasties halifats !

Vairāk vai mazāk, ātrāk vai vēlāk, bet visi viņi, “šie labie krievi”, atklājas kā impērijas pārstāviji. Priekš kaimiņtautām nav liela atšķirība, vai ir Krievijas impērijas aizstāvis, vai cionists, jo visi viņi ir bijušās Hazārijas pēcteči.

Tie ir kreatūras ar neiedomājamu necivēcības kapacitāti.

Piem: Ponasenkova sekas vaibsti runā paši par sevi. Viņam ir Mavrika Vulfsona ausis un mute ! Ja noklausījāmies video, tad nepārprotami nonākam pie secinājuma, ka viņš ir ne tikai Krievijas impērijas atbalstītājs, bet arī nelabojams rasists ! Protams, tas nenozīmē, ka viņu nevajadzētu klausīties, jo viņš pasaka arī tādas lietas, kuras neesam vēl dzirdējuši. To, ko runā TAVS ienaidnieks, noteikti ir jāzina !!! Visi šie pozneri, šenderoviči, navaļniji, soloveji, girkini…. ir vienas teātra trupas aktieri, kuras vārds ir STARPTAUTISKAIS CIONISMS ! Latvietim nekas nevar būt kopīgs ne ar vienu krievu vai hazāru(jebreju), jo visi viņi Latvijā ir ieradušies ar “zobenu“,- slepkavojuši, izvarojuši, zaguši un melojuši !

Viņi Latvijā atrodas pretēji visiem Starptautiskiem LIKUMIEM, tātad, kā noziedznieki !

Dekolonizācija ir obligāta, jo šī Dieviķā pasaule ir celta uz PATIESĪBAS PAMATIEM !

Ļevs Tolstojs par šiem izdzimumiem ir pasacījis PATIESUS VĀRDUS, par ko viņš, ar atpakaļ ejošu datumu šodienas Krievijā ir tiesāts un atzīts par noziedznieku- NACIONĀLĀ NAIDA KURINĀTĀJU ! Vai tad šis gadījums neliecina par KF varas orgānu šizofrēniju ? Saprotams, ka visi tiesneši un prokurori bija Mošiaha gaidītāji, kaut gan viņš jau sen ir starp viņiem(Ļeņins mauzolejā) !

09.12.20

You may also like...

5 Responses

 1. paskat saka:

  Viena m—a no nra.lv ņirgājas par mirušiem , par to, ka tie, kas nomiruši no vīrusa, šogad ziemassvētku nebūs.

 2. PIETIEK saka:

  Sev izmaksāto dividenžu rekordists – “Rietumu bankas” akcionārs un ebreju aktīvists Suharenko

  PIETIEK
  09.12.2020.

  23,5 miljoni eiro – kā rāda nule klajā nākušais Dienas Biznesa izdevums Miljonārs, kas tapis sadarbībā ar Lursoft datu bāzēm, šāds ir bijis pagājušajā gadā kādai konkrētai fiziskai personai izmaksāto dividenžu rekords. Šo summu faktiski pats sev izmaksājis Rietumu bankas akcionāra – SIA Suharenko Family Investments īpašnieks Arkādijs Suharenko, kurš vienlaikus ir arī Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētājs.

  Izdevumā Miljonārs ir publicēts pagājušajā gadā 100 lielāko izmaksāto dividenžu summu saraksts, un tā otrajā vietā ir lauksaimniecības biznesā pazīstamās Paškausku ģimenes pārstāvis Jons Paškausks, kuram saskaņā ar publiski pieejamām ziņām kā AS Agrolats Holding līdzīpašniekam dividendēs pērn izmaksāti 7,166 miljoni eiro.

  Interesanti, ka saraksta desmitajā vietā ir vēl viens Paškausku ģimenes pārstāvis, – Andris Paškausks kā tā paša AS Agrolats Holdings akcionārs dividendēs ir saņēmis 3,937 miljonus eiro.

  Lielāko dividenžu saņēmēju simtnieka trešajā vietā ir Rīgas ostā strādājošās stividorkompānijas Strek lielākais līdzīpašnieks Mihails Gaņevs ar 5,929 miljoniem eiro, bet ceturtajā – SIA Belam-Rīga līdzīpašniece Ludmila Kaca ar 5,334 miljonus eiro lielām dividendēm.

  Tā kā Šleseru ģimenē pirms dažiem gadiem tika pieņemts lēmums par galveno ģimenes uzņēmējdarbības oficiālo īpašnieku noformēt Aināra Šlesera dēlu Edvardu, tieši viņš tad arī ir bijis piekto lielāko dividenžu saņēmējs – viņš SIA Regma Group saņēmis 4,835 miljonus eiro.

  Savukārt nākamajās vietās lielāko dividenžu saņēmēju sarakstā ir SIA Infleks īpašnieks Ģirts Kaimiņš ar 4,352 miljoniem eiro un SIA Estoty līdzīpašnieki Guntis Pontags un Vasilijs Siņicins ar 4,237 miljoniem eiro katrs. Devītajā vietā ir AS Grindeks lielākais akcionārs Kirovs Lipmans ar 4,084 miljoniem eiro.

  Pilns pagājušā gada 100 lielāko dividenžu saņēmēju saraksts ir publicēts izdevumā Miljonārs, kas tapis sadarbībā ar Lursoft datu bāzēm.

 3. Anonīms saka:

  Nu ja! Lielvalsts pārstāvjiem ir protams savi skatījumi uz pasauli, bet runāt protams viņiem ļauj tikai vien tāpēc, ka kādam to vajag, lai novērstu uzmanību no aktuālām ikdienas problēmām. Nu tā Panasenkova mute protams ir tāds aizdomīgs šedevrs. Viņiem tik lielīties ar savu smalkumu un inteliģences izcelsmi, bet zināms tak, ka lielum lielais vairums to inteliģentu pirms revolūcijas bij žīdgermanu asiņu sajaukums! Sevišķi Russija un Germanije ir sevi viens otru iemīlējusi!

 4. ->paskat saka:

  Viņai pašai dzīvesbiedrs Brīze nomira no infekcijas, kā viņa var būt ti nežēlīga pret citiem cietējiem? Var jau tēlot svēto, nacionālo, katolieti, bet īstā daba lien laukā. Varbūt viņas draugi tikpat ciniski…

 5. karma saka:

  Drauga tuvinieki jau saslimuši! (jauns.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.