V. Freimantāls. J. Bordānam šis ļaunums ir jāiznīcina

Lielākais ļaunums slēpjas latviešu ģimeņu iznīcināšanā – dažādos veidos panākot latviešu ģimeņu izjaukšanu !

Tā ir viltīga komunistu spēle !

Rezultāts – demogrāfiska un psiholoģiska nācijas traumēšana.

Šķiet neticama prakse , bet tas jau sen ir pierādījies dzīvē.

Atcerēsimies, ka mūsu ienaidnieks ir neizmērojami cietsirdīgs, zemisks un ļauns.

Un tieši tagad Tieslietu ministrijai ir jāpanāk lai tiktu nosodīti visi ģimeņu izjaukšanas mēģinājumi no valsts amatpersonu puses – vispirms.(Nepamatoti administratīvie sodi, dažādi apgrūtinājumi, nodokļi utt.)

Valsts politikai ir jābūt ģimeņu stiprinošai – ne graujošai !(Nemaz nerunājot par specdienestu apzināto, noziedzīgo pretlatvisko darbību).

Tādēļ gaidām no J. Bordāna komandas nekavējošus ģimeņu stiprināšanas pasākumus.

Un nesaudzīgu vēršanos pret ģimeņu apzinātu graušanu no dažādu valsts pārvaldes amatpersonu puses.

Ir jāveic analīze, uzskaitījums un jārunā par šo sasāpējušo jautājumu pilnā balsī !

LRTT: Mums apkārt, Freimantāla kungs, ir vieni vienīgi odžu dzimumi !

Ir veltīgi vērsties pie komunistu SIRDSAPZIŅAS, jo viņiem tādas nav. Viņi nav cilvēk- radījumi. Viņi viens otru pazīst pēc smakas un “svešais” nekad šajā barā netiek ielaists, bet ja iekļuvis, tad izmests vai nagalināts ! Bet, kas attiecas uz J. Bordānu, ja tauta viņu neaizstāvēs, viņš kļus par šo sātanisko(kūtr- kalnmeier, borovkov) izdzimumu upuri. Skat tikai kā Kūtris, kurš veicis lielāko noziegumu pret latviešu tautu un Latvijas valsti, uzbrūk Bordānam:

Kas tad ir šis Kūtris ?
Protams, ka Kūtrim, kurš veicis Latvijas valstiskuma demontāžu- strādājis kopā ar starptautisko cionistu mafiju, redzot J.Bordāna darbību, kājas sāk ļodzīties un vēdera saturs iegūst plazmas stāvokli, kas teju, teju viss izslīdēs caur slēdzējmuskuli biksēs.
Vai tad tas nebija Kūtris, kurš APSTIPRINĀJA ABRENES ATDOŠANU KRIEVIJAS SLEPKAVU REŽĪMAM ?
Nav iespējams vairs veikt lielāku noziegumu, kādu G. Kūtris ir veicis pret latviešu tautu un Latvijas valsti ! Gunārs Kūtris ir tiesājams arī par Satversmes tiesneses Kristīnes Krūmas „novākšanu“, jo viņa bija vienīgā, kura pret to skaļi iebilda !
Par šo noziegumu pienākas NĀVES SODS ! Uz zemes neatradīsies neviens advokāts, kurš G. Kūtri varēs paglābt no šī soda. Kad jūdasam Kūtrim šis sods tiks izpildīts, ir tikai laika jautājums. Viņš to ļoti labi apzinās un tāpēc pirmsnāves agonijā sāk gvelst kaut kādu murgu par TIESISKU VALSTI, KURU PATS IR IZNĪCINĀJIS !
Ko tad sacīja G. Kūtra bandas noslepkavotais latviešu vēsturnieks- profesors Indulis Ronis:
LRTT. Noteikti izlasi, ko saka Indulis Ronis

Kā lai Bordāns neapšaubītu līdz šim valdošo Tiesiskumu, ja Satversmes Tiesas priekšsēdētājs G. Kūtris UZDĀVINA Latvijas teritoriju- Abreni okupētājvalstij !?!

Pareizi saka “dziesmu teicējs”… svešie mūsu dzīvi lemj un iemin mūsu Dvēseli dubļos !!!

17.06.20

You may also like...

5 Responses

 1. Armands saka:

  Latviešu ģimenes? Pašiem ir jāsaprot vārda Jānis īstā nozīme, ja sievietes šajos laikos dominē saimnieciskā teikšana, tad tas jau parāda, ka savu tēvu kultūra netiek cienīta. Līga ir tikai Jānim ēna un nekas vairāk, kad ēna cenšas pierādīt, ka tā var būt par gaismu, tad ir ļoti sarežģīti ārstēt sabiedrību.

 2. Artūrs saka:

  Šodien ir 17.Jūnijs,diena kad beidzās Latvijas izaugsme, un sākās visaptveroši izsplesties sarkanais mēris. Par šo piemiņas dienu protams neraksta neviena 4.maija kliķes portāls.

 3. ... saka:

  Nav Līga nekāda ēna! Līga ir Ārijzemes dieviete.Viņas skulptūra esot bijusi no tīra zelta un liecinieki ir saukuši viņu par ,,zolotaja babuška,,.
  Skulptūra ir kaut kur zemē vai kādā pagrabā. Tas ,ka tā varetu būt iznīcinata,neesot zināms. Zināms ir vienīgi TAS,ka pie sātansimbolisma piederas
  āriju svētu ,,simbolu,, pieturēt zaimojošā Tumsas simbolu aplī,lai spēks un
  saimnieki neparādās pie apvāršņa ar sūdainu koku rokā…..

  Līgums,nolīgt,salīgt.Graudu vārpas līgojas.Rīga. Spēks šajos vārdos no Līgas.

  Ārijzemes tautas skiti,gunni,sarmāti un daudz citu.Pazuduši bez vēsts.

  Dziesmusvētkos dziedājam autentisko 16 gadsimta dziesmu.
  ,,Visi ceļi GUNIEM pilni…,,

  Un re… tas ārprāts notika TIEŠI 16. gadsimtā.

 4. IZPĒTE saka:

  Finanšu izlūce Znotiņa likvidēs pašas firmu

  No Finanšu izlūkošanas dienesta baidās visi uzņēmumi, jo tas bez kādiem paskaidrojumiem var iesaldēt kontus, apturēt darījumus, uzsūtīt policiju. Uz aizdomu pamata. Vienīgi SIA “Katre” no tā nav jābaidās, jo firma pieder Finanšu izlūkošanas dienesta priekšniecei Ilzei Znotiņai.

  18.06.2020.IMANTS VĪKSNE

  Ilze Znotiņa par valsts galveno finanšu izlūkotāju kļuva 2018. gada jūnijā. Tagad viņa nolēmusi sakārtot arī savu privāto uzņēmējdarbību, proti, likvidēt uzņēmumu ©Dmitrijs SUĻŽICS, F64 Photo Agency
  Iespējams, sakritība, taču ar savas firmas likvidēšanu Ilze Znotiņa sāka nodarboties tikai pēc tam, kad publiskajā telpā tika apspriesta viņas valsts amatpersonas deklarācija par 2019. gadu.

  Pamudinājums likvidācijai

  Lielāko daļu ienākumu Ilze Znotiņa pērn guvusi pamatdarbā Finanšu izlūkošanas dienestā – 101 466 eiro. Lasījusi arī dažādās iestādēs un uzņēmumos lekcijas, par ko saņemti honorāri, tostarp no pilnsabiedrības “Delna un partneri”. Un tad vēl izņēmusi dividendes no sev piederošā uzņēmuma “Katre” ‒ 4631 eiro. Tas ir juridisko konsultāciju uzņēmums, dibināts 2005. gadā, un Ilze Znotiņa ir vienīgā patiesā labuma guvēja šajā uzņēmumā. Neatkarīgā lūdza sniegt informāciju, ar ko šī SIA nodarbojas, kāda veida juridiskie pakalpojumi tiek sniegti un kas ir šo pakalpojumu saņēmējs. Vai darbošanās šajā SIA Ilzei Znotiņai nav traucēklis tiešajiem darba pienākumiem Finanšu izlūkošanas dienestā? Vai pastāv interešu konflikta iespējamība, ja Finanšu izlūkošanas dienestam būtu jāpieņem lēmumi saistīti ar šo SIA?

  Vairāk nekā nedēļu Neatkarīgās iesūtītie jautājumi nogulēja uz Ilzes Znotiņas galda, līdz beidzot atbildi saņēmām. Un zīmīgi, ka tas notika tai pašā dienā, kad Uzņēmumu reģistrā tika izdarīta atzīme par likvidācijas procesa sākšanu. Uzņēmuma likvidatores amatā Znotiņa iecēlusi pati sevi.

  Uz diviem krēsliem nesēdēs

  Lūk, Finanšu izlūkošanas dienesta Preses dienesta, tātad ar pašu Znotiņu saskaņotais skaidrojums:

  “Sabiedrībai ar ierobežotu atbildību “Katre” kopš 2014. gada ir apturēta saimnieciskā darbība, par ko atbilstoši normatīvajiem aktiem Valsts ieņēmumu dienestā tika iesniegts paziņojums. Kopš 2017. gada aprīļa SIA “Katre” ir izslēgta no PVN maksātāju reģistra un ir uzsākts tās likvidācijas process. Ilzes Znotiņas amatpersonas deklarācijā norādītā atlīdzība ir pirms darbības apturēšanas uzkrātās peļņas sadale.

  Ņemot vērā to, ka SIA “Katre” saimnieciskā darbība ir apturēta jau kopš 2014. gada un attiecīgi I. Znotiņa nav darbojusies kā minētā uzņēmuma pārstāve, nepastāv un nevarētu pastāvēt arī interešu konflikts starp SIA “Katre” un Finanšu izlūkošanas dienestu.”
  Uz visiem jautājumiem pēc būtības, tostarp par klientūru, atbilde netika sniegta. Tomēr skaidrs, ka apvienot savu privāto uzņēmējdarbību un uzņēmējdarbības izlūkošanu valstī Ilze Znotiņa negrasās.

  Kas ir interešu konflikts

  Jāpaskaidro, ka sabiedrības interesei par valsts amatpersonu privāto uzņēmējdarbību ir leģitīms mērķis. Amatpersonām ir aizliegts pieņemt tādus amata lēmumus, kas var nest tām personīgu labumu. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, atsaucoties uz likumu “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā”, sniedz šādu skaidrojumu:

  “Vērtējot iespējamo interešu konflikta rašanās iespējamību, jāņem vērā Likuma 1. panta 5. punktā sniegtais termina “interešu konflikts” skaidrojums, proti, interešu konflikts ir situācija, kurā valsts amatpersonai, pildot valsts amatpersonas amata pienākumus, jāpieņem lēmums vai jāpiedalās lēmuma pieņemšanā, vai jāveic citas ar valsts amatpersonas amatu saistītas darbības, kas ietekmē vai var ietekmēt šīs valsts amatpersonas, tās radinieku vai darījumu partneru personiskās vai mantiskās intereses.” Piemēram, valsts amatpersona var pieņemt savam uzņēmumam izdevīgu lēmumu vai gluži otrādi – nepieņemt lēmumu, kas var kaitēt.

  Ar divu gadu nobīdi

  No Finanšu izlūkošanas dienesta sniegtā skaidrojuma izriet, ka gadījumā, ja SIA “Katre” saimnieciskā darbība nebūtu apturēta un Ilze Znotiņa turpinātu darboties kā minētā uzņēmuma pārstāve, interešu konflikts starp SIA “Katre” un Finanšu izlūkošanas dienestu varētu pastāvēt.

  Te jāakcentē, ka Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienesta ‒ Finanšu izlūkošanas dienesta priekšteča ‒ priekšnieces amatā Ilze Znotiņa stājās 2018. gada 1. jūnijā. Savukārt lēmumu par sava uzņēmuma likvidācijas procesa uzsākšanu viņa pieņēma tikai šā gada 8. jūnijā. Tā liecina Uzņēmumu reģistrā pieejamās ziņas. Tātad divus gadus vēlāk, un jau ilgāku laiku vadot, iespējams, biedējošāko represīvo struktūru Latvijā.

  Ilzes Znotiņas ienākumi 2019. gadā:

  LATVIJAS UNIVERSITĀTE Honorārs 880 EUR

  Nodibinājums “Latvijas Tiesnešu mācību centrs” Honorārs 348 EUR

  LATVIJAS ZVĒRINĀTU NOTĀRU PADOME Honorārs 1294 EUR

  SIA “Rīgas Juridiskā augstskola” u.c. ienākumi 260 EUR

  VSAA (BUDŽETA MAKSĀJUMI) Pabalsts 1611 EUR

  SIA “KATRE” Dividendes 4631 EUR

  Pilnsabiedrība “Delna un partneri” Honorārs 1429 EUR

  Finanšu izlūkošanas dienests Alga 101 466 EUR

  Avots: VID publiskojamo datu bāze

 5. nu tad - kā tad? saka:

  “ģimenes iznīcina“, “dvēseles min dubļos“, tiesiskuma valstī nav, ja jau apšauba pats ministrs, svešie (pat vairs ne Dievs) lemj, kam dzīvot, kam mirt, …. – Rietuma aicina izmantot jau izstrādātu variantu, kā cīnīties, pareizāk – kā dzīvot, lai pārtrauktu iznīcināšanu un mīšanu dubļos, bet arī šeit pilnā balsī par šo iespēju nerunā: neskaidro, neaicina, pat neinformē. Pat čukstus nerunā. Vispār nerunā.

  Nu tad – kā tad? Bordāns glābs vai neglābs? Ja glābs – tad, kā glābs? Un ja tomēr nē – kas tad glābs? Levits? Tā ka pat solījās. Ka mēzīšot staļļus. Vedīšot saulītē. Var kaut reizi ko konkrētu? Jebšu – līdz kapa malai tikai vaimanas ar septiņu (labi – plus/mīnus) anonīmu pekstiņkomentāriem.

  Kurš ir kura pusē un vai jel vispār kāds ir kāda pusē? Iespaids – ka cits citu ignorē. Ne dzird, ne pazīst.

  https://www.draugiem.lv/www.labie.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.