Pārmaiņas: Krievu mentalitāte + vodka = „герой“

Vienlīdzība viņos pamožas reizē ar apetīti.

Kā zināms cilvēks no dzīvnieka atšķiras ar to, ka neseko refleksiem, bet izmanto saprātu.

Pat nav pirkstu jānorāda uz PSRS ievestajiem okupantiem un viņu politikas atbalstītājiem, viņi paši uz sevi norāda ar saviem darbiem. Vairums ar balsojumu valodu referendumā, kas okupantu valodu nostādītu līdzās okupētās tautas valodai, bet pārējā kliķe ar savu bezdarbību ierastajās sliedēs, it kā tāds valodas referendums nemaz nebūtu bijis un izmisīgi meklē ceļus kā vēl legalizēt kolonistu atrašanos Latvijā, ignorējot Ženēvas Konvenciju.

Kolonistu un okupantu atrašanās Latvijā ir pēdējais garants, valsts izlaupītāju turpmākai imunitātei, lai nenonāktu taisnas tiesas priekšā.

Krievu mentalitāte + vodka = „герой“

Varu saderēt, ka daudzos šis sižets izraisīs hi hi hi, kas tikai kārtējo reizi apliecinās viņu saprāta niecīgo atšķirību no kustoņu refleksiem.

Ap 10:00 min. priekš pārdomām, kā vietā un nevietā bāztā demokrātija saspēlējas ar neliešu interesēm.

Viena no Kremļa versijām attiecībā uz Baltijas valstīm, kas gan maz ticama, jo faktiskā vara jau atrodas Kremļa pārvaldībā. Tikai vairs nieka 40 000 latviešu, pēc Bunkusa domām, nevēloties samierināties ar krievu okupantu klātbūtni un okupācijas administrācijas noteikumiem.

Nākamajā video redzams kā Kremļa propagandas kanāls ar meliem sagatavo Krievijas iedzīvotājus un savu armiju. (tādi kanāli savairojušies kā sēnes pēc lietus).

Kas vēl zīmīgi, zem šiem video komentāri no Latvijas tiek ātri izdzēsti vai netiek apstiprināti, jeb otrs variants, kad no sava datora tas ir redzams, bet ieejot no citas ierīces, komentāra tur nav.

LRTT papildina

” Tikai vairs nieka 40 000 latviešu, pēc Bunkusa domām, nevēloties samierināties ar krievu okupantu klātbūtni un okupācijas administrācijas noteikumiem.”

Varam jau uz tiem 40 000 skatīties no “VĒSTURES SKATU TORŅA“, kas ir piesātināts ar nostalģiju(patīkamām skumjām) par ZUDUŠO LATVIJU, bet varam paskatīties no šo NOZIEDZNIEKU SKATU TORŅA, un, tad jau tas izskatās draudoši ! Draudoši, protams, no šo noziedznieku uztveres- perspektīvas ! Jebkurš noziedznieks zina, ka nekas nav mūžīgs un par visu tiek SAMAKSĀTS ! Un, ja tiek veikti noziegumi, tad jādzīvo ir vienās bailēs… ! 40 000 uz visā pasaulē esošajiem 1,5 milj. latviešu, ir prātam neaptverams lielums. Un cik ir tādu, kuri sevi neizrāda, kuri spēj savas emocijas neizrādīt ? To saprot arī slepkava- krievžīds R. Bunka ! Tās bija prātu aptumšojošas bailes, kuras viņu nodeva. Praktiski, tika izpausta ļoti slepena informācija ! Katra mūsu publikācija liek pie sevis klusībā domāt arī viņa līdzdarboņiem, ka kādu dienu var iznākt par visu atbildēt ! Vai ir vērts ar šo bandītu būt kopā, viņi noteikti klusībā pie sevis tā domā… . Un pienāks brīdis, kad visi nostāsies pret bunkām & borovkoviem un pat būs gatavi ielaist viņiem lodi pakausī, lai noslēptu savu līdzdalību genocīdā pret latviešu tautu.

Lūk, tāpēc ir vajadzīgs tāds LRTT, kas par to visu raksta. Jo vairāk būs skaļas publikācijas, jo ātrāk viņi tiks “piestiprināti pie laternas”!

Lūk, tāpēc arī viņi tik ļoti cenšas likvidēt ne tikai LRTT, bet arī pašu L. Grantiņu… .

FOTO: Vai tad Bunka šeit neatgādina ļaunuma iemiesojumu- skats velnišķīgs un truls !

04.03.20

You may also like...

11 komentārs

 1. Dunduks. saka:

  O,nu barā viņi vispār ir lieli varoņi! Bet pa vienam-mazi un neredzami…
  Viņi,viņu kalpi un citi smerdeļi pat nevar iedomāties,kā tas ir-

  CĪNĪTIES VIENAM PRET MELNU MASSU ĻAUNU MĒSLU!
  Un sasist viņus visus… viņu Spēks ir nevis Taisnībā, bet BARĀ!

 2. portals saka:

  Sakarā ar koronosa vīrusa izplatīšanos un ienākšanu arī Latvijā, ir ļoti labi redzams, cik visas līdzšinējās Latvijas valdība bijušas tālredzīgas un vai vispār domāja par latviešu tautas interesēm.

  Cipari runā savu.

  Saskaņā ar VM apkopoto informāciju, materiālajās rezervēs trūkst 26 800 vienreizlietojamo cimdu, 1900 respiratoru, 5000 operācijas masku, 1000 bahilu pāru, 500 aizsargbriļļu un 300 sejas masku ar aizsargekrānu.

  Tāpat krājumos trūkst 100 litru roku un virsmu dezinfekcijas līdzekļa un 50 litru instrumentu dezinfekcijas līdzekļa.

  Toties latviešu tautas apzadzēji Andris Šķēle, Aivars Lembergs, Ivars Godmanis dzīvo kā nieres taukos un nemaz pat netaisās kaut ko no nozagtā atdot atpakaļ kaut vai nepieciešamākā iegādei priekš visas tautas.

  Tie nav cilvēki. Tie ir zemlopi. Viņi visi pelnījuši augstāko soda mēru.

 3. karma saka:

  Varam jau uz tiem 40 000 skatīties no „VĒSTURES SKATU TORŅA„, kas ir piesātināts ar nostalģiju(patīkamām skumjām) par ZUDUŠO LATVIJU, bet varam paskatīties no šo NOZIEDZNIEKU SKATU TORŅA, un, tad jau tas izskatās draudoši ! Draudoši, protams, no šo noziedznieku uztveres- perspektīvas ! Jebkurš noziedznieks zina, ka nekas nav mūžīgs un par visu tiek SAMAKSĀTS ! Un, ja tiek veikti noziegumi, tad jādzīvo ir vienās bailēs… ! 40 000 uz visā pasaulē esošajiem 1,5 milj. latviešu, ir prātam neaptverams lielums. Un cik ir tādu, kuri sevi neizrāda, kuri spēj savas emocijas neizrādīt ? To saprot arī slepkava- krievžīds R. Bunka ! Tās bija prātu aptumšojošas bailes, kuras viņu nodeva. Praktiski, tika izpausta ļoti slepena informācija ! Katra mūsu publikācija liek pie sevis klusībā domāt arī viņa līdzdarboņiem, ka kādu dienu var iznākt par visu atbildēt ! Vai ir vērts ar šo bandītu būt kopā, viņi noteikti klusībā pie sevis tā domā… . Un pienāks brīdis, kad visi nostāsies pret bunkām & borovkoviem un pat būs gatavi ielaist viņiem lodi pakausī, lai noslēptu savu līdzdalību genocīdā pret latviešu tautu.

  ——-

  Šobrīd Aivars Borovkovs un Rihards Bunka izsmējīgi skatās sejā un tur kabatā figu. Šobrīd… bet ar laiku bojājas pat vislabākie tauki. Laiks iet pret Aivaru Borovkovu un Rihardu Bunku. Pienāks diena, kad viņi paši nolādēs dienu, kad piedzima. Viņiem savas nāves stundā jājūt visas sāpes un slāpes, nosprāgstot kā pēdējām sprāgoņām.

 4. to Dundukam saka:

  Dunduks. sagt:
  2020. gada 4. März um 11.49 Uhr

  O,nu barā viņi vispār ir lieli varoņi! Bet pa vienam-mazi un neredzami…
  Viņi,viņu kalpi un citi smerdeļi pat nevar iedomāties,kā tas ir-

  CĪNĪTIES VIENAM PRET MELNU MASSU ĻAUNU MĒSLU!
  Un sasist viņus visus… viņu Spēks ir nevis Taisnībā, bet BARĀ!

  ————–

  Tieši tā. Kad viņi paliek pa vienam, tad acis paliek šauras, šauras no bailēm. Lai pa naktīm Aivaram Borovkovam un Rihardam Bunkam ir caureja un piulnas bikses ar sūdiem no bailēm.

 5. Laura saka:

  Jebkurš noziedznieks zina, ka nekas nav mūžīgs un par visu tiek SAMAKSĀTS !
  Un, ja tiek veikti noziegumi, tad jādzīvo ir vienās bailēs;

  Vai Aivars Borovkovs, Rīhards Bunka un Ēriks Kslnmeiers dzīvo bailēs ?
  Kā izpaužas Aivara Borovkova, Riharda Bunkas un Ērika Kalnmeiera bailes ?

 6. izpaužas saka:

  Viņu bailes pagaidām izpaužas – pieķēzī bikses…..

 7. Ādams saka:

  izpaužas sagt:
  2020. gada 4. März um 18.39 Uhr

  Viņu bailes pagaidām izpaužas – pieķēzī bikses…..

  —————-

  Vienreiz jau Dievs Aivaru Borovkovu sodīja, kad viņš avarēja un ar dzelzs mietu tika caurdurts viņa paša bērns. Varenais neko nevarēja izdarīt. Tā Dievs soda šos aivarus borovkovus. Lai ir nolādēts Aivars Borovkovs, viņa bērni un mazbērni.

 8. Armands saka:

  Kaimiņš nr. 6 visādi cenšas pierādīt, ka viņam Latvijā ir “prāvas” tikai tāpēc, ka viņš šeit ir piedzimis. Viņam līdzīgo ir daudz, bet krokodils Rīgas zoodārzā arī ir piedzimis tomēr tam ir attiecīgs kratins. Vēl jau ir viņiem asins brāļi latvieši, kuri visādi rūpējas, lai jiem šeit būtu labi visās dzīves jomās un tādu latviešu ir diemžēl daudz, kuri aizstāv domu, ka man ir savā Tēvu zemē jāpieņem pilnīgi svešas tautas bērni. Tie atklāti izsaka riebumu pret visu manu Tēvu kultūru, kur vēl bieži vien piedraud ar izrēķināšanos, ja redz es uzvedisos ne pa viņu uzskatiem pareizi. Man tādiem kropļiem jā dot ir šeit Baronu vieta. Bieži vien russkijo propogandas filmiņas tiek dzēsti vai ne pieņemti komenti, kad viņus pasūta nahuj ar savu Velikujo Russiju!

 9. ... saka:

  Sliipeets trollis,tas Armands gan… Krievu,ziidu,polju maisiijums.
  Kaiminjs nr 6. vai ,,sestjorka po ziznji,,. Tu ,latviesus taa apsaukaa riebiigi,
  glumi un sleepti.

 10. visi saka:

  Krievi,poļi jau ir žīdi,viena trešdaļa latviešu esot ebreji,pārējie esot sajaukti ar ebreju asinīm……

 11. Skumji, ka tas aktuāli arī šodien! saka:

  https://www.youtube.com/watch?v=g2kZPbpXVGc

  Veel viens atgaadinaajums pat krievu primaatu alkatiigo, cietsirdiigo un necilveeciigo dabu! Muusu “labsirdiigajiem” vai driizaak stulbajiem Latvijas pilsoniem, kas viena, sev labveeliiga krievu okupanta deel ir gatavi iet pret visas tautas senseno veelmi atbriivoties beidzot no svesho ordas, ir pelniijushi nicinaajumu un nosodiijumu! Visi, shie okupantu “labie” tipi, ir labi tikai pret vienu, diviem latvieshiem, bet baraa sanaakot, tie atkal ir launu, nekauniigu okupantu bars. Un geeneetiski buudami bezgala netaisniigi, gatavi buut sadistiski vardarbiigi pret visu latvieshu tautu, ja taa beidzot saduushosies prasiit briivu savu zemi no okupantiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *