R. Tjarve pats nomira vai palīdzēja… ?

Ir” pauž sašutumu par „Rimi” kasieru 469 eiro algu, bet pašā „Ir ...
Foto: Nellij, kā Tu zini, ka Rolands nomira ar COVID 19 ?

Kopš brīža, kad nomira Rolands Tjarve, “viņš” man vienkārši neliek mieru. Katru dienu “viņš man nāk virsū” ! Es iekšēji jūtu, pat zinu, ka viņš nenomira PATS, bet viņam to palīdzēja ! Bija vajadzīgs upuris, lai “izdzīvotu” un turpinātu uzvaras gājienu tieši šis KORONA VĪRUSS !!! Noskatieties šeit ievietoto video un sekojiet katram runasvīra sacītajam vārdam un jūs sapratīsiet, kas tika izdarīts ar Viņu- ar Rolandu Tjarvi ! Un tagad ieklausieties Viņa sievas sacītajā: “Rolanda Tjarves dzīvesbiedre apstiprina, ka vīrs miris no Covid-19.” Vai nav aizdomīgs tāds apliecinājums ? Vai viņa pati ir tāda diagnostikas speciāliste, vai bija kāds “eksperts” ? Ja R. Tjarve būtu tiešām miris “ar saviem spēkiem”, tad viņš mani katru dienu neapciemotu !!!

Aiz šī “vīrusa” slēpjas 21. gadsimta grandiozākais noziegums ! Un, garantēju, ka visi šie “vīrusalogi” savu dzīvi beigs karātavās. Interesanti būtu zināt: vai tikai Tjarve nebija “uzkāpis kādam uz papēžiem” ?

Ir jau vēl “interesantas lietas“, kuras varēt pajautāt Nellijai…. ? Neaizmirsīsim, ka ar KORONU vajadzīgajā brīdī nomira Aivars Brīze… . Par to varam lasīt šajā vietnē, ja meklētājā ierakstīsim viņa vārdu… .

Interesanti būtu zināt visu to “apkalpojošā personāla” (ārstu) vārdus ???

Covid-19: Par LU pasniedzēja Rolanda Tjarves dzīvību ārsti cīnījās ...
https://lv.wikipedia.org/wiki/Rolands_Tjarve

07.05.20 L. Grantiņš

You may also like...

10 Responses

 1. Armands says:

  Tādas daminas izskatās uz lesbveidigam būtnēm ar īsiem matiņiem un glaimojosu valodu oficiālajai pidaru ideoloģijai. Kad tās karātavas viņiem būs?

 2. detektors says:

  Man līdzīgas domas rosās pa galvu. Nezinu par to upuri , bet interesanti būtu uzzināt citas nianses,lai varētu domāt par iemesliem.

 3. AGedroics says:

  Kāda starpība, no kā tas sūda sorosietis nosprāga ???

 4. Pārmaiņas says:

  Pat ja nemāk atrast noziedzniekus, tad balsotājus Saeimā taču var atrast un piedzīt apzināti radītos zaudējumus. Vēl ticamāk atraisīt mēles, kamēr pasūtījuma “kovid19” nav šos skāris.
  https://youtu.be/w_bT3I6zTtU

 5. IncParaac says:

  Šiva – no skata indietis – visticamāko apskatu – vēsta mums.
  Un ieskatu par to – kāds ir mūsu augumu sastāvs. Vīrusu, baktēriju triljoni, kurus sistēmiski pārvalda – imūnsistēma, regulējot proporcijas veselībai vēlāmās.
  Tādu ainu publiskoja mūsu Aelita Feldmane, kuras d/gr. Draugiem.lv vēl var smelties atziņas. FārmKartelis to Aelitai nepiedeva un muti aizbāza ar baltu smilti. Ar balta maizi – Aelitu nespēja apklusināt. Nellijai baltmaize – pēc tāl muda pie nā kas.

 6. Imants says:

  Hm ..Mana komentāra visnav …

 7. Valdis Freimantāls says:

  Žēl ka Tjarve nepieprasīja izmeklēt 4. maija valsts veiktos noziegumus pret Latvijas tautu!

  Šodien izlasīju Alda komentaru pl; 8. 27. Jaņa Lasmaņa rakstā “Politisks punkts virs lieguma pulcēties 9. maijā”! (NRA)

  Lūk ģēnijs! (Kā formulēts!)

  Es piekrītu, ka ir jātiesā 4. maija valsts amatpersonu pretlatviskā varas banda!

  Iesaku ikvienam par to padomāt un pieprasīt 4. maija valsts amatpersonu pretlatvisko noziegumu rūpīgu un vispusīgu izmeklēšanu lai sauktu pie atbildības vainīgos!

 8. fakts says:

  Latvijas Republikas Ministru kabinets kā galvenais Latvijas lidsabiedrības “AirBaltic” akcionārs vakar apstiprināja plānu ieguldīt “AirBaltic” pamatkapitālā līdz 250 miljoniem eiro.

  ———————–

  Valdībā un “AizBaltic” to sauc par izaugsmi.
  Latviešu tauta gan tā nedomā. Visi redz, kā notiek aizņemšanās, liekot savilkt jostas visai tautai, bet padarot bagātus politiskos zagļus, kuri parazitē uz tautas rēķina.

 9. Anonymous says:

  Latvija neatpaliek !!!!!!!

  Ko nozīmē braķja slavjāņe !!! :

  https://youtu.be/prJF6Urmv8w

 10. spiritus says:

  Laikam tam garam nav miera par kādu(iem) nodarījumu(iem). Ja viņš aicina nākt līdzi, vajag dzīt prom.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *